Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2016., 11:25   #331
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Usporedjivati HRT sa zdravstvom ili mirovinskim je stvarno van svake pameti.
Osobno ne gledam tv. No ono sto sam nekad i gledao, HRT je uzas. Kultura? Politika? Pa hebote nemaju nista od toga. Politiku imaju, samo pristranu do zla boga isusa. Zavisi ko je na vlasti naravno. I to je javni servis?

Eto ti ga. Meni ne treba. Niti cu ga ikad placati.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 11:35   #332
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Usporedjivati HRT sa zdravstvom ili mirovinskim je stvarno van svake pameti.
Osobno ne gledam tv. No ono sto sam nekad i gledao, HRT je uzas. Kultura? Politika? Pa hebote nemaju nista od toga. Politiku imaju, samo pristranu do zla boga isusa. Zavisi ko je na vlasti naravno. I to je javni servis?

Eto ti ga. Meni ne treba. Niti cu ga ikad placati.
Uspoređuju li se sa zdravstvom i mirovinskim? Ne uspoređuju, kao što ni pare koje dajemo u te sustave nisu ni približno iste.
Hoćeš li plaćati ili ne, to je tvoj problem. No oni imaju zakonsku obavezu i zakonske načine generiranja prihoda, kao i sve takve televizije u Europi.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 12:27   #333
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Sve po zakonu je ocito bilo i kad je Zuzul bojio tunele. Sve po zakonu je bilo i kad je Mesic agitirao za Patriu. Ocito ce sada i Sanader biti po zakonu. Ne mislim ulaziti u neke dublje rasprave, samo sam iznio svoje misljenje.

No mislim da se svi mozemo sloziti da je zakon u ovoj zemlji relativna stvar. Pravosudje je smijesno, tako da nikakav argument nije pozivati se na isto
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 12:44   #334
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Kod nas sve moze i nista ne mora, ovisno o kome se radi. Pametnom dosta.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 13:04   #335
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Sve po zakonu je ocito bilo i kad je Zuzul bojio tunele.
Nije.

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Sve po zakonu je bilo i kad je Mesic agitirao za Patriu.
Agitacija mu je i posao.

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Pravosudje je smijesno, tako da nikakav argument nije pozivati se na isto
Kakve veze ima pravosuđe s donošenjem zakona?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 13:32   #336
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
@iggy a je li Mesicu posao uzimati proviziju za sve to? Da ne govorimo da je covjek javno rekao da je posudio od prijatelja milijune kuna i nikome nista.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 13:53   #337
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
@iggy a je li Mesicu posao uzimati proviziju za sve to? Da ne govorimo da je covjek javno rekao da je posudio od prijatelja milijune kuna i nikome nista.
Je li uzimao proviziju?
Provizija može i ne mora biti kazneno djelo.
Možeš i ti posuditi pare od prijatelja, gdje je problem?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 14:16   #338
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Iggy, agitacija mu je bila posao. No valjda je posao da agitira za hrvatsku, a ne patriu kako sam napisao? Ili da bez pitanja ili bilo cega dijeli TAJNU dokumentaciju sa Haagom?

Nadalje, provizija od strane predsjednika je po tebi ocito ok. Kao i velike usluge svoj prijatelju Antunovicu pretpostavljam?

No nevazno, vidim kojim smjerom ovo ide, pa EOD od mene. Samo je jedno kristalno jasno, svatko ima vladajuce kakve zasluzuje. Ocito i mi hrvati. A tu mislim i na ove 'lijeve' i one 'desne' (namjerno pod navodnike, posto jedne nemaju veze sa ljevicom, a ni drugi sa desnicom).

Pozz.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 15:28   #339
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Iggy, agitacija mu je bila posao. No valjda je posao da agitira za hrvatsku, a ne patriu kako sam napisao? Ili da bez pitanja ili bilo cega dijeli TAJNU dokumentaciju sa Haagom?

Nadalje, provizija od strane predsjednika je po tebi ocito ok. Kao i velike usluge svoj prijatelju Antunovicu pretpostavljam?
On je mogao raditi sve što je u ovlastima i obične osobe i predsjednika, a što nije u suprotnosti sa zakonom. Da, agitacija jest u opisu posla svakog političara. No koju je to tajnu dokumentaciju podijelio?

Obzirom da mu nitko nije uspio ništa zakačiti, čovjek je čist. Kao i svi oni koji su oslobođeni i/ili pušteni dok se ne dokaže suprotno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 15:50   #340
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Daj molim te, pa nitko nije nista ni istrazivao u Hr, cak su se austrijski istrazitelji zalili kako im nasi ne daju nista i nisu kooperativni.
Dosta i od mene, zivi bili!
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 15:23   #341
Gustavo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 355
Citiraj:
Autor cccp Pregled postova
Tako je! Ne treba nam nikakav javni servis. Komercijalne televizije i radio nas kvalitetno informiraju i stvaraju kvalitetnu domaću produkciju. A kada bi ukinuli pretplatu ne bi imali ni obavezu da stvaraju informativni i obrazovni program. Bilo bi više mjesta za kvalitetne strane sapunice. Šta će nam političke ili obrazovne emisije na radiju, ciklus klastičnog westerna ili film noira, europski filmovi... Pa tko to gleda? Treba ukinuti i porez za zdravstvo, mirovinsko, trošarine na benzin, vratiti puni porez na svu hranu, knjige, ulaznice za kina, kazališta, ukinuti obavezno osnovno školovanje. Ako se želiš liječiti ili obrazovati plati, zašto bih ja plaćao za tebe? Ako ne želim park za djecu zašto bih ga plaćao? Naknada za vodu? Pa imam bunar iza kuće, zašto da plaćam i to. Uštediš sve to i možeš plaćati veću ratu za bolji mobitel ili pak češće kupiti cigare. Jednostavno bolje uložiti taj ogromni novac koji plaćamo sada za pretplatu.
Ja bi gledao na tom javnom servisu recimo domaću košarku, ali je nema tako da ako netko hoće gledati nek plaća ono što ga zanima za tih 80 kuna, eto ja ću uzeti neki sportski satelitski i filmski paket umjesto HRT-a naprimjer.
Gustavo je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 23:47   #342
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Kako odjavit tu RTV pristojbu?

Ako se ide preko onog njihovog obrasca onda se potpisuje i sljedeće: "dopuštam ovlaštenim predstavnicima HRT-a nesmetano provođenje kontrole.....".

Ima li koji drugi način? Da sam napiš