Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2014., 15:44   #721
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 13:58   #722
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
Uglavnom da opisem sta je bilo mozda nekome pomogne. prije 2 tjedna ajde mogu spojit sve u jedan paket max3 m+ i da dobijem uredaj samsung galaxy young za 100kn. aj dobro uzet cu ja to i vezat se 2 godine. Cak lika sa kojim pricam pitam 3 puta znaci uredaj placam 100kn i sigurno ga dobivam on odgovaraa da.

Danas zovem da vidim sta je sa tim i lik mi odgovara nemate pravo na uredaj jer ste u 2 mjesecu bili produzili ugovor za adsl i dobili tablet.ja ga pitam pa kako je ovaj vas rekao da moze on odgovara nebi ja to znao. I ja sada mu kazem dobro onda mi iskljucite i max3 m+ paket. Debil mi odgovara gospodine nazalost to nemozete putem telefona nego morate u karlovac posto u ogulinu nemamo tcentar. Ja pukao stvarno sam ga izvrijedao i popljuvao i rekao da mi odmah sve iskljuce i maxadsl i sve usluge jer cu ih tuzit. odkada je dosao maxadsl u hrvatsku ja ga imam i oni se tako ponasaju. i maxtv isto odkada je dosao. I on kao kaze sada cu vas ja prespojit na nekog viseg. Ajde javio mi se covik isprica mi se za neodgovorno ponasanje kolega i kaze mi da ce mi on ponudit sljedece huawei y300 za 150kn ili VIVAX tablet TPC 7125 3G za 200kn. Rekao mu da uzimam tablet onda i kaze lik dogovoreno jos se jednom ispricavam zbog neodgovornih kolega i u roku 30 dana cete dobit tablet. Sada sam se vezao za max3 m+ paket ali cu dobit i tablet
__________________
Posteni trgovac:
1
legija je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 19:54   #723
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Iskreno, t-com je najskuplji ali ima najkvalitetniji uslugu i najnormalnije zaposlenike. Optima je leglo čudaka, h1 osim najveće laži u telekomunikacijama ljudima vdsl prodaje pod optiku,
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 21:46   #724
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
Iskreno, t-com je najskuplji ali ima najkvalitetniji uslugu i najnormalnije zaposlenike.
Ovo je nekoc bila istina, ne vise

Kome to h1 prodaje vdsl ko optiku?
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 21:49   #725
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
H1 ima neke debilne fore tipa mjerenje u 19h brzine ako zelis raskid, a veza puca nekoliko puta dnevno, prave se mutavi...
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 23:05   #726
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nije to H1 izmislio, vec HAKOM, jer ti vjerojatno traze rezultate mjerenja od HAKOMetra.

Citiraj:
Aplikaciju je potrebno izvršiti sedam puta u roku od deset dana. Maksimalno jedno valjano mjerenje dnevno u razdoblju od 19:00 do 23:00 sati.

Mjerenje se mora obaviti uz sljedeće uvjete: da ste jedini korisnik na svom računalu, da nemate pokrenutu niti jednu drugu aplikaciju, da je Vaše računalo jedini uređaj (pored preklopnika/usmjernika od davatelja usluge) u lokalnoj mreži, da ste spojeni žičnom vezom (bežična veza mora biti isključena), da nemate pokrenutu/uspostavljenu VPN vezu bilo koje vrste.
Izvor: HAKOMetar - Upute za korištenje aplikacije

Opcenito se ne vrijedi praviti prepametan kada su u pitanju problemi sa telekomima. Najbolje i najbrze cete rjesiti problem ako detaljno opisete problem i prilozite neke dokaze (HAKOMetar, screenshot iz modema gdje se vidi da veza stalno puca...), poslati na e-mail ili postom i biti uporan u svemu tome, naravno podsjetiti na pravo zalbe HAKOM-u i mogucim kaznama . Ako zovete podrsku i na njih galamite necete nista postici, oni nemaju veze sa time sto vama veza puca niti znaju kako to popraviti. Tu su samo da se jave na telefon/odgovore na mail, pokusaju prema utvrdjenom sablonu rjesiti problem i ako je potrebno proslijediti taj problem dalje nekome tko ce ga rjesiti. Ako ne uspiju otkloniti kvar a ne zele dati prekid ugovora onda se zalite HAKOM-u i vjerojatno ce svar biti vrlo brzo gotova.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 00:06   #727
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
meni je tcom najbolji jer jedini ima pristup u ogulinu. ima optima ali mi se ona nekako nesvida. tako da nema veze za sada par kuna ali zelim imat nesto kako spada i ne da me hebe svako malo nesto. Ali i zelim da me se postuje kao korisnika koji im svaki mjesec ostavljam 500kn sta nije malo
__________________
Posteni trgovac:
1
legija je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 02:16   #728
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
najbolji je ali je i preskup
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 08:36   #729
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Od laži koje h1 puca najgori su njihovi akviziteri na terenu. Ekipa koja ne razlikuje megabit od megabajta, nema pojma odakle im je gazda firme, pljuje po drugim operaterima, a nasilni ko nadrkani rotvajleri.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 12:39   #730
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Mislis na ljude koji stoje na standovima i pokusavaju ti uvaliti ugovor? To su obicno studenti i razni ljudi koji nemaju blage veze sto je modem i koja je razlika izmedju ADSL-a i VDSL-a, placa im se po postotku, pa sto vise ugovora uvale to vise novca dobiju. Takve uvijek treba izbjegavati u sirokom luku. Puno puta sam naisao na ljude iz T-Coma koji su mi pokusavali uvaliti ugovor i mobitel za 1kn, ali su naravno zaboravili reci u kojoj tarifi. Nije da branim H1, vec samo hocu reci da postoje takvi slucajevi i kod drugih.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 13:07   #731
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Ne ti sa štandova već oni koji šeću ulicama i zvone pa vratima. Ovi sa štandova su mila majka prema ekipi akvizitera. Da, i kod drugih su vrlo slični no od svih koji uspjeli doći do mene su najnormalniji bili dečki ih Iskona. Jedini su rekli istinu, bok tu smo iz Iskona i rado bi prodali naše usluge. Nije bilo laži tipa Službeno iz Hrvatske pošte ili Kontrola kvalitete adsl usluge kak znaju H1 i Optima gruvati.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 13:22   #732
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Nije to H1 izmislio, vec HAKOM, jer ti vjerojatno traze rezultate mjerenja od HAKOMetra.
Tocno tako.
Sve se meni cini da pol ekipe ni tu nezna sta prica. Slusam ovog lutherusa, izgleda mi ko navijena reklama za telekom.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 13:39   #733
lutherus
Premium
Moj komp