Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2008., 01:06   #1
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Preporuka laserskog c/b pisača

Ovako trebao bi laserski c/b pisač po sljedećim uvjetima :

1.)Mjesečno printanje : 700 stranica (cca 25 po danu)
2.)Cijena tonera za printer : manje od 600kn (uvjet : min 2000 str.)
3.)Kvaliteta izrade
4.)Dugotrajnije korištenje (uzeti u obzir da se radi o manjem uredu)
5.)Cijena printera : 1000kn pa niže

i kao 6. uvjet naveo bi Duplex funkciju ali stvarno nije potrebna.Osim ako vi ne mislite drugačije?

Eto,nadam se da sam dovoljno naveo jer mi trebaju preporuke...

Zahvaljujem unaprijed.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2008., 13:45   #2
Gadoschi
Banned
 
Datum registracije: Oct 2006
Postovi: 258
xerox

Evo moje iskustvo :
uzeo za malu privatnu firmu XEROX Phazer 3117 u METROU ,cijena prava sitnica 389kn ,toner za 3000 str. pokrivenost 5%(standardno).Još mjesec dana pa će godinu dana i danas sam izvadio i protresao toner(počeo je blijediti ispis)sad je ok ali tražim zamjenski.Original toner je 590kn (ne zaboravi da je za 3000 str.)ali sam našao zamjenske već od 250kn(ekoprint.hr)pa do 350kn.Upravo sam naletio na podatak da bi Samsungov toner 1610 mogao biti isti ali ga nemam pa ne mogu usporediti ali ću svakako probati nabaviti.
Još o printeru.Radi svaki dan osim nedjelje,piše račune ,uputnice izvještaje isl. ijoš nijednom nije napravio neku glupost.Negdje sam čitao test printera pa su za njega rekli da je kao TOYOTA "samo ga ekser može zaustaviti".Ipak ima jednu manu,nema dodatnu ladicu za manji format papira pa se mora izvaditi A4 da bi se printao A5 ili bilo koji manji format.Ako ne nabavim jeftini toner kupit ću opet 3117 uzeti toner a printer pokloniti.
Gadoschi je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 19.10.2008., 14:00   #3
Gadoschi
Banned
 
Datum registracije: Oct 2006
Postovi: 258
https://www.tximedia.co.uk/shop/inde...roducts_id=803

I tu su naveli kompatibilnost Samsunga 1610 i Xeroxa 3117
Gadoschi je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2008., 11:11   #4
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Gadoschi Pregled postova
Evo moje iskustvo :
uzeo za malu privatnu firmu XEROX Phazer 3117 u METROU ,cijena prava sitnica 389kn ,toner za 3000 str. pokrivenost 5%(standardno).Još mjesec dana pa će godinu dana i danas sam izvadio i protresao toner(počeo je blijediti ispis)sad je ok ali tražim zamjenski.Original toner je 590kn (ne zaboravi da je za 3000 str.)ali sam našao zamjenske već od 250kn(ekoprint.hr)pa do 350kn.Upravo sam naletio na podatak da bi Samsungov toner 1610 mogao biti isti ali ga nemam pa ne mogu usporediti ali ću svakako probati nabaviti.
Još o printeru.Radi svaki dan osim nedjelje,piše račune ,uputnice izvještaje isl. ijoš nijednom nije napravio neku glupost.Negdje sam čitao test printera pa su za njega rekli da je kao TOYOTA "samo ga ekser može zaustaviti".Ipak ima jednu manu,nema dodatnu ladicu za manji format papira pa se mora izvaditi A4 da bi se printao A5 ili bilo koji manji format.Ako ne nabavim jeftini toner kupit ću opet 3117 uzeti toner a printer pokloniti.

Ukoliko uzmeš Refil set za 3 punjenja onda te jedan toner može doći i oko 100 kn
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na