Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2008., 16:11   #1
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Canon iP2000 problemčić

Bok ekipa, trebam stručni savjet u vezi navedenog printera, naime radi se o tome da više ne želi printati kako treba, ukratko nakon puno peripetija zaključio sam da je glava na printeru gecrk.
e sad me zanima dali itko zna kakav servi gdje popravljaju takve stvari, ja sam malo gledao po netu ali nigdje nisam naletio na ništa konkretno, planirao sam kupit novu glavu ali njih također nisam nigdje našao, pa eto, ako itko može pomoći sa tim, bio bih zahvalan.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 17:12   #2
Gadoschi
Banned
 
Datum registracije: Oct 2006
Postovi: 258
servis

Zaboravi na servise ako ti je glava otišla.Cijena same glave je veća(višestruko) nego samog printera.Glava baš i ne rikava samo tako.Češći je slučaj da se lagano zaštopa zbog slabe upotrebe ili loše tinte(zamjenske).Nisi baš opisao kakav je kvar i što mu je prethodilo pa je teško reći što učiniti.
Gadoschi je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 20.08.2008., 18:28   #3
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ukratko ne printa pravilno,u nekom normalnom fontu teksta svaki drugi red ne bude isprintan,glava se zaštopala od loše tinte. Probao sam sa onim softverskim rješenjima koja sam dobio uz njega,međutim nema efekta,probao sam alkoholom isprat glavu,opet ništa. Jel postoji na tržištu kakva tekućina u kojoj bi se ta zapečena boja rastopila,tj tekućina za odštopavanje glave?
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na