Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.07.2019., 11:43   #601
Borealis
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 1
Fiido D2 Shifting Version

Koliko ga je lakše za voziti uzbrdo od običnog D2 u bilo kojem modu?
Ima li ga tko? Dojmovi?
Borealis je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 13:15   #602
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Borealis Pregled postova
Koliko ga je lakše za voziti uzbrdo od običnog D2 u bilo kojem modu?
Ima li ga tko? Dojmovi?
Nema ga nitko ovdje, slabo se prodavao zbog cijene. Ali mislim da ni taj model nije dobro riješen kao pedelec. Maksimum asistencija je na 20 km/h. Umjesto na 25. 3 levela , prvi 10, drugi 15, treci 20. Običnog se da lako vozit uzbrdo, uz gas i pedaliranje u isto vrijeme.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 13:28   #603
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Citiraj:
Autor sodom Pregled postova
Sa preko 6 godina staža želio bi pohvaliti svojeg elektrtričnog suputnika, dakle radi se o električnom longboardu (tehnički je to montainboard, belt-driven, sada to više nije "in") modelu prve generacije Evolve Carbon-a.
Board je prešao između 4 i 5k kilometara, vožen je sa all-terain kotačima kao i sa klasičnima. Kvarova nikad nije imao izuzev tome što je jednom prilikom pukao nosač osovine dok sam u šumi zapeo za panj. Promjenjena je baterija prije cca godinu dana i to je to. Respect.

Sa zadnje vožnje njemu u čast tri fotke:
https://photos.app.goo.gl/kLTnD8H2M38pKuPG9

...a kad sam u gradu onda je M365 "weapon of choice" zbog omjera portabilnosti, performansi, zamjenskih djelova (čitaj: rasprostranjenost).

Cheers.
Pozdrav kolega

tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 15:39   #604
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
@tux-scooby

Nice. Vrlo nice.

To je neki DIY/kit ? Imaš kakve specke boarda? Kako ga kontroliraš ?
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 15:58   #605
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
DIY od pocetka do kraja. Neke specke nemam jer se nisam jos usudio stisnuti ga do kraja Mogu ti dati detalje same izrade pa se moze pretpostaviti koliko bi moglo ici.

Imam mali enertion remote za kontrolu brzine : https://www.enertionboards.com/elect...hz-controller/
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 18:30   #606
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Imas popis djelova? Kolko te izašlo sve skupa ako nije tajna...i koji je to deck? gdje su baterije ? Imaš još koju fotku od ispod možda.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 19:35   #607
Borealis
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Nema ga nitko ovdje, slabo se prodavao zbog cijene. Ali mislim da ni taj model nije dobro riješen kao pedelec. Maksimum asistencija je na 20 km/h. Umjesto na 25. 3 levela , prvi 10, drugi 15, treci 20. Običnog se da lako vozit uzbrdo, uz gas i pedaliranje u isto vrijeme.
Koliko vidim oko 100 € je skuplji od običnog D2
Borealis je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 08:25   #608
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Citiraj:
Autor sodom Pregled postova
Imas popis djelova? Kolko te izašlo sve skupa ako nije tajna...i koji je to deck? gdje su baterije ? Imaš još koju fotku od ispod možda.
Imam vise-manje sve dokumentirano Hocemo ovo radje na PM da ovdje ne zatrpavamo temu ako ekipu ne zanima?
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 08:40   #609
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Ma napiši tu, super je vidjet da to netko solo složi
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 09:39   #610
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
@tux-scooby

kako jed2i kaže, pa možda nekoga i zainteresiraš / pomogneš ...meni ovo djeluje tak dobro da bi se zakleo da je neki kit u pitanju. Jedino što nevidim baterije nigdje pa ak imaš koju fotku kako su postavljene okači da vidimo
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 10:35   #611
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Onda moze Ovo je popis dijelova :

1. Deck : MBS Core 94-Axe
2. Osovine : MBS ATS12
3. "felge" : Trampa Hypa
4. Gume - Unutarnje i vanjske su Primo Alpha
5. Lezajevi : SKF
6. Motori : 2 x Turnigy-Aerodrive sk3 6374 192kv
7. Speed Controler (VESC) : Enertion FocBox
8. Baterije : 4 x Zippy Flightmax-8000mah 3s1p 30c lipo pack
9. Komponente za prijenos : nosaci su nakon testiranja malog matra kombinacina oko 3D print-a i sl akcija nabavljeni iz poljske jer se ovdje nitko nije htio zezati s tim. Krenes objasnjavati sto trebas i ladno odgovor da nemaju oni vremena za tako sto. Pokusam naci slike kompleta kako je izgledalo prije instalacije.
10. Upravljanje brzinom : Nano x enertion
11. Kutija koja nosi baterije (a uskoro i BMS) je custom pravljena od stakloplastike kako bi sto bolje pasala ispod samog decka (jedno vrijeme su se tamo nalazili i VESC-ovi)
12. Kutija+hladnjak za VESC-ove : custom pravljeno (budete vidjeli na slikama)

Slike bi trebao jos malo posloziti da imaju glavu i rep ali slobodno nabacite sto vas prvo zanima od svega toga (trenutno trazim slike kutije ispod decka s komponentama)
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 12:44   #612
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Vrlo ljepo. Pogotovo me zanimala točka 9.
Tko je osmislio dizajn? Sviđa mi se kako je rješen cage oko motora.
Ako stigneš neka galerija slika je više nego dobrodošla.

Par pitanja:
Dakle kad podvučeš crtu kolko te ispao cijeli projekt do sada (otprilike imam cifru u glavi pa me iz tog razloga zanima sljedeće pitanje)
Kako to da si se odlučio za custom board a ne za nešto tipa Boosted ili Evolve GT? (svjestan sam da tvoj borad ima i večih potencijala od navedenih no treba gledati i uzeti u obzir da su navedeni imali priličan tim iza sebe i opsežna testiranja, ovako sve pada na tebe / community a to znači i izdatke down the line..,trials and error, živce i volju...)
Koliki ti je okvirno domet ?
Koliko si cca prešao dosada?
Po kakvom terenu voziš?
Kako se nosi sa uzbrdicama?

I da, fotke or it didnt happen

PS. čitam na mobu s plaže pa sam malo spor, jebate pa ovo je 4 kilovata po kotaču, ovo je megazvjer (nemoraš odgovarat na zadnje pitanje o uzbrdicama, jasno mi je ... ovo je u rangu prema bajaboard-u. Jesi ga probao dignut na zadnje kotače ?

Bilo bi fora vidjet i neki video toga u vožnji ako imaš kakav actioncam

Zadnje izmijenjeno od: sodom. 25.07.2019. u 13:02.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 13:29   #613
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Fotke/galerija ce biti slozena tako da ce se sve vise-manje moci vidjeti. No, idemo redom po pitanjima:

Dakle kad podvučeš crtu kolko te ispao cijeli projekt do sada (otprilike imam cifru u glavi pa me iz tog razloga zanima sljedeće pitanje)
-> posto sam dosta toga kupio po popustima sve skupa me izaslo oko 1400E. Da nisam ganjao popuste i polako kupovao dio po dio mislim da bi cifra bila oko 1800E

Kako to da si se odlučio za custom board a ne za nešto tipa Boosted ili Evolve GT? (svjestan sam da tvoj borad ima i večih potencijala od navedenih no treba gledati i uzeti u obzir da su navedeni imali priličan tim iza sebe i opsežna testiranja, ovako sve pada na tebe / community a to znači i izdatke down the line..,trials and error, živce i volju...)
-> Ima nekoliko razloga. Onaj najbitniji je sto sam htio nauciti kako cijeli koncept fukcionira ali opet da imam neke koristi od toga. Znaci teorija oko struje, baterija, BMS-a, VESC-ova i motora. Slicna teorija se nalazi i u EV tako da mi je super baza ukoliko se danas-sutra odlucim ubaciti u te vode. Sve ovo sto si naveo - zivci, volja, vrijeme, padovi (nije bilo lomova) to ide ruku pod ruku s DIY projektima ove vrste
Dodatna korist koju spominjem - vozanje na posao, okolo-naokolo po gradu. Fun-factor ukoliko se odlucis na off road (ovaj board moze i to).

Koliki ti je okvirno domet ?
-> Normalne voznje oko 25km s jednim punjenjem.

Koliko si cca prešao dosada?
-> Huh, to ti sada ne bih znao reci, ali ni problizno.
Po kakvom terenu voziš?
-> Najvise staza ali imaju dijelovi grada gdje se osjecam dovljno sigurno voziti i cestom (pogotovo ukoliko kratim put i tako to).

Kako se nosi sa uzbrdicama?
-> Bez ikakvih problema LiPo 12S baterija u suradnji s ovim motorima je stvarno jedno posebno iskustvo na uzbrdici

Brzinski fotka dan nakon sto se bila sastavljena i sto nisam mogao docekati rjesenje za VESC-ove:


Fotka s Mini Maker Faire-a kada je board bio predstavljen kao projekt:


Ovako zna biti parkiran na poslu (tu se cak i vidi hladnjak/kutija za VESC-ove)
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 13:52   #614
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Vrlo kul.

Postaj s vremena na vrijeme updateove, mjerenja, generalne informacije o boardu, dojmove, iskustva.

Ima ljudi koji lurkaju temu i siguran sam da je svaki info koristan i zanimljiv, možda se netko i zakači

Previše je tu "romobilaša" (i ja sam jedan od njih zbog form-faktora romobila kao svestranog prevoznog sredstva) no treba dignuti svijest i o ostalim EV-ima, pogotovo ovima čija je namjena hobi/gušt/sport.

Cheers.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 11:02   #615
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Thx sodom

Neke ideje za nadogradju uvijek stizu. Sto od ostatka ekipe, sto okolo procitam. Prostora za napredak ima na svim poljima, samo je pitanje koliko se sve stigne napraviti. Trenutno je fokus vise na uzivanje u voznji

Smislim jos neke statistike i video koje bi mogle biti zanimljive ekipi
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 15:01   #616
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Ako netko treba... https://megastore.hr/proizvod/elektr...ter-es1-black/ Segway ES1 za 1950kn preko webshopa sa kuponom "30uhladu". Čini mi se kao ok cijena...
markec2102 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 09:10   #617
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Pozdrav ekipa.

Jel netko vidio/probao ovaj sklopivi e-bike: Robbo S6

https://www.robbo.si/hr/proizvod/ele...s6-sklopljivo/

Ili xiaomi qicycle

https://xiaomi-mi.com/electric-bikes...ic-bike-black/

Trebam nesto sklopivo i malo da stane u gepek auta. Mislim se izmedju sbike, fiido d2, xiaomi i ovog Robbo s6?

Ne kuzim, jel ovaj robbo slovenski proizvod? Ima atraktivan dizajn, kompaktan je i ima odlicnu foru - baterija se vadi - sto mi je idealno kad stignem na posao da ga mogu napuniti!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Nebbo. 27.07.2019. u 09:52.
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 10:35   #618
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Ovaj robbo mi se čini da je ovo drugačije brandirano:
http://citycoco.hr/proizvod/bluoko-x...i-bicikl-250w/
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 10:38   #619
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Nije slovenski proizvod sigurno. To je sve kina, samo rebrandirano. Sa malo drugačijom kombinacijom.

Primjer: https://www.gearbest.com/electric-bi...ml?wid=2000001 Izgled sličan, kapacitet baterije isti 5.2 ah. Jedino neki detalji poput lcd-a i nekih sitnica se razlikuju. Dosta skup bicikl. 900 eur ne vrijedi robbo.

Preko 400 eur je skuplji robbo nego fiido d2. Novi model je, vjerujem da će kroz neko vrijeme cijena pasti na normalnu razinu.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 11:11   #620
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Kakav je segway es1? Nema dobre ocjene na amazonu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2019., 10:02   #621
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Da li je itko uzimao nešto poput baze za punjenje i 5 komada romobila koji se na nju parkiraju? Pitam za u firmu uzeti, ako je netko imao iskustva kakvog.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2019., 13:38   #622
stretto
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1
Pozdrav,

Pročitao sam sve postove od početka i trenutno se dvoumim između kupnje Xiaomi m365 i Fiido D2S (Shifting model, sa 6 manualnih brzina). Mislim da neću pogriješiti za koji god se odlučio, no dolje neka pitanja bi mi puno pomogla u odluci.

Potrebno mi je za svakodnevni odlazak na posao i natrag što u jednom smjeru iznosi oko 12km, u oba 24km, no volio bih i da imam mogućnost ukrcat ih na javni prijevoz (bus, tramvaj). Gotovo cijela relacija je na ravnini tako da se ne moram brinut za uzbrdice, ali koliko sam shvatio Fiido ih svakako bolje savladava od Xiaomija.
Inače, imam oko 85kg (s robom i torbom) i visok sam 1,80m.
Dodatni razlog zbog kojeg razmišljam o Fiidu je zbog puno nogostupa koje bih trebao prijeći do posla, a koje on bolje prolazi zbog veličine guma (16'').

Uglavnom, ono što sam htio pitati je sljedeće:
1. Dopuštaju li vozači buseva/tramvaja ukrcaj sklopljenih bicikala?
2. Može li se na Fiido D2 ugraditi dodatna eksterna baterija s kojom bih produžio kilometražu i uspio prevaliti put do posla i nazad s jednim punjenjem? Pretpostavljam da je ovo univerzalno pitanje za sve električne bicikle.
3. Može li se na Fiido D2 ugraditi paksic (onaj stražnji nosač iznad zadnje gume)? Pretpostavljam da bi ovo mogli znati samo vlasnici Fiido-a, no razmišljam gdje bih mogao ugraditi dodatnu bateriju ako se može, a mislim da bi paksic bio idealan za to.
4. Kolika vam je prosječna prijeđena kilometraža na Fiido preko zime?
5. Može li se maknuti ograničenje brzine na Fiido D2 modelu? Tražio sam po netu no nisam naišao da igdje piše.
6. I konačno, jeste li imali u međuvremenu nekih problema sa Fiido biciklom?

Ako znate odgovor na samo jedno od pitanja već ćete mi pomoći u odluci
stretto je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2019., 15:45   #623
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ja ozbiljno mislim kupiti segwaya es1 za 1960kn, ali ne znam kako će savladati 90kg i 1km uzbrdice od 8%
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2019., 15:54   #624
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor stretto Pregled postova

Uglavnom, ono što sam htio pitati je sljedeće:
1. Dopuštaju li vozači buseva/tramvaja ukrcaj sklopljenih bicikala?
2. Može li se na Fiido D2 ugraditi dodatna eksterna baterija s kojom bih produžio kilometražu i uspio prevaliti put do posla i nazad s jednim punjenjem? Pretpostavljam da je ovo univerzalno pitanje za sve električne bicikle.
3. Može li se na Fiido D2 ugraditi paksic (onaj stražnji nosač iznad zadnje gume)? Pretpostavljam da bi ovo mogli znati samo vlasnici Fiido-a, no razmišljam gdje bih mogao ugraditi dodatnu bateriju ako se može, a mislim da bi paksic bio idealan za to.
4. Kolika vam je prosječna prijeđena kilometraža na Fiido preko zime?
5. Može li se maknuti ograničenje brzine na Fiido D2 modelu? Tražio sam po netu no nisam naišao da igdje piše.
6. I konačno, jeste li imali u međuvremenu nekih problema sa Fiido biciklom?

Ako znate odgovor na samo jedno od pitanja već ćete mi pomoći u odluci


1. Vjerojatno, moralo bi proć.
2. Može, neki vlasnici D2 iz Italije su ugradili dodatnu bateriju koja je na nosaču iz pitanja broj 3. No, ja nebi dodavao dodatne kg s tom baterijom. Dopuniš na poslu i to je to.
3. Da
4. 19-22 km u el. modu putem ručice gasa na minus temperaturama. Kad je toplije 22-25 km. Vožen kroz cijelu zimu.
5. Ne može, ali realna brzina je 27-28 pa do 30 km/h po ravnom mjereno preko Gps. 250w je, netreba očekivati 30+
6. u 1100 km, 9 mjeseci 0 problema, jedino cvile pločice, mjenjao sam ih radi tog, ali i ove mekše počele cviliti. Višestruko bolji izbor od romobila. Bicikl stane u svaki lift, bez podizanja kotača itd. O stabilnosti ne moram pričati. Svakodnevno bicikl prolazi torturu naših vrsnih pločnika i visokih prijelaza na kolnik i ništa nema lufta na biciklu, od šipke volana, preklopnog mehanizma, do ravnih felgi i nema škripanja. A popnem se od zvjezde pa prema mirogoju uzbrdo u kombinaciji gas i pedaliranje bez problema. Nije shifting D2, običan je.

Zadnje izmijenjeno od: Xiaomi. 28.07.2019. u 16:10.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 10:29   #625
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citajuci vasa iskustva i savjete, sve vise naginjem Fiido D2.

1. Kolika je max kilaza Fiido D2. Da li trpi osobu + alat; cca 120kg?

2. Koja je razlika u modelima?

3. Odakle naruciti da je brzo i pouzdano; odnosno da stigne u par dana iz EU?

Thx
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 12:31   #626
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Razmisljam uzeti M365/Pro. Samo nisam siguran kako bi durao po malo vecoj uzbrdici s osobom od 95kg.. tipa u ZG gore uz Srebrnjak, Zajcevu, Voncininu..

Ima netko tko je probao, a slicnih je gabarita da podijeli dojmove?

FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 12:37   #627
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Razmisljam uzeti M365/Pro. Samo nisam siguran kako bi durao po malo vecoj uzbrdici s osobom od 95kg.. tipa u ZG gore uz Srebrnjak, Zajcevu, Voncininu..

Ima netko tko je probao, a slicnih je gabarita da podijeli dojmove?

mene od 88kg dura gore, sporo, usporedno s malo bržim hodanjem (voncinina, običan m365)
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 12:50   #628
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
S 88 kila sporo, preko 100 kila nikako. Znači sa 95 kila će ići sporo ili nikako uzbrdo.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 12:59   #629
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Tnx, znaci trebam smrsaviti
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 13:54   #630
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Citajuci vasa iskustva i savjete, sve vise naginjem Fiido D2.

1. Kolika je max kilaza Fiido D2. Da li trpi osobu + alat; cca 120kg?

2. Koja je razlika u modelima?

3. Odakle naruciti da je brzo i pouzdano; odnosno da stigne u par dana iz EU?

Thx
1. 120 kg je nosivost.
2. D1 14 colni kotači, nema zadnji amortizer, dostupan sa 7.8 i 10.4 Ah baterijom. D2, udobniji model s amortizerom, 16 cola kotači, bolji finish boje, ljepši model, ozbiljniji u usporedbi s d1, 7.8 ah je jedina opcija baterije. Kinezi imaju i 10 i 13, ali to nije za nas dostupno.
3. Gearbest i Geekbuying, gledati da je dostava 2-5 radnih dana, odnosno EU. No trenutno vidim da gearbest i geek nemaju tih modela iz eu. Dugo ih je bilo, sad trenutno nema. Treba pratiti.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na