Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2009., 00:47   #211
Horazon
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Pa u tome je stvar da je enspretno vuci LAN kabel...bilobi odlicno da se STB moze WLNom povezat, ali to mi je jasno da nemoze zasad ....Trenutni modem je na katu u sobi točno iznad sobe u kojoj je televizor.Ili bi morao lan kable vuc po cjeloj kuci s miljon vodilica, ili bušiti deku što ne dolazi u obzir

Samo pitanje u vezi dokumentarnih kanal..jesu li svi s titlovima?
Horazon je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 03:11   #212
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Horazon Pregled postova
Samo pitanje u vezi dokumentarnih kanal..jesu li svi s titlovima?
Zar ti je stvarno toliko tesko procitati 4 posta iznad da bi pronasao odgovor na pitanje?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 20:04   #213
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
poslao sam zahtjev za optitv preko neta, koliko se ceka otprilike?
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 23:08   #214
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
poslao sam zahtjev za optitv preko neta, koliko se ceka otprilike?
Na nekim forumima sam čitao da neki čekaju već 3 tjedna, a recimo kod mene je bio slučaj da sam telefonski naručio uslugu u ponedjeljak, a lik došao montirati već u srijedu, al kako me nije bilo montirano je u četvrtak...Izgleda da ovisi o monterima i navali..
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 00:51   #215
legendri
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1
!!!! Upozorenje svima koji prelaze s T-Com MaxAdsl i MaxTV na OptiTV !!!!

1. Službenik/ca u Optimi će vam obećati bilo što kako bi vas namamio/la da potpišete ugovor.
- moje iskustvo:
"Koliko ću dugo biti bez interneta i TV-a kada mi T-Com ugasi uslugu i prije nego što je vi pustite?"

- odgovor OT službenice:
"Ma brzo. To ide začas. Najviše pola dana."

- stvarnost:
Prošlo je tjedan dana. Telefon mi je odmah prebačen. Internet i TV ne. Zvao sam valjda 50 puta OT službu za korisnike i svaki put mi je rečeno da će poslati požurnicu i da očekujem ubrzo poziv tehničara......

2. "Opće uvjete" nisam čitao, kao prvo jer te stvari nikad ne čitam a kao drugo jer mi ga nisu niti dali. Na zahtjevu koji sam potpisao na dnu piše tekst (čini mi se pisan fontom od 2pt koji s normalne udaljenosti izgleda kao 4 malo deblje linije) kako potpisom istog zahtjeva izjavljujem da prihvaćam "opće uvjete".
"Opće uvjete" sam jedva našao na njihovom siteu i pročitao da vidim šta mi je za činiti pošto sam evidentno "zjahan".
Pored ostalih truć-pruć gluposti našao sam i nešto čega se treba čuvati ako ste jedan od onih iz naslova teme.

citat članka 2. st. 7. općih uvjeta:
"Pretplatnik je suglasan da u slučaju nemogućnosti pružanja OptiTV usluge, nastavlja koristiti one usluge OT-a iz paketa koje su mu dostupne i za koje ima tehničke mogućnosti te da preuzima sva prava i obveze kako su one određene izabranim paketom usluga. ...."

"...Ukoliko pretplatnik u gore opisanom slučaju ne postojanja tehničkih mogućnosti za korištenje OptiTV usluge, zatraži raskid svih ugovorenih usluga, OT će Pretplatniku naplatiti ugovornu kaznu za prijevremeni raskid u skladu s Uvjetima korištenja za DSL i Općim uvjetima poslovanja za usluge OT-a."

>>>
Recimo da koristite telefon, internet i MaxTV od T-Com-a. i živite na mjestu gdje je antenski prijem TV-a užasno loš (kao ja) tako da je jedina kvalitetna alternativa IPTV.
Odlučite se na prelazak na Optimu. Raskinete u T-Comu. Potpišete ugovor u Optimi. Tjednima ste bez TV-a i onda dobijete pismo da zbog teh. problema nećete niti dobiti TV ali ste sretni jer možete koristiti telefon i internet i to narednih 24 mjeseca.
Nazad na MaxTV ne možete osim ako platite kaznu Optimi.
Znači osuđeni ste na šugavu analognu TV sliku.
>>>

Možda ćete reći da vam je službenik OT-a provjerio vaš tel. broj i rekao da imate uvjeta za OptiTV pa neka ne seru.
Ali ne....

citat općih uvjeta čl.2. st.4.:
"OT će prije potpisa zahtjeva za uslugu OptiTV-a izvršiti osnovnu provjeru dostupnosti usluga. Osnovna provjera dostupnosti usluga nije jamstvo da će instalacija OptiTV usluge biti uspješna. Izjave djelatnika i drugih ovlaštenih predstavnika OT-a koje bi upućivale na to da je osnovna provjera jamstvo kvalitete i postojanja mogućnosti pružanja usluge neće proizvoditi nikakve pravne učinke u odnosu s pretplatnikom."

Naročito mi se sviđa to da se ograđuju od bilo kakvih izjava "... djelatnika i drugih ovlaštenih predstavnika OT-a ...". Sick.

Postoji domena "nijefer.com". Uskoro će proraditi i site. I tamo će zasigurno naći svoje mjesto i optima na poddomeni "optima.nijefer.com"

Nadam se da ću barem nekog od vas spasiti velikih neugodnosti i problema.

P.S. Obrt mi se zove "ON-LINE". To je bilo OK dok sam bio na "ne-više-tako-mrskom-t-com-u". Od kako sam na "sve-više-mrskoj-optimi" sve više razmišljam da promjenim ime obrta u "OFF-LINE".
legendri je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 14:11   #216
fle_ki
Premium
 
fle_ki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 217
Odavno nisu fer,zato razmišljam o Amisu-2u1. Ipak je povoljnije.
__________________
lijek je smijeh,a puna šaka lijeka je urnebesni smijeh
fle_ki je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 15:48   #217
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Mala promjena u programima optitv...Umjesto BHT1 i RTRS stavili su RTS1 i RTS2, navodno imaju problema sa odašiljanjem analognog signala od strane BHT1 i RTRS prema optimi, iskreno, dok su ti programi i radili, slika je bila katastrofa...
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 16:16   #218
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
meni se ta optima nikad nije sviđala
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 16:28   #219
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
22.10. sam poslao zahtjev i evo danas dobio papire za opti tv, korisnicka oznaka i pass, nadam se sljedeci mjesec da ce doci spojiti...
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 17:54   #220
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
meni se ta optima nikad nije sviđala
Jako sadrzajan i nadasve konstruktivan post, koji nam je puno pomogao.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 18:34   #221
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Citiraj:
Autor legendri Pregled postova
1. Službenik/ca u Optimi će vam obećati bilo što kako bi vas namamio/la da potpišete ugovor.
- moje iskustvo:
"Koliko ću dugo biti bez interneta i TV-a kada mi T-Com ugasi uslugu i prije nego što je vi pustite?"

- odgovor OT službenice:
"Ma brzo. To ide začas. Najviše pola dana."

- stvarnost:
Prošlo je tjedan dana. Telefon mi je odmah prebačen. Internet i TV ne. Zvao sam valjda 50 puta OT službu za korisnike i svaki put mi je rečeno da će poslati požurnicu i da očekujem ubrzo poziv tehničara......

2. "Opće uvjete" nisam čitao, kao prvo jer te stvari nikad ne čitam a kao drugo jer mi ga nisu niti dali. Na zahtjevu koji sam potpisao na dnu piše tekst (čini mi se pisan fontom od 2pt koji s normalne udaljenosti izgleda kao 4 malo deblje linije) kako potpisom istog zahtjeva izjavljujem da prihvaćam "opće uvjete".
"Opće uvjete" sam jedva našao na njihovom siteu i pročitao da vidim šta mi je za činiti pošto sam evidentno "zjahan".
Pored ostalih truć-pruć gluposti našao sam i nešto čega se treba čuvati ako ste jedan od onih iz naslova teme.

citat članka 2. st. 7. općih uvjeta:
"Pretplatnik je suglasan da u slučaju nemogućnosti pružanja OptiTV usluge, nastavlja koristiti one usluge OT-a iz paketa koje su mu dostupne i za koje ima tehničke mogućnosti te da preuzima sva prava i obveze kako su one određene izabranim paketom usluga. ...."

"...Ukoliko pretplatnik u gore opisanom slučaju ne postojanja tehničkih mogućnosti za korištenje OptiTV usluge, zatraži raskid svih ugovorenih usluga, OT će Pretplatniku naplatiti ugovornu kaznu za prijevremeni raskid u skladu s Uvjetima korištenja za DSL i Općim uvjetima poslovanja za usluge OT-a."

>>>
Recimo da koristite telefon, internet i MaxTV od T-Com-a. i živite na mjestu gdje je antenski prijem TV-a užasno loš (kao ja) tako da je jedina kvalitetna alternativa IPTV.
Odlučite se na prelazak na Optimu. Raskinete u T-Comu. Potpišete ugovor u Optimi. Tjednima ste bez TV-a i onda dobijete pismo da zbog teh. problema nećete niti dobiti TV ali ste sretni jer možete koristiti telefon i internet i to narednih 24 mjeseca.
Nazad na MaxTV ne možete osim ako platite kaznu Optimi.
Znači osuđeni ste na šugavu analognu TV sliku.
>>>

Možda ćete reći da vam je službenik OT-a provjerio vaš tel. broj i rekao da imate uvjeta za OptiTV pa neka ne seru.
Ali ne....

citat općih uvjeta čl.2. st.4.:
"OT će prije potpisa zahtjeva za uslugu OptiTV-a izvršiti osnovnu provjeru dostupnosti usluga. Osnovna provjera dostupnosti usluga nije jamstvo da će instalacija OptiTV usluge biti uspješna. Izjave djelatnika i drugih ovlaštenih predstavnika OT-a koje bi upućivale na to da je osnovna provjera jamstvo kvalitete i postojanja mogućnosti pružanja usluge neće proizvoditi nikakve pravne učinke u odnosu s pretplatnikom."

Naročito mi se sviđa to da se ograđuju od bilo kakvih izjava "... djelatnika i drugih ovlaštenih predstavnika OT-a ...". Sick.

Postoji domena "nijefer.com". Uskoro će proraditi i site. I tamo će zasigurno naći svoje mjesto i optima na poddomeni "optima.nijefer.com"

Nadam se da ću barem nekog od vas spasiti velikih neugodnosti i problema.

P.S. Obrt mi se zove "ON-LINE". To je bilo OK dok sam bio na "ne-više-tako-mrskom-t-com-u". Od kako sam na "sve-više-mrskoj-optimi" sve više razmišljam da promjenim ime obrta u "OFF-LINE".
dok ne instaliraju i probaju opti-tv dali radi direktno kod tebe je glupo da kažu da nema tehničkih uvjeta,jer niti jedna mjerenja nemogu 100% potvrditi dali če raditi ili ne dok se ne isproba kod tebe.

ja bi na tvojem mestu tražio instalaciju usprkos tome što oni tvrde da nema uvjeta i tek kad bi se 100% utvrdilo da ne radi onda se može reći da nema uvjeta,ovako to zvuči samo kao izgovor nekoga kome se neda spajati ni slati uređaje.
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 23:12   #222
bonovox
Premium
Moj komp
 
bonovox's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zapresic, Croatia, Earth
Postovi: 117
Citiraj:
Autor sibica Pregled postova
Mala promjena u programima optitv...Umjesto BHT1 i RTRS stavili su RTS1 i RTS2, navodno imaju problema sa odašiljanjem analognog signala od strane BHT1 i RTRS prema optimi, iskreno, dok su ti programi i radili, slika je bila katastrofa...
Nema slike na BHT1 i na RTRS ali gdje su RTS1 i 2?? Ja ih nigdje ne vidim 

aha..sad vidim. Trebao sam isključiti motorolu 

Zadnje izmijenjeno od: bonovox. 26.10.2009. u 23:28.
bonovox je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 23:27   #223
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor bonovox Pregled postova
Nema slike na BHT1 i na RTRS ali gdje su RTS1 i 2?? Ja ih nigdje ne vidim 
Kod mene na istim mjestima gdje su bili BHT1 i RTRS...(na 59 kanalu RTS1, a na 67 RTS2.)
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 16:49   #224
my_name
Premium
Moj komp
 
my_name's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Poreč
Postovi: 54
Poz!
Koristim opti tv vec nekih 20ak dana i od prvog dana nemam titlova na discoveryu (kanal 12) i od danas na animal planetu (kanal 20)! Dali se i vama to desasva jer mi u sluzbi za korisnike tupe da je kod njih sve ok!
Inace za titlove na discoveryu ih zivkam vec 15 dana i svaki dan mi govore da ce rijesiti u roku od dan dva a evo ja vec lud od zivkanja!
Zanima me kakvo je stanje kod vas s titlovima!!!
my_name je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 18:27   #225
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Koliko mi je poznato, na Discovery-u rade titlovi samo kod određenih serija, sad točno ne znam, da li kod novih ili starih serija..

Za Animal planet mislim da još uopće nema titlove, tako da me čudi ako su ti radili, trebao bi ih dobiti slijedeće godine, a vjerovatno ti ne rade ni titlovi na Zone Romantica, ali taj kanal ionako ne gledam...
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 20:48   #226
motorola30
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Labin-Istra
Postovi: 1
Koristim Optitv od pocetaka,slika vrhunska spojeno sa hdmi kablom,titlovana vecina programa,sve radi kako treba tv internet telefon,citam postove i cudi me kako to da jos nije moguce koristiti uslugu npr vinkovci bjelovar,u Istri je gotovo svugdje moguce,provjereno...eto sretno svima sa Optitv-om!
motorola30 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 17:18   #227
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Neznam zašt to tak ide sporo u OS,evo prije mj. dana naručio, 1.11 me prebacili na 5mbit ali nikako da dodu monteri i donesu mi ruter...koliko se obično čeka?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 18:01   #228
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Neznam zašt to tak ide sporo u OS,evo prije mj. dana naručio, 1.11 me prebacili na 5mbit ali nikako da dodu monteri i donesu mi ruter...koliko se obično čeka?
Kad je mene teta nazvala da mi punudi, nakon 10 dana je monter dosao.

Zovi i placi.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 18:05   #229
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Neznam zašt to tak ide sporo u OS,evo prije mj. dana naručio, 1.11 me prebacili na 5mbit ali nikako da dodu monteri i donesu mi ruter...koliko se obično čeka?
to je sve dinamično , nekada je do 5 dana nekad više ovisi o tome valjda i koliko ima zahtjeva na toj lokaciji .Nazovi službu na 0800 0088 pa se raspitaj malo
azure je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 19:17   #230
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Kad je mene teta nazvala da mi punudi, nakon 10 dana je monter dosao.

Zovi i placi.
jesam već 2 puta i kaže da će mi se monteri javit...a likovi..ništ čekam..
Nego sad kak sam ja to zamislio podesit ovak
imam ruter koji se spaja u gigabitni switch koji vodi dalje do kompova a i tamo mi je TV i jel ja sad mogu taj optitv "uređaj" ubost u taj switch? svi su u mreži 192.168.1.XX.
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 20:24   #231
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
...jel ja sad mogu taj optitv "uređaj" ubost u taj switch? ...
njet, imas na routeru 2 porta za mrezu i dva za tv. Tu ga uteras, di je tv.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 21:17   #232
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
zatrazio optitv 22.10.
prebacen na carnet 3.11.
danas zvao tetu, veli monter ce doci danas 8 dana pa ce me kontaktirati, zivi bili pa vidjeli.
Jos mi kaze da ce umanjiti cijenu ovaj mjesec jer optitv nije ni koristen kroz cijeli mjesec...

Javim kad mi sve spoje.
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 15:12   #233
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
njet, imas na routeru 2 porta za mrezu i dva za tv. Tu ga uteras, di je tv.
skontao evo bio monter maloprije...nino de mi screen di je za torrente otvorit portove da netražim malo mi je novi ruter ovaj ...zasad sve ok,imam skoro 5mbit...slika je solidna...576p...a jel ima šta HD materijala?I jel se može negdje rezolucija promjenit?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80

Zadnje izmijenjeno od: Lihto. 13.11.2009. u 15:24.
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 15:26   #234
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
skontao evo bio monter maloprije...nino de mi screen di je za torrente otvorit portove da netražim malo mi je novi ruter ovaj ...zasad sve ok,imam skoro 5mbit...slika je solidna...576p...a jel ima šta HD materijala?I jel se može negdje rezolucija promjenit?


__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 15:33   #235
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
nino već smo na par piva,prvom prilikom čim dođem u umag častim ..daj mi još reci ovo za HD,nema ništ o tome?Priča mi nešt bratić da se na tcomu može mjenjat rezolucija kvaliteta programa,jel ovo max što dođe ili se može još dići?Spojio sam preko HDMI kabla.
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 15:35   #236
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ma bratic sere, reci mu. HD-a nema jos.

To je to za sad, jedino sto sam vidio je omjer slike 16:9 ili 4:3. Nisam mjenjao nis. Slika mi je bolja nego dvb-t.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 15:41   #237
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ma bratic sere, reci mu. HD-a nema jos.

To je to za sad, jedino sto sam vidio je omjer slike 16:9 ili 4:3. Nisam mjenjao nis. Slika mi je bolja nego dvb-t.
meni izgleda isto jer imam dobar signal,ali sad mi nešt nije jasno..evo sa ovim ruterom imam brzinu 4.5mbit a kad je bio moj stari danas sam baš testirao bilo je 5.75mbit..wtf opet sam ostao bez onog jednog megabita?Jel to tak prvih par dana dok se podesi ili?

edit: evo nazvao,cura promjenila profil i sad opet jašim na 5.75 wiii
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80

Zadnje izmijenjeno od: Lihto. 13.11.2009. u 16:15.
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 12:40   #238
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
evo da javim novosti: opti tv danas spojen, sve radi kao urica.. na opticarnetu veza prije spajanja optitv-a bila je 8.5mbita, sa spojenim opti tv-om je 5.5 mbita.. zasad zadovoljan.

Vidim da imam noviji motorollin uredjaj nego sto sam vidjao na slikama, navecer stavim slike.

edit: vidim da nije motorolla nego telsey stbfs6..

Zadnje izmijenjeno od: brunci-vg. 16.11.2009. u 13:37.
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 14:36   #239
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
skontao evo bio monter maloprije...nino de mi screen di je za torrente otvorit portove da netražim malo mi je novi ruter ovaj ...zasad sve ok,imam skoro 5mbit...slika je solidna...576p...a jel ima šta HD materijala?I jel se može negdje rezolucija promjenit?
ej pa kad si predao zahtijev, moja frendica u Osijeku ceka vec vise od 10 dana, ona je presla s t-coma tak da su joj odmah uredno iskljucili net, optim aje samo spojila telefon i sad ceka ko luda vec velim vise od 10 dana net i tv...kolko ce dugo cekat jos ha?ima li nade za nju...sva sreca da kod nas ima amis..joj
  Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 15:48   #240
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
ej pa kad si predao zahtijev, moja frendica u Osijeku ceka vec vise od 10 dana, ona je presla s t-coma tak da su joj odmah uredno iskljucili net, optim aje samo spojila telefon i sad ceka ko luda vec velim vise od 10 dana net i tv...kolko ce dugo cekat jos ha?ima li nade za nju...sva sreca da kod nas ima amis..joj

to je normalno...dobro meni su net rješili u roku od 7 dana...a valjda će kroz koji dan doći monter i donest ruter...u biti samo se o tome radi,jer su oni odmah pripremili liniju...sasvim normalne stvari ni kad se od t-coma naruči nedođe isti dan ruter.
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na