Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.09.2016., 16:33   #23791
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ma motorista je idiot. najbolje bi bilo da ga je netko na krizanju sasio, a da se osobi iza njega nije nista desilo. za njega koga briga.
  Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 16:39   #23792
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Bio bi on dovoljno vidljiv da je stajao na mjestu i mahao. Da se itko imao namjeru zaustaviti- zaustavio bi se.
Ako ne vidiš murjaka u reflektirajućem prsluku sa svjetlećom crvenom palicom ispred sebe onda ti treba poništiti liječnički pregled.
Isto tako, ako ne vidiš na videu da on ide usporeno i onda skreće i daje gas onda očito trolaš.
Bit će da motoristi imaju isto razmišljanje, policiju treba maknuti sa ceste da bi se divljalo na dva kotača.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2016., 16:40   #23793
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
da, 95% divlja

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 16:46   #23794
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Ja kažem da ga je policajac svojim kretanjem i izlaženjem u putanju skutera (i u početnu i promijenjenu) prilikom jasnog obilaženja bez ikakve namjere stajanja opako ugrozio.
Bio bi on dovoljno vidljiv da je stajao na mjestu i mahao. Da se itko imao namjeru zaustaviti- zaustavio bi se.
Sve to razumijem... Fali jos par sekundi na pocetku videa. Ali lik je tek kasnije dao gas kad je bio ispred policajca. Nije cijelo vrijeme drzao gas. Di ces sad sudit policajcu sto je u doslovno dvije sekunde skocio prema motoru. Da cujem motor kako pusta gas, iako ide brze i ja bi mislio da ce stati. Ajmo prestati gledati gresku policajca i usredotociti se na ovog idiota na motoru. Nepotrebno se pljuje po policiji, ne razumijem to. Dosta ljudi bi krivilo policajca i drzavu da ih uhvati pijanog za volanom, umjesto sebe. Kaj je ljudima?

Moja iskustva s policijom su samo pozitivna. Zaustavili su me valjda 5-6 puta iz rutinskih provjera i uvijek su bili maksimalno ljubazni, pristojni i profesionalni. Kako stariji tako i mlađi policajci. Isto vrijedi i za one koji su dolazili na poziv ako bi se skupilo vise ljudi kod nekog doma po noci na tulumu i slicno.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 16:57   #23795
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor kurc Pregled postova
Naravno da ne smije tako izletiti na cestu i hvatati ga za rukav. Ugrožava sebe, njega i ostale ljude u prometu. Ali naravno za naše policajce zakon ne vrijedi. Oni mogu kršiti sve zakone ako je u svrhu punjenja proračuna. Tako da bi najvjerojatnije ovaj lik na skuteru dobio kaznenu prijavu za napad na službenu osobu ili tako nešto slično. Policajac bi ispao "heroj" pisalo bi u 24sata da se požrtvovno bacio pod motor kako bi spriječio bijeg razbojnika.
Nažalost, policija ne smije zapucati za takvim.
Par takvih na Mirogoju i smirili bi se.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 17:20   #23796
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Reflektirajući prsluk + palica. Jebote, pa vidljiv je sa 2 kilometra.

Da je ovaj "motorist" mislio stati, stao bi. Namjera mu je bila ne stati i propičiti dalje.

A crveno svijetlo na semaforu? Isto je slabo vidljivo jelda?
Onda kako panasonic kaže, poništenje vozačke dozvole i lječničkog, zabrana doživotna upravljanja motornih vozila jer vid očito nije jača strana.
Tako je, vidljiv je da samo stoji na cesti i da ne pokušava ići prema skuteru.
Tako je, skuter nije htio stati, što ne opravdava kretnju policajca prema skuteru NAKON što ga je krenuo obilaziti na cesti.
Za to sam ja zapeo i cijelo vrijeme tupim.
Naveo ga je na opako izbjegavanje i duboki prelazak na suprotnu stranu. Što nije nimalo ugodna situacija u tako sjebanom i relativno gustom prometu, 10 m od raskrižja.

Crveno, ne stajanje, ništa ne opravdavam, kao ni blokiranje i "prisilno" zaustavljanje skutera. Tu promjenu položaja policajca iz sredine trake do ruba i zaustavljanja na crti. Ganjaj ga, tjeraj ga, lovi ga, traži ga... ali jebemu sisu ne moraš navodit čovjeka da se raspadne (ili pogodi tebe) jer te izbjegavao dok si ti išao pred njega.
Da se razumijemo, ne opravdama nikoga, ne stojim na ijednoj strani.

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 18:23   #23797
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Naveo ga je na opako izbjegavanje i duboki prelazak na suprotnu stranu. Što nije nimalo ugodna situacija u tako sjebanom i relativno gustom prometu, 10 m od raskrižja.
Ma siroti jadničak. Gust promet? Baš, maltene ko da se vozi Zagrebačkom u 5 popodne, tri trake i murjak mu se s pločnika sjurio u srednju i bacio pred kotače.
Kak ga pojava policajca s lizalicom vidljivog na kilometar nije navela da stane jebemu??? I po meni tu svaka dalja rasprava staje. Idiot ga je sigurno vidio i nije htio stat, kraj priče,kriv je do bola. Da ga je srušio s motora i da ga je iz kontra smjera pokupila labudica, bilo bi klap klap, good guys 1 : bad guys 0.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 18:36   #23798
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Al to mozda i nije pametno jer je iza djevojka koja vjerojatno nije nista kriva
Ma kakvi, svetica, a dok su Dellboy i Trotter dotrcali do čađave Oktavije ona je već sirotom potresenom skuterašu hoblala safaladu ko siroče lilihip.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 19:10   #23799
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
da je policajac ne znam sto napravio, opet je kriv ovaj kreten za upravljacem skutera...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 19:37   #23800
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Vozac skutera je u barem.jednom od ova 4 prekrsaja.
Ili nema vozacke (ovo je skuter of vise od 50 0kubika,barem.po zvuku)
Ili nike regan skuter
Ne zaustavljanje sluzbenoj osobi
Prolazak na crveno

Toliko bi.mu.kazni.napisao da ne zna kako se zovenposlje.

Edit. Faking samsung i tipkovnica

Sent from my SM-N920W8 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2016., 20:28   #23801
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Imam originalne Style 256 7j felge. Gore su trenutno 205/55 17 i već su pri kraju. Mislio sam da će izdržati do zime, pa da uzmem zimske, ali stvarno su loše i moram u narednim danima kupiti nove. Pored te dimenzije u 17" proizvođač je propisao 225/45.
205/55 mi je dosta teško pronaći (nitko od ovih u okolici ih nema), pa sam danas htio uzeti Continental 225/45 (run flat), ali su mi rekli da mi garanciju neće priznati u slučaju da se nešto dogodi jer je felga preuska (a za "običnu" će mi priznati). Rekao sam im da neka namonitraju jednu da vidim kako izgleda, pa da usporedim i meni se čini da nema nikakve razlike, odnosno guma nije bila "napeta" kako su mi oni opisali. Uglavnom, odustao sam od kupovine jer mi neće htjeti priznati garanciju, a ja ne želim iskeširati 3k+ kn za neodgovarajuće gume.
Svaki savjet je dobrodošao
Na jedinicu u 17", na felgu širine 7" će najprije ić 205/50.

Nemoj uzimat run flat gume jer je to kriminal po buci i udobnosti.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 21:56   #23802
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Ja kažem da ga je policajac svojim kretanjem i izlaženjem u putanju skutera (i u početnu i promijenjenu) prilikom jasnog obilaženja bez ikakve namjere stajanja opako ugrozio.
Bio bi on dovoljno vidljiv da je stajao na mjestu i mahao. Da se itko imao namjeru zaustaviti- zaustavio bi se.

cek jel ti ovo zaozbiljno ili prcas?

znaci, policajac stoji, desnom rukom mu palicom mase, a lijevom ga usmjerava u desnu stranu da stane, i sukladno tome se pomice prema sre3dini ceste, i onda kad je skuzio da ovaj s motorom ide ravno u njega ni sam nije znao vise kud bi. Aj se ti odluci oces lijevo ili desno protiv motora
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 23:06   #23803
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Upravo to, ako ista pomakeo se u dobru stranu tj u suprotni smjer kretanja, iz te trake, druga stvar sto je motorist glup. Instiktivno reagirao i to je to.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2016., 01:05   #23804
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Hehe, a gdje su oni koji u 30 ima govore " znaš ko je moj tata" nakon sto ubiju dvoje ljudi na Kvatricu.
Hebo zakon ako se ne odnosi na ove one, crne crvene, branitelje, djecu branitelja, prijatelje branitelja, susjede branitelja, jebace koza i plinske boce ahaha
teško se pomirit s činjenicom da je ovo ostalo u opticaju nakon zadnjeg dijela

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nažalost, policija ne smije zapucati za takvim.
Par takvih na Mirogoju i smirili bi se.
čak i da to u nekom delirijumu opravdavam, bilo bi mi žao nekog tko se ni kriv ni dužan našao na krivom mjestu u krivo vrijeme

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ma kakvi, svetica, a dok su Dellboy i Trotter dotrcali do čađave Oktavije ona je već sirotom potresenom skuterašu hoblala safaladu ko siroče lilihip.
safalada je prošla tretman intenzivniji od onog s kojim se susretne poklopac jogurta pod jezikom penzionera
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2016., 10:00   #23805
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877