Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2004., 19:09   #1
ćiber_manija
CyberSky
 
ćiber_manija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 1,168
MaxModus web shop

Konačno je proradio maxmodus webshop i pogodite na kaj vas podsjeća.Evo i linka Maxmodus
__________________
The šuma...
ćiber_manija je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2004., 19:30   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Da podsječa samo! Pljunuti ljnks.
Ali neka, sviđa mi se taj koncept.
BTW, imaju zanimljivih napajanja.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2004., 20:28   #3
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Ja sam kod njih uzeo svoje napajanje. Rade prva liga ljudi dole. Dino ako se dobro sjecam. Ono ljubazni i imaju ok cijene. Ja ih preporucam...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2004., 20:38   #4
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
imaju nekih stvari koje ostali nemaju, al cijene im nisu konkurentne za one stvari koje ostali imaju...
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2004., 22:03   #5
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Neznam za ostale stvari ali Levicom napajanje kada sam ga ja uzeo je bilo nekih 50 -ak kuna jeftiniji od Linksa.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2004., 22:56   #6
Overvide
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Citiraj:
Originally posted by miato
al cijene im nisu konkurentne za one stvari koje ostali imaju...
hehe ste vidli cijenu 9800pro??2350 kn!!
i još im samo fali forum...
Overvide je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2004., 03:04   #7
Towar
mmmm,da
 
Towar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 563
Ja ću naručit od sharkoona top mount kit, pa ću opalit jedan prozor na kućište,samo 50 kn,u hg madrfakin spota je 90!!!
__________________
Asus A7N8X
Athlon xp 2500+ Barton
512DDR Kingmax
Sapphire Ati Radeon 9550 128mb 128bit
Maxtor 40GB
Towar je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2004., 07:45   #8
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Koliko sam informiran oni su generalni zastupnici za Levicom, Sharkoon, Revoltec i takve ludorije. Tako ce im to valjda biti povoljnije nego drugdje (bar se nadam) :-)
mann je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2004., 07:57   #9
ćiber_manija
CyberSky
 
ćiber_manija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 1,168
Ja sam jučer bio kod njih i ljudi su ful ljubazni.Svakako preporučam
__________________
The šuma...
ćiber_manija je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2004., 11:15   #10
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Bili smo ja i Bipe kod njih i stvarno su ljubazni i imaju jako zanimljive stvari, ali ono kaj ima i u drugim dućanima je skuplje kod njih, al inace sve 5.
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2004., 09:53   #11
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Napajanje,LEY,NTPS-450af-E,450W,ATX,12V,P4,active PFC
0% 2.734,49 2.594,



Gledam cijene i ovo mi je prvo upalo u oči
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2004., 10:04   #12
bude
Warcraft III TFT
 
bude's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 861
Stranica je pljunuti Links
__________________
A64 Venice
Epox 9npa+ Ultra
Super Talent 2x512 MB
Saphire x700 pro
2x80 GB @ RAID0

bude je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2004., 12:48   #13
MentalHarikiri
Premium
Moj komp
 
MentalHarikiri's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,560
Citiraj:
Originally posted by bude
Stranica je pljunuti Links
možda dotSHOP????
MentalHarikiri je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2004., 12:52   #14
Towar
mmmm,da
 
Towar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 563
Citiraj:
Originally posted by bude
Stranica je pljunuti Links
možda
__________________
Asus A7N8X
Athlon xp 2500+ Barton
512DDR Kingmax
Sapphire Ati Radeon 9550 128mb 128bit
Maxtor 40GB
Towar je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2004., 11:45   #15
Dino_MaxModus
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Cool

Evo da se i mi sami (odnosno ja kao glavni i odgovorni u MaxModus-u) napokon malo pojavimo na forumu i napisemo nesto ("pametno")

Prvo moram priznati da nam je drago cuti (i naravno vidjeti) da se o nama prica/pise i spremni smo prihvatiti kako dobre tako i one lose kritike na nas racun (kako naseg rada tako i webshopa-a).
Iako, kao i svi normali ljudi volimo cuti pozitivne kritike, isto tako smo svjesni da negativne kritike nuzno ne znace nista lose! Dapace vjerujemo da cemo upravo uz pomoc njih uspjeti jos vise unaprijediti nasu uslugu.
Eto cisto da se zna ... :burn:

E sada bi krenuo redom, objasniti stvari za koje smatram da trebaju pojasnjenje

Kao sto ste vec i sami primijetili nas webshop je napokon nakon dugotrajnog navlacenja sa bankama i vlastitim knjigovodstvenim servisom, proradio. Iako jos ima dosta rada na njemu, ipak volimo vjerovati da smo napravili veliki posao. Smatramo, da smo s obzirom na to sto smo mlada firma, ipak jako brzo uspjeli osposobiti webshop (u roku od par mjeseci, a mislim da ce se vecina vas sloziti ako kazem da je nekim puno vecim firmama, trebalo par godina da naprave webshop). Gresaka i nedostataka ima, ali radimo na tome da ih sto prije otklonimo.

Druga stvar koja se povlaci je slicnost sa web stranicama nekih postojecih firmi. Da skratim pricu, nije stvar u kopiranju necijeg webshopa, nije stvar u tome da zelimo biti kao netko drugi (ili ne daj Boze da jesmo netko drugi!), vec naprosto razlog da je ista firma - VipData radila webshop i nama i njima i da je baziran na istom engine-u. Jedan od razloga zasto smo se odlucili za takvo rjesenje jest iskustvo VipData-e u izradi i implementaciji webshop-ova sa bankama i nasim knjigovodstvenim servisom. Inace ima jos firmi koje imaju isto rjesenje (dotShop),a nisu u informatickoj bransi (ne treba im dodatna reklama, pa ih necu spominjati). Ja jedino mogu apelirati na cijenjene posjetitielje foruma (i sve ostale naravno) da nas ne sude po izgledu webshop-a, samo zato jer netko prije nas vec ima slican. Dajte nam priliku da se dokazemo i pokazemo sami

E sad, sto se tice cijena i naseg asortimana na webshop-u, tu ima manjih problemcica koje ubrzano nastojimo otkloniti. S obzirom da smo sudionici koliko-toliko trzista koje se moze nazvati "otvoreno" (hehe eto moje ekonomske strane informatike), ne mozemo si bas dopustiti da nam cjene budu drasticno razlicite od konkurencije. Dapace smatramo da u vecini slucajeva nudimo bolje cijene. Sto se tice nekih cijena na web shopu, stvar izgleda prilicno ruzno (kao u primjeru spomenute graficke), ali zna se dogoditi da nam se potkrade koja stara cijena od prije par mjeseci i pokvari dojam. Stvar je u tome da odredjeni hardware, ne drzimo na skladistu vec ga prema potrebi narucujemo i isporucujemo (da ne bi bilo zabune ovaj proces se obicno odvija u roku od 2-4 sata, odnosno isporuka po narudzbi je isti dan, naravno ako je hardware uopce dostupan na nasem trzistu.) Smatramo da nam upravo ta filozofija omogucava da uvijek imamo najpovoljnije cijene. Nastojimo za razliku od nekih konkurenata ne dovoditi kupce u zabludu navodeci sto sve mogu kupiti kod nas, a da pri tome navedenoga nemamo na skladistu. Takodjer ne snizavamo cijene stvari kojih nemamo kako bi ispali najjeftiniji na trzistu (takodjer praksa nekih firmi). Generalno, za sve proizvode na nasem webshop-u, koje su navedene, a nema ih na skladistu pojaviti ce se poruka da nas kontaktirate u slucaju da ste zainteresirani za kupovinu istoga. Na ovaj nacin cemo vam uvijek biti u mogucnosti dati najtocniju informaciju o cijeni i dobavljivosti trazenog proizvoda. Mozda zvuci kao samohvala, ali zna se cesto dogoditi da proizvode koji niti nisu navedeni na webshop-u isporucimo izuzetno brzo i znatno jeftinije od konkurencije. "Kvaka 22" je u tome da nas partneri/kupci direktno kontaktiraju, cime se izbjegava silna zbrka.

Sto se tice cijena odredjenih "prozvanih" proizvoda, stvar je relativno jednostavna - mi ne ocekujemo da ce se takve stvari prodavati "kao kruh". Ali svjesni smo potrebe da i na nasem trzistu gdje jos uvijek vladaju labelirana napajanja od 400W+kucista za 200kn, postoje ljudi koji imaju potrebe i za heavy-duty proizvodima na koje ce se moci osloniti u radu. Bilo tko je iskusio gubitak podataka zbog jeftinijeg komada hardware-a, zna o cemu pricam/pisem. Trudimo se da nas asortiman i ponuda budu sto veci, kako bi zadovoljili potrebe i ukuse sto veceg broja ljudi, medjutim to u vecini slucajeva, kao sto i sami znate nije niti realno za ocekivati.

Eto ovo je "ukratko" bio moj odgovor u ime MaxModus-a na iznesene komentare.

Za kritike (bilo koje vrste), pokude, pohvale ili informacije Vam i dalje sa zadovoljstvom stojimo osobno na raspolaganju pa nas mozete kontaktirati putem telefona ili maila.

Jos jednom isprike i zahvale svima koji su si dali truda da procitaju ovaj poduzi post.

Rekli bi neki ... Live long and prosper (ako sam promasio neka mi startrek fanovi ne zamjere)

Pozdrav,
Dino, MaxModus
Dino_MaxModus je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2004., 11:51   #16
Towar
mmmm,da
 
Towar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 563
Dino, u vašoj ponudi nisam vidio Cable sleeving kit-ove, zanima me hoćete li to ikako uvrstiti u ponudu jer toga u Hrvatskoj nigdje nema. Većina s ovog foruma određene proizvode, pa i sleeving kitove moraju kupovati vani
__________________
Asus A7N8X
Athlon xp 2500+ Barton
512DDR Kingmax
Sapphire Ati Radeon 9550 128mb 128bit
Maxtor 40GB
Towar je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2004., 13:19   #17
Dino_MaxModus
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Originally posted by Towar
Dino, u vašoj ponudi nisam vidio Cable sleeving kit-ove, zanima me hoćete li to ikako uvrstiti u ponudu jer toga u Hrvatskoj nigdje nema. Većina s ovog foruma određene proizvode, pa i sleeving kitove moraju kupovati vani
Hvala na upitu.

Imamo to u vidu i sto se nas tice, trebali bi stici tijekom 10-og mjeseca.

Dino.
Dino_MaxModus je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2004., 13:27   #18
Towar
mmmm,da
 
Towar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 563
Koja će bit cijena, otprilike?
__________________
Asus A7N8X
Athlon xp 2500+ Barton
512DDR Kingmax
Sapphire Ati Radeon 9550 128mb 128bit
Maxtor 40GB
Towar je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2004., 14:10   #19
Dino_MaxModus
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Originally posted by Towar
Koja će bit cijena, otprilike?
Biti ce dostupna verzija sa svim kablovima u kompletu i kostati ce cca 100-110 kn (za oko 10m kablova, UV reaktivni).

Druga verzija je metrazna (razne velicine, plastika/pleteno) - cca 35 kn/m

Molim da se cijene uzmu sa odredjenom dozom rezerve, s obziom na EUR koji je u stalnom porastu. Mislim nece sad biti 100% vise, ali uvijek je moguc odmak od 5-10% (kako u + tako i u - naravno)

Pozdrav,
Dino
Dino_MaxModus je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2004., 22:17   #20
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Pozdrav Dino.

Evo jedno pitanje. Zasto niti jedna firma u HR nema generalno zastupnistvo za Vantec??? Ma zapravo pusti generalno zastupnistvo uvoz bi bio dovoljan.Mislim uopce ne drze njihove stvari.

Ne verujem da to nitko nije vec primjetio (od vas "firmi") pa onda u cemu je problem. Sta vantec stvara probleme ili?

Cool-pc (koji ga ima) je stvarno ok firma ali neda mi se svaki puta misliti oko carine i svih tih ludorija. Bilo bi bas fino da netko to uspije izkemijati...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2004., 14:46   #21
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
@ Dino

no dobro hoce li to onda bit ducan s "hard to find stuff" ili ce bit orjentiran na vulgaris opremu s pokojom zanimljivoscu?
naravno prva opcija bi bila zgodna ali pitanje je koliko je to prfitabilno tj. moze li se od tog zivjet
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2004., 19:29   #22
Towar
mmmm,da
 
Towar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 563
Citiraj:
Originally posted by Hr_ri
Pozdrav Dino.

Evo jedno pitanje. Zasto niti jedna firma u HR nema generalno zastupnistvo za Vantec??? Ma zapravo pusti generalno zastupnistvo uvoz bi bio dovoljan.Mislim uopce ne drze njihove stvari.

Ne verujem da to nitko nije vec primjetio (od vas "firmi") pa onda u cemu je problem. Sta vantec stvara probleme ili?

Cool-pc (koji ga ima) je stvarno ok firma ali neda mi se svaki puta misliti oko carine i svih tih ludorija. Bilo bi bas fino da netko to uspije izkemijati...
To sam i ja mislija pitat, zašto u Hr uopće nema vantecovih uvoznika. To je jedan od najvećih proizvođača modding opreme, a njihove proizvode se može nabavit samo u sloveniji
__________________
Asus A7N8X
Athlon xp 2500+ Barton
512DDR Kingmax
Sapphire Ati Radeon 9550 128mb 128bit
Maxtor 40GB
Towar je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2004., 12:10   #23
Dino_MaxModus
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Originally posted by Towar
To sam i ja mislija pitat, zašto u Hr uopće nema vantecovih uvoznika. To je jedan od najvećih proizvođača modding opreme, a njihove proizvode se može nabavit samo u sloveniji

Svijesni smo situacije na nasem trzistu i doista radimo sve sto je u nasoj moci da kvalitetne (provjerene) proizvode renomiranih firmi (kao sto je npr. Vantec) dovedemo na nase trziste. Nazalost ne mozemo sve napraviti odjednom (iako bi i mi sami to htjeli).

Takodjer moram priznati da se dobar dio vantec-ovog asortimana, (doduse ne pod njihovim imenom, ali to ne znaci da su losije kvalitete) moze kupiti kod nas (MaxModus) npr. interne ladice za hdd-ove (original ICY BOX/DOCK), sve moguce vrste FDD,HDD,SCSI (ne znam da li kod nas itko drzi rounded SCSI kablove) rounded kablove (5-6 različitih vrsti), coolere za notebook-ove, citace memorijskih kartica (8-u-1), ultra tihe ventilatore (NOISEBLOCKER - po specifikacijama definitivno najtisi ventilatori na trzistu, tisi i od vanteca i od papst-a, sa 3 godine garancije!), USB hub-ovi (2,4,7 portova sa napajanjem), RAM cooleri (REVOLTEC - 5 razlicitih vrsta), HDD cooleri (LEY- hdd cooleri+vibe fixeri, rucno radjeno - u njima se isporucuju 15Krpm SCSI diskovi!).

Vjerojatno cete svi reci - da sve je to OK, ali ipak nije vantec - istina, ali vjerovatno i sami znate da vantec nije proizvodjac tih stvari, vec samo brand koji pazi da se iskljucivo kvalitetni proizvodi prodaju pod njihovim imenom (za vecinu vantecovih stvari znam tko ih proizvodi pa zato ovo i pisem).

Jedino sto se doista kod nas ne moze nabaviti je njihovo kuciste, napajanja (priznajem imaju neke vrlo respektabilne podatke u specifikacijama, medjutim opet ima napajanja koje imaju i bolji "score" u nekim kategorijama, a dobavljiva su kod nas - nosieblocker), 2-u-1 kontroleri (za CCFL i ventove), slot protection kitovi i jos par stvarcica.

Kao sto sam vec spomenuo u prijasnjem postu, cable sleeving kitovi (obicni i uv reaktivni) i molex konektori (3,4 pin, obicni i uv reaktivni) stizu krajem ovog mjeseca, kao i jos neka iznenadjenja o kojima ne bi sada zelio puno pricati ...

Jedino sto jos zelim dodati na kraju - zelim zamoliti cijenjene citatelje ovog posta da ga ne dozive kao moj izgovor i muljanje zasto kod nas (kad kazem nas mislim na MaxModus, a ne na trziste!) nema vantec-a, nego naprosto zelim istaknuti da ima istih ili vrlo slicnih proizvoda (nista losije kvalitete) po povoljnijoj cijeni.

------------------------------------------------------------------------------------

E sad odgovor na jos jedan prijasnji post o nama - sto zelimo biti ...

Nas cilj/ideja je da pokusamo na trziste dovesti sto kvalitetnije i hard-to-find proizvode, ali nazalost (ne kukam zbog nas i nase zarade, nego zbog toga sto si vecina ljudi jos uvijek ne moze priustiti proizvode/proizvodjace koje bi htjeli - npr. ja bi osobno zelio da si svi mogu priustiti aute od 100,000 EUR, svima bi bilo bolje!) treba biti svjestan situacije i dobro "izvagati" argumente prije nego li se neki proizvod ponudi trzistu. Kako bi ovu tezu potkrijepio cinjenicama - jos jednom cu se osvrnuti na komentare o LEY napajanju od 450W (rucni rad) koje je vec bilo predmetom "izrugivanja" zbog svoje cijene. Na kraju mi ispadamo "munjeni" jer se smo mu "nabili" cijenu - tko zeli neka provjeri koliko dodje u Njemackoj! Rekli bi ljudi - "kol'ko para tol'ko muzike!"

Nase trziste je takodjer u velikoj mjeri izlozeno jos jednom fenomenu - novinskim/magazinskim clancima i rekla-kazala sistemu - kada novinari nesto napisu to je onda to - odmah se stvara "kult" odredjenog proizvoda kojeg je doista jako tesko srusiti. Npr. hvale se maticne ploce odredjenog proizvodjaca (ne zelim ga sada imenovati), a kada ju kupis, shvatis da su kondenzatori toliko blizu socket-u da ne mozes montirati cpu cooler, pa dobijes sve moguce raid-ove na njoj, ali ima samo jedan problem - nitko nije rekao da ne mozes koristiti sata i scsi raid istovremeno ... mozda sam u krivu, ali moze ploca biti od zlata, ali ovakva sitnica ju lako pretvori u hrdjavo zeljezo, zar ne?
Ili zasto postoje napajanja od 500W od 200kn i ono od 1200kn ... pa zar oba ne daju 500W? Iskreno, sto vama i meni kao kupcu znaci 500W? Jel znate koliko hdd-ova, dvd przilica ili ostalih uredjaja mozete prikljuciti na takvo napajanje? (opet jedna usporedba sa auto/moto svijetom - da li se isti motor od 170KS ugradjuje na motocikl, automobil ili bager? Kako je moguce da 175KS iz motocikla ne bi pokrenulo bager, koji pokrece motor od 100KS, a ima nosivost od 1000 kg? Jednostavno - konstrukcija/snaga motora kod motocikla proizlazi iz velike brzine okretaja motora, dok kod bagera ona dolazi od manjeg broja okretaja i velikog okretnog momenta.) Ista stvar vrijedi i za napajanja ... kvalitetnih 300W moze pogoniti zahtjevnije racunalo od onoga labeliranog na kojem pise 550W ...
Do sada sam nebrojeno puta bio izlozen situaciji kada sam bezuspjesno pokusavao predloziti i prezentirati u zivo kupcu proizvod za koji sam znao i imao obrazlozenje da je bolji (i najcesce jeftiniji) od onoga sto kupac zeli, medjutim takodjer najcesce bezuspjesno. Kupac je jednostavno bio uvjeren da "rekla-kazala" sistem radi bolje ... Mi osobno volimo poticati ljude koji dolaze u nas "ducan" da se vrate i iznesu nam svoja iskustva kako o proizvodima koje su kupili kod nas, tako i o ostalim proizvodima na trzistu.

Da me netko ne bi krivo shvatio, ovo nikako nije generaliziranje i trpanje svega u isti kos i ne znaci da su novinari lazovi i pisu gluposti i da nemaju pojma ni o cemu. Ovo je samo jedan djelic, mozete cak reci i izvucen iz konteksta koji nitko nece spomenuti, sve dok ne kupite neki proizvod, kada je vec najcesce kasno da se stvar promijeni i odstrani gorak okus ...

Eto, ukratko nastojimo izgraditi fair-play odnos prema kupcu, ne samo sa ciljem da mu nesto prodamo, vec da ga i educiramo (takodjer vrijedi i obrnuto - da kupac educira nas, sto nam je izuzetno drago).

Pozdrav,
Dino

Zadnje izmijenjeno od: Dino_MaxModus. 08.10.2004. u 12:21.
Dino_MaxModus je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2004., 19:01   #24
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Vantec je Vantec. Ali istina je da postoje drugi slicni proizvodi pa mozda i kvalitetniji no ja pokusavam naci uv reactive ventilator sa izvodom od tri vodica (berg) i da ima izvod za brojac okretaja. Vantec ga ima. Ja nigdje da ga nadjem zamjenu. Slot protector toliko glupa stvar ali i dalje nigdje je naci... Ima jos par stvari od vanteca koje naci frka za poludit...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2004., 18:19   #25
Towar
mmmm,da
 
Towar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 563
@ fanatik ja sam kupija te molexe u cool-pc i baš plave. To ti je prava stvar, jedva čekam da dođe u maxmodusa pa ću uzet i za drugu kantu.
__________________
Asus A7N8X
Athlon xp 2500+ Barton
512DDR Kingmax
Sapphire Ati Radeon 9550 128mb 128bit
Maxtor 40GB
Towar je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2004., 19:41   #26
Dino_MaxModus
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Originally posted by Hr_ri
Vantec je Vantec. Ali istina je da postoje drugi slicni proizvodi pa mozda i kvalitetniji no ja pokusavam naci uv reactive ventilator sa izvodom od tri vodica (berg) i da ima izvod za brojac okretaja. Vantec ga ima. Ja nigdje da ga nadjem zamjenu. Slot protector toliko glupa stvar ali i dalje nigdje je naci... Ima jos par stvari od vanteca koje naci frka za poludit...

Točno, stiže i pripadajući alat za vađenje i stavljanje konektora ...

Pozdrav,
Dino
Dino_MaxModus je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2004., 12:32   #27
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
KONAČNO!!!!!!!!!!!!!!! Bu skoro?
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2004., 19:35   #28
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
mislim da je krajnje vrijeme da vi u maxmodusu dodate i mail adresu u kontakt rubriku. a zanima me i jel u onom alatu za pc,manhattan i molex pin remover.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2004., 19:38   #29
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
mislim da je krajnje vrijeme da vi u maxmodusu dodate i mail adresu u kontakt rubriku. a zanima me i jel u onom alatu za pc,manhattan i molex pin remover.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2004., 10:32   #30
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Dečki .... 0 bodova.

Nema slika artikala
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na