Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.04.2007., 15:09   #1
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
T-com gamad

pozdravić

evo da vam prepričam svoju dogodovštinu

Ja imam doma siemens se555. ADSL 'modem' i router. doma su 2 kompa: moj i mamin, oba piknuta u router, plus kaj se još palmom spajam bežično. I svi se fino međusobno vidimo i idemo na net. To sam napravio doma, to sam napravio kod svojih frendova. I to je normalno, to se tak radi

Eh sad, u nedjelju smo se frend, buraz i ja dogovorili da odemo do njega i malo se spojimo u LAN i potrošimo par sati. To smo već radili, NA GORE OPISANI NAČIN (bila je neka druga kutija, ali koga briga, TO JE NORMALNO, to se tak radi, i to tak radi).
N.B. da sam ja morao na net, bilo mi je ***ENO važno, imao sam nešto na EVE, veeelika operacija, brdo ekipe, jakojakojakojako važno. I kaže frend: super, dođi do mene, spojimo se ko i obično, to odradiš svoje, ja te gledam, poslije španamo warcraft.
I sad, dođem ja do njega, a kad tamo - kupio si momak MaxTV! Gledam ja - zgodno, brdo zanimljivih programa, i - nova kutija! Ovaj put neka Kasda, Kasada, whatever.
Bacim oko iza - sve 5, 4 LAN ulaza, frend prek USB-a, nema problema, bit će mjesta.
I spojimo se mi, ništa. Kopam po opcijama, ništa. ***em majku glupom modemu, operacija v eć traje, a ja se ***am s vezom. Lud, zovem 0800 i pitam lijepo 'Dajte mi molim vas objasnite, ja već lud, sve je podešeno, nije mi ovo prvi put, pa znam što radim, pa to se tak radi...'
I objasni lik meni s druge strane:
Citiraj:
Da, to se tako radi, ali mi smo u T-comu to onemogućili, nema dijeljenja veze, samo jedno računalo može biti online. Vi svoj modem možete modificirati, ali mi vam u tom slučaju ne pružamo podršku.
I dajte mi molim vas objasnite: KOJI ****C?

Ne moram vam reći da mi operacija otišla u krasan ****c, da je bilo ***eno, da se zaradilo toliko para koliko se nije diglo u mjesec dana...

Riječima anonimnog genija...
Citiraj:
Majku im ***em lopovsku!
I sta vi sad mislite o tome????
shoki je offline  
Staro 11.04.2007., 15:27   #2
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
dakle, da li sam dobro shvatio, na jedan modem - jedno racunalo?
SrKi je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2007., 15:28   #3
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...kao sto sam vec vise puta rekla...ja mrzim t-com ...

__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline  
Staro 11.04.2007., 16:27   #4
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
dakle, da li sam dobro shvatio, na jedan modem - jedno racunalo?
da, jesi.
shoki je offline  
Staro 11.04.2007., 16:36   #5
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
...kao sto sam vec vise puta rekla...ja mrzim t-com ...

ja ne mrzim t-com nego njihovu nesposobnu sluzbu...
imam se555 ja se sa svojim kompom (wireless) spajam uredno, s time da sam ja za svoj komp kupio canyonovu karticu, a sestri su za laptop donjeli neku pcimci edimax i nikako se spojit na router, on vidi mrezu u dometu je, a ne zeli se spojit, nema sta nisam probavao i nece, cak sam zvao i sluzbu za korisnike .
onda sam ja sa svojom jednom imao problem i vidim sve kod mene ok, spojen na mrezu, connectan ali nece otvarat sajt-ove, pa reko kod mene sve 5, idem ja nazvat t-comovce i javi mi se neki pederko, ja njemu objasnim sve kako je, koja oprema i frajer kaze ja vam ne mogu nikako pomoci ta vasa kartica nije podrzana, ja ono popizdio, steram ga posred materine i poklopim, restartao router i komp i radi hvala Bogu

Željac je offline  
Staro 11.04.2007., 16:52   #6
tj1
the one
Moj komp
 
tj1's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 179
zašto me to uopće ne čudi????????
tj1 je offline  
Staro 11.04.2007., 17:09   #7
Killer Death
Murderer
Moj komp
 
Killer Death's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hell 23b
Postovi: 145
Bas me zanima sto im ovo znaci:
Citiraj:
Vi svoj modem možete modificirati, ali mi vam u tom slučaju ne pružamo podršku.
Znaci da se upak moze, samo da moras modificirati modem?
Killer Death je offline  
Staro 11.04.2007., 17:46   #8
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
zato što su oni u t-comu to onemogućili, znači nije kriva loša oprema, nego su oni smrdljive pizde
shoki je offline  
Staro 11.04.2007., 19:24   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Kao prvo, bez obzira koliko mrziš ili voliš t-com smanji malo doživljaj. Nisu potrebne tolike psovke da bi dočarao svoju ljubav prema njima.

Kao drugo, što se svi pravite grbavi? Da, t-com ne pruža podršku za modificirane modeme, odnosno one prebačene u router mod rada, one s fleshanim frimwerom, one na koje se spajaju dva ili više računla itd - to je kao nešto novo? Pa nikada niti nije "pružao podršku" za to. Čudite se kao da je to od jučer novost...
Druga je stvar jel to OK ili nije, no činjenica je da nikada niti nije pružao suprt za to tako da ostaje samo ona - snađi se druže. Mislim, postoji na ovom forumu hrpa tutorijala i vodiča za ovo ili ono pa udri.
Nemojte me pogrešno shvatiti, ne branim t-com ali nemojte pretjerivati s "majku im njihovu" i tim spikama...
tor je offline  
Staro 11.04.2007., 19:52   #10
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
autor je dobio opomenu, ima vas još par onako sa finim kućnim odgojem, svaka čast, samo čekate temu o SZK i opleti po mami i tati i svim spolnim organima... lijepo nema šta.... ne znamia me niti jedna SZK, preko glave mi ih je, ali ako će te pisati o tome pišite ko ljudi a ne ko stoka.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na