Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2023., 20:11   #29311
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Pain Hustlers
Sasvim solidan film čija tematika se osvrće na Insys Therapeutics i nažalost već dobro poznatu fentanyl priču.
Citiraj:
Insys used unlawful marketing practices to sell its potent opioid painkiller, Subsys. The drug is a fentanyl spray intended only for cancer patients with pain not alleviated by other powerful medications (aka "breakthrough pain").
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2023., 20:53   #29312
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Promakla mi je ta afera, baš ću baciti oko. Moguće da sam gledao davnijih dana, ali zaboravio.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2023., 22:44   #29313
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,790
Citam tu komentare i onda sukladno tome posudjujem filmove pa se kasno prikljucujem...

Gran Turismo - zali boze vremena
Sound of freedom - zali boze pojedenog cipsa

Oba filma.kao da su snimani za osobe s adhd-om. Sound of freedom ima tako glupe, povrsne i kratke scene/dijaloge da je to smijesno. A opet nemam pojma di su nabrali 2h filma. Teska tematika, ali jako jako lose slozen film. Glavni glumac je koma. Dijalozi su kao da ih je poplava izbacila. Turismo je s druge strane sprdacina, bas naivno i lose, pa ne mozes to tako snimati. Ovi kao voze GT3 aute, a guraju se po stazi ko u simrigu, ma daj me nemoj hebat. Sta to je stvarno po istinitom dogadjaju, taj tip natjecanja se dogodio? Jbt led ledeni... A glavni glumac je mimoza.


The Burial je bio cist fajn i oke za pogledati!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2023., 10:24   #29314
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Sound of freedom - cekao ga dugo da dođe, pratio sav taj "hype" oko filma, mislio da negativne recenzije su bas ono naručene da "srozaju" film koji želi ljudima otvorit oči kad ono pogledao ga i ja i film je bas loše složen, hrpa nelogičnih pizdarija i loših dijaloga, teška tema koja se morala odradit puno puno bolje...

evo vidim pocelo se pisat kak je umro Matthew Perry da je baš ovih dana htio izać u javnost sa velikom pričom o pedo Hollywoodu pa se eto baš slučajno utopio u jacuzzi-u

i onaj kaj je ubio 22 ljudi neki dan u Maineu nađen mrtav sa dva hica u glavu a sam se ubio kakti

šesti autobus - dosta dobar
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2023., 17:17   #29315
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Oba filma.kao da su snimani za osobe s adhd-om. Sound of freedom ima tako glupe, povrsne i kratke scene/dijaloge da je to smijesno. A opet nemam pojma di su nabrali 2h filma. Teska tematika, ali jako jako lose slozen film. Glavni glumac je koma. Dijalozi su kao da ih je poplava izbacila. Turismo je s druge strane sprdacina, bas naivno i lose, pa ne mozes to tako snimati. Ovi kao voze GT3 aute, a guraju se po stazi ko u simrigu, ma daj me nemoj hebat. Sta to je stvarno po istinitom dogadjaju, taj tip natjecanja se dogodio? Jbt led ledeni... A glavni glumac je mimoza.
Tako je.

https://www.google.com/search?q=Jann...t=gws-wiz-serp
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2023., 17:27   #29316
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Sound of freedom je imao relativno malen budžet, i to se vidi. Naročito zato što se snimalo na raznim lokalitetima. Što se tiče same tematike, neproporcionalno loše je obrađeno.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2023., 20:38   #29317
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Turismo je s druge strane sprdacina, bas naivno i lose, pa ne mozes to tako snimati. Ovi kao voze GT3 aute, a guraju se po stazi ko u simrigu, ma daj me nemoj hebat. Sta to je stvarno po istinitom dogadjaju, taj tip natjecanja se dogodio? Jbt led ledeni... A glavni glumac je mimoza.
Hvala.
Vec sam mislio da nisam gledao isti film kao i ekipa koja ga prehvali tu.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2023., 22:30   #29318
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,790
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Tako je.
To sam vec provjerio, nego sam mislio da su ih zbilja bez pripreme samo ubacili u Nismo auto skolicu, pa utrkice lagano... Nisu bas pokazali neke prioreme osim trcanja po stazi. Na netu pise da su ipak imali neke pripreme.

A taj GT-R iz filma nije ni postojao kad je Jann eksli poceo "uciti voziti", izasao je nesto kasnije. Oke, sad cjepidlacim
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2023., 09:28   #29319
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To sam vec provjerio, nego sam mislio da su ih zbilja bez pripreme samo ubacili u Nismo auto skolicu, pa utrkice lagano... Nisu bas pokazali neke prioreme osim trcanja po stazi. Na netu pise da su ipak imali neke pripreme.

A taj GT-R iz filma nije ni postojao kad je Jann eksli poceo "uciti voziti", izasao je nesto kasnije. Oke, sad cjepidlacim
Imaš onaj YT video gdje sim racer drifter vozi pravi drift prvi put u životu i rasturi. Doslovno rasturi da PRO drifter ostane bez riječi.

Isto ti je onaj Jimmy Broadbent, poznati gamer, sim razer, sada osvojio 3. mjesto na svijetskom prvenstvu zajedno s Mishom.

Tak da, imali su sigurno pripreme, ali svi koji imaju desetke tisuća sati u pravom sim rigu, mislim da mogu kidikamo bolje voziti prave trkaće aute od nas koji nismo nikad probali.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2023., 09:33   #29320
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
GT film mi je bio okej ali nista posebno.

bas iz tog razloga jer mi se cinilo da se kompletna radnja odigrala prebrzo. pa doslovno nakon 30ak minuta filma on vec sjedi u pravom autu i pocinje utrku.
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2023., 09:41   #29321
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Ja sam ga odgledao jedva. Da nemam doma sim-rig, vjerojatno bi ga ugasio vec u 15.oj minuti, pa sam iz kolegijalnosti odgledao do kraja 😁

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote