Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2015., 02:16   #1021
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
PTU je sada dovoljno stabilan, igrao sam preko sat vremena....cutlass, multicrew, eva, fps....sve fercera dovoljno dobro i rijetko se crasha. Meni se srusio tek na izlazu iz igre.
Ocekujte uskoro live verziju.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 03:11   #1022
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
PTU je sada dovoljno stabilan, igrao sam preko sat vremena....cutlass, multicrew, eva, fps....sve fercera dovoljno dobro i rijetko se crasha. Meni se srusio tek na izlazu iz igre.
Ocekujte uskoro live verziju.
Navodno ide live kad se riješi slowdown bug, što god to je.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2015., 10:38   #1023
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor daShko. Pregled postova
Navodno ide live kad se riješi slowdown bug, što god to je.
Inace mi je v2.0 ptu radio stabilno na medium postavkama 25-30FPS, od zadnje, F verzije mi cesto radi na 9-16 FPS. I tako je svima, bez obzira na postavke i konfiguraciju. To ti je to.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 15:59   #1024
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
koji mrtvi lag svega misa opcenito kretanja, lokano na 30 fpsa uzas
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2015., 18:12   #1025
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Dobio nekom forom PTU, isprobao malo sve dok me nije slowdown bug uhvatio (pretpostavljam budući da je FPS bio 2-3 što nije realno). Ali dok vrtim shvaćam koliko mi računarac vapi za jednim quadom pff
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2015., 01:16   #1026
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2015., 14:23   #1027
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Isprobao sam malo, odradio jedan comm array i jednu probe misiju, igrivo je čak i na mojoj konfiguraciji. Doduše još je to puno bugova svih vrsta, kad sam izašao iz broda u jednom trenutku trebalo mi je 7 - 8 pokušaja da se vratim unutra jer svaki put kad bi pokušao sjesti u stolicu ponovno me izbaci van kao da stojim pred vratima. Na kraju sam morao kroz prednji kraj broda oob-a sjesti unutra. U svakom slučaju špica izgleda sve, ali nije to još niti blizu onoga gdje treba biti da bi se čovjek mogao aktivno igrati.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2015., 15:01   #1028
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor daShko. Pregled postova
Isprobao sam malo, odradio jedan comm array i jednu probe misiju, igrivo je čak i na mojoj konfiguraciji. Doduše još je to puno bugova svih vrsta, kad sam izašao iz broda u jednom trenutku trebalo mi je 7 - 8 pokušaja da se vratim unutra jer svaki put kad bi pokušao sjesti u stolicu ponovno me izbaci van kao da stojim pred vratima. Na kraju sam morao kroz prednji kraj broda oob-a sjesti unutra. U svakom slučaju špica izgleda sve, ali nije to još niti blizu onoga gdje treba biti da bi se čovjek mogao aktivno igrati.
Najgore od svega je rusenje bez nekog uocljivog razloga (najgore jer me sad iznerviralo, nekon sto se "skrko" 5 puta za redom ).... iako se nekad moze igrat i po sat vremena, najcesce se ne mogu spojit ili mi se nakon par minuta klijent "skrka" na desktop. I (pre)cesto imam razno-razne probleme, kao npr. Cutlass koji bude na landing padu bez spuštenog sletnog trapa i ne možeš uć u njega tj. nakon ulaska propadneš kroz njega kao da ga nema.

Ali kad radi kako treba, onda je bas toliko dobro da je to prestrasno Evo bas sam jutros spustio goruceg Cutlass-a na neki asteroid i pobjegao iz njega prije nego je eksplodirao... prolaz kroz teretni prostor je izgledao kao onaj video sa Retaliatorom...kad strop u hodniku gori tj. plameni jezici "plaze" po stropu.... very very cool! Totalno mi je bilo žao što mi FRAPS nije uključen da to snimim i pošaljem za ATV

EDIT: BTW, ako netko ima skinut zadnji PTU na kompu, prekopirajte si cijeli PTU folder u Public i napravite verifikaciju... ne treba ništa downloadat, samo ručno prije kopiranja pobrišite sve datoteke od 1.3 Live, da ne ostane neko smeće

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 12.12.2015. u 15:08.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2015., 15:37   #1029
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Najgore od svega je rusenje bez nekog uocljivog razloga (najgore jer me sad iznerviralo, nekon sto se "skrko" 5 puta za redom ).... iako se nekad moze igrat i po sat vremena, najcesce se ne mogu spojit ili mi se nakon par minuta klijent "skrka" na desktop. I (pre)cesto imam razno-razne probleme, kao npr. Cutlass koji bude na landing padu bez spuštenog sletnog trapa i ne možeš uć u njega tj. nakon ulaska propadneš kroz njega kao da ga nema.

Ali kad radi kako treba, onda je bas toliko dobro da je to prestrasno Evo bas sam jutros spustio goruceg Cutlass-a na neki asteroid i pobjegao iz njega prije nego je eksplodirao... prolaz kroz teretni prostor je izgledao kao onaj video sa Retaliatorom...kad strop u hodniku gori tj. plameni jezici "plaze" po stropu.... very very cool! Totalno mi je bilo žao što mi FRAPS nije uključen da to snimim i pošaljem za ATV

EDIT: BTW, ako netko ima skinut zadnji PTU na kompu, prekopirajte si cijeli PTU folder u Public i napravite verifikaciju... ne treba ništa downloadat, samo ručno prije kopiranja pobrišite sve datoteke od 1.3 Live, da ne ostane neko smeće
Vidiš taj dio priče sam zaboravio, taman kad sam se vratio u port olisar, poravnao sa platformom -> crash .

Ovo sa PTU verzijom sam ja izveo, ali svejedno je provrtio nekakve mehanizme jedno vuru vremena, totalno sam zaboravio na verifikaciju.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2015., 22:29   #1030
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Jel jos netko probao 2.0? Kakvi su dojmovi?
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2015., 22:59   #1031
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
probao ja na 15 minuta, sada se bas evo spremam vratit natrag. bilo je par crasheva itd, no sve u granicama očekivanog s obzirom da je alpha. ali dok radi bez krešanja: nemam riječi.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 11:58   #1032
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Jedna od NOVOSTI iz jučerašnjeg livestream-a. Sad to već polako poprima oblik neke ozbiljnije igre, samo što mi se po stabilnosti više čini kao pre-alpha nego alpha

Dodatne stvari možete pogledati na njihovim starnicama, da ne ispadne da reklamiram prodaju novih brodova (možda je protiv pravila foruma? )

Bez obzira na to, ako netko tek ulazi u svijet SC i kupuje novi acc, molim ga neka koristi moj refferal code naveden ispod
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 12:30   #1033
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
Uzeo sam igru za 30E(limitirani popust) nakon sto sam pogledao jucerasnji Holiday Livestream i prezentacije proceduralnih planeta:

scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 13:12   #1034
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
No nije mi nešto jasno, ako se ja sjećam dobro u prijašnjim "obećanjima", proceduralni planeti su trebali doći u igru tek kao jedna od expanzija zar ne?

Nije da mi smeta, dapače međutim iznenadio sam se kad sam čuo za ovo
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 14:13   #1035
Komba
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
Mislim da je to ovaj stretch goal:

link
Komba je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 14:48   #1036
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor daShko. Pregled postova
No nije mi nešto jasno, ako se ja sjećam dobro u prijašnjim "obećanjima", proceduralni planeti su trebali doći u igru tek kao jedna od expanzija zar ne?

Nije da mi smeta, dapače međutim iznenadio sam se kad sam čuo za ovo
Dobro se sjećaš, jer se i ja sjećam istog

A ono, isto mi ne smeta Mislim da je ovo dio onog $41M streach goal-a kojeg je Komba linkao, ali nisu očekivali da će ovako dobro ispast pa nisu detaljnije obećavali tj. nisu "trčali pred rudo". Što je čudno, s obzirom na sva ostala obećanja
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 17:03   #1037
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Super da to ide po malo naprijed ali što više razmišljam kakav im je plan sve se više mislim da neće oni sve ovo ugurati u paket ni do kraja 2017..
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 17:08   #1038
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Juhica2 Pregled postova
Super da to ide po malo naprijed ali što više razmišljam kakav im je plan sve se više mislim da neće oni sve ovo ugurati u paket ni do kraja 2017..
Ma hoće, svaki prvijenac (prvi brod iz svake veličine, prvi proceduralni planet, prve stanice, itd.) koji odrade skine par tjedana za odradbu sljedećeg, jer znaju što očekivati i sve moguće probleme koji bi se mogli pojaviti. Najveći problem je da tehnologija sve to podupire kako bog zapovijeda i tu će se najviše vremena gubiti.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2015., 14:14   #1039
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Nisam u toku s ovim star citizenom, pogledao sam onaj alpha 2.0 gameplay, sto je to tocno ? simulacija svemira? fps ? rpg ? sve od navedenog ? onaj gameplay izgleda predobro da bi bilo istinito. To je moguce igrati samo sa misem i tipkovnicom ?
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2015., 19:23   #1040
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Darth Revan Pregled postova
Nisam u toku s ovim star citizenom, pogledao sam onaj alpha 2.0 gameplay, sto je to tocno ? simulacija svemira? fps ? rpg ? sve od navedenog ? onaj gameplay izgleda predobro da bi bilo istinito. To je moguce igrati samo sa misem i tipkovnicom ?
Za sada FPS i flight simulacija unutar malog područja. RPG aspekt će biti prisutan, rekao bih, dosta kasnije. Dapače preporučljivo je igrati sa mišem i tipkovnicom, nije posve jednostavno kao u Freelanceru npr. ali kad se malo navikneš na ključiće ide odlično.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2015., 10:08   #1041
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
SC 2.1a PTU je dostupan svim backerima preko bozicno-novogodisnjih blagdana: LINK
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 11:53   #1042
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Uzeo jučer upgrade sa Cutlass Black na Freelancera...dobra je stvar što se upgrade ne stavlja automatski nego stoji kao paket na računu pa možeš nadograditi kad hoćeš.

Kad brodovi postanu ispeglaniji onda ću i isprobavati a nisam ni skinuo instaler jer su patchevi svakodnevni pa mi se ne pegla oko toga...čekam da sve postane stabilnije i dobije neki pravi obris igre.

Možda na kraju i ostanem sa Cutlass-om ako mi se ne dopadne lancer. Inače igra se razdvaja na dva dijela 14.02. a svaki će se dio po starom dobrom RI običaju naplaćivati.

Dakle ako netko misli u budućnosti ovo zaigrati bilo bi pametnije da sad uzme najjeftiniji paket prije nego cijene skoče jer sigurno će ići samo na više.

https://robertsspaceindustries.com/c...it-Information
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 22:12   #1043
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
Jeli pegla neko ovo cudo?Ja sam dosta aktivan i jedva cekam betu
scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 19:03   #1044
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
StarCitizen je Free sa svim brodovima do 20.3
Navalite narode
https://robertsspaceindustries.com/download
scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 08:31   #1045
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Jel netko igra ovu pre-alphu jos uvijek? Nešto je tema utihnula
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 09:28   #1046
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
Igram ponekad, mozda opet malo pocnem kad 2.4 live izadje a najvjerojatnije cu pricekat malo duze do vecih promjena u igri tipa slijetanje na proceduralne planete i slicno jer 2.3-2.4 nema nekih velikih promjena.
scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 13:10   #1047
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Jel netko igra ovu pre-alphu jos uvijek? Nešto je tema utihnula
Ne igram, iz više već prije objašnjavanih razloga.
Igra nije ono šta su obećavali 2012-e, pretvorila se u jedan veliki bugoviti tech demo koji se igra kao Freelancer.
Osnove, koje su trebale biti temelj dobre space simulacije, kao flight model i ravnopravnost kontrolera, još uvijek ne postoje. Tastatura+miš su i dalje premoćni nad HOTAS-om, a ponašanje brodova je krajnje smiješno ako igraš s joystickom.
Samo ću još reći da su mi odbili refund, ali to se neće tu zaustaviti.

Također bi svi trebali ovo pročitat da shvate šta je SC zapravo:

http://forums.somethingawful.com/sho...#post460729968

Ne znam koliko ste u toku, ali procurili su podaci iz njihovog support sučelja (http://cloudimperiumservicesllc.zendesk.com), gdje nakon logiranja možeš vidjet kako te interno tagiraju, preko "view sources" opcije.

Tako su neki tagirani kao "high maintenance" - ako često koristiš support
"goon" - ako si pripadnik SomethingAwful foruma (ne vole se međusobno)
"snowflake" - ako stalno pizdekaš nešto, praktički ponižavajuć izraz za nekog koga smatraju mekušcem, itd.

Trenutno im je ta support stranica u "izradi", da sakriju dokaze naravno, no sada im je malo kasno za to.

https://www.youtube.com/watch?v=vFF-GwupmCY

https://www.youtube.com/watch?v=pXD7JKT6bcE

https://www.reddit.com/r/Starcitizen...ategorization/

http://imgur.com/THVmlKH

https://imgur.com/o0UJmfc

http://www.twitlonger.com/show/n_1soosem


Žalosno. Rugaju se s ljudima koji im uplaćuju bolesne iznose za snove koje im ovi prodaju.
Zgadili su mi se i nema nazad.
Uživajte i vi

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 07.06.2016. u 13:26.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 13:24   #1048
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
mogo sam si misliti da ce to sve skupa biti jedan veliki fail na koncu.
zvucalo je otpocetka predobro da bi bilo istinito :-(.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 13:47   #1049
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
"Fail" je relativan pojam.
Nešto će biti, ali za sada se ne zna niti kada, niti kako, niti šta točno.
Nekima će se svidit to šta izađe, a nekima neće. Pitanje je samo omjera i kakve će biti reakcije, ako to ikada bude _gotov_ proizvod.
Previše su toga obećali, sve su rokove probili, a pare i dalje uzimaju.
Jedna od mana crowdfundinga, nedostatak nadzora projekta i nedostatak obveznih rokova.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 14:35   #1050
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Neki dan sam čitao blog od Dereka Smarta, vidio sam da je upotrijebio u svom tekstu odbijenicu koju su ti poslali CIG-ovici... čitam i mislim si, "kvragu, nešto gadno ne valja kad je NeoST zatražio refund od njih"...
Garro je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na