Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2018., 19:38   #2191
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Na mom P20 baterija nakon 6 mjeseci vec se osjetno brze prazni, ne vidim zasto davati sulude cifre za potrosnu robu kao sto je telefon. A da ne kazem da ce za dvije godine izaci tisucu drugih slicnih mobitela i onda ce ovo cudo od soma eura biti nebitno.
Steta para tj. odricanja i rada da bi sve otislo u skupi mobitel.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:39   #2192
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
po cemu je poseban, nisam gledao prezentaciju
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:40   #2193
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Meni nije poseban, nema nista novo i bitno.
Fingerprint u ekranu? Glupost nebitna
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:50   #2194
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Na mom P20 baterija nakon 6 mjeseci vec se osjetno brze prazni, ne vidim zasto davati sulude cifre za potrosnu robu kao sto je telefon. A da ne kazem da ce za dvije godine izaci tisucu drugih slicnih mobitela i onda ce ovo cudo od soma eura biti nebitno.
Steta para tj. odricanja i rada da bi sve otislo u skupi mobitel.
Pa kako to da imaš P20 onda? Isto nije budget telefon.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:12   #2195
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Slazem se, cijena je visoka, ali, zanimljivo kak u ustima drugih, rijec, 1000€ dok je u pitanju huawei, zvuci mnogo i naravno krece negodovanje, razumljivo. Samsung sa svojim Noteom 9 je isto na 1000€, pa smo se za potonjeg pomirili oko cijene, vjerojatno jer daje prizvuk mocnije firme u uhu, Samsung..

A da ne pricam za Ajfon sa svojom brutalnom cijenom od kolko ono tisuca kn, aha, 14tkn, ziva koma, al eto, to je Epl.

Naravno da ti mobiteli ne vrijede te novce, al ko nas pita. Huawei ide polako stopama ovog dvojca, doduse, za promjenu i ponudi nesto, naravno i dalje nema opravdanja za visoku cijenu, nama, al, njima ima..

Velim, o M20pro cemo jos dugo pricat i radit uspredbe drugih sa njim.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:57   #2196
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Cijena je opravdana jer nudi puno više od konkurencije za iste novce.

Do sada sam kupovao nove mobitele za 500 eura a od sada ću prošlogodišnje za te novce. Došlo takvo vrijeme.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:13   #2197
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A gledaj, 4000 mah bi trebalo raditi posao kako treba.
Standard verzija Mate 10 zasad dura 9-10 SoT-a bez problema. Ako se lagano koristi, ono cca sat vremena dnevno, onda traje do 5 dana.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:26   #2198
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
znaci, novost je fingerprint u ekranu? to je to?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:28   #2199
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Slazem se, cijena je visoka, ali, zanimljivo kak u ustima drugih, rijec, 1000€ dok je u pitanju huawei, zvuci mnogo i naravno krece negodovanje, razumljivo. Samsung sa svojim Noteom 9 je isto na 1000€, pa smo se za potonjeg pomirili oko cijene, vjerojatno jer daje prizvuk mocnije firme u uhu, Samsung..

A da ne pricam za Ajfon sa svojom brutalnom cijenom od kolko ono tisuca kn, aha, 14tkn, ziva koma, al eto, to je Epl.

Naravno da ti mobiteli ne vrijede te novce, al ko nas pita. Huawei ide polako stopama ovog dvojca, doduse, za promjenu i ponudi nesto, naravno i dalje nema opravdanja za visoku cijenu, nama, al, njima ima..

Velim, o M20pro cemo jos dugo pricat i radit uspredbe drugih sa njim.
Da, ali Ajfon prodaš kad hoćeš, isto tako Samsung.
Probaj sad prodati P9/10, Mate 10/Pro... cijena je 1000-2000kn niža polovnih Samsunga iz te generacije i vjerojatno ih je 10x teže prodati, da o Ajfonima ne govorim...

Meni svi ovi Huawei mobiteli imaju veliku manu, a to je debilni notch. Kupuješ mob od 1000€ i onda ti daju odrezani ekran

A šta sad nitko ne komentira zakrivljeni "edge" ekran pod negativno?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:44   #2200
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Da, ali Ajfon prodaš kad hoćeš, isto tako Samsung.
Probaj sad prodati P9/10, Mate 10/Pro... cijena je 1000-2000kn niža polovnih Samsunga iz te generacije i vjerojatno ih je 10x teže prodati, da o Ajfonima ne govorim...

Meni svi ovi Huawei mobiteli imaju veliku manu, a to je debilni notch. Kupuješ mob od 1000€ i onda ti daju odrezani ekran

A šta sad nitko ne komentira zakrivljeni "edge" ekran pod negativno?
Da, Huaweiju to nije jaca strana, brzo mu pada cijena rabljenom, gledajuci s te strane, za onog ko mijenja mobitele svako malo, s huaweijom gubi, izuzev toga, ne vidim neke zamjetne i nepremostive mane, da odbiju mozebitnog kupca.

Ovaj mob definitivno parira ostalim ljutim flagsipima iz te kategorije odnosno tog cjenovnog ranga, zapravo, izbor je tolko tezak, da bi na kraju kod odabira presudile nijanse..

Pogledaj nove Pixele 3, koma, od izgleda, preko zuba pa do brutalne cijene, kaj novog nudi? Nis..
A prodaja rabljenog je ziva muka..

Ajfon poslovicno preskup, a noviteti? Ajd stavili su veci senzor od kamere i to je to..
Jedina prednost kod ajfona je, minimalan gubitak vrijednosti rabljenog i prodas ga u roku odmah.
Samsung? Samsung je narodni mobitel aka VW Ak je precijenjen, znas da vrijedi

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 16.10.2018. u 21:53.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:05   #2201
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Pa necu ga prodavat par godina, ako mi valja i radi, a za samsung s6 kaj mogu dobit 1000 kn mozda, zato ni njega necu prodavat, jedino gejfonu en pada cijena, zato ga ne volim, a mate mi je bas super promjena, jer ne volim monotoniju i nisam vezana za brend nego za ono kaj nudi i da je cijena ok
  Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:13   #2202
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa kako to da imaš P20 onda? Isto nije budget telefon.
Dobio ga.

A ovi jos skuplji samsunzi i eplovi, sprdnja na najjace.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:15   #2203
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Ja koristim svom Mate 10 Pro nekih 8 mjeseci i još sam uvijek prezadovoljan kako dugo baterija traje. Imam dualSIM model i kao drugu karticu koristim "Internet posvuda" tako da mobitel zagnjavim i ozbiljnim korištenjem. Bez problema provrti 2 dana neke normalne poslovne upotrebe, zato sam ga i uzeo. Spomenuo bih da je kamera odlična, ekran vrhunski i baterija fenomenalna.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:22   #2204
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Dobio ga.

A ovi jos skuplji samsunzi i eplovi, sprdnja na najjace.

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Ja koristim svom Mate 10 Pro nekih 8 mjeseci i još sam uvijek prezadovoljan kako dugo baterija traje. Imam dualSIM model i kao drugu karticu koristim "Internet posvuda" tako da mobitel zagnjavim i ozbiljnim korištenjem. Bez problema provrti 2 dana neke normalne poslovne upotrebe, zato sam ga i uzeo. Spomenuo bih da je kamera odlična, ekran vrhunski i baterija fenomenalna.
slazem se ..ovo ljeto morala sam nosit neki stari mob za internet, hotspot, s ovim sam rijesila problem za ubuduce
  Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:33   #2205
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
znaci, novost je fingerprint u ekranu? to je to?
https://preporucamo.com/huawei-preds...ti/2018/10/16/

Pa nebi se baš reklo da je samo to novost! Kad pogledaš u Samsunga i applea napredak od modela do modela, Huawei je s ovim priskočio 4 generacije! 😂 😂

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 22:37   #2206
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Sta je smijesno?

Osim to da i za P20 netko plati 3 soma kuna

1500 kn max za mob i Bog te vidio...
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 00:17   #2207
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa ti si smiješan sa stavom. Nekom platit 3000 kn za mob ne znači ništa. Nekom ne znači ni 1000 ojrića ili više za mob. Možda si ti s mobom za 1500 kn smiješan nekom ko fura mob od 500 kn, itd.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 06:38   #2208
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Nemojte i ovdje te fore s vrijednosti polovnih mobitela kod prodaje kao na automobilima. Pa valjda kupujete mobitel za sebe, a ne za nekog budućeg vlasnika.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 06:58   #2209
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa ti si smiješan sa stavom. Nekom platit 3000 kn za mob ne znači ništa. Nekom ne znači ni 1000 ojrića ili više za mob. Možda si ti s mobom za 1500 kn smiješan nekom ko fura mob od 500 kn, itd.
Znamo da je slucaj o nevaznosti cijene mobitela mjeren u manjem postotku ljudi, dok veci postotak ljudi prelazi svoje mogucnosti kako bi kupili nebitno koji mob, jer su upali u ralje konzumerizma i nasjeli na marketing kojeg huawei, samsung, epl vrhunski iznova "izmisljaju" i pune si dzepove.

I dalje mi je smijesno da bilo tko kupi mobitel za prosjecnu placu...sta god ti i drugi rekli.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:25   #2210
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
To jel netko može ili prelazi svoje mogućnosti prilikom kupnje mobitela me uopće ne zanima. Zato jer kupuju mob svojim novcem, a ne mojim ili tvojim. Netko vozi daciu, netko S klasu, netko jede parizer a netko kulen, uvijek bilo i bit će. Ako meni ili tebi ne predstavlja problem dat neku cifru za mob, šta to ljude briga, otkud poriv zavirivat u tuđi novčanik?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:34   #2211
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Ok.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:36   #2212
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Znamo da je slucaj o nevaznosti cijene mobitela mjeren u manjem postotku ljudi, dok veci postotak ljudi prelazi svoje mogucnosti kako bi kupili nebitno koji mob, jer su upali u ralje konzumerizma i nasjeli na marketing kojeg huawei, samsung, epl vrhunski iznova "izmisljaju" i pune si dzepove.

I dalje mi je smijesno da bilo tko kupi mobitel za prosjecnu placu...sta god ti i drugi rekli.
Pajdo, ovo ti nije forum za diskusije o financijskom stanju i kreditnim sposobnostima pojedinaca
Možemo komentirati cijenu, ali to hoće li netko cijeli dan biti na kifli nebili imali fon od soma+ evra, nije moja, tvoja ili nečija tuđa briga. Nema tu "samo kažem" jer onda netko drugi samo kaže i ode sve u klinac.

Stoga, manimo se takvih diskusija o stanju u HR, o cijenama hrane režija i alimentacija. Bavimo se tehnikom i egzaktnim stvarima.

Hvala.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:52   #2213
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Mate 20 Pro je zvijer, svakako.
Da li je kopija S8 i S9 s prednje strane, je
Da li je ružan s zadnje strane, je
Wireless punjenje drugog mobitela... Točno šestero ljudi će to koristiti u cijelom svijetu.
I onda famozna cijena od 1000 EUR za Huawei.


Ali, jebiga, ne može se reći da mobitel nije zvijer. Jeben procesor, dosta rama, 4200 mAh baterija, OLED, 3 jebene kamere, čitač prstiju iza ekrana, najbrže punjenje itd.

Jedino me brine taj ekran. Ako će pucat kao i kod Samsunga, to definitivno nije mobitel za mene
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 08:59   #2214
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Nemoj ti meni s visoka se obracati sa pajdo.
Nema dijela foruma gdje nisi nesto napisao, od korisnih postova do potpuno beskorisnog spama, pa nikom nista, a i nema veze, koga briga uopce dok god postoji rasprava, neka postoji.
Ne znam sta ti smeta da komentiram kako su cijene otisle toliko bezobrazno visoko bez pokrica.
A huawei ce uskoro biti uz bok samsungu i eplu sa cijenama, dok god nastavlja rusiti svoje prodajne rezultate iz prijasnjih godina.
Ako to nije bitno za temu, pobrisi sve posto imas tu mogucnost kao moderator.
To sto si ti shvatio da gledam u novcanik drugima je tvoje subjektivno misljenje, a na forumu je prepuno bas takvih misljenja.
Ja samo komentiram cijenu koja je suluda i to je dio teme.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:14   #2215
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiram tebe:

"...veci postotak ljudi prelazi svoje mogucnosti kako bi kupili nebitno koji mob, jer su upali u ralje konzumerizma i nasjeli na marketing kojeg huawei, samsung, epl vrhunski iznova "izmisljaju" i pune si dzepove."

To nije komentiranje cijene. To je komentiranje ljudi koji znaju/ne znaju baratati SVOJIM financijama Na to sam se referirao, ne trebaš se pjeniti. Za to kažem da nije vrijeme ni mjesto. Eto, ja ovog momenta gledam čoveka koji ima iPX 256GB na 24 rate + tarifa i ne gabla, a tata mu je na rate kupio gume za auto. I što sad da mu kažem? Da mu isto spomenem kako je mogao imati neš jefitnije. Pa ono, bmk. Meni stiže pizza od 34 kune za gablec danas, a on je može sa tim ajfonom slikat uz kruljenje u želudcu

Samo je o tome riječ. Možemo se složiti da je cijena određenih proizvoda bezobrazna što i je, ali nas boli qrac tko i kako će to platiti i je li mogao proći bolje jer to dovede samo do svađe i na kraju međusobnog vrijeđanja i uvreda. A to je stvarno bezveze.

Samo to

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 17.10.2018. u 09:21.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:49   #2216
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Prestao sam čitati kada sam pročitao "pizza"
Sad razmišljam da što prije dođe gablec
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:53   #2217
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Na mom P20 baterija nakon 6 mjeseci vec se osjetno brze prazni, ne vidim zasto davati sulude cifre za potrosnu robu kao sto je telefon. A da ne kazem da ce za dvije godine izaci tisucu drugih slicnih mobitela i onda ce ovo cudo od soma eura biti nebitno.
Steta para tj. odricanja i rada da bi sve otislo u skupi mobitel.
Možeš li molim te reći koliko ti uobičajeno traje baterija i recimo kod jačeg korištenja? I dalje se premišljam dali uzet P20 koji mi je najviše primamljiv zbog veličine, ne želim tacne. Ujedno gledam da zamijenim P9 Lite zbog baterije i usporenosti.
Svakako je dobrodošai bilo kakav komentar na mobitel s obzirom da ga imaš već dovoljno vremena.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 09:58   #2218
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
P9 lite zbog baterije?

Imam službeni P9 lite, baterija drži 2, 3 dana bez jebemti. Jest da nemam nikakve aplikacije koje se koriste privatno.

Ima kolega P20, puni ga svaki dan. Nije kompletno prazan navečer, ali da bi ga mogao drugi dan koristiti cijeli dan, mora ga puniti. Tako da je to svakako "1 day phone".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 10:16   #2219
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Najavljene cijene vani:
Mate 20 4/128 - 800€; 6/128 - 850€
Mate 20 Pro 6/128 - 1.050€
Mate 20 X 6/128 - 900€
Mate 20 RS Porsche Design 8/256 - 1.695€; 8/512 - 2.095€

https://www.gsmarena.com/huawei_mate...news-33768.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 10:22   #2220
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Pustimo cijenu, onaj ko želi taj će ga kupit. Slažemo se (većina) da je mobitel zvijer.
Nemojmo tražit dlaku u jajetu, jer onda možemo komtno počet od Ajfona pa na dalje..

Ok, bode u oči taj eđ ekran i zub, to bi nekog moglo odvratit od kupnje M20, alternativa bi M20P mogla bit Note 9 ili obrnuto
Uglavnom, M20P će opako pomrsit račune ostalima i navest ljude na razmišljanje na kupnju istog.

Sam hardver puca od snage, baterija vrhunska, kamera odlična sa ogromnim senzorom (poznat iz P20P) samo se nadam da će i soft.za kameru bit složen kak treba, a ne da gledamo fotke, ulje na platnu i sl anomalije, u svrhu "redukcije šuma" i ostalih pomodnih softverskih gluposti.

Znači, Huawei radi ono, što su neki od proizođača zaboravili (imam osjećaj ko da smo prošli razdoblje e/revolucije i ušli u razdoblje stagnacije, sve ono dobro kaj je bilo prezentirano to se dogodilo prije kojih 4-5 god.) napravit, odnosno opustili su se do te mjere, da ne nude niš nekaj ekstra, a cijena se uredno diže..

Huawei trenutno nije IN, al oni će se pobrinut da budu IN, priliku koriste već neko vrijeme, dok pojedini stoje na mjestu.
zvonac je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na