Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.05.2017., 10:19   #6991
lovranac
Premium
Moj komp
 
lovranac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: lovran
Postovi: 71
Sinoć sam im poslao još jedan mail s upitom što konkretno traže od policije i da li je moguće riješiti slučaj ako od dostavljača podignem neku potvrdu kako pošiljku nisu dostavili. Evo njihovog odgovora : http://i.imgur.com/NREcyF7.png
lovranac je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2017., 12:59   #6992
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor lovranac Pregled postova
Sinoć sam im poslao još jedan mail s upitom što konkretno traže od policije i da li je moguće riješiti slučaj ako od dostavljača podignem neku potvrdu kako pošiljku nisu dostavili. Evo njihovog odgovora : http://i.imgur.com/NREcyF7.png
wtf, šta je ovo za gluposti, kakva policija?? Ovo nisam očekivao od Amazona, pa nije ti netko ukrao karticu doma sa kompa, to je isto kao da naručim nešto iz neke trgovine kod nas i paket se zagubi i kažu mi da kontaktiram policiju.

Prvo pokušaj sa Overseasom odgonetnuti di je paket nestao, a onda vrši pritisak na Amazon.
Reedy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.05.2017., 13:35   #6993
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor lovranac Pregled postova
Sinoć sam im poslao još jedan mail s upitom što konkretno traže od policije i da li je moguće riješiti slučaj ako od dostavljača podignem neku potvrdu kako pošiljku nisu dostavili. Evo njihovog odgovora : http://i.imgur.com/NREcyF7.png
wtf??? kakva policija, po mojoj logici prica bi trebala ici ovako - ti prijavljujes amazonu da nisi dobio karticu a oni dalje provjeravaju sa kurirom što se dogodilo i tebi nude ili pare ili karticu...
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2017., 15:12   #6994
lovranac
Premium
Moj komp
 
lovranac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: lovran
Postovi: 71
Na stranici overseasa stoji kako je paket stigao u Zagreb i kako se izgubio. I dalje tamo stoji kako je paket izgubljen i kako će me kontaktirati njihova služba.
U više navrata sam razgovarao s njima i kažu kako su se oni obratili službenim putem amazonu, ali kako to nije pokrenulo postupak povrata novaca ili slanje novog paketa.
Razmjenio sam nekoliko mailovia s amazonom i u svakom me oni traže da kontaktiram lokalnu policijsku postaju.
lovranac je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2017., 15:21   #6995
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Mislim da si u startu krivo prijavio i da je krivo shvaceno od strane Amazona.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2017., 15:35   #6996
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor lovranac Pregled postova
Na stranici overseasa stoji kako je paket stigao u Zagreb i kako se izgubio. I dalje tamo stoji kako je paket izgubljen i kako će me kontaktirati njihova služba.
U više navrata sam razgovarao s njima i kažu kako su se oni obratili službenim putem amazonu, ali kako to nije pokrenulo postupak povrata novaca ili slanje novog paketa.
Razmjenio sam nekoliko mailovia s amazonom i u svakom me oni traže da kontaktiram lokalnu policijsku postaju.
Policija ti sigurno neće izdati potvrdu da ti Overseas nije isporučio robu (eventualno možeš prijaviti da ti je ukradeno, al to bi bilo lažno prijavljivanje kaznenog djela što je kazneno djelo samo po sebi)...Nešto je krivo shvaćeno u tvojoj prijavi prema Amazonu, neka greška u komunikaciji mora postojati
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2017., 15:51   #6997
lovranac
Premium
Moj komp
 
lovranac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: lovran
Postovi: 71
Na amazonu mi je bio ovaj slučaj https://www.amazon.com/gp/help/custo...deId=201117310
Zatim sam kontaktirao overseas jer sam vidio kako je paket u RH. oni su par dana bili tražili paket i javili mi kako ga nemogu naći i rekli da kontaktiram amazon. Nakon toga sam kontaktirao amazon. Kada se oznaci određeni paket naručen s amazona moguće je ispod odabrati tu opciju "package shows as delivered but not received ..." . Ispod toga sam im samo napisao kako sam kontaktirao kompaniju zaduženu za dostavu u RH (OE) i kako oni tvrde da je paket izgubljen.

edit: isprika nisam dobro vidio na mobitelu, opcija pri kontaktiranju amazona je :"Where is my order?"

Zadnje izmijenjeno od: lovranac. 16.05.2017. u 17:16.
lovranac je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2017., 16:09   #6998
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor lovranac Pregled postova
Na amazonu mi je bio ovaj slučaj https://www.amazon.com/gp/help/custo...deId=201117310
Zatim sam kontaktirao overseas jer sam vidio kako je paket u RH. oni su par dana bili tražili paket i javili mi kako ga nemogu naći i rekli da kontaktiram amazon. Nakon toga sam kontaktirao amazon. Kada se oznaci određeni paket naručen s amazona moguće je ispod odabrati tu opciju "package shows as delivered but not received ..." . Ispod toga sam im samo napisao kako sam kontaktirao kompaniju zaduženu za dostavu u RH (OE) i kako oni tvrde da je paket izgubljen.
Ali tvoj paket nije označen od Overseasa kao "dostavljen" a ti ga nisi dobio...Koliko citam iz tvojih unosa Overseas je rekao da je izgubljen...uglavnom, mislim da si krivo prijavio
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 09:55   #6999
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Sanogo Pregled postova
Prije nego sam prijavio Vip jos sam ih jednom pitao da li su uopce procitali sta sam napisao i ovaj puta su bar procitali, ovo je njihov odgovor:


Poštovani,



na osnovu Vašeg prigovora kojim izražavate nezadovoljstvo kupljenim uređajem iPhone 6 16GB sivi; xxxxxxxxxxxx uz zahtjev za zamjenom navedenog, dostavljamo dogovor kako slijedi.



Prema evidenciji kojom raspolažemo utvrđeno je kako je uređaj iPhone 6 16GB sivi; xxxxxxxxxxxxxxx kupljen dana 22-12-2015. godine kada Vam je isti, sukladno uobičajenoj poslovnoj praksi, prezentiran te je izdano jamstvo sukladno uputama proizvođača.



Ističemo kako ste predmetni uređaj osobno odabrali prilikom sklapanja pretplatničkog odnosa i upoznali se s karakteristikama istog.



Slijedom navedenog, a uzimajući u obzir činjenicu da je uređaj ispravan i istim se koristite više od godine dana ne nalazimo osnovu za izdavanje novog, odnosno zamjenu postojećeg uređaja.



Vezano za zakonske odredbe, trajanje garancije ovisi o onome tko ga izdaje i ne postoji poseban rok unutar trajanja garancije u kojem treba obavijestiti davatelja garancije o kvaru da biste ostvarili pravo na otklanjanje kvara.



Nadalje, U slučaju da ste uočili nedostatak na proizvodu u roku od šest mjeseci od preuzimanja kupljenog proizvoda, smatra se da je takav nedostatak postojao već pri samoj kupnji. Drugim riječima, trgovac koji tvrdi suprotno, to će morati i dokazati.



Ako je od dana predaje proizvoda proteklo više od šest mjeseci, a trgovac ne prizna postojanje nedostatka na proizvodu, to će se dokazivati vještačenjem koje plaća trgovac ili potrošač, ovisno o rezultatu vještačenja.

Nadam se da ste objašnjenjem zadovoljni

Zahvaljujem Vam na razumijevanju i strpljenju, a za više informacija dostupna Vam je naša Podrška na stranici: http://www.vipnet.hr/podrska

S poštovanjem


Oni tu pisu kao da je uredaj ispravan, kako nema dogovora a ni razumnog odgovora sada cu ih prijaviti na onaj link.
Pa javim dalje sta bude.
Ima li kakvih novosti ?
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 18.05.2017., 10:43   #7000
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Pitanjce za znalce:

Ako se mijenja matična na televizoru, da li bi trebalo ići novo jamstvo?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2017., 11:51   #7001
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Na nju da, na cijeli tv - dvojbeno.
Je da je bitan dio, ali da li bi inspektor/vještak u slučaju spora tako zaključio ne znam.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 08:31   #7002
fabregas10
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: split
Postovi: 40
Odnio sam mobitel na popravak, još uvijek je pod garancijom, i na servisu su mi odobrili su povrat novca, kao ne može se popraviti, a takvog mobitela više nema u prodaji. Sad je to proslijeđeno trgovini gdje sam kupio mob.

Šta to konkretno znači? Hoću li ja dobiti puni iznos koji je na računu, iako je mobitel već star više od godinu? Na računu je iznos 2500, no kupljen je uz popust i plaćen 500 u gotovini.

Šta ako mi ponude drugi mobitel, a ja želim novce, imam li pravo inzistirati na lovi, i na kojem iznosu? Ima li netko iskustva s tim, hvala
fabregas10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 10:16   #7003
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Koja je osnova za popust?
Kako si kupio mob? Uz neku tarifu ili?
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 10:20   #7004
fabregas10
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: split
Postovi: 40
Kupac nisam ja, ja sam kupio novi mob preko njuškala, znači neraspakiran.

Na računu koji imam stoji "rabat 90%" (mislim 90%, nemam sad račun ispred sebe), kupac je neka firma. Pa je zato tako mali iznos gotovine plaćen.
fabregas10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 10:22   #7005
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Trebao bi dobiti punu cijenu
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 12:39   #7006
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Trebao bi dobiti punu cijenu
Sad kad uplate firmi...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 12:42   #7007
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
Moze lako biti.
Kontaktiraj ih bolje

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 14:08   #7008
fabregas10
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: split
Postovi: 40
Servis mi kaže da su im poslali moje kontakt podatke, znači ime, prezime, adresu, mail, mobitel...I da čekam da me kontaktiraju. Dakle ne mogu vjerovati da će isplatiti napamet firmi koja je navedena na računu.

Predobro mi zvuči puna cijena, ali vidjet ćemo.

Hvala svima
fabregas10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 14:30   #7009
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Nemaš se šta čuditi oko isplate cijele cifre - tako nalaže zakon. Ako se plašiš da će sve isplatiti na račun firme, dogovori se s njima da uzmeš neki drugi model i sam nadoplatiš razliku.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 14:52   #7010
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Znači kupio je mobitel na popustu za 500kn, i valjda je logično da će mu napravit povrat od 500kn, a ne od 2500kn. Pogotovo ako mu na računu piše baš rabat. Da, dobit će puni iznos koji je platio. Nemojte mu davat lažne nade.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 14:56   #7011
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Ili je puna cijena uređaja placena kroz mjesecne rate, masu ljudi ne bi uzela skupe tarife da ih se ne upeca sa mobitelom koji se dobije po dobroj cijeni.
Tako da sretno. Nisi nikoga zakinuo sve je ukalkulirano ��

Edit: Pupo ima pravo ako mobitel nije vezan na tarifi, u tom slucaju trazu mobitel slicnih karakteristika.

Zadnje izmijenjeno od: MIK. 23.05.2017. u 15:01.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 16:01   #7012
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Napisao je dolje da je kupio nešto s 90% rabata. Sve je jasno.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 16:42   #7013
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Znači kupio je mobitel na popustu za 500kn, i valjda je logično da će mu napravit povrat od 500kn, a ne od 2500kn. Pogotovo ako mu na računu piše baš rabat. Da, dobit će puni iznos koji je platio. Nemojte mu davat lažne nade.
Ako ne znas nemoj pisat.
Dobit ce onaj iznos za mobitel kolika je stavka uredjaja bez obzira na sve ostalo sto pise na racunu.
Jedino sto nece on dobit lovu nego firma koja je platila.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 16:45   #7014
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
znaci ne kupovat polovne uredaje s r1 racunom
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 16:52   #7015
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ako ne znas nemoj pisat.
Dobit ce onaj iznos za mobitel kolika je stavka uredjaja bez obzira na sve ostalo sto pise na racunu.
Jedino sto nece on dobit lovu nego firma koja je platila.
dobra fora za uzet pare nakon kaj zdilas mob sa r1

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 17:06   #7016
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ako ne znas nemoj pisat.
Dobit ce onaj iznos za mobitel kolika je stavka uredjaja bez obzira na sve ostalo sto pise na racunu.
Jedino sto nece on dobit lovu nego firma koja je platila.

Nigdje nije napisao da je mob kupljen u nekom od telekoma.


Po tvome ispada, da kupiš mob u trgovini di dobiješ 10-20% rabata, i ideš ga vratit nazad u roku 15 dana, i dobiješ puni iznos?


Ako je neka od tarifa od telekoma, to je druga stvar, al to nigdje nepiše u njegovim postovima.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 18:02   #7017
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Po tvome ispada, da kupiš mob u trgovini di dobiješ 10-20% rabata, i ideš ga vratit nazad u roku 15 dana, i dobiješ puni iznos?
Ja imam zamjenu jednog krepalog uređaja za drugi... skuplji.

Račun izgleda ovako :
odobrenje : karikiram 500 kn
uređaj = 750 kn
Ukupno= 250 kn

Tu trebam dobiti 750, ne 250, ne?

Treba vidjeti zašto je "rabat"... ako je zbog akcije tada se dobiva plaćeni iznos.. ako je neko odobrenje tada ide puni iznos.

Svakako ne pristati na manji iznos nego insistirati na popravku uređaja ili zamjenu za isti jer ako to ne obave krše zakon o zaštiti potrošača.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 18:11   #7018
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Tako je.

Stvar je u cijeloj toj priči što je taj rabat što je on spomenuo, dal je to klasični rabat pa ništa od toga. Dal je odobrenje pa ide puna cijena kak ti imaš slučaj. Il je ovo što buljo priča, da su neke ratice odnosno popust od telekoma, di će mu odobrit ful iznos al isto tak ga natjerat da uzme uređaj, a ne da dobije pare. Bikoz telekom može.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 21:25   #7019
fabregas10
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: split
Postovi: 40
Mobitel je kupljen u vipa. Ne znam je li na neku tarifu, ja sam ga uzeo preko njuskala, nov, neraspakiran, kodiran na vip. Cudi me toliki rabat, a da nije na tarifu?
fabregas10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 21:27   #7020
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fabregas10 Pregled postova
Mobitel je kupljen u vipa. Ne znam je li na neku tarifu, ja sam ga uzeo preko njuskala, nov, neraspakiran, kodiran na vip. Cudi me toliki rabat, a da nije na tarifu?
ne mora te cudit...operateri odobravaju i s8 plus po kunu samo da se potpise kod njih

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na