Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 18.02.2018., 10:22   #3211
Prijateljski
ex manki1
Moj komp

Prijateljski's Avatar

Datum registracije: Aug 2008
Jel ima tko Redmi 5 Plus da mi može potvrditi da quick charge radi kako treba? Imam samo punjač (obični) koji je došao sa njim pa ne mogu isprobati. Naišao sam na razne informacije kako nije podržano pa sve do screenshota kojim dokazuju da radi...

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 02:16   #3212
rak21
COD2 expert
Moj komp

rak21's Avatar

Datum registracije: Mar 2007
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Jel ima tko Redmi 5 Plus da mi može potvrditi da quick charge radi kako treba? Imam samo punjač (obični) koji je došao sa njim pa ne mogu isprobati. Naišao sam na razne informacije kako nije podržano pa sve do screenshota kojim dokazuju da radi...

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
http://www.androidbeat.com/2018/02/r...ampaign=buffer
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 08:07   #3213
chillout23
Registered User

Datum registracije: Jun 2017
Citiraj:
Autor damir1 Pregled postova
Uzeo ženi xiaomi mi note 3 i kad je stigao dao njoj s7 a oteo mi note 3 i sad mi se hebe čiji je dizajn, tko je kome šta ukrao i jel kamera ružna - mobitel mi je preodličan.
Upravo tako.
Staro Jučer, 15:08   #3214
Matoje
Premium
Moj komp

Matoje's Avatar

Datum registracije: Apr 2011
Buraz mi ima xiaomi mi5s plus, žalio mi se prije kak mu se preko noći mob ne želi napuniti do kraja nego bude oko 80ak posto. U petak nakon ujutro kada sam skinuo mob s punjača opet je bilo 80ak posto i restartao sam mob misleći da se neš zblesiralo pa će dobro prikazivati, ali nakon restart palo je na 45 posto i onda sam opet restarto te je onda palo na 15. Stavili mob na punjač al je užasno sporo punio i čak se i praznio dok bi se punio. Do kraja dana mob se više uopće nije htio puniti i totalno se ugasio i ne možemo ga više upaliti. Iako stoji na punjaču nemoguće ga je upaliti. Vjerujem da je ošla baterija tj. nadam se. Poslo mail neutrinu pošto sam tamo jedino vidio da imaju bateriju al su odgovorili da bi ju mogli imati tek sredinom sljedećeg mjeseca što mi je previše čekanja pa me zanima od kud bih mogao naručiti original bateriju da mi što prije dođe (platio bi i skuplju poštarinu)? Inače mob je star malo više od godine dana i ovo mi se još nije dogodilo da tako brzo baterija ode, ja imam mi4, evo sad će 3 godine al baterija još uspije izdržat cijeli dan.
Matoje je online   Reply With Quote
Staro Jučer, 18:32   #3215
keyser_s()ze
Premium

Datum registracije: Jul 2006
Xiaomi mi4 LTE-CU - Pomoć

Postao sam vlasnik jednog Xiaomi mi 4 lte-cu mobača danas.

Na njemu je prastari kitkat 4.4.4., sa miui 5.12.

Budući da mi je ovo prvi xiaomi mobitel, molim za pomoć:
- koji rom preporučate usnimit - bitno mi je da sve radi kako se spada i da nema previše zafrkancije poslije s nekim editiranjima i slično

- ono najbitnije, može link na neke upute za flashanj, pronašao sam više različitih verzija uputa, pa ne kužim kaj da slijedim.

Vječno zahvalan...
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 07:25   #3216
chillout23
Registered User

Datum registracije: Jun 2017
Evo tu imaš rom koji radi bez greške na nekoliko xiaomi uređaja, pa tako vjerujem i na Mi4.

Samo ne znam točno jel ima za LTE...za MI4 model je "cancro". Identičan za Mi3 i Mi4. Ali piše WCDMA, tako da ne znam hoće li ti LTE radit (ako ti je to bitna stavka)..
Staro Danas, 09:43   #3217
Revolver3844
Premium

Datum registracije: Apr 2017
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Postao sam vlasnik jednog Xiaomi mi 4 lte-cu mobača danas.

Na njemu je prastari kitkat 4.4.4., sa miui 5.12.

Budući da mi je ovo prvi xiaomi mobitel, molim za pomoć:
- koji rom preporučate usnimit - bitno mi je da sve radi kako se spada i da nema previše zafrkancije poslije s nekim editiranjima i slično

- ono najbitnije, može link na neke upute za flashanj, pronašao sam više različitih verzija uputa, pa ne kužim kaj da slijedim.

Vječno zahvalan...
gdje si kupio telefon ?
kak je moguće da je došao sa tim prastarim romom ?
tek sad vidim da to nije redmi note 4 heh

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na