Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.12.2017., 10:50   #1
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Smile HBO GO Hrvatska

Da stavimo jednu zasebnu temu gdje ce korisnici ove usluge moc razglabati o iskustvima sa raznih platformi na kojima je ova usluga dostupna do sadrzaja filmova/serija koji se tjedno dodaju u bazu



Nesto novih filmova dodanih...

Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 10:00   #2
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Dodan Gunpowder (2017) mini serija od 3 nastavka



London, 1605. Robert Catesby, čvrsti katolik u doba kada dominantno protestantska Engleska nemilosrdno progoni katolike, osmišljava plan da raznese zgradu Parlamenta i ubije kralja. „Barut“ se bavi povijesnim okolnostima ove urote.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.02.2018., 13:34   #3
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Reklamiraju se kao da se može gledati na svim platformama. Ja imam LG smart TV koji ima HBO GO aplikaciju ali traži tv pin. I korisnička od HBO GO mi javlja da ne podržavaju LG smart TV. Baš krasno, pa nije LG neka nepoznata marka a i telka je 3g stara nije 20g stara, i još ima HBO GO app.
Srećom pa imam PS4 spojen na telku pa gleam preko HBO GO appa na PS4. Jasno je meni da to radi i na mobu i na tabletu i kompu ali TV je ipak primarni medij za takve stvari.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 13:50   #4
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Uredno radi na LG TV-u HGO GO. Više ne znam kako sam pin dobio, mislim da se na računalu prijaviš preko browsera i onda tamo dobiješ pin za tv ili tako nekako.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 20:42   #5
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Uredno radi na LG TV-u HGO GO. Više ne znam kako sam pin dobio, mislim da se na računalu prijaviš preko browsera i onda tamo dobiješ pin za tv ili tako nekako.
Tako radi ako HBO GO imaš preko operatera. HBO GO kao samostalna usluga nema pina i zahtjeva posebnu aplikaciju na TV-u. A nje nema na LG-ijevima, samo na nekim Samsunzima, mislim.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 15:38   #6
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2018., 16:41   #7
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Tako radi ako HBO GO imaš preko operatera. HBO GO kao samostalna usluga nema pina i zahtjeva posebnu aplikaciju na TV-u. A nje nema na LG-ijevima, samo na nekim Samsunzima, mislim.
Meni radi preko Apple TV 4K kao samostalna usluga sa tim upisivanjem PIN-a preko web browsera. Čudno da nije isti slučaj na TV uređajima.

Inače solidan je taj HBO GO. Sve ima naš titl kao i Pickbox, ali za razliku od njega ima puno bolju kvalitetu slike.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2018., 13:53   #8
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Ovo bi moglo bit interesantno, stize 30.03.

A mermaid-obsessed town is turned upside down when a mysterious girl appears and begins wrecking havoc.


Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2018., 15:45   #9
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Rim, 1973. Čini se da je John Paul Getty III, nasljednik jednog od najmoćnijih tajkuna, otet. Talijanska mafija traži otkup, no njegova obitelj djeluje iznenađujuće nezainteresirano za sudbinu svog najmlađeg sina. Napeta drama inspirirana istinitim događajima uskoro stiže na HBO GO.


Spikeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na