Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2016., 17:13   #361
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
8h SoT-a

punjenje baterije 10% - 100%. = 2h59min37sec
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2016., 17:27   #362
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
di mogu vidjeti SoT?

sto se tice punjenja, primjetio sam da ga prvo puni ko blesav (mobitel se jako grije), mozda prvih 10-15-20%, (1% puni oko minute i nesto sitno), kasnije se prestane mobitel grijat i sporije ga puni, a najsporije pred kraj, zadnjih 5-10 % sto prikazuje i krivulja punjenja....

trenutno se puni 2h57min30sec i jos nije dosao na 100% (99% trenutno)
Mislim da je to i logicno, kad je baterija prazna mozes ju malo vise forsirati, a kad je vec skoro puna ide polakse da ne grune
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2016., 17:42   #363
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
enivejs quick charge 3.0 bi sjeo ko budali samar
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2016., 18:51   #364
sivonja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Pula
Postovi: 101
Redmi 3S
Do sada najbolje mi je baterija na oko 15% nakon 3 dana i 14 sati, uz screen on od 9 sati i 6 minuta.
Grafikon baterije ispisuje gluposti, pod stavkom Display crta da je korišten non stop zadnji dan uz kratke prekide. Istinito je inverzno, da je uglavnom ugašen a tek povremeno korišten. Sljedeći ekran SOT ispisuje ispravnu vrijednost u satima. Ali pokazuje 0% za WiFi, uopće ne pokazuje GPS, razgovore, ...
Nema veze, to me i tako zanima samo prvih dana korištenja moba.
sivonja je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2016., 21:47   #365
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Ima kakvo rješenje za maknuti ove indijske praznike iz kalendara na Miui 7, redmi 3?
Pun mi kalendar toga, a isključeno je sve osim eventi i praznika iz google kalendara.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 10:37   #366
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
eo i ovdje..
Grossoshop ima nove kupone za pojedine modele..
prvi je Xiaomi Redmi 3S 3/32 verzija u gold/gray/silver bojama..
kupon vrijedi do nedjelje, shiping je iz Kine sa SF expressom (bez pdv/carina)
kupon je u vrijednosti 15€ :

REDMI3SHR

from my x500 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 12:17   #367
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Ima kakvo rješenje za maknuti ove indijske praznike iz kalendara na Miui 7, redmi 3?
Pun mi kalendar toga, a isključeno je sve osim eventi i praznika iz google kalendara.
Toga nema u RN3 pro / Mijau 8-xiaomi eu romu - čak i hrvatske praznike pokazuje..
Jeli ko probao ovo

http://www.kingflasher.com/

Citiraj:
You can easily flash both CM, MIUI, Flyme, ResurrectionRemix, XOSP, Bliss and many other rom with this tool.

For those who don't have a PC, you can use the mobile version.
http://en.miui.com/thread-357271-1-1.html

Ima podršku i za Xiaomi mobitele (nije specificirano toćno koje modele)..

zupy je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 13:02   #368
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a


evo mi max baterija nakon 1/5 trosenja. odigrao sam i jednu partiju hearthstona
  Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 17:18   #369
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
Toga nema u RN3 pro / Mijau 8-xiaomi eu romu - čak i hrvatske praznike pokazuje..
Radi se o zadnjem stable EU ROMu 7.5.1
Očito i nije baš tako EU, tj. nije počišćen dobro.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 21:39   #370
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Redmi 3s vs Redmi 3 Pro vs Mi4c

?

Po speckama čini se najbolji Redmi 3 Pro jedino ako zanemarimo CPU tu nisam našao točan info, vidim Mi4c ima Snapdragon 808. Kakva je softverska podrška, da li je Redmi serija ono kao druga klasa tipa A serija kod Samsung, dok je Galaxy S i Note ono flagship, a ovdje je Mi serija flagship. Ukratko da li svi više manje dobiju taj Global MIUI ROM ili neki uređaji imaju prednost, a ostali odu u zastaru?

Na što paziti, koji ROM dolazi, ima li više izvedbi tipa više i manje RAM-a, različiti procesori?

Mi5 mi je skup iako bi se mogao kupiti, Mi4 je star, ne bi htio uređaj preko 5", tako da ne znam šta mi preostaje, ako može neki drugi prijedlog slobodno, ne snalazim se baš među Xiaomi ponudom.

Znam samo da mi je njihov Mi powerbank od 16000 mah jedan od ponajboljih komada hardwarea koji mi je prošao kroz ruke, a držao sam kratko Mi4 u ruci i iskreno činio mi se odličan, brutalno dobra kvaliteta izrade ako se dobro sjećam.
tOta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2016., 22:55   #371
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Kolega se misli uzeti polovan mi4, za nekih 1200kn, mislim da to nije loša cjena.

Ako netko tko koristi ovaj telefon može ukratko reći ima li nekih većih problema sa ovim uređajem,ono, čestih? dali ima problema sa kašnjenjem notifikacija kao što sam čuo da ima na nekih xiaomi uređajima?
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 23:03   #372
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Mislim da za 1200 kn može kupiti novi, a ne polovan.

Ja ga imam već neko vrijeme i telefon je bez greške, nema nikakvih problema s notifikacijama.
Po meni je Mi4 najbolji xiaomijev telefon, ako izuzmemo Mi5.
Ne znam ni zašto ljudi kupuju Mi4c pored ovoga koji je jeftiniji i ima 10x bolju izradu, koristio sam oba i nisam vidio ni jednu prednost mi4c modela.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 23:34   #373
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
U bih je nov oko 550km, 2200kn, hvala ti na mišljenju. Vjerovatno ćemo njega i uzeti ako bude sve ok.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 08:06   #374
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Sinoc sam updejtao Mi Fit app na mobu (za Mi Band 2) i odmah mi se i updejtala i narukvica. Vrijedni momci iz Xiaomia napravili su da narukvica sada moze prikazivati i datum sto ranije nije bila opcija.
Sad me zanima da li su app poput vibera, gmaila dobile dedicated notifikacijsku ikonicu ali to cu vidjeti danas kako dan bude isao i notifikacije pristizale.

I ovdje mozete vidjeti razlike u Mi4 seriji, svaki je malo drugaciji na svoju stranu:

http://en.miui.com/thread-231039-1-1.html
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 08:28   #375
On1X
noob in da game
Moj komp
 
On1X's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: karlovac
Postovi: 138
Probao sam preko Miflasha sa china stable na global stable ali neuspjesno. Miflash to obavi za 1 sekundu i pise success i naravno nista se ne desi. I to sam probao sa par razlicitih romova, ali ista procedura.

Uspio sam otkljucat bootloader i nakon toga flashati preko updatera na zadnji china dev rom version: 6.9.8 (MIUI8). Nakon toga probao ponovit flashanje na global stable romove, ali bez uspjeha, opet Miflash zavrsi za sekundu i ne flasha nista.
On1X je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 08:33   #376
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor On1X Pregled postova
Probao sam preko Miflasha sa china stable na global stable ali neuspjesno. Miflash to obavi za 1 sekundu i pise success i naravno nista se ne desi. I to sam probao sa par razlicitih romova, ali ista procedura.

Uspio sam otkljucat bootloader i nakon toga flashati preko updatera na zadnji china dev rom version: 6.9.8 (MIUI8). Nakon toga probao ponovit flashanje na global stable romove, ali bez uspjeha, opet Miflash zavrsi za sekundu i ne flasha nista.
Da li si probao flashati rom fastboot metodom. Svaki Xiaomi ima i tu opciju, na sluzbenom sajtu gdje skidas romove izaberi Flashing Guide i na Fastboot update gjde skines global stable fastboot rom.
Sada jedino moras rucno pokrenuti instalaciju roma koristeci adb komande,znaci ne preko Mi Flasha.
Probaj na Xiaomi forumu naci tutorial za ovakvu instalaciju.
__________________
Uploading...

Zadnje izmijenjeno od: mitra. 16.09.2016. u 09:02.
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 09:20   #377
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Redmi 3s vs Redmi 3 Pro vs Mi4c

?

Po speckama čini se najbolji Redmi 3 Pro jedino ako zanemarimo CPU tu nisam našao točan info, vidim Mi4c ima Snapdragon 808.
Redmi 3S je bolji od Redmi 3 Pro, a Mi4c je neka druga kategorija. Imala sam Mi4c u rukama, ne dovoljno dugo da procijenim kakav je, ali mislim da će ti ga kolega oxer nahvaliti do nebesa :P
Redmi 3S je bolji što se tiče baterije i kamere kad sam uspoređivala sa Mi4c. Kamera u mraku na Mi4c je dosta loša, dok je na Redmi 3S prolazna, makar možda je to samo izolirani slučaj, jer sam samo taj jedan Mi4c isprobala. Kamera je i dalje shit na Redmiju, ali to je za očekivati.
Što se tiče 3S vs 3 Pro, tu sam dilemu imala prije kojih mjesec i pol dana. Uglavnom, 3S kao ima mrvicu bolji battery life, bolji CPU i GPU i dolazi sa Androidom 6.0.1, dok je 3 Pro i dalje na Lollipopu i tako će najvjerojatnije ostati jer je Xiaomi u pitanju. Ako ti te razlike ništa ne znače, onda je bolje uzeti 3 Pro jer je jeftiniji. Ali ako igraš igrice, onda 3S jer su na 3 Pro igre tipa GTA neigrive.

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 09:41   #378
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Pretpostavljam da su neki do vas kupili Xiaomi mobitele putem grupne kupnje Grossoshopa. Koji ste ROM dobili na tim mobitelima?
Razmišljam da si uzmem neki Xiaomi na slijedećoj grupnoj kupnji pa me zanimaju cons & pros instaliranih ROM-ova na njima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 09:56   #379
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Redmi 3S je bolji od Redmi 3 Pro, a Mi4c je neka druga kategorija. Imala sam Mi4c u rukama, ne dovoljno dugo da procijenim kakav je, ali mislim da će ti ga kolega oxer nahvaliti do nebesa :P
Redmi 3S je bolji što se tiče baterije i kamere kad sam uspoređivala sa Mi4c. Kamera u mraku na Mi4c je dosta loša, dok je na Redmi 3S prolazna, makar možda je to samo izolirani slučaj, jer sam samo taj jedan Mi4c isprobala. Kamera je i dalje shit na Redmiju, ali to je za očekivati.
Što se tiče 3S vs 3 Pro, tu sam dilemu imala prije kojih mjesec i pol dana. Uglavnom, 3S kao ima mrvicu bolji battery life, bolji CPU i GPU i dolazi sa Androidom 6.0.1, dok je 3 Pro i dalje na Lollipopu i tako će najvjerojatnije ostati jer je Xiaomi u pitanju. Ako ti te razlike ništa ne znače, onda je bolje uzeti 3 Pro jer je jeftiniji. Ali ako igraš igrice, onda 3S jer su na 3 Pro igre tipa GTA neigrive.

Sent from my Redmi 3S
Znaci lose kamere na tim Redmi serijama? Bas sam mislio jednog uzeti... Jel mozda bolje zbog kamere uzeti Redmi Note 3 pro?

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 10:03   #380
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ja se apsolutno ne slazem s tom tvrdnjom da je kamera losa... kamera je miljama ispred zadnjeg mobitela koji sam imao , HTC Desire 500. kamera je ultra brza (mozda koju stotinku sekunde)... znaci tako kako kliknes, tak je slika actually gotova... nema sporog fokusiranja i ostalih gluposti... ako ukljucis HDR, kreiranje slike traje oko sekunde, ali ti normalno mozes maknut kameru sa objekta koji slikas.

sto se tice mraka, fotkao sam zenu u mrklom mraku, i blic je prvo osvjetlio objekt, i tek onda slikao... ostao sam ugodno iznenadjen kvalitetom slike s obzirom na okolnosti. (MRKLI MRAK)

evo par linkova na fotke s mog mora:

dio kvalitete pozdere fejs, ali fotke i dalje izgledaju mrak.

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...89337600_o.jpg HDR
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...39192619_o.jpg HDR
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...30349345_o.jpg obicna s filterom
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...63050674_o.jpg HDR (mislim)
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 10:21   #381
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Iz mojeg iskustva, kamera na R3 pro u određenim uvjetima malo slabijeg osvjetljenja lošija je od R1 starog 2.5g. Kad ima svjetla, onda je ok. Taj PD fokus je brz, ali neprecizan,barem za objekte blizu. Napredak po pitanju optike kamere ako izuzmemo veću pikselažu i fokus nije nikakav za 2.5g razvoja istog modela. Dodatno je u miui v7 osakaćena kamera izbacivanjem npr. macro moda koji je postojao na starijim modelima.
Za MIUI 8 ne znam da li nosi kakvo poboljšanje, ne sviđa mi se i neću ga stavljati na mob.


@coconut
Traži stock kineski, poslije staviš štogod hoceš.
Ja kupio preko grossa, ali mimo akcije, iz kine i došao je mob neotvaran sa stock cn romom i otključan na tom romu bez čekanja i ikakvih zafrkancija.
Ne znam da li se za vrijeme akcije može birati rom, neka ti to Sasha provjeri.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 10:27   #382
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Koji je mob?

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 10:56   #383
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
@coconut pise ti na Grosso za svaki model s kakvim rom-om dolazi, uvijek mozes traziti sealed box i original CN rom nebitno dali je akcija ili ne samo moras napisat u napomeni..

from my x500 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 11:14   #384
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Iz mojeg iskustva, kamera na R3 pro u određenim uvjetima malo slabijeg osvjetljenja lošija je od R1 starog 2.5g. Kad ima svjetla, onda je ok. Taj PD fokus je brz, ali neprecizan,barem za objekte blizu. Napredak po pitanju optike kamere ako izuzmemo veću pikselažu i fokus nije nikakav za 2.5g razvoja istog modela. Dodatno je u miui v7 osakaćena kamera izbacivanjem npr. macro moda koji je postojao na starijim modelima.
Za MIUI 8 ne znam da li nosi kakvo poboljšanje, ne sviđa mi se i neću ga stavljati na mob.


@coconut
Traži stock kineski, poslije staviš štogod hoceš.
Ja kupio preko grossa, ali mimo akcije, iz kine i došao je mob neotvaran sa stock cn romom i otključan na tom romu bez čekanja i ikakvih zafrkancija.
Ne znam da li se za vrijeme akcije može birati rom, neka ti to Sasha provjeri.

istina, macro fali, ali obicno mobiteli (kamere) imaju problema sa tim fokusiranjem na blizu... bar ovi koji su meni prosli kroz ruke... sve kaj je blize od ne znam, 10 cm , postaje natezanje slikanja a da je slika izostrena...


i smeta me jos jedna stvar... oni battery profili... imam npr default i preko noci sam si slozio da prebaci u marathon... marathon iskljuci wifi i data connection. i onda ujutro dok ga vrati nazad u normal mod, data connection svaki j...ni put ostane iskljucen i moram ga rucno palit.... ima kakve solucije za to ?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 12:21   #385
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
dosao mi danas mi5 razocaran vidno mobitel ne radi( pokusavam ga upaliti nista, ni fast boot niti edc mode nejde. prikljuceni je na punjac ispocetka blinka narandasta led notifakcija ali i ona prestane nakon par minuta, puni se vec sat vremena jel ima mozda tko kakvu ideju??
btw kupljen na aliexpressu kog hk goldwaya
eKICh je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 12:21   #386
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
A koja je razlika izmedu Redmi 3s I 3x?

Sent from my x600 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 12:42   #387
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ja se apsolutno ne slazem s tom tvrdnjom da je kamera losa... kamera je miljama ispred zadnjeg mobitela koji sam imao , HTC Desire 500. kamera je ultra brza (mozda koju stotinku sekunde)... znaci tako kako kliknes, tak je slika actually gotova... nema sporog fokusiranja i ostalih gluposti... ako ukljucis HDR, kreiranje slike traje oko sekunde, ali ti normalno mozes maknut kameru sa objekta koji slikas.

sto se tice mraka, fotkao sam zenu u mrklom mraku, i blic je prvo osvjetlio objekt, i tek onda slikao... ostao sam ugodno iznenadjen kvalitetom slike s obzirom na okolnosti. (MRKLI MRAK)

evo par linkova na fotke s mog mora:

dio kvalitete pozdere fejs, ali fotke i dalje izgledaju mrak.

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...89337600_o.jpg HDR
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...39192619_o.jpg HDR
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...30349345_o.jpg obicna s filterom
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...63050674_o.jpg HDR (mislim)
ma to se uglavnom skvadra koja je preplatila neki brand name mobitel tri puta vise od xiaomija, tjesi da je kamera ta koja vrijedi par soma kuna..
  Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 13:00   #388
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
istina, macro fali, ali obicno mobiteli (kamere) imaju problema sa tim fokusiranjem na blizu... bar ovi koji su meni prosli kroz ruke... sve kaj je blize od ne znam, 10 cm , postaje natezanje slikanja a da je slika izostrena...
Ovaj moj ima preloš taj rad na blizu, čini mi se i više od 10cm.

Citiraj:
i smeta me jos jedna stvar... oni battery profili... imam npr default i preko noci sam si slozio da prebaci u marathon... marathon iskljuci wifi i data connection. i onda ujutro dok ga vrati nazad u normal mod, data connection svaki j...ni put ostane iskljucen i moram ga rucno palit.... ima kakve solucije za to ?
Imam složen svoj default i svoj sleep profil koji mob stavlja u airplane mod i radi ok. Čak se može i dok je u airplane ručno uključiti wifi i to radi dok kod nekih mobača to ne ide. Jedina zamjerka tom switchanju je glupi sistemski notification svako jutro koji se ne može isključiti.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 14:06   #389
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
A koja je razlika izmedu Redmi 3s I 3x?

Sent from my x600 using Tapatalk
Za tebe i sve ostale koji se pitaju o razlikama:
Redmi 3 vs 3 PRO vs 3s vs 3x
__________________
kasandro je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 15:41   #390
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor eKICh Pregled postova
dosao mi danas mi5 razocaran vidno mobitel ne radi( pokusavam ga upaliti nista, ni fast boot niti edc mode nejde. prikljuceni je na punjac ispocetka blinka narandasta led notifakcija ali i ona prestane nakon par minuta, puni se vec sat vremena jel ima mozda tko kakvu ideju??
btw kupljen na aliexpressu kog hk goldwaya
Daj mu još šanse. Meni se slično dogodilo kad mi se tablet ispraznio do kraja. I prvih par pokušaja nije ni na punjaču ništa prikazivao (niti da puni). I odjednom počeo puniti i dalje sve ok.

edit:
Eto, super, drago mi je da je sve u redu. Nabaci još par dojmova s osmicom

Zadnje izmijenjeno od: generic. 17.09.2016. u 10:15.
generic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na