Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.02.2009., 21:28   #601
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Meni je u suzukiju sx4 jos losija kvaliteta plastike nego u kiji. Sto se mjesta tice - stanje je ok jer se drugacija sjedi (sjadala su okomitaija) ipak je to kao neki kompaktni suv ili tak nesto, vjerojatno vise mjesta za koljena i glavu straga nego u kiji pro ceed. Osvjetljenje armature i ostalih lampica mi je ljepse u SX4. SX4 nisam vozil pa stoga nemogu sudit kakav je u voznji samo sam sjedil unutra.
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline  
Staro 18.02.2009., 22:20   #602
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Meni je u suzukiju sx4 jos losija kvaliteta plastike nego u kiji. Sto se mjesta tice - stanje je ok jer se drugacija sjedi (sjadala su okomitaija) ipak je to kao neki kompaktni suv ili tak nesto, vjerojatno vise mjesta za koljena i glavu straga nego u kiji pro ceed. Osvjetljenje armature i ostalih lampica mi je ljepse u SX4. SX4 nisam vozil pa stoga nemogu sudit kakav je u voznji samo sam sjedil unutra.
SX4 je urbani crossover (tm )

To je simpatican mali SUV za ekipu koja ima vikse na bregu i tu i tamo im treba nesto da se popnu do gore bez brige. Malo kosta, malo trosi mozes ga vozit uzbrdo po malo zescem makadamu, a moze ti sluziti i kao gradski auto.

Jos na to sve je vise manje pouzdan i guba zgleda.

Vozio sam se u njemu, vozio sam ga i meni je taj auto totalno kul. Evo sad ga je bas nedavno jedan prijatelj kupio za sebe i veli da je vise manje zadovoljan. To je uzeo onaj najjeftiniji 4x2 i bok.

Ok malo je sugav i dosadan iznutra, ali nista ono kriticno. Pogotovo ne za tu lovu.
Fleks je offline  
Staro 19.02.2009., 09:22   #603
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Ma dobro fleks znam da se terminolostki nisam najbolje izrazil ali vecina ljudi zna kak zgleda SX4 i otprilike koja je klasa.
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline  
Staro 19.02.2009., 09:54   #604
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Vozio sam se u njemu, vozio sam ga i meni je taj auto totalno kul. Evo sad ga je bas nedavno jedan prijatelj kupio za sebe i veli da je vise manje zadovoljan. To je uzeo onaj najjeftiniji 4x2 i bok.

Ok malo je sugav i dosadan iznutra, ali nista ono kriticno. Pogotovo ne za tu lovu.
Uzela ga frendica s posla, samo sa prednjim pogonom. Uglavnom je dosta zadovoljna, jedino joj se čini da previše troši. E sad, ne sjećam se jel rekla 8.2 ili 8.8 litara, što se meni uopće ne čini previše za auto takve forme. Moj npr. troši prosječno 7.7l a ipak je manji ...
stef je offline  
Staro 19.02.2009., 19:42   #605
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Uzela ga frendica s posla, samo sa prednjim pogonom. Uglavnom je dosta zadovoljna, jedino joj se čini da previše troši. E sad, ne sjećam se jel rekla 8.2 ili 8.8 litara, što se meni uopće ne čini previše za auto takve forme. Moj npr. troši prosječno 7.7l a ipak je manji ...
Čega?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online  
Staro 19.02.2009., 20:15   #606
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Uzela ga frendica s posla, samo sa prednjim pogonom. Uglavnom je dosta zadovoljna, jedino joj se čini da previše troši. E sad, ne sjećam se jel rekla 8.2 ili 8.8 litara, što se meni uopće ne čini previše za auto takve forme. Moj npr. troši prosječno 7.7l a ipak je manji ...
To je jako dobra potrosnja, ali dobro to ima dosta veze sa nacinom vožnje. Pogotov je dobra ako je po gradu, uz prepostavku da ga ne stisce.

Mislim ta potrosnja je stvarno nesto sto je nedefinirano i ljudi imaju tendenciju da lazu seru i neznam sto sve ne. Oko potrosnje rijetko ko govori istinu, jer to valjda 'rvatcki sindorm da si veca faca ako ti auto malo trosi.

Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Čega?
Petroleja mile, petroleja.
Fleks je offline  
Staro 20.02.2009., 00:42   #607
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Petroleja mile, petroleja.
Pa u čemu je onda problem? To je sasvim uredna potrošnja za takav auto.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online  
Staro 20.02.2009., 01:11   #608
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Malo kosta, malo trosi mozes ga vozit uzbrdo po malo zescem makadamu, a moze ti sluziti i kao gradski auto.
samo ako ima pogon na sve kotace, a koliko sam skuzio svi kupuju prednjo pogonasa, koji nema ni lsd niti cak e-lsd (koliko vidim na njihovim stranicama) pa je to obican swiftač
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 20.02.2009., 03:06   #609
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
samo ako ima pogon na sve kotace, a koliko sam skuzio svi kupuju prednjo pogonasa, koji nema ni lsd niti cak e-lsd (koliko vidim na njihovim stranicama) pa je to obican swiftač
Dobro al si brijes da imas đip i snagom volje ide bolje. Nesto kao Jägermeister nalja i 10hp boost.
Fleks je offline  
Staro 20.02.2009., 08:31   #610
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
snagom volje nemojte nikako zaboraviti kenwood naljepnice, ta daje 5 ks..
sta nije neki fiat isti kao taj suzuki, ili sam oped nes pobrkao? pa to je ok potrosnja, ako je realna ta od 8 litara, puntic od 80ks mi je trosio cca 7 a ispod tone ima. alfa nece ispod 13, jos kad gledam deklariranu potrosnju za nju od ispod 9 litara.... jedino mozda po autoputu da plazim, i to nizbrdo..
ma dobro, jel se tko tu vozio u onoj novoj daciji, to me ful zanima, auto kosta 10000 eura, nov sa garancijom. jel tko to uopce vidio, ja nisam ni to? po meni je to neki best buy ako ne patis od performansi i imena.
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 20.02.2009., 10:34   #611
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Neznam ja nisam niti gledao na potrošnju po litrama samo po kunama a do sad sam u nju natankao oko 400kn i prevezao nekih 550km (u zadnjih 3-4 dana) mahom po slabim cestama (zavoji, uzbrdice, stani-kreni) i dio je autoput inače je tankam sa 100oktanskom brljom na OMVu tak da ono nisam ništa puno zgranut potrošnjom...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 20.02.2009., 11:13   #612
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
uf, meni 60 litara tocno 450 km, mozda kilometar gore ili dole... i ja isto pokusavam tu 100 tankati kad naletim jer se osjeti u leru da radi malo mirnije. a mozda je i to snaga uma kako kaze fleks
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 20.02.2009., 11:17   #613
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Neznam možda bi bio dobar i 95 oktanski sa OMVa kao i 100 oktanski ali sam kad sam je kupio natankao 95 oktanski na INI (morao sam jer je bio prazan do kraja i nebi stigao do neke druge pumpe) i mogu ti reć da motor uopće nije zvučao sretno i znao se nekad i ugasit ak mu nisam piknuo gas kod kretanja dok se čini da mu OMVova 100 brlja prija i u leru ga mogu vrtiti po parkiralištu ko dizel sad ako haluciniram neka...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 20.02.2009., 11:35   #614
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Razlike ima. Osjeti se i na mojoj skšenoj 128ici. Ona inače troši (kako su u fabrici naumili) "super 98" (dakle olovni), ali ja sam iz zajebancije nasuo OMV Super100 (bezolovni). Pa to je čisti preporod, auto leti, manje troši, mirnije radi, jedino što dizne znaju početi da zvižde na viši okretajima (ali to su baš ekstremno visoki obrtaji na otvorenom putu u petoj brzini na negdje oko 150 kmh).
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online  
Staro 20.02.2009., 11:37   #615
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
e kad ste se dotaknuli 95ice/98ice i 100te na omw-u.

prvo, mene je par automehanicara frendova uvjeravalo da nisam u pravu, jer sam tvrdio da auto sa 95icom sa tifona (pogotovo dok je bila 98ica), bolje vuce nego kad tankiram na ini. da kako je to moguce, da ne mjenjam masinu, da motor razvija snagu koliku razvija bez obzira koje i cije gorivo stavio. a znam da ima razlike jer sa 98icom sa tifonom ovaj akcent kad sam namjerno terao u drugoj par puta cisto da vidim dokle ide - 84km/h na skoro pa 6000rpm-a (dalje mi odraduje blokada), dok sa ininom 98icom ne dode do 80 sa istom rpm-om uz vecu buku motora. mislim, nije to velika razlika, ali mi je jednom akcent doslovce stao kad sam isao sa inine benziske (najvjerovatnije bilo vode ili kakvog smeca, kompjuktor odradio i samo smanjivao okretaje). plus sto je malo smijesno, ali za recimo 100 kuna natankama dvije litre manje na tifonu, a prodem 20-30 kilometara duze.

dakle, jel ima razlike izmedu konkretno tifona i ine u kvaliteti goriva? cisto da znam dal se isplati mi ici na tifon i tankati onu class 95icu koja je zamjena za 98icu, ili mogu na inu jer je ipak ima dosta cesce. a i da dalje mogu odmahivati ljudima koji tvrde da je to sve isti shit, ali da je ipak ina kao najbolja.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 20.02.2009., 12:03   #616
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Razlike ima. Osjeti se i na mojoj skšenoj 128ici. Ona inače troši (kako su u fabrici naumili) "super 98" (dakle olovni), ali ja sam iz zajebancije nasuo OMV Super100 (bezolovni). Pa to je čisti preporod, auto leti, manje troši, mirnije radi, jedino što dizne znaju početi da zvižde na viši okretajima (ali to su baš ekstremno visoki obrtaji na otvorenom putu u petoj brzini na negdje oko 150 kmh).
Sva sreca da je 128 skrsena.Jer da je novija ima velike sanse da ventili izgore zbog slabog podmazivanja.
RAUL je offline  
Staro 20.02.2009., 12:05   #617
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor swordfish Pregled postova
snagom volje nemojte nikako zaboraviti kenwood naljepnice, ta daje 5 ks..
sta nije neki fiat isti kao taj suzuki, ili sam oped nes pobrkao?

Sedici
RAUL je offline  
Staro 20.02.2009., 12:07   #618
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,189
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
...- 84km/h na skoro pa 6000rpm-a (dalje mi odraduje blokada), dok sa ininom 98icom ne dode do 80 sa istom rpm-om ...
S istim rpm-om ti ide isto jedino ako nisi mjenjal brzinu ili promjenil kotace - gume (mislim na polumjer - dinamički)
__________________
cpu e4300/sonictower+nexus120; mbo gigabyte p35-ds3-l; ram kingmax1024/667x2; vga hd3850; psu corsair hx 520w; dvd benq 1655; hdd wd1200jd&samsung hd321kj&ST3160021A; ZM-MFC1; lg22ws; btc6300; mx 518 i sve u chiefu s nekoliko nexusa
rib@ je offline  
Staro 20.02.2009., 12:31   #619
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor rib@ Pregled postova
S istim rpm-om ti ide isto jedino ako nisi mjenjal brzinu ili promjenil kotace - gume (mislim na polumjer - dinamički)
bile hankokice do ove zime? i druga u oba slucaja.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 20.02.2009., 12:48   #620
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
iss... još ovaj nije kupio auto..

što čekaš da kriza prođe il što?

SX4 je simpa auto, ali nemojte govoriti da ima sve 4 vuče jer nema, jedino jači pkaet opreme moš uzet 4x4, a to onda bitno mijenja cijenu..

i opet ću, NEMOJTE spominjat daciju jer je auto JEFTINO smeće. Takva završna obrada i materijali su na razini Yugića iz '87.
Gabre je offline  
Staro 20.02.2009., 12:48   #621
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Na istim okretajima, koje god gorivo bilo u pitanju, gorivo ne mjenja prijenos. Samo ćeš sporije doć do te brzine/okretaja, ali ne mogu bit drugačiji ukoliko su gume iste, tj. istih dimenzija.
__________________

domy1 je offline  
Staro 20.02.2009., 13:01   #622
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
e kad ste se dotaknuli 95ice/98ice i 100te na omw-u.

prvo, mene je par automehanicara frendova uvjeravalo da nisam u pravu, jer sam tvrdio da auto sa 95icom sa tifona (pogotovo dok je bila 98ica), bolje vuce nego kad tankiram na ini. da kako je to moguce, da ne mjenjam masinu, da motor razvija snagu koliku razvija bez obzira koje i cije gorivo stavio. a znam da ima razlike jer sa 98icom sa tifonom ovaj akcent kad sam namjerno terao u drugoj par puta cisto da vidim dokle ide - 84km/h na skoro pa 6000rpm-a (dalje mi odraduje blokada), dok sa ininom 98icom ne dode do 80 sa istom rpm-om uz vecu buku motora. mislim, nije to velika razlika, ali mi je jednom akcent doslovce stao kad sam isao sa inine benziske (najvjerovatnije bilo vode ili kakvog smeca, kompjuktor odradio i samo smanjivao okretaje). plus sto je malo smijesno, ali za recimo 100 kuna natankama dvije litre manje na tifonu, a prodem 20-30 kilometara duze.

dakle, jel ima razlike izmedu konkretno tifona i ine u kvaliteti goriva? cisto da znam dal se isplati mi ici na tifon i tankati onu class 95icu koja je zamjena za 98icu, ili mogu na inu jer je ipak ima dosta cesce. a i da dalje mogu odmahivati ljudima koji tvrde da je to sve isti shit, ali da je ipak ina kao najbolja.
Ti oktani su tu više za orjentaciju jer gorivo ih obično ima manje nego je deklarirano. Pitao sam baš servisera u Hyundai-u, pa kaže da se može točiti 100-tka svaki treći rezervar ili tak nešto. "Maverick" (pretpostavljam Birt) na Hyundai forumu kaže da se 100-tka može točiti uvijek, ako sam dobro shvatio kontekst.

Uglavnom, ja točim Class 95 na Tifonu .
Na Ini bih točio samo kad bih morao. (Zar nije Hlo na Otvorenom jednom odvalila da je Inina 95-ica smeće?? )
stef je offline  
Staro 20.02.2009., 13:59   #623
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
(Zar nije Hlo na Otvorenom jednom odvalila da je Inina 95-ica smeće?? )
I zato ju je INA tuzila.Ona je mislila na super 95, a ne na eurosuper95.To su dvije razlicite vrste goriva, a razilka je u kolicini sumpora
RAUL je offline  
Staro 20.02.2009., 14:02   #624
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Ti oktani su tu više za orjentaciju jer gorivo ih obično ima manje nego je deklarirano.
ma znam sve to, sve to stoji. samo sto eto, moj akcent 2003 godiste, 1300ccm i 62KW ide puno bolje sa tifonskim gorivom, kud od ubrzanja, tu do nekako mi se cini i krajnje brzine. ne znam dal ovo za brzinu stoji, mozda me osjecaj vara.


Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Pitao sam baš servisera u Hyundai-u, pa kaže da se može točiti 100-tka svaki treći rezervar ili tak nešto. "Maverick" (pretpostavljam Birt) na Hyundai forumu kaže da se 100-tka može točiti uvijek, ako sam dobro shvatio kontekst.
rekli su isto i meni u sisackom servisu, ljudi koji odu van tipa austrija i njemacka, kazu drugi auto kao da voze. doslovce kao da su dobili 20 konja, auto lud na cesti. sa 95/98icom, ne mislim na 100tku.
a konkretno sto se tice 100tke na omw-u, frend je vozio lantru (ili elantru), nisam vise siguran koja je koja, redovito tankirao na omw-u 100tku, i nakon godinu dana izgorila masina. istina bog, stiskao je on njega, ali ne kao da vozis formulu. tako da, hvala ali ne hvala na omw na to gorivo.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 20.02.2009., 14:44   #625
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
i opet ću, NEMOJTE spominjat daciju jer je auto JEFTINO smeće. Takva završna obrada i materijali su na razini Yugića iz '87.
za razliku od hyundai getza ili nečeg slične cijene di je završna obrada na razini airbusa... bezveze trkeljaš.
syss je offline  
Staro 20.02.2009., 15:23   #626
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Pa ono, Logan je "kanta" čak i u odnosu na te i takve Koreance (Accent, Getz, Rio).
Ima ga tast, najbazičnija oprema s branicima i retrovizorima u boji crne plastike, auto je koštao nekih 54 tisuće i sitno. Za 2 dana je išao u servis mijenjati gumu oko vrata jer je spajana na takvom mjestu da voda ulazi u kabinu.
stef je offline  
Staro 20.02.2009., 15:26   #627
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
hmmm da... upravo ovakav odgovor nisam trebao. ja je isto sigurno necu nikada kupiti jer patim od imena ali sam pitao cisto informativno dal je netko vidio, vozio ili cak ima pa da potvrdi ono sta se posvuda pise, da je za tu lovu super auto. neznam, meni se sve vise svida ideja imati novu daciju za svaki dan po gradu, ono grebat je po parkiralistu, mlatiti po policajcima i sahtama, nikada je oprati i onda doma sjesti u neku pilu i provozati se za dusu....
sto se tice oktana, onaj na tifonu ima po pricama radnika sa benzinske 96-97 oktanaa sad dal je 'cisca' neznam, na samu snagu motora promjena oktana nece utjecati osim na nekim motorima koji imaju senzore za to pa pomaknu kut paljenja ovisno o kvaliteti goriva... ali i dalje mislim da mi se manje trese volan u leru kad je upalim sa 100-tkom sa omv-a
sto se tice 'izgaranja' motora zbog 100-tke to je nemoguce, jer bas zato sto ima vise oktana ima manju opasnost od detonantnog gorenja, zapravo eksplozije, i samim time sta je 'jaca' je i cistija, sto znaci da pomaze motoru u kompletnijem izgaranju i manje cade... najvise motor muci kad se vozis u 5 na recimo 1500 dira pa pun gas i cujes ono lagano trokiranje ili ti ga detonantno izgaranje. zato ja nikada ispod 3000, trosi benzin, ulje ali boli me pimpek, glavno da ne pati, tamo di je moment najjaci je najoptimalnije za motor, jer tamo ima najbolju efikasnost...
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 20.02.2009., 15:27   #628
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
ma kakav logan, pitam za sandero ili kako se vec zove.....
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 20.02.2009., 15:28   #629
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
takva zavrsna obrada je na razini cijene...
rodney je offline  
Staro 20.02.2009., 15:43   #630
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor swordfish Pregled postova
ma kakav logan, pitam za sandero ili kako se vec zove.....
Iskopao na brzinu:
http://www.forum.hr/showpost.php?p=1...1&postcount=68
stef je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na