Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 21.07.2015., 13:26   #301
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Ma šta ti je ukrao? Ne znam da li pratim kako spada ali klinjo ti je otkazao i ti ga sad ganjaš ko nekrsta zbog poštarine i kuverte?! Ja razumijem da je to gubitak na tvojoj strani, bez daljnjega, ali toliko tvojih upisa radi tako banalnih stvari.
Kad vec imas takve veze, nek ti nadju posao koji si gore spomenuo da nemaš pa se neces toliko uzbudjivati zbog dvadesetak kuna.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline  
Staro 21.07.2015., 13:37   #302
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Erste banka je vrlo specifična. Ako netko fula IBAN, banka ga o tome ne obavještava nego sprema taj novac na neki 'lijevi' račun i tamo lova čeka sve dok se netko (prodavač ili kupac) ne sjeti upitati banku gdje je ta lova.
Znam iz prve ruke slučaj čovjeka koji je imao trajni nalog i kada je račun na kojeg je uplaćivano ukinut, banka je i dalje skidala lovu iako je bila obavještena da se račun ukida i koji je novi račun tog poslovnog subjekta. Kad je lik dobio opomenu pred ovrhu, otišao je u banku i onda ustanovio ono što sam gore napisao. I nije jedini kojem se to dogodilo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.07.2015., 13:37   #303
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Ma šta ti je ukrao? Ne znam da li pratim kako spada ali klinjo ti je otkazao i ti ga sad ganjaš ko nekrsta zbog poštarine i kuverte?! Ja razumijem da je to gubitak na tvojoj strani, bez daljnjega, ali toliko tvojih upisa radi tako banalnih stvari.
Kad vec imas takve veze, nek ti nadju posao koji si gore spomenuo da nemaš pa se neces toliko uzbudjivati zbog dvadesetak kuna.
Očito ne pratiš, pa ako već komentiraš pročitaj kako spada. A što se posla tiče moja stvar koja se tebe ne tiče
Thermaltake je offline  
Staro 21.07.2015., 13:47   #304
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
Thermaltake se raspričao a koliko se meni čini kupac (dečko) nije bio ni siguran hoće li kupiti ili ne, nije se ni javljao kasnije ali thermaltake mu je svejedno poslao ventilator (ili što već) i sada se živcira oko novaca i je li mu sjelo.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 21.07.2015., 13:59   #305
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Odmah na početku sam znao dace to bit saga na 3 stranice, a sve za 45 kn. Thermatake, NHF, ali naporan si nam s tom pričom. Te natezanje, te prijetnja objave privatnih podataka/forumiskih profila/facebook profila, prijave, kurci palci.

A sve zato sto nisi bio oprezan i ostao si bez 45 kn.
__________________

srale7 je offline  
Staro 21.07.2015., 14:02   #306
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Danas prodao ventilatore preko njuškala i klinac(kolko sam ga uspio izstalkat na fejsu) bi nebi bi nebi i ja mu odem poslat i on mi taman kad sam poslao par minuta kasnije napiše da ne treba, ja mu reko sad izvoli platit uopće me ne zanima. Ako neće htjet uplatit stavit ću vam sve njegove podatke ovdje pa da ga netko može zašibat kad ga vidi u Šibenik gradu ako živi u blizini.

EDIT:
Kaže meni klinjo pa vratit će ti se ventilatori, je a ko će mi vratit poštarinu šta sam platio i kovertu i vjerovatno ću morat platit još nešto zato što se vraća paket ili ne...zna netko kako to ide hoću morat platit povrat paketa možda ?
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Očito ne pratiš, pa ako već komentiraš pročitaj kako spada. A što se posla tiče moja stvar koja se tebe ne tiče

kako ne prati, kad je čovjek dobro napisao.. "klinac(kolko sam ga uspio izstalkat na fejsu) bi nebi bi nebi".. jel i bivše cure stalkaš isto? .. sry, malo šale uvijek dobro dođe, ali de e smiri se.. mali će dobiti srčani..

sry pro, minimalni iznos za koji ću nekog "zašibat" je 1000kn, a i kako kažeš radi se o djetetu.. i 45kn
John Creasy je offline  
Staro 21.07.2015., 14:02   #307
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
Ma javio se on samo nije znao hoće tiskom hoće poštom on bi da mu sutra odma dođe hitno mu jako treba i tako to. I dok se on premišljao razmjenili smo kao šta sam napisao 20ak mejlova i odlučio on na kraju da ja njemu ipak pošaljem onda poštom u zaštitnoj koverti jel prioritetno da dođe odma sutra kao šta je i došlo je potvrdio i dok sam ja to slao idem mu reko javit na mail da je poslano i on meni napiše da mu pošaljem treking broj da može pratit pošiljku, a njega u ovom slučaju ne dobiva jer je ovo obična pošiljka te je on još uvijek mislio da sam ja to poslao tiskom i drugi mejl stiže ne treba. Reko ok valjda mu ne treba treking broj skužio je da ne dobiva se s tim treking broj i ja navečer mu pošaljem jesi uplatio jer mi ništa ne javlja i on kaže reko sam kao da mi ne trebaju, ja reko pa kako sam ja mogo skužit iz ona tvoja dva mejla da ti ne želiš da ti ja to pošaljem ispalo je kao da ne želiš treking broj kojeg sam mu objasnio ne dobiš jer je poštom poslano kao običan paket, reko uplati kako god znaš sad uopće me ne zanima reko ili ćemo drukčije razgovarat. I sutra za čudo zove klinac mene i ispričava se i zamuckuje kao da mu je žao radi nesporazuma i da će uplatit danas kad mu stigne pošta kao dogovoreno ? Ja reko ok. I dođe njemu pošiljka on se naravno ne javlja ja mu poslao oko 9 navečer mail jesu ti došli ventovi, kaže jesu mislim si ja pa bar si mogao javit, al ok reko možda je zaboravio čovjek i kaže on sutra ću uplatit to je bila subota. I ja mu poslao mail u nedjelju ujutro jesi uplatio kaže jesam jučer rekla je ženska da će uplata stić u pon ujutro, reko ok. Ponedjeljak u 6 popodne ja provjerim uplate nema, šaljem mail da šta je sa uplatom on da je 100% uplatio siguran je pritom ga pitam koja banka i da li ima potvrdu na šta će on meni nemam potvrdu pa sam ga pitao a koja banka nisi mi odgovorio kaže, ne znam. Čitam i ne vjerujem reko pa jesi ti uplatio ili ko kaže on ćaća pa reko pitaj ga koja je banka odgovara mi on da će ga pitat kad dođe s posla, ja mu na to reko gle pitaj ga i javi mi čim saznaš i sad ujutro idem ja u 12 provjerit opet ništa od uplate i onda sam mu reko gle dosta mi je natezanja nisi uplatio ovo jer da je uplaćeno došlo bi u 85% slučajeva u pon ujutro kao šta si prvo reko napisao mu da ću ga prijavit i da ću mu objavit podatke na forume. I vrati on meni kaže evo sad je ćaća uplatio oko 4 ti pošaljem na mail uplatnicu kao i sad čekam tih 4 pa ćemo vidit. Ne znaš ko je veći kreten ćaća ili klinjo.
Thermaltake je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na