Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2016., 14:11   #1081
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
@juice - razmislam i ja o tom modu. kakav je build quality, jeli se lako grebe i ostecuje. glupo mi je dat 100 ojra za to ako samo placam cip, a build je los...kako su buttoni izvedeniu, jesu li taktilni i kvalitetni?
Izrada je super, kvalitetno stvarno. Ne grebe se lako, zaradio je jednu manju dublju ogrebotinu od pada. Na Gearbestu imaju silonsku navlaku za dolar i pol mislim tak da se to može uzet da se zaštiti.
Ako ćeš ić na taj mod neki dobar tankić bi preporučio da se uzme. Ovaj Kayfun je zvijer ali košta 900 kn. S modom je to pozamašna investicija od 1500-1600 kn.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 14:22   #1082
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Imam vec origigi mini v3, i uta v2. A k5 ne bi uzimao jer je to manje vise isto. Da je kvalitetan i ultra jednostavan je, ali da ima ohoho drugih sa boljom aromom, ima. Bar meni je aroma bolja na uta v2, tilemahosu. A siguran sam da je bolja i na roseu, hurricaneu, o heronima i spheroidima da ne pricam.

Ali sve u svemu, jako sam zadovoljan kayfunom

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.10.2016., 15:42   #1083
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Na mini ide coil 2mm samo?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 15:45   #1084
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ma ne. Možeš i 2.5 i 3 mm. Ali preferiram 2 mm. Deck je malo mal i klaustrofobican pa je lakse s 2 mm radit. Bas mi je nedavno puklo staklo pa sam narucio i ss tank. Sad ima duplo veci kapacitet a praktički iste gabarite... Sto je top

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 16:09   #1085
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Da, to se prebiješ na tak malog decku.
Kaj uz njega ne dolazi već ss tank. Ja sam dobio stakleni i ss odmah u startu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 16:09   #1086
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@fatal

Ako na moj mini volt moze ici, onda...
Ta 3mm cine razliku, ali veliku. Manju verziju moras skuziti kako wickati, a kad i skuzis, problem nastaje ukoliko si u milimetar pogrijesio. Kod vece i novije verzije su to ispravili. A i dodatni dual coil setup nije za baciti
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 12:01   #1087
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
znas bit uvjerljiv, priznat cu ti to

jedno drugo pitanje. kako se vladaju tankovi u avionu? oce li procurit ako mi je natocena tekucina u tanku? ili da napravim svjezi build pa natankam kad sletim...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 13:29   #1088
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Ma nemas brige u avionu, ne moras nista radit.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 14:12   #1089
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
znas bit uvjerljiv, priznat cu ti to


Eto primjer kako to izgleda. Mogu ti poslikati i sa manjom verzijom, ali ne vidim smisla. I ovako ostane stvarno malen, samo je malo siri i to je to
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 15:14   #1090
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Tata je kupio neku i kaze da mu nije ni priblizno slicno cigaretama ahhah. Bacio je mislim 350 kuna u vjetar. Moze li se to ikome prodati pod polovno?
TomG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2016., 15:26   #1091
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
lol. malo informiranja prije nebi skodilo prije nego se bace novci u vjetar. starija garda pusaca se masu teze navikava na ovo, ocekuju isti osjecaj kod cigara a nigdje veze.

uglavnom, moze se prodat ali vjerojatno za vise nego duplo manju cijenu od kupljene. ovisi sto je kupio itd. mozes se uclanit na fb grupu vaperska skvadra pa probaj to tamo rijesit - moozda su ti tamo sanse najvece
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 15:31   #1092
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
lol. malo informiranja prije nebi skodilo prije nego se bace novci u vjetar. starija garda pusaca se masu teze navikava na ovo, ocekuju isti osjecaj kod cigara a nigdje veze.

uglavnom, moze se prodat ali vjerojatno za vise nego duplo manju cijenu od kupljene. ovisi sto je kupio itd. mozes se uclanit na fb grupu vaperska skvadra pa probaj to tamo rijesit - moozda su ti tamo sanse najvece

Mislim ja osobno ne bih to nikad napravio, ali stari je komotan covjek koji je to htio isprobati i sad stoji u ladici lol

Hvala ti svakako za ovo, pokusam tamo.
Mislis li da postoji mogućnost stvaranja navike na to ako se natjera i kakva je stetnost u odnosu na cigarete? TO mu je prvenstveni cilj bio, zdravlje, koje sam navodno cuo da skoro pa i nije nista manje ugrozeno sa tom kemijom. Thx
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 15:35   #1093
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Gle. Svaki cigo svoga konja hvali. Tako i ja mogu hvalospjeve o ovome pricat. A realno ne znam, niti itko pouzdano zna. Proc ce desetljeca do pravih znanstvernih rezultata i istrazivanja koja su verificirana, a ne ove kvaziznanstvene price u oba smijera.

Jedino sto ti pouzdano mogu rec je da vise ne smrde prostorije po cigaru, da ne smrdi odjeca ruke, da nema zutila po rukama zubima i odvratnog smrada. Kao ni onog uzasnog osjecaja u plucima kad (konkretno meni u kosarci) se zagrijes, a osjecas da ti pluca gore, izgaraju. Po meni je to sasvim dovoljno benefita za potrudit se. Nekome nije.

I nesto sam naucio. Vise ovu pricu nikome ne preporucam. Jer zahtijeva mrvu ljubavi, zivaca i posvecenosti. Ako to osoba nema, baca pare u vjetar
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 15:42   #1094
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Gle. Svaki cigo svoga konja hvali. Tako i ja mogu hvalospjeve o ovome pricat. A realno ne znam, niti itko pouzdano zna. Proc ce desetljeca do pravih znanstvernih rezultata i istrazivanja koja su verificirana, a ne ove kvaziznanstvene price u oba smijera.

Jedino sto ti pouzdano mogu rec je da vise ne smrde prostorije po cigaru, da ne smrdi odjeca ruke, da nema zutila po rukama zubima i odvratnog smrada. Kao ni onog uzasnog osjecaja u plucima kad (konkretno meni u kosarci) se zagrijes, a osjecas da ti pluca gore, izgaraju. Po meni je to sasvim dovoljno benefita za potrudit se. Nekome nije.

I nesto sam naucio. Vise ovu pricu nikome ne preporucam. Jer zahtijeva mrvu ljubavi, zivaca i posvecenosti. Ako to osoba nema, baca pare u vjetar

Hah a istina da. Eto hvala kolega prenesem starom, mislim da si mi zaista puno objasnio.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 16:38   #1095
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Istraživanja engleskog ministarstva zdravlja (link - preporuka pročitati komentare stručnjaka) su pokazala procjenu da je štetnost električnih cigareta 95% manja nego običnih cigareta.
Bitno je naglasiti da su to kratkoročna procjenjena istraživanja prema kratkoročnom efektu na tijelo, i supstancama koja se nalaze u električnoj cigareti. Dugoročna istraživanja trebaju tek biti provedena, ali što se osnovnog zdravlja tiče, baza tekućina su Propylen Glycol i Vegetable Glycerol i uglavnom čine preko 80% sadržaja tekućine, i ne smatraju se štetnima za udisanje. Čak sam negdje pročitao da se PG koristi u bolnicama za čišćenje zraka, al nemojte me držati za riječ.
Nadalje neki ljudi su alergični na PG ili na VG a mogu biti na oboje, za njih električna nije.
Idući sastojak je nikotin, otrov, štetan isto ko i u običnim cigaretama, pogotovo ako se nema kontrole nad parenjem.
I zadnji treći sastojak je najnepoznatiji, a to su arome. One su sadržane uglavnom od 5-15% tekućine, i sastojci u njima su potpuno nepoznati jer je to "trade secret". Ali par štetnih sastojaka je utvrđeno i radi se na tome da se u potpunosti izbace iz okusa(Diacetyl i sl) ja osobno naručujem tekućine bez tih, trenutno poznatih štetnih sastojaka, iz UK.

Dakle ukratko, sva dosadašnja istraživanja pokazuju da su E cigarete manje ŠTETNE od duhana, što znači da su idalje štetne. Da su dugoročni učinci na tijelo nepoznati, ali se procjenjuje da su manje štetni od duhana.


I zadnja stvar za počet parit treba puno volje, strpljenja i trial and error. Ja osobno sam počeo slučajno i usputno uz cigarete, da bih nakon par mjeseci, ne namjerno prešao na električnu. Dok nisam pronašao okuse koje mi se sviđaju, probao sam najmanje 50 različitih tekućina i kad sam našao meni savršene samo sam prestao pušiti.
A što se opreme tiče probao sam brdo varijanti od omaža, voltaža, silikonskih konopa, pamuka brdo toga. al sam se zadovoljio sa najobičnijim, 5dolara na fasttechu, grijačem Mini protank 3 sa single coil zavojnicom od 1.5 ohma sa pamučnom jezgrom. A sad planiram prijeći na Temperature Control neku kutijicu.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2016., 08:19   #1096
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Može preporuka nekog RBA. Trenutno imam kanger subox MINI.

Flavor i jednostavnost RBA mi je podjednako bitna.

Inače koristim na cca 20W.

Ty
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2016., 11:51   #1097
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@markecSMB

Imas gore spomenut serpent mini. Perolaka kategorija za napraviti grijac, a okus odlican. Koristio sam dosta kangerovih atomizera, bas radi toga sto su davali jako dobar okus. Svidjet ce ti se i ovaj.

Uzmi 25mm verziju serpenta mini.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2016., 13:46   #1098
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
@markecSMB

Imas gore spomenut serpent mini. Perolaka kategorija za napraviti grijac, a okus odlican. Koristio sam dosta kangerovih atomizera, bas radi toga sto su davali jako dobar okus. Svidjet ce ti se i ovaj.

Uzmi 25mm verziju serpenta mini.

Ok, ty
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2016., 22:22   #1099
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Pozdrav!

Danas mi je stigao tfv8 cloud beast pa rek'o da se i ja "učlanim" u ovaj subforum
Trenutno vape-am na Evic Vtwo Mini sa Crown Tank-om koji ću koristiti kao daily vape a Cloud Beast koji ću uspariti sa RX200S-om (dok mi dodje) :>
Ovaj tank je nekako mali s obzirom kako sam očekivao, ali da popije tekućine popije, moram naručiti 240ml kroz koji dan hahaha.....
http://imgur.com/a/WP6m6
http://imgur.com/a/ndQUM Crown Coil vs TFV8 Coils A onda sam bio pametan i stavio prst na grijač čisto da vidim ako je "toplo".......


Sviđa mi se tank na prvu, dimi majku mu samo dok malo sredim još wicking i te sheme i bude savršeno, jedino što me muči što kada mi je tank bio full imao sam gadan leaking i ne znam od kud, jesam li uyebao i stavio previše cotton-a http://imgur.com/a/BfmME (zaboravil sam hrv ime ) ili nešto pa je curilo na rupe za zrek, nemam pojma....

Edit: kak stavljate slike da se vide a da nisu preeevelike? sve sam zaboravio...

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 30.11.2016. u 09:14.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2016., 04:16   #1100
skybbc
Registered User
 
skybbc's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Pozdrav!

Danas mi je stigao smok tfv8 cloud beast pa rek'o da se i ja "učlanim" u ovaj subforum
Trenutno vape-am na Evic Vtwo Mini sa Crown Tank-om koji ću koristiti kao daily vape a Cloud Beast koji ću uspariti sa RX200S-om (dok mi dodje) :>
Ovaj tank je nekako mali s obzirom kako sam očekivao, ali da popije tekućine popije, moram naručiti 240ml kroz koji dan hahaha.....
http://imgur.com/a/WP6m6
http://imgur.com/a/ndQUM Crown Coil vs TFV8 Coils A onda sam bio pametan i stavio prst na grijač čisto da vidim ako je "toplo".......


Sviđa mi se tank na prvu, dimi majku mu samo dok malo sredim još wicking i te sheme i bude savršeno, jedino što me muči što kada mi je tank bio full imao sam gadan leaking i ne znam od kud, jesam li uyebao i stavio previše cotton-a http://imgur.com/a/BfmME (zaboravil sam hrv ime ) ili nešto pa je curilo na rupe za zrek, nemam pojma....

Edit: kak stavljate slike da se vide a da nisu preeevelike? sve sam zaboravio...
Volim svoj Smok TFV8 tenk, nikada naručiti uwell crown II, curi, curi, leakin, i ne mogu fiksna

Zadnje izmijenjeno od: skybbc. 05.12.2016. u 02:39.
skybbc je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 12:55   #1101
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Upravo mi je pao kanger subox mini i po drugi put mi se izmaknula opruga koja drži pin za "-".

Molim preporuku nekog TC moda.

Trenutno imam subtank mini i obs engine25. Preferirao bi nešto dobavljivo odmah u hr (naprimjer alien 220W). Ono što želim je da mi dobro radi TC na SS, da je precizna regulacija.


Ty

Ty
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 19:11   #1102
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 19:44   #1103
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Ja cekam evic basic i serpent mini te theorem rta, ko ozebli sunce, taman se nasa narucivat za vrime black firday/cyber Monday, jos se ni tracking nije updatea
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 20:03   #1104
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Ja jutros kompletirao opremu sa doggystyle 2K16
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:00   #1105
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor Pak Pregled postova
Sviđa, mi se.


NAručio sam si 10 coila https://www.fasttech.com/p/5134606


Pa me sad zanima kako to radi, taj TC na SS.


Sad gledam reviewe i piše da je bilo problema s dna i procjenom kapaciteta baterije.


Jel to popravljeno?
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:27   #1106
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Clapton nisam koristio u TCu jel mu triba puno snage za ugrijat ga (rump up)... inače, tribalo bi radit. Za TC rađe si pravi sam grijače od 316L SS. Što se tiče DNA 75 chipa, on je trenutno best bay zato sam ti ga i preporučio - ja ga ne koristim (zadnji DNA mi je bio DNA40). A, ako želiš dati više novaca za "Top TC device" onda Dicodes based uređaj (da li Dani box, no.6, extreme V3 ili nešto drugo iz moding zajednice - "it is up to you").
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2017., 19:27   #1107
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Pozdrav ekipa.

Koristi li tko Serpent Mini 25mm ?
Provedoh dosta dugo u bolnici, i sad kad sam izasao, staklo razbijeno (djeca), a zamjensko ne mogu pronaci nikako

Narucio sam jos 3 SM 25mm sa fasttecha, no dok to dodje... Naravno, platim zamjensko staklo, ili dam svoje kad god stigne. Samo pomozite ako ikako mozete, jer ovisan sam o ovom Serpent Miniu (25mm)
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2017., 10:55   #1108
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Jedno pitanje, narucio sam sa fasttech-a robu u vrijednosti od 60$ i uzeo da se salje sa PostNL kao i svaki put samo sto je ovaj put posiljka zaustavljena na carini "Retention reason: Invoice missing" sto u prijevodu znaci da nema racuna? I sto sad, ne gine mi pdv ili sto vec? Iako je adresa posiljatelja unutar eu?
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2017., 13:13   #1109
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Jedno pitanje, narucio sam sa fasttech-a robu u vrijednosti od 60$ i uzeo da se salje sa PostNL kao i svaki put samo sto je ovaj put posiljka zaustavljena na carini "Retention reason: Invoice missing" sto u prijevodu znaci da nema racuna? I sto sad, ne gine mi pdv ili sto vec? Iako je adresa posiljatelja unutar eu?

Vjerojatno je to samo pošta koja vrsi dostavu iz kine, inace ti ne bi ni zaustavili pošiljku da je iz EU. Računaj 60$+pdv+ 50kn troška slanja od carine do tebe
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 01:08   #1110
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
može neka preporuka za duhansku tekućinu?
ima li negdje da se može probati prije kupnje a da su dobre?
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na