Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.08.2015., 09:39   #1
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Mljackanje, žvakanje, premetanje...

Znači upravo doživljavam 158-mi živčani slom. Ne podnosim mljackanje niti bilo kakve slične zvukove u uredu gdje vlada totalna tišina. Da, to je zeznuto i to je moja dijagnoza, ali tu nema pomoći.

Radno vrijeme mi je od 08-16h. Pauza za gablec je između 10h i 11h u trajanju pol sata. Sjedim u uredu s tri žene. Zvuči odlično.

No, sve bi to bilo u redu da te iste žene NE ŽVAČU NEKI PENIS CIJELO BOŽJE VRIJEME. Uz gablec, naravno.

Ajde, shvaćam da možda nisu ujutro imale vremena za gablec, ili su slučajno osjetile glad, shvaćam da je ok da si čovjek s vremena na vrijeme nešto prigrize (pogledati sisu npr). NO, one su si kupile zdjelu za salatu nosivosti valjda 5kg i natovarile ju sa raznoraznim čipsevima, štapićima, smokićima i onda to doslovce svih 8h radnog vremena meću v ćube uz popratne zvukove mljackanja i trackanja jer babe ne znaju zatvoriti svoja hebena usta dok žderu. I još k tome stalno nešto blebeću, i to punih usta dok im gnjecavi štapići padaju po papirologiji. Ali STALNO! Najčešće o tome kako su debele i nikako da smršave, bez obzira što doma samo jedu salatu. Koju navečer povrate. Da.

Pokušao sam razgovarati s direktorom i reći mu da mi je nemoguće tako raditi jer me ti zvukovi nerviraju, no nije ga previše diralo.
Pokušao sam razgovarati s babama, no ni njih to nije previše diralo.
Pokušao sam se fizički suprotstaviti babama deranjem i psovanjem, bacio sam im taj čips u smeće , no dobio sam po nosu od direktora već drugi dan. (znači žene su pokupile čips iz smeća i nastavile jesti)
Pokušao sam staviti slušalice na uši da ne slušam tu agoniju, no i tada sam dobio po nosu od direktora (jer na poslu nema slušanja glazbe).
Pokušao sam se preseliti u skladište i napravio si "zamjenski ured", no već nakon tjedan dana je izdan dekret kojim se moram vratiti na svoje staro radno mjesto.

Sad je rezultat da imam tri debele frustrirane babetine koje sada još više namjerno žvaču ta sranja jer znaju da me to nervira (a direktor im čuva leđa više nego meni, ipak su to babe), i mene (još više frustriranog) koji to moram trpjeti, a radna koncentracija i motivacija za posao mi je jednaka nuli. Srećom, idem uskoro na GO dva tjedna da se malo odmorim, no kad se vratim, opet me čeka isti pakao.

Pa dragi moji forumski kolege, koji većinom radite uredske poslove i trpite isto kao i ja, koja su moja rješenja u ovoj situaciji?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.08.2015., 09:45   #2
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
čepići za uha
chief_wolfinjo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2015., 10:14   #3
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Dok ih nema, isprazni posudu, nalij prst octa i vrati sve grickalice nazad u posudu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 13.08.2015., 10:23   #4
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
neki lagani laksativ u prahu im posipaj u posudu sa grickalicama Pa uzivaj u prizoru dok stisne sve tri na wc, a samo jedna skoljka
alengrosevic je offline  
Staro 13.08.2015., 10:29   #5
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
silikonski cepici za usi

+












__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 13.08.2015. u 10:43.
Blue Spirit je offline  
Staro 13.08.2015., 10:38   #6
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
I moja ideja je sa laksativom, ali radi zabave i da se ne otkrije spačka, jedan ili dva komada čipsa "tretirao", pa promatrao izvlačenje dobitnika.

Ali ozbiljno, grešku si napravio kada si izgubio živce pa se suprostavljao babama i uopće išao šefu, takve stvari se rješavaju unutar sobe i na finjaka. Babe ti mogu jesti iz ruke (pun intended) ili možeš imati tri iziritiranaT-rexa s kojima ćeš imati probleme.

Pokušaj popraviti situaciju. Ja bi uzeo kava aparat pa neka loču kavu po cijeli Božji dan, mislim da ona ne ide uz čips, a po mom iskustvu u dvojbi između čipsa i kave, kava uvijek pobjeđuje.
Garro je offline  
Staro 13.08.2015., 10:41   #7
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
OK, čepići su jedan oblik pacifizma na koji ću pristati. Čepiće mogu kupiti u bilo kojem centru, jel da?

Što se prankova tiče, laksativ je uvijek bio kreativna ideja Ja sam razmišljao kada odu doma, lijepo chili paprike po čipsu, tonu npr, dobro protresti i pričekati sutrašnji gušt.
No, problem je taj što svaki moj prank ide na upravu firme. Pa se tu reže plaća, skida GO, cepaju kazne i sl stoga mi to baš ne ide u korist. A bilo je prankova, oj hoj.

Jesam li ja jedini koji ne voli mljackanje? Jel ovo jedini ured gdje se to događa?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.08.2015., 10:41   #8
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
realno, a mislim da govorim u ime svih nas - nemaš baš nekog izlaza
syss je offline  
Staro 13.08.2015., 10:46   #9
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
OK, čepići su jedan oblik pacifizma na koji ću pristati. Čepiće mogu kupiti u bilo kojem centru, jel da?

Što se prankova tiče, laksativ je uvijek bio kreativna ideja Ja sam razmišljao kada odu doma, lijepo chili paprike po čipsu, tonu npr, dobro protresti i pričekati sutrašnji gušt.
No, problem je taj što svaki moj prank ide na upravu firme. Pa se tu reže plaća, skida GO, cepaju kazne i sl stoga mi to baš ne ide u korist. A bilo je prankova, oj hoj.

Jesam li ja jedini koji ne voli mljackanje? Jel ovo jedini ured gdje se to događa?
Imao sam isti problem kao i ti...ja sam jedan od onih kaj radi u miru i tisini..pa me isto jako zivcira kad ekipa non stop žvače/šmrče/whateva i jedini način su mi bile slušalice.....neznam zakaj nema slušanja mjuze na poslu....jel radiš sa strankama?
Master_Hrc je offline  
Staro 13.08.2015., 10:47   #10
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Problem je u mom temperamentu, teško mi je kontrolirati moj dug jezik. I sad sa 30 godina na leđima kada bi trebao biti ozbiljan i odgovoran muškarac, ja i dalje tjeram svoju neku pravdu.

Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Pokušaj popraviti situaciju. Ja bi uzeo kava aparat pa neka loču kavu po cijeli Božji dan, mislim da ona ne ide uz čips, a po mom iskustvu u dvojbi između čipsa i kave, kava uvijek pobjeđuje.
Ovo je dobra ideja. Fakat dobra ideja.

Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Imao sam isti problem kao i ti...ja sam jedan od onih kaj radi u miru i tisini..pa me isto jako zivcira kad ekipa non stop žvače/šmrče/whateva i jedini način su mi bile slušalice.....neznam zakaj nema slušanja mjuze na poslu....jel radiš sa strankama?
Pušing je u tome što ljudima smeta što me ne mogu pozvati. A svi su navikli Alo Mujo deder dođ'. Nikome se ne da poslati mail, ili napraviti poziv. Ili doći do mene i potapšati me po ramenu.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2015., 10:54   #11
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Znači upravo doživljavam 158-mi živčani slom. Ne podnosim mljackanje niti bilo kakve slične zvukove u uredu gdje vlada totalna tišina. Da, to je zeznuto i to je moja dijagnoza, ali tu nema pomoći.

Radno vrijeme mi je od 08-16h. Pauza za gablec je između 10h i 11h u trajanju pol sata. Sjedim u uredu s tri žene. Zvuči odlično.

No, sve bi to bilo u redu da te iste žene NE ŽVAČU NEKI PENIS CIJELO BOŽJE VRIJEME. Uz gablec, naravno.

Ajde, shvaćam da možda nisu ujutro imale vremena za gablec, ili su slučajno osjetile glad, shvaćam da je ok da si čovjek s vremena na vrijeme nešto prigrize (pogledati sisu npr). NO, one su si kupile zdjelu za salatu nosivosti valjda 5kg i natovarile ju sa raznoraznim čipsevima, štapićima, smokićima i onda to doslovce svih 8h radnog vremena meću v ćube uz popratne zvukove mljackanja i trackanja jer babe ne znaju zatvoriti svoja hebena usta dok žderu. I još k tome stalno nešto blebeću, i to punih usta dok im gnjecavi štapići padaju po papirologiji. Ali STALNO! Najčešće o tome kako su debele i nikako da smršave, bez obzira što doma samo jedu salatu. Koju navečer povrate. Da.

Pokušao sam razgovarati s direktorom i reći mu da mi je nemoguće tako raditi jer me ti zvukovi nerviraju, no nije ga previše diralo.
Pokušao sam razgovarati s babama, no ni njih to nije previše diralo.
Pokušao sam se fizički suprotstaviti babama deranjem i psovanjem, bacio sam im taj čips u smeće , no dobio sam po nosu od direktora već drugi dan. (znači žene su pokupile čips iz smeća i nastavile jesti)
Pokušao sam staviti slušalice na uši da ne slušam tu agoniju, no i tada sam dobio po nosu od direktora (jer na poslu nema slušanja glazbe).
Pokušao sam se preseliti u skladište i napravio si "zamjenski ured", no već nakon tjedan dana je izdan dekret kojim se moram vratiti na svoje staro radno mjesto.

Sad je rezultat da imam tri debele frustrirane babetine koje sada još više namjerno žvaču ta sranja jer znaju da me to nervira (a direktor im čuva leđa više nego meni, ipak su to babe), i mene (još više frustriranog) koji to moram trpjeti, a radna koncentracija i motivacija za posao mi je jednaka nuli. Srećom, idem uskoro na GO dva tjedna da se malo odmorim, no kad se vratim, opet me čeka isti pakao.

Pa dragi moji forumski kolege, koji većinom radite uredske poslove i trpite isto kao i ja, koja su moja rješenja u ovoj situaciji?

HAHHAHAH! Ja umirem! Zato ja volim ovaj forum

Ima nas više, nisi jedni. Mene valjda od 10. godine jebe to mljackanje, osjetim kako mi se dezintegrira nervni sistem u glavi kad čujem to čamkanje, mljackanje, otvoreno žvakanje, ruskanje kojekavkih trava i orašastih pizdarija

Ja sam izbjegavao obiteljska okupljanja u Slavoniji kod svojih seljaka jer svi jedu, da se lijepo izrazim, nepristojno

Ne znam što reći na to, da li sa nama nešto nije uredu
To je neki blaži OCD brijem
Sam Fischer je offline  
Staro 13.08.2015., 10:58   #12
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
jel rješavaš tim babama komp probleme i slično? obično babetine neznaju k*rca pa stalno trebaju helpdesk
__________________
mamutarka je offline  
Staro 13.08.2015., 11:02   #13
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ajme što ste osjetljivi
Mene to ne dira previše, nek uživaju u hrani kako god znaju

S druge strane u računovodstvu firme radi 7 žena koje od jutra mažu na kruh i svako malo žderu nekaj.
Imaju posebnu sobicu gdje to rade tako da uglavnom nisu za stolom (mada i to zanju). U koje god vrijeme da dođeš, uvijek ćeš barem jednu naći da ždere.

Ja pak na poslu slabo/malo jedem. Kava ujutro i uglavnom samo pijuckam vodu tokomr adnog vremena.

Zbog toga često uđem u problem da se doma natrpam ko svinja kad dođem s posla, pa se u zadnje vrijeme tjeram na poslu jesti nekakve grickalice. Evo, ovaj tjedan ja po čipsu derem, jednu vrećicu tortilja čipsa grickam još od ponedjeljka
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 13.08.2015., 11:10   #14
Drift_King
Never Forgetti