Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.05.2019., 15:57   #4681
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Uvijek su mi bili fascinantni likovi...
...koji trolaju kao ti.

U čemu je problem? Nemaš život? Kakve veze sad tvoj post ima sa LG G6 vs. P20??
Stvarno ne kužim tvoju svrhu na ovom podforumu o mobitelima jer ti je svaki post trolanje i podjebavanje.
Odakle ti ideja da ja branim LG i da imam nešto od toga? Kakve ti teorije zavjere imaš u toj svojoj glavi to je fascinantno.

Ajde ponovno pročitaj moj post pa napiši što sam ja rekao krivo.
Lik tvrdi da je G6 loš jer je star 2 godine :facepalm:

jbt ne vjerujem šta čitam... koji su to argumenti, a to što taj isti G6 ima hrpu stvari bolje nego P20 to ćemo zanemarit.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 18:36   #4682
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ček, ti zelis reci da je netko u stanju dati 1400 kn za ostećeni G6? Anologno tome onda su spremni dati 2500 za ispravan?
Pod hitno treba nabavit broj dilera tih ljudi
Ja ne vjerujem da netko actually misli da ce toliko dobit za osteceni 🤣. Moj je pic mic 3 maske, kaljeno iza naprijed, kutija sve zivo pa mi nije palo napamet stavit tak visoku cijenu. Ak dobim soma bit cu sretan, zalosno ali jbg svi znamo kak lgu pada cijena. Stara ga ne zeli jer je velik, cura ne zeli lg i et da ne propada rade da nekog veseli. 😁

Koliko god da su u banani g6 je jedan od boljih uredaja koje sam posjedovao i jos barem 2 god moze durat bez beda usudim se reci i vise. Fluidan, brz. Za P20 ne znam pa ne mogu komentirat.

𝓟𝓸𝔀𝓮𝓻𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓟30 𝓟𝓻𝓸
devaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2019., 19:45   #4683
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Sasvim slučajno imam i P20 i G6. Moram priznati da je G6 ok mobitel. Definitivno danas ne vrijedi 2500 kn kao nov. Realna je cijena oko 1000 kn za dobro sačuvan rabljeni primjerak s još nešto garancije. Bez garancije vjeojatno 700 kn. Uz Gcam su fotografije realnije od onih napravljenim s P20. Naravno u noćnim uvjetima P20 je bolji ali to je ionako samo za preseravanje. A cijene mobitela su posebna priča. Ne pokušavam ni jednog prodati jer neću dobiti nikakvu značajniju lovu za njih. Da se moram riješiti jednog od tih mobitela onda bi zadržao G6 jer WIDE kamera daje prednost više i nikad ne bi kupio mobitel bez širokokutne kamere.
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 19:52   #4684
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Čitam gluposti kakve se pišu za LG G6. Taj G6 je frend kupio nedugo za 1300kn. Bez ijedne crtice.
Vidim da ih ima i po 1000kn... I manje...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 20:00   #4685
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
No to ne znači da je loš mobitel. Ok je. Samo tržište ga cijeni loše. I nema tu pomoći. Tu neće pomoći nikakvi hvalospjevi. Svaki dan dolazi nova roba koja se mora prodati jer je u nečemu bolja. Novi mobiteli jesu skupi ali nisu investicija. Potrošna roba...
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 20:14   #4686
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pa i ja si nekak razmisljam zadnjih par dana da li da ga uopce i prodam. Ekipa mi se javlja sa fix idejama 700-800kn. Za te pare ga nebi dao nema sanse.

𝓟𝓸𝔀𝓮𝓻𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓟30 𝓟𝓻𝓸
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 20:14   #4687
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Svaki dan dolazi nova roba koja se mora prodati jer je u nečemu bolja.
Kad su mobiteli u pitanju onda smo svjedoci da novo i moderno je često lošije.
Pa je tako sad moderno maknuti 3.5mm, moderno je ubaciti notch, moderno je maknuti microSD, moderno je zaobliti rubove ekrana itd...
I onda netko priča za G6 "taj telefon je izašao prije 2 godine, nemoj ga kupovati".
Strava argument.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 20:21   #4688
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Ali to je takva industrija. Živi od prodaje novih mobitela. Stalno novo, nije bitno da li je bolje. Logika kvalitete i emocionalne vrijednosti nije bitna. Čitava industrija je upregnuta u prodaju i stvar se mora kotrljati naprijed. Ako dođe neki napredak onda super...
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 20:30   #4689
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pa samo konzumerizam. Samo sta sve vise ljudi kuzi da nema potrebe precesto mijenjat pogledaj samo appleovu statisku najnoviji iOS je podrzan na npr. iP 6s sto znaci da neki tamo ljudi nisu 3-4 godine promijenili uredaj, evo moja cura svoj kontenjercic a5 ima vec 4 god, druga frendica s7 edge od kad je izasao. I sad hipotetski zamisli koliko ima takvih ljudi, prodaja ide ali nije kao prije 5 god ljudi u zadnje 2-3 god mobitele dijele nijanse od njihovih prethodnika. I ljudi to sve vise kuze i manje puse fore.

𝓟𝓸𝔀𝓮𝓻𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓟30 𝓟𝓻𝓸
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 20:35   #4690
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
I onda netko priča za G6 "taj telefon je izašao prije 2 godine, nemoj ga kupovati".
Strava argument.
A tek ekipa koja daje parsto kn vise i kupi 3 godine star S7? Hmm, ili nije bas najbolji primjer jer taj se jos uvijek preporuca po ovim temama

Cinjenica je da LG drzi cijenu kao pijesak vodu i tu ne mozemo nista. Ali da nesto staro 2 ili 3 godine ne valja ili se podrazumijeva da je zastarjelo... To su nas napumpali razni jutuberi i one dosadne Huawei reklame na tvu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2019., 20:39   #4691
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
I što sad? Možemo plakati ali ne možemo prodati svoje G6 za cijenu koju mislimo da vrijedi. Svaka stvar vrijedi onoliko koliko je netko spreman dati za njega u određenom trenutku. Inače ostaje uspomena u ormaru kao recimo moj Nexus.
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2019., 21:12   #4692
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316