Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.02.2023., 07:46   #6061
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
The Suns are sending Jae Crowder, Mikal Bridges, Cam Johnson, four first-round picks to the Nets for Durant.


Malo bolesniji deal.

omg. lol


zapad = KLAONICA
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 08:47   #6062
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
The Suns are sending Jae Crowder, Mikal Bridges, Cam Johnson, four first-round picks to the Nets for Durant.

Ode budućnost za ozljeđenog igrača...
Ako osvoje naslov ce biti vrijedan trade, ako ne opet na dno ljestvice.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:02   #6063
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Shaquille O'Neal i Penny Hardaway u Orlandu,Karl Malone i John Stockton u Utah, Charles Barkley i Kevin Johnson + Dan Majerle u Sunsima, Ewing i Strickland u Knikcsima,Kempf, Payton, Mutombo, Miller, Hill, Tim haredaway... mogao bih još nabrajat, no i ovako iz glave, sve su ovo AST i HoF igrači koji nisu mogli do naslova u njegovo vrijeme.



Istovremeno će Lebronisti također reći da je MJ imao jaku ekipu, što za njegov prvi threepeat nikako, baš nikako ne stoji. Imao je Pippenna, i koga još? Paxsona, Perduea? Moj ne me batje


Također će Lebronisti pritom zaboraviti činjenicu da se Lebron u svim svojim pohodima, koji su velikom većinom bili na superslabom istoku, okruživao AST igračima i stvarao si supertimove, a i s njima nije bio onako uspješan kako je želio i trebao biti, kiksevi u finalima s Heatom protiv Novitzkog i ostarjelog Kidda, protiv Spursa na zalasku, 1:3 u Cavsima u dvobojima s GSW gdje je također imao Irvinga i Lovea i ostatak momčadi skorjen po njegovom ukusu i željama, Pa Lakersi gdje je također generalno failao uparen s top 5 igračem lige, samo jedan naslov i to u čudnim covid okolnostima...





Umejsto tih razgovora bolje ipak pratiti sadašnjost. Noćas je napeti zapad postao još napetiji. Bit će ovo zanimljivo ispratiti, mogli bi imati play in pun HoF igrača



-->
Ove GOAT debate su suvišne, tu se nikad nećem osvi složiti jer je to skroz subjektivna stvar. Meni je MJ No1, Anti će bit James, i što god tko kaže i argumentira nećemo ni on ni ja promijenit mišljenje


Svi tu rade cherry picking.


Lebronisti će reći kako je MJ igrao u slaboj ligi, što naprosto nije istina.
Hakeem Olajuwon i Clyde Drexler su morali dočekati prvo MJevo umirovljenje da dođu do naslova. Admiral Robinson drugo.
Shaquille O'Neal i Penny Hardaway u Orlandu,Karl Malone i John Stockton u Utah, Charles Barkley i Kevin Johnson + Dan Majerle u Sunsima, Ewing i Strickland u Knikcsima,Kempf, Payton, Mutombo, Miller, Hill, Tim haredaway... mogao bih još nabrajat, no i ovako iz glave, sve su ovo AST i HoF igrači koji nisu mogli do naslova u njegovo vrijeme.



Istovremeno će Lebronisti također reći da je MJ imao jaku ekipu, što za njegov prvi threepeat nikako, baš nikako ne stoji. Imao je Pippenna, i koga još? Paxsona, Perduea? Moj ne me batje


Također će Lebronisti pritom zaboraviti činjenicu da se Lebron u svim svojim pohodima, koji su velikom većinom bili na superslabom istoku, okruživao AST igračima i stvarao si supertimove, a i s njima nije bio onako uspješan kako je želio i trebao biti, kiksevi u finalima s Heatom protiv Novitzkog i ostarjelog Kidda, protiv Spursa na zalasku, 1:3 u Cavsima u dvobojima s GSW gdje je također imao Irvinga i Lovea i ostatak momčadi skorjen po njegovom ukusu i željama, Pa Lakersi gdje je također generalno failao uparen s top 5 igračem lige, samo jedan naslov i to u čudnim covid okolnostima...





Umejsto tih razgovora bolje ipak pratiti sadašnjost. Noćas je napeti zapad postao još napetiji. Bit će ovo zanimljivo ispratiti, mogli bi imati play in pun HoF igrača



__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:02   #6064
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Dario Šarić otvara lozovaču, u pozadini svira Dino Dvornik - Ti si mi u mislima.

žao mi je ako Babo ostane propadati u Pistonsima, al ajde barem će onda za reprezentaciju igrati dalje
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:02   #6065
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Ne znam baš za dno ljestvice kad im Ayton ima 24 a Booker 26 godina.
Samo njih dvojica su dovoljna za neku sredinu dugoročno.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 09:07   #6066
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Šteta što se Babo nije prodao, al iima još danas vremena.


Sunsi ovim trejdom dugo ostaju konkurentni bez obzira na skoro umirovljenje Paula, Durant ima još par godina solidnih pred sobom, a Ayton i Booker tek trebaju ući u prime godine.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 10:22   #6067
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ne bih se uopće ubacivao u raspravu Jordan-Lebron, ali evo zanimljive perspektive.

Nedodirljiv brend: Michael Jordan u posljednjih pet godina Nikeu donio 19 milijardi dolara
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 10:30   #6068
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Lebronisti će reći kako je MJ igrao u slaboj ligi


svašta ljudima pada na pamet
pogi je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 16:11   #6069
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Bar je bilo teze jer se nije svira svaki k...hand cheking i to,jordan rules=bad boys nyk tada u biti svi su lemali kad bi dosa pod koš .A ima je leflop stat padder not one not two ekipu,pa se vratija kod kadulje kad se isti dokaza a i sad je sastavlja sta oce pa sad trejda sve osim autisticnog centra.
M.J nikad za sebe nije reka da je goat .
Pametnom dosta.

Ova tri deru ligu sa svojim trejdovima i prije sezone tokom sezone i poslje sezone vise se prica di ce ko otic nego o stanju lige koja je sve blaža/kamilica, vec je par dobrih igraca izjavilo da je lakse zabit 40 koseva u nba nega u euligi. Cam Thomas cist dokaz.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 17:20   #6070
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ove GOAT debate su suvišne, tu se nikad nećem osvi složiti jer je to skroz subjektivna stvar. Meni je MJ No1, Anti će bit James, i što god tko kaže i argumentira nećemo ni on ni ja promijenit mišljenje
Jasna stvar, ostao si rijetka perjanica razuma na ovom topicu , sad koliko ti je to drago da uzmeš kao kompliment ostavljam tebi na procjenu

No, jedna stvar se mora priznati Jordanu, nitko nije prodao toliko cipeletina kao on, fakti su tu jasni

A druga stvar se mora konstatirati da su se jordantardovci digli svi u jedan na zadnje noge zbog činjenice da je Lebron all timne greatest scorer, , što je njima tu toliko zasmetalo da stvore ovakvu web kampanju ogromnih razmjera je zbilja smijehotresno, ko da si prolijo rakiju po njima
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 17:23   #6071
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Nego daj malo prokometirajmo kakvo je stanje nakon ovih trejdova ?? Sunsi dali dosta toga za Injury prone Duranta .Durant ako bude pravi može dati donijeti naslov Sunsima, ali hm...

Lakersi se riješili (ili nisu još??) Westbricka za DAR, Vanderbilta i još jednoga. Pa odlično je to što su (ili će) se riješili onog idiota samo po sebi ako se taj trejd zaključi, a bome i ovi igrači koji dolaze u Lakerse nisu loši, čini mi se dobar trejd, opinios ?
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 17:37   #6072
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
No, jedna stvar se mora priznati Jordanu, nitko nije prodao toliko cipeletina

eto, i u tome je bolji od lebrona.




Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Nego daj malo prokometirajmo kakvo je stanje nakon ovih trejdova ?? Sunsi dali dosta toga za Injury prone Duranta .Durant ako bude pravi može dati donijeti naslov Sunsima, ali hm...

jesu, dali su dosta, osobito Bridgesa koji je IMO novi Dray Green, s boljim šutom i nešto slabijim čitanjem igre. Dali su puno, ali jbg, ne pruža se često prilika da uloviš KDa, jednog od najboljih scorera ikad.


Meni je njihov potez skroz ok, Paul će se umirovit uskoro, ovo im je napad na naslov, jer se vidlo da im malo fali, KD može biti prevaga. A sad, ako ne bude išlo, KD recimo ode, oni i dalje imaju Bookera i Aytona, mlade momke koji tek trebaju ući u prime i oko njih mogu opet izgraditi kontendera.


Netsi imaju sad respektabilan broj dobrih igrača, tu fali glavni igrač koji će nositi franšizu. Ne znam jesu li u poziciji loviti nekog ili ne.




Citiraj:
Lakersi se riješili (ili nisu još??) Westbricka za DAR, Vanderbilta i još jednoga. Pa odlično je to što su (ili će) se riješili onog idiota samo po sebi ako se taj trejd zaključi, a bome i ovi igrači koji dolaze u Lakerse nisu loši, čini mi se dobar trejd, opinios ?
Lakersi su po meni napravili dobar posao, drugi je par rukava što to možda neće biti dosta, u soldinom su zaostatku na gustom zapadu, a ta ekipa je i dalje prilično ovisna o Obrvinim staklenim nogama. Naslabije plasirana ekipa s kojom Lakersi igraju do kraja je OKC



Riješili su se Mr. Bricka (kojeg će navodno Utah skroz otkupiti i poslati dalje u Bullse, tako kažu rumori) a bome i solidan povrat dobili za njega. DLO će malo rasteretiti scoring LeBrona i Davisa, bolji je igrač nego što je bio prije, Vanderbilt je isto dobar ulov po meni, solidan na obje strane.


Jedno je sigurno, zapad će iduća dva mjeseca ponuditi pregršt dobrih tekmi na nož, žao mi je samo što se igra bezvezni ASG koji će to prekinut na tjedan dana


EDIT:
Najveći rizik je tu uzeo Dallas po meni. Uzeli su kao par Luki igrača koj ije jako sličan njemu, traži puno loptu u rukama i pitanje je kako će zajedno funkcionirati,a i druga stvar, obrambeno će s njim biti još lošiji, najboljeg defendera su dali u paketu.
Još kad dodaš na to činjenicu da je čovjek razjebo situaciju u svakoj franšizi u kojoj je igrao, uistinu ogroman rizik su uzeli na sebe
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 09.02.2023. u 17:47.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 18:23   #6073
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Nisam vise u toj nba kao nekad u doba bullsa kad sam noci provodio ma tv-u i snimio neznam koliko utakmica na kazete da ostanu za uspomenu.

Neko je napiso kakva je prije bila nba ovo danas nema veze s vezom. Prije se igrala gruba kosarska kako covjek rece nyk ko dobije u reketu dobio je utakmicu. Prije si imo u svakoj ekipi 1 tricasa a u nekima ni 1 koje je zabio mozda zajedno sa temom 6 trica. Danas ce cijela nba svodi na to da opucaju 50 trica na utakmici oces od playa, beka sutera, krila ili ti centa ko nezna tricu pogodit ukurcu je.

Ja mislim da je MJ bio klasa za njih sve taj lik je mogo sam utakmicu pobjedit nije mu trebo nikakav trade da dovede jos 2 ili 3 da mu to omoguce. Ovo danas je ipak neka druga prica zato i neprstim vise toliko nba.

Samo kad pogledas Currya pa taj opuca 25 trica u utakmici i od tih 25 jedno 8 bude nerezonskih znaci iz nemogucih pozicija kako zabije nemam pojma 🤗

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 19:36   #6074
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Danasnja kosarka je super za gledat.
Sve igraci su zvijeri, i svako malo netko zabljesne s 40ak+ koseva.

Je igra se brze i pravila su meksa, ali sada je talent puno veci.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 20:15   #6075
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Danasnja kosarka je super za gledat.
Sve igraci su zvijeri, i svako malo netko zabljesne s 40ak+ koseva.

Je igra se brze i pravila su meksa, ali sada je talent puno veci.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Pa ne bih se složio sa stajalištem jer sam gledao uživo jučer utakmicu lakersa (a zapravo 85 % svih utakmica u sezoni do playoffa je takvo). Igra se bez obrane, odnosno pušta se da protivnički napad izvodi svašta bez da ih se pokuša zaustaviti. Lakersi su trebali dobiti u 4 četvrtini, samo mamlazi iz druge postave ne igraju obranu... Pimjera radi.

Nego meni to sve skupa smrdi nešto. Irving, bez Dončića, sa ništa specijalnom igrom, vodi Dallas do pobjede protiv Clippersa. Još kad se nadoda Dončićeva statistika od 25+ koševa i njegova iritacija protivnika, moglo bi to do finala ići. Dok je Porzingis bio u Dallasu, u njemu je nedostajalo samo oko 5-10 koševa i malo kreativnosti. Ovaj to ima u sebi bez problem, dok ga naravno ne krenu prebačaji...

Svaka čast rijetkim izuzecima tekmi u kojima je završili
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 20:24   #6076
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Ne znam kak bi današnje ekipe prošle protiv protiv Bad Boysa iz Detroita ili jordanovih Bullsa da se igra po ondašnjim pravilima.

Ono kad te čuvaju Pippen i Rodman...obojica vjerojatno u top 5 obrambenih igrača ikad s tim da Pippen usput može zabit 40, a Rodman imat 20 skokova.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 21:26   #6077
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
Samo kad pogledas Currya pa taj opuca 25 trica u utakmici i od tih 25 jedno 8 bude nerezonskih znaci iz nemogucih pozicija kako zabije nemam pojma ��

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Curry je high skilled, treba mu djelić prostora, i sasvim svejedno jel puca 2cm iza linije trice ili 2m iza linije trice, ono što za 90% lige izgleda nerezonski šut, za njega je normalan šut. Mrvu prostora mu daj i gotov si.

Ali kad si njega spomenuo, recimo GSW nisu klasična tricaška momčad, i zapravo samo su u jednoj sezoni imali najviše ispaljenih trica. Kod njih je šut najčešće plod konstantnog kretanja lopte i igrača, plus Curry gravitiy na kojem su dvojica igrača kad god mogu bit.



Kad god forsiraju tricu, najčešće gube. Dobar primjer je jučerašnja tekma s Portlandom. Ok, igrali su bez Currya, ali ispaljivali su glupe trice u situacijama gdje netko od njih ima čisto polaganje pod košem, a onda baca loptu van na tricu, ono wt Da sam Kerr, našamarao bih ih
Izgubil isu tekmu u kojoj su pogodil i21 tricu s preko 40%šuta, imali više skokova i znatno manje izgubljenih lopti od Portlanda, i na kraju se pitaš kako su uopće uspjeli to izgubiti



Igru na tricu su Rocketsi u Hardenovo vrijeme doveli do ekstrema i ispaljivali 45 trica po tekmi dvije sezone za redom, to je i dalje rekord


Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ne znam kak bi današnje ekipe prošle protiv protiv Bad Boysa iz Detroita ili jordanovih Bullsa da se igra po ondašnjim pravilima.

Ono kad te čuvaju Pippen i Rodman...obojica vjerojatno u top 5 obrambenih igrača ikad s tim da Pippen usput može zabit 40, a Rodman imat 20 skokova.



Ovisi po kojim pravilima bi igrali, ne
Tad se tuklo i zato je bilo teško igrati, ali danas zato u obrani treba dosta skilla, brzih reakcija u switchanju...






SLabo se igraju obrane u regularu al itako je to već odavno. U PO se priča digne na višu razinu,a i suci puštaju jaču igru.


Meni osobno je liga skroz ok, ima puno dobrih tekmi, koje su u egalu do kraja. GSW meni lijepo igra s tim stalnim kretanjem, Grizliji su isto mlada i zabavno ekipa mada se malo previše kurče bez pokrića, zanimljivi su mi i Kelti, Cavsi, i nećete vjerovat - i Kingsi. SImpa ekipa sa Sabonisom juniorom, Foxom i Monkom. Mike Brown je to fino posložio.




EDIT:
Ode Šarić u OKC:
The Oklahoma City Thunder are trading Darius Bazley to the Phoenix Suns for Dario Saric and a second-round pick


Warriorsi trejdali WIsemana i vratili natrag Paytona II
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 09.02.2023. u 21:56.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 23:02   #6078
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Hezonja je napravio potez karijere povratkom u Europu, nadam se da će i Šarić napraviti isto.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2023., 23:14   #6079
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Dobro se saric i zadrža ovoliko u nba,nije to za njega.Žao babe samo tako snajper teski a truli tamo bzvz

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 12:31   #6080
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
Hezonja je napravio potez karijere povratkom u Europu, nadam se da će i Šarić napraviti isto.
kad nisi dovoljno dobar za nba naravno da ideš natrag u europu.
da bi igrao u NBA moraš biti u top 300 košarkaša na cijelom svijetu. ne kažem da u europi nema debelo boljih igrača negi u nba, ali doći i opstati u nba nije mala stvar za bilo kojeg košarkaša. ta liga je primjer svim ligama i sportovima kako je detaljno i dobro uređena i koliko drži do toga da bude atraktivna i za publiku i za igrače.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 12:39   #6081
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
mogu se djelomično složiti s tobom, ali mi se čini da gledaš kroz ružičaste naočale. liga je generalno sranje, krenuvši od suđenja pa do mijenjanja pravila da spriječe pojedine igrače u nečemu što su do sada sezonama iskorištavali i silovali ligu (Harden...).

promijenili su više toga u zadnjih par sezona, nego u desetljećima prije, samo čekamo još da uvedu one krugove za 4 ili 5 poena iz BIG3 lige.

liga ne drži do toga da bude atraktivna za publiku i igrače, nego joj je jedini i primarni cilj lova, ništa više, čisti kapitalizam.

čekati cijele godine i gledati tankanje većine ekipa da bi se domogli boljih pozicija na draftu pa da te iste pickove trejdaju za nekog jebivjetra koji kasnije dimi dvoranu, tjera ravnozemljaške teorije i u više navrata razjebe cijelu ligu imaginarnim dizanjem vlastite vrijednosti, potpisivanjem suludih ugovora, a igra svega trećinu mogućih utakmica? to je sve samo ne uređena liga.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 13:04   #6082
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Meni su najveća zamjerka stotine predugih timeouta. Kroz regularnu sezonu pratim samo sažetke, rezultate, playoff je nešto sasvim drugo.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 13:23   #6083
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Meni na k ide ta doza egoizma kod svih amera, doslovno misle za sebe da su jedinstveni i nezamjenjivi.

Običnom čovjeku se živo fučka za LBJ rekord, korake koje stalno radi i hormone koje uzima i sl nego čeka PO i tih par zanimljivih serija, gdje se više vodi šahovska bitka i uživa se u tome a ne koševima s centra i zakucavanjima iz 5og koraka.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2023., 23:04   #6084
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ne znam kak bi današnje ekipe prošle protiv protiv Bad Boysa iz Detroita ili jordanovih Bullsa da se igra po ondašnjim pravilima.



Ono kad te čuvaju Pippen i Rodman...obojica vjerojatno u top 5 obrambenih igrača ikad s tim da Pippen usput može zabit 40, a Rodman imat 20 skokova.
Teško protiv Orlanda.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2023., 10:10   #6085
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Meni na k ide ta doza egoizma kod svih amera, doslovno misle za sebe da su jedinstveni i nezamjenjivi.

Običnom čovjeku se živo fučka za LBJ rekord, korake koje stalno radi i hormone koje uzima i sl nego čeka PO i tih par zanimljivih serija, gdje se više vodi šahovska bitka i uživa se u tome a ne koševima s centra i zakucavanjima iz 5og koraka.
Omašio si ceo fudbal što bi se reklo. Hormoni, koji hormoni u današnje vrijeme rigoroznih kontrola, usade, i ostalih organizacija ? Pa čovječe baš te devedesete u nba su bile poznate po tome da su bile doping free, steroidi, anabolici, uzimalo se sve i svašta, zato i jesu bili onako agresivni. Jordanu su i danas crvene oči koliko je droge pojeo .
Po pitanju toga nba devesetih jedino je ravan pride i ufc u istom periodu ili početkom milenija 😆

Na dalje, ako ti je do taktičko-šahovskih bitki u košarci onda ti savjetujem da se prebaciš na euroligu. 18 klubova, samo 8 ih ide u playoff, svaka tekma se igra u jakom obrambenom intenzitetu, pazi se na svaki posjed. Oldschool košarka di je akcent na finesama i razmišljanju, a ne na fizikalijama .
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2023., 10:13   #6086
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Roberto nisu loša pojačanja Lakersa. Pogledao sad malo snimku kak su uzeli Gsw u blijedoj kopiji Oracle Centra. Nije loše. Doduše dvoboj bez glavnih zvijezda, no Steph, no Leflop 😆

In the other news, prva zajedno Kyrie i Luka , izgubili kod Sacramenta nakon ota.

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 12.02.2023. u 10:18.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2023., 14:52   #6087
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
baš to. tko želi gledati obranu i šahovsku bitku ima euroligu.
svi kojima su ameri šugavi i bezveze i ne jebe ih lebron i lekurac i lesteph i ostali ne znam kaj uopće tu radite. otvorite temu eurobasket i guštajte. generalno ne kužim ekipu koja sudjeluje i prati neku temu i onda to blati.
meni su trice, zakucavanja, asisti, run and gun akcije do jaja. draži mi je rezultat 132:119 nego 87:72.
boli me pipi tko si nabija statistiku, tko mudruje oko prstena i mvp-a i tko će koga pokupiti na draftu .... pratim neke igrače koji su mi guba, pratim neke klubove , neke trenere i to je to. dođu novi klinci malo reda naprave .... di ćeš bolje.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2023., 16:27   #6088
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Roberto nisu loša pojačanja Lakersa. Pogledao sad malo snimku kak su uzeli Gsw u blijedoj kopiji Oracle Centra. Nije loše. Doduše dvoboj bez glavnih zvijezda, no Steph, no Leflop 😆

In the other news, prva zajedno Kyrie i Luka , izgubili kod Sacramenta nakon ota.

Pogledao Q3 Lakers vs W, nekako kak osam iočekivao, Vanderbilt i DLo dali odmah solidan doprinos. Obrvan ipak ključ uspejah Lakersa. Tko to voli, bacite oko na Draymondov podcast, nije obljubljen tip, ali lijepo analizira i razumije stvari, baš je komentirao ove zadnje trejdove.


Pogledao sam zadnje dvije tekme Mavericks - Kings. Šta reći, Kyrie je top10 igrač lige, kad je "unutra" i kad uopće igra
Ostaje pitanje koliko će vremenabiti takav i kako će dugotrajno to funkcionirat. Za prvu tekmu neloše. Al ipak poraz s Lukom, a samo s Kyriem dobili Kingse.



Te sam tekme više zbog Kingsa gledao. Ovaj mali Fox je odličan, Sabonis također.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2023., 18:33   #6089
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Jordanu su i danas crvene oči koliko je droge pojeo .
Prije će biti od cuganja viskija.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2023., 21:11   #6090
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
baš to. tko želi gledati obranu i šahovsku bitku ima euroligu.
svi kojima su ameri šugavi i bezveze i ne jebe ih lebron i lekurac i lesteph i ostali ne znam kaj uopće tu radite. otvorite temu eurobasket i guštajte. generalno ne kužim ekipu koja sudjeluje i prati neku temu i onda to blati.
meni su trice, zakucavanja, asisti, run and gun akcije do jaja. draži mi je rezultat 132:119 nego 87:72.
boli me pipi tko si nabija statistiku, tko mudruje oko prstena i mvp-a i tko će koga pokupiti na draftu .... pratim neke igrače koji su mi guba, pratim neke klubove , neke trenere i to je to. dođu novi klinci malo reda naprave .... di ćeš bolje.

apsolutno :top:


meni je euro košarka beskrajno dosadna i nezanimljvia, uz pokoji izuzetak. hrpoa tih paralelnih liga, sve razvodmnjeno i glupo posloženo.


izuzev nba ne pratim ništa osim repke (a to je opet rijetko jel ).
kako god okreneš, u nba je creme de la creme igrača, igra se da se zabije koš više, forsira se napadačka košarka, i na kraju krajeva igra se da bude i zabavno za gledat a ne dosadno, ipak je to biznis.



Daleko od toga da nema napetih ntekmi, i da se baš ne igraju obrane kak se priča, pogledajte tekme na zapadu. 13 klubova je u igri za play off/play in, od čega 9 klubova u dvije utakmice razlike... i svi manje više do kraja međusobno igraju i pofajtat će se žestoko.
Također, dugo dugo u ligi nije bilo toliko talenta i dobrih igrača, i starije garde koja se naosvajala trofeja, i mlađih klinaca željnih uspjeha.



a onda playoff, rotacije se smanje, obrane stisnu, sucima zviždaljke manje fućkaju i sve postane još zanimljivije.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na