Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.03.2018., 17:53   #7531
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Da li se mogu na dodatnom STB-u gledati HD kanali ? Prije par godina je bilo da se ne mogu, pa me zanima jeli se to promjenilo.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 17:57   #7532
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Pa zar nije dodatni STB Kaon VM1200 isto kao i glavni STB, a u cjeniku pise "Najam dodatnog digitalnog HD prijamnika".
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 18:17   #7533
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Trebalo bi biti isto na oba osim ako nisu i tu nešto smućkali.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 19:08   #7534
Daddy
The Kwisatz Moderach
Moj komp
 
Daddy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 917
Evo mojih megabita...
Daddy je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 19:46   #7535
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Da li se mogu na dodatnom STB-u gledati HD kanali ? Prije par godina je bilo da se ne mogu, pa me zanima jeli se to promjenilo.


Mogu.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 20:49   #7536
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Pa zar nije dodatni STB Kaon VM1200 isto kao i glavni STB, a u cjeniku pise "Najam dodatnog digitalnog HD prijamnika".
Je, ali prije par godina kad sam ja pitao ( onda nije bio Kaon) su mi rekli da dodatni STB ne može prikazivati HD kanala. Znam 100 % , jer sam zbog toga odustao od toga. Nema veze što je isti STB, i onda je bio, može ga se drugačije iskonfiguirati kao drugi STB.
EDIT:
Evo mi je sve rekao kolega Anonimi
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 21:25   #7537
eseper
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: St
Postovi: 21
Večer.
Imam Turbo3D (tel, net, osnovni i prošireni paket) i do kraja ugovora još godinu dana. Sada bih novi, turbo prošireni TV paket. Mogu li to dobiti, čak i uz nadoplatu, ili je to samo za nove korisnike i one kojima istječe ugovor? Prilično je nejasno po svemu što sam pročitao što je s postojećim korisnicima koji to žele.
eseper je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 22:03   #7538
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor eseper Pregled postova
Večer.
Imam Turbo3D (tel, net, osnovni i prošireni paket) i do kraja ugovora još godinu dana. Sada bih novi, turbo prošireni TV paket. Mogu li to dobiti, čak i uz nadoplatu, ili je to samo za nove korisnike i one kojima istječe ugovor? Prilično je nejasno po svemu što sam pročitao što je s postojećim korisnicima koji to žele.
Uvjetima korištenja promocijom Fantastična promocija

Promocija je dostupna novim korisnicima koji odaberu jedan od navedenih paketa: Turbo 2D (TV + telefon), Turbo 2D (TV +
internet), Turbo 2D CARNet (TV + internet), Turbo 2D (internet + telefon), Turbo 2D CARNet (internet + telefon), Turbo 3D
(TV + internet + telefon) i Turbo 3D CARNet (TV + internet + telefon).

Promocija je dostupna postojećim korisnicima kojima je istekla ugovorna obveza ili im istječe unutar slijedeća 3 mjeseca te
produljuju ugovor za paket koji sadrži isti tip usluga (TV, internet i/ili telefon) na novo ugovoreno razdoblje od 24 mjeseca.
Promocija je dostupna samo na paketima Turbo.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 22:16   #7539
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
@Cilim, si razmislio što ćeš napraviti kad nam uzmu kartice?

Koliko shvaćam, STB mora žicom biti spojen na router što znači da fizički trebaju biti blizu ili trebamo razvlačiti po stanu metre i metre LAN kabla, a ako hoću još jedan TV u stanu onda je to još jedan STB i još jedan LAN kablel?

(Možda je na to već odgovoreno u temi, ali me je bilo strah čitati sve postove na tu temu jer mrzim žice )
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 22:21   #7540
webstar_007
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: zg
Postovi: 62
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
@Cilim, si razmislio što ćeš napraviti kad nam uzmu kartice?

Koliko shvaćam, STB mora žicom biti spojen na router što znači da fizički trebaju biti blizu ili trebamo razvlačiti po stanu metre i metre LAN kabla, a ako hoću još jedan TV u stanu onda je to još jedan STB i još jedan LAN kablel?

(Možda je na to već odgovoreno u temi, ali me je bilo strah čitati sve postove na tu temu jer mrzim žice )
stave ti jos jedan tc7200 pored tog novog kanona
webstar_007 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 23:11   #7541
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor webstar_007 Pregled postova
stave ti jos jedan tc7200 pored tog novog kanona
OMG... još jedan TC ... pa meni je drugi TV prišarafljen na prazni zid u kuhinji, za njega sam kod renoviranja kuhinje povukao jednu strujnu utičnicu i jedan koaksijalac i sve je ispod (iza) TV-a tako da nemam ni jedne vidljive žice, a sad ću pored/iznad TV-a morati imati ili policu ili prišarafiti na zid STB i router i uštemati između njih neku PVC razvodnu kutiju u koju moram sakriti kablove, dva naponska adaptera, dodatne utičnice za struju... o nabijem ih na poboljšanje usluge
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 00:21   #7542
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
@Cilim, si razmislio što ćeš napraviti kad nam uzmu kartice?

Koliko shvaćam, STB mora žicom biti spojen na router što znači da fizički trebaju biti blizu ili trebamo razvlačiti po stanu metre i metre LAN kabla, a ako hoću još jedan TV u stanu onda je to još jedan STB i još jedan LAN kablel?

(Možda je na to već odgovoreno u temi, ali me je bilo strah čitati sve postove na tu temu jer mrzim žice )
Iskreno neznam, prvo cu probat otezati sto cu dulje moci.
Ako ugase analogiju svima koji imaju drugi ili treci TV trebat ce dodatni STB i dodatni router-modem, za prikljucenje nece trebati vuci koaksijalac i LAN kabel, dovoljan je samo koaksijalac i 2x razdjelnik na dva i sve se pospaja, normalno uz neko mjesto za taj router-modem.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 16:32   #7543
Nome
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36