Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.05.2012., 20:44   #901
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
...

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Kao i uvijek, custom kernel i ROM.

Neznam što je to, al nebi radio ništa što će mi sj**** garanciju. Jel zna netko gdje ima dobra ponuda onih gumenih zaštita za one x ili mi je bolje s ebaya/amazona narucit?
Jel mi preporucate kakvu zastitu za ekran?
ZMAJ je offline  
Staro 17.05.2012., 21:45   #902
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ne možeš očekivati neko enormno trajanje baterije od zvijeri sa quadom i ogromnim ekranom.
Kako ne može? Pa to je Tegra 3 s companion 5. jezgrom, to je multi cpu platforma koja zbog više jezgri nikada ne radi na 100% snage i logično da manje troši. Te silne jezgre ne da štede energiju, već je i proizvode. Skoro pa možeš prodavati struju HEP-u

Morao sam malo, sorry. Nego kada smo kod kustomizacije Tegra telefona, zna netko postoji li opcija kod tih multi cpu mobova da se uspava ili ubiju jezgre koje su viška? Tipa da mob radi kao dual core...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 17.05.2012., 21:58   #903
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor ZMAJ Pregled postova
Neznam što je to, al nebi radio ništa što će mi sj**** garanciju. Jel zna netko gdje ima dobra ponuda onih gumenih zaštita za one x ili mi je bolje s ebaya/amazona narucit?
Jel mi preporucate kakvu zastitu za ekran?
imas official HTC gumene zastite za one x
http://www.engadget.com/2012/04/20/h...l-one-x-cases/

zastite za ekran su beskorisne
samo se nazivciras oko mjehurica i postavljanja toga na ekran da bude savrseno, a na kraju ti dodje na isto zamastio prstima ekran ili foliju na ekranu

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Morao sam malo, sorry. Nego kada smo kod kustomizacije Tegra telefona, zna netko postoji li opcija kod tih multi cpu mobova da se uspava ili ubiju jezgre koje su viška? Tipa da mob radi kao dual core...
imas alate/kernele za htc one x koji ubijaju jezgre, tj ucine mobitel dvojezgrenim (to mi je najjace kad netko kupi jedan od najskupljih i najbrzih mobitela na svijetu i onda ga ide underclockat i ubijat jezgre - mos si komotno onda kupit i neki duplo jeftiniji, stariji dual core mobitel)
pogledaj na xda.
Ordem je offline  
Staro 17.05.2012., 22:13   #904
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
ove official gumene maske su banana jer ona kamera strsi svejedno i grebe se. napravit ce kinezi maskice uskoro ako vec nisu koje stite i tu kameru.


evo ipak jesu http://www.ebay.com/itm/WHITE-RUBBER...ht_1500wt_1270

ali doci ce jos modela koji prekrivaju kameru.
marko_zg je offline  
Staro 17.05.2012., 23:03   #905
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
imas alate/kernele za htc one x koji ubijaju jezgre, tj ucine mobitel dvojezgrenim (to mi je najjace kad netko kupi jedan od najskupljih i najbrzih mobitela na svijetu i onda ga ide underclockat i ubijat jezgre - mos si komotno onda kupit i neki duplo jeftiniji, stariji dual core mobitel)
pogledaj na xda.
E to to, znači može se. Da mi je do gigaherca istetovirao bi si na čelo nvidijin logo u srcu s htcovim. Iskreno me zaboli na koliko se mob vrti ako radi fluidno. A to je nešto skroz drugo od benčmarka. Mislim, ni Desire ne držim na 1ghz jer mi ovaj setup glatko radi i na 576-768mhz.

I onda kada kupim dualca (npr One S), reći ćeš mi da ima sranje ekran - e neću! Želim One X da svi sline kada ga izvadim na stol i da mu baterija traje dulje nego mom frendu Malo se zafrkavam, ali kužiš valjda poantu. Ne moramo se nužno i slagati u mišljenjima, jel.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 18.05.2012., 00:15   #906
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ima di kupiti kod nas One X HTC pouchova?

Konkretno ovo -> http://www.htcaccessorystore.com/uk/....aspx?i=229913
Matth€w je offline  
Staro 18.05.2012., 00:45   #907
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Nazovi agram servis i pitaj. Kada sam furao svog sensationa tam na servis bilo je nekih futrolica itd.
marko_zg je offline  
Staro 18.05.2012., 06:36   #908
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Zašto kupovati kod nas kad će ti naplatiti bar 5x više nego na ebayu?
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trks...pouch&_sacat=0
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 18.05.2012., 09:01   #909
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
To je istina, ali... Meni bi to trebala čim prije, jer ne mogu nositi mob "golog", malo me strah da ga ne kvrcnem negdje.
Matth€w je offline  
Staro 18.05.2012., 10:39   #910
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Pa fora je kaj ce kod nas kupiti original i imat ce ju od prvog dana. Narucio sam ja sa ebay-a koznu kao kopija originala, cak na njoj i pise htc ali ne moze se mjeriti sa originalom pa sam onda ipak isao kupiti original. Covjek daje lovu za one x koja nije mala pa onda ima i jos tih stotinjak kn za torbicu. Zasto wow efekt moba pokvariti jeftinom kineskom torbicom koja ne zgleda ko origina a covjek ocito puca na original. Drugo su one plasticne maskice koje su dobre ali ako oce futrolu onda bolje original.

Zadnje izmijenjeno od: marko_zg. 18.05.2012. u 11:01.
marko_zg je offline  
Staro 18.05.2012., 12:07   #911
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Narucio sam ovo:

http://htcpedia.com/Ballistic-Case-F...cessories.html

Reko ako već dajem veliku lovu za mob, mogu dat i za zaštitu. Osim toga baš sam tražio nešto robusnije... bolje mi zgleda nego oni prozirni gelovi.
ZMAJ je offline  
Staro 18.05.2012., 17:55   #912
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Fakat će ispasti da hejtam (ono prije za quad core, sad ovo), ali da li bi netko mogao reći kako mu se ponaša One X s tim gumenim caseom po pitanju temperature? Ne trebate sada reportati stanje, više bi me zanimalo kada krenu topliji dani.

Pitam zato jer mi se čini da bi taj case, bez obzira što se mob možda bude više grijao, pomogao da toplina u tolikoj mjeri ne prelazi na ruke, a s tim bi se izbjeglo znojenje. Možda ovo uopće ne drži vodu, možda se mob niti ne grije na dodir kao što sustav prikazuje, uglavnom zanima ne primjetite li neku razliku sa i bez casea.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 18.05.2012., 18:41   #913
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nemam one x ali pretpostavljam da će mu biti jako vruće u bilo kojem kejsu.. isto tako, držat mob u necemu i lijepit folije po njemu je glupo i nepotrebno. Nemože se ogrebat i samo treba pazit da ne ispadne. A o ruznoci da ne govorim..
__________________
dean225 je offline  
Staro 18.05.2012., 19:21   #914
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Nemam one x ali pretpostavljam da će mu biti jako vruće u bilo kojem kejsu.. isto tako, držat mob u necemu i lijepit folije po njemu je glupo i nepotrebno. Nemože se ogrebat i samo treba pazit da ne ispadne. A o ruznoci da ne govorim..

A gle, ne znam bas, ja svoj Sensation drzim u original kožnoj futoli koja ga stiti od raubanja po džepu, od prasine i ako ispadne negdje futrola ga fino stiti. Bas ga sad gledam, imam ga 9 mjeseci, mobitel nema nikakvih tragova koristenja tj kao nov je. Osim prasine u ekranu
__________________

srale7 je offline  
Staro 18.05.2012., 19:33   #915
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Ja naručio onu mesh masku sa dealextrema i screenprotectore, isto sa dealextrema.
Mob zaštićen dovoljno da ga mogu po džepovima nosat.
Maska još nekako, al screenprotectori su vrhunska stvar-nisu mi ni malo umanjili osjetljivost ni vidljivost, a ni ne vidi se na ekranu.

http://www.dealextreme.com/p/mesh-pr...02944?item=116
http://www.dealextreme.com/p/glossy-...-102810?item=2
BojanZD je offline  
Staro 18.05.2012., 19:38   #916
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Futrola je mozda ruzna,ali vecina HTC-a izgleda kao nov kad ih izvadis iz futrole nakon duzeg vremena koristenja. U suprotnom se pomalo istrose po rubovima,a ane daj boze da ispadnu, jedino sretnicima se ne vidi trag/udubina/ogrebotina. Osim evo 3d-a koji ima plasticnu zadnju stranu i prijatelju je pao 2-3 puta i vidi se samo mala crtica.
Screen protektori su must have. Ako skuzite kako zalijepiti bez mjehurica,uopce se ne primjete,a nakon puno crtica,samo se zamjene.
spawn je offline  
Staro 18.05.2012., 20:39   #917
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ne bih ništa uzimao osim te kožne HTC futrole, jer stvarno mu to treba kako bi ostao u što boljem stanju na dulje staze. Ove ostale điđe poput gumenih maski i sličnog mu samo k