Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2015., 09:21   #3751
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Meni i kad nisam imao HD paket poslije nego običan prošireni paket kanali kao History, SK 2 mislim il jedan od SK-a i još 2-3 su mi isto znali trznut povremeno dok sam ih gledao. Prvo sam imao taj HD onda sam odustao od njega kad su mi trzali jer zašto bi plaćao polu uslugu i ostavio sam prošireni samo i onda su mi i na njemu štekali tih par gore navedenih i onda mi je prekipilo i odustao sam više sa zvanjem i trošenjem vremena na b.net jer sam ga valjda tjedan i pol sveukupno na njih samo potrošio.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 09:29   #3752
grabber
Banned
Moj komp
 
grabber's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 245
Ma jasno,postane zamorno tražit da ti omoguće da radi ono šta plaćaš uredno.
Ja imam tu sreću da mi radi odlično,valjda mi petlja nije previše opterećena pa je onda ok.
Nije mi jasno kod bneta zašto ne izbace one kanale koje imaju i u hd i sd varijanti uduplo...recimo sportklubove,cinestare,novu tv itd da izbace sd varijantu...oslobodili bi sebi prostora,a dobar marketing bi im bia da ekipa u osnovnom paketu dobije koji hd kanal.
grabber je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2015., 09:35   #3753
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Kolko troše na reklame i ostalo mogli bi si malo infrastrukturu pojačat i malo obnovit malo taj "potrgani" hardver. Sad sam na amis optici net im je vrhunski po meni najbolji u hrvatskoj defintivino, telefon ko telefon uvijek nekih sitnih mušica ko i na b.netu no ništa strašno čak i manje nego na b.netu bi reko, ali zato tv im nije baš za pohvalit se kanali su im brat bratu ko da nađem neki stream preko kompa pa ga na tv stavim eto, navodno će i to poboljšat tako bar kažu, a živi bili pa vidjeli.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 11:18   #3754
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ma kod mene je pola naselja pod B.net-om, mi smo davno imali u jedan kabelski sistem (ZAS) spojeno cca 20 zgrada koje su prije vise od 10 godina presle pod "Adriatic cabel" koji je poslje fuzioniran zajedno sa DCM-om postao B.net, tako da je vecina stanara pod B.net-om, u prvo vrijeme su koristili nase kabele u ZAS-u a kasnije povukli nove kabele preko kanalica do svakog korisnika, tako da je moguce da nas ima previse i da previse opterecujemo mrezu.
Ako je tako onda bi trebali biti posteni i prije potpisivanja ugovora otvoreno reci nemozemo vam isporuciti ispravne HD programe zbog toga i toga, nego kad napravis ugovor i oni spoje te HD programe imas probleme sa tim zamrzavanjem i zastajkivanjem slike koja mene iritira.
Ako misle nuditi te HD pakete pa moraju onda poboljsati-srediti taj razvod-mrezu kroz naselje, pa jednog dana cemo valjda preci totalno na HD programe valjda, pa kako ce to onda izgledati na fals mrezi.

A i dalje se pitam sta je sa onom teorijom o 4G i LTE mrezi za mobitele, dali ona lose utjece na B.net-ove HD pakete, jer su po frekvenciji navodno tu negdje, a sto je jos gore antena VIP-a nalazi se na mojoj zgradi.

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 27.03.2015. u 11:24.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 13:51   #3755
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor grabber Pregled postova
Nije mi jasno kod bneta zašto ne izbace one kanale koje imaju i u hd i sd varijanti uduplo...recimo sportklubove,cinestare,novu tv itd da izbace sd varijantu...oslobodili bi sebi prostora,a dobar marketing bi im bia da ekipa u osnovnom paketu dobije koji hd kanal.
Da ali onda nebi mogli dodatno naplacivati HD pakete, a isto tako bi morali svim korisnicima zamijniti SD prijemnike za HD prijemnike, sto bi im bio dodatni trosak.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 18:23   #3756
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Da ali onda nebi mogli dodatno naplacivati HD pakete, a isto tako bi morali svim korisnicima zamijniti SD prijemnike za HD prijemnike, sto bi im bio dodatni trosak.
Kolko znam ionako odma ako postaneš korisnik dobiš albis 8100 ili 8300, oba podržavaju HD tako da to nema veze, ali ima veze da mi nismo recimo njemačka koja i one najjadnije kanale lokalne tamo di neka sela prikazuju bezveze emitiraju u HD tako da praktički nemoraš ni uzet HD paket jer imaš već dosta HD kanala u startu, jednostavno bolje funkcioniraju što se tog tiče od nas.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 21:39   #3757
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
stvarno su carevi... na prepad postave te svoje kanalice i kablovinje.... a onda idu od vrata do vrata, moleći da se uzmu njihove usluge....
pitam se šta bi bilo da su krenuli obrnuto.. tj. onako kako spada... pitajući stanare da li mogu raditi što hoće oko njihovih vrata i prozora......
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 21:57   #3758
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Kolko ja znam nemaju pravo uvest kutiju svoju u ulaz ako predstavnik stanara ne pristane.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 22:12   #3759
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
A predstavnik stanara ne bi trebao moci odluciti umjesto suvlasnika, pogotovo dok svakog od njih ne upozna sa dogadjanjima... Ali koliko se da naci po netu, ima kod nas svega...
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 22:30   #3760
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Pa da na to sam i mislio. A da i ja sam načito svačeg šta su napravili, al šta ćeš to ti je 'rvacka naša.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2015., 22:58   #3761
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Istina. Mozda i ovdje bude reda, za jedno 100-200 godina...
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 23:03   #3762
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Kolko znam ionako odma ako postaneš korisnik dobiš albis 8100 ili 8300, oba podržavaju HD tako da to nema veze, ali ima veze da mi nismo recimo njemačka koja i one najjadnije kanale lokalne tamo di neka sela prikazuju bezveze emitiraju u HD tako da praktički nemoraš ni uzet HD paket jer imaš već dosta HD kanala u startu, jednostavno bolje funkcioniraju što se tog tiče od nas.
Te Albise koje ti spominjes dobivaju oni koji su na B.net prikopcani u zadnjih cca 5 godina a oni koji su prikapcani prije vise od 5 do 10 godina jos imaju stare SD prijemnike koji ne love HD programe, njih bi trebali u tom slucaju zamjeniti.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 23:40   #3763
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Te Albise koje ti spominjes dobivaju oni koji su na B.net prikopcani u zadnjih cca 5 godina a oni koji su prikapcani prije vise od 5 do 10 godina jos imaju stare SD prijemnike koji ne love HD programe, njih bi trebali u tom slucaju zamjeniti.
A da istina u pravu si sjetio se da sam ja moram produžit ugovor da bi ga dobio inače bi imao i dalje TTmicro onaj 261 čini mi se da je bio. Mislim kakva glupost umjesto da ti za đabe zamjene risiver moraš produžit ugovor na godinu dana da bi dobio albis i onda kasnije možeš odustat od HD paketa pa ti ostane koji su to jadnici...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2015., 08:55   #3764
Domagoj X
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Imam bnet na dvije adrese. Na jednoj je prošireni tv paket i telefon, a na drugoj osnovni TV i internet. Na prvoj sam imao prije i HD paket tako da mi je ostao i HD prijemnik. Uzeo sam taj HD prijemnik i koristim ga na drugoj adresi gdje je samo osnovni paket ali naravno da se sa prijemnikom vide i digitalni programi. Vec mjesecima mi se događaju problemi sa zvukom. Neko vrijeme radi sve normalno a onda odjednom zvuk nestane i čuje se nešto slično onom zvuku kakav je bio na starim telefonima sa analognim biranjem kad stisnes/okrenes broj pa se čuje otkucavanje. I to se tako čuje bez prekida. Kad iskljucim pa ponovno uključim prijemnik, neko vrijeme je opet sve u redu. Događalo mi se to i na prvoj adresi ali vrlo rijetko, možda jednom u par mjeseci. Ali ovdje je svakodnevna pojava. Ignoriram problem jer prebacim na analogni kanal, pa me muci jedino sto je slika losa. Jel bi znao netko u čem je problem? Nisam zvao korisničku jer ionako na toj adresi nemam prošireni paket pa sumnjam da ce poslati servisera. Razmišljao sam već uzeti i na ovoj adresi HD paket, ali ako je do mreže onda sumnjam da bi mi pomoglo.
Domagoj X je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2015., 08:59   #3765
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
HDMI kabel si probao drugi možda ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2015., 09:04   #3766
Domagoj X
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Nisam. Budem probao. Morat cu testirati neko vrijeme jer nekad satima radi normalno a nekad za par minuta počne stekati.
Domagoj X je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2015., 09:56   #3767
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Domagoj X Pregled postova
Imam bnet na dvije adrese. Na jednoj je prošireni tv paket i telefon, a na drugoj osnovni TV i internet. Na prvoj sam imao prije i HD paket tako da mi je ostao i HD prijemnik. Uzeo sam taj HD prijemnik i koristim ga na drugoj adresi gdje je samo osnovni paket ali naravno da se sa prijemnikom vide i digitalni programi. Vec mjesecima mi se događaju problemi sa zvukom. Neko vrijeme radi sve normalno a onda odjednom zvuk nestane i čuje se nešto slično onom zvuku kakav je bio na starim telefonima sa analognim biranjem kad stisnes/okrenes broj pa se čuje otkucavanje. I to se tako čuje bez prekida. Kad iskljucim pa ponovno uključim prijemnik, neko vrijeme je opet sve u redu. Događalo mi se to i na prvoj adresi ali vrlo rijetko, možda jednom u par mjeseci. Ali ovdje je svakodnevna pojava. Ignoriram problem jer prebacim na analogni kanal, pa me muci jedino sto je slika losa. Jel bi znao netko u čem je problem? Nisam zvao korisničku jer ionako na toj adresi nemam prošireni paket pa sumnjam da ce poslati servisera. Razmišljao sam već uzeti i na ovoj adresi HD paket, ali ako je do mreže onda sumnjam da bi mi pomoglo.
Znaci na prvoj adresi imas Osnovni digitalni + prosireni paket TV a na drugoj Osnovni analogni TV, a kad stavis ovaj HD prijemnik sa prve adrese onda gledas i digitalne TV programe uz zvucne smetnje.

Mozda je bolje da na toj drugoj adresi uzmes Osnovni digitalni paket koji je po cjeni isti kao Osnovni analogni + uzmes Start HD paket za 30 kn mjesecno (s tim da su ti prva 3 mjeseca besplatna i ugovor je na 12 mjeseci) dobit ces HD prijemnik Albis 9300 i onda ces moci nazvati korisnicku podrsku i reklamirati problema. Nakon isteka 12 mjeseci ako ne zelis dalje placati i gledati odustanes od HD paketa a HD prijemnik ti ostaje i dalje gledas Osnovne digitalne programe.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 10:28   #3768
Domagoj X
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Izgleda da je ipak bilo do hdmi kabla. Od jučer nema problema sa zvukom.
Domagoj X je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 15:58   #3769
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Sa subote od 14,00 sati pa na nedelju do posljepodnevnih sati trzanje i nestajanje slike (crni ekran) na nekoliko HD programa (nekoliko programa gore i dolje od History HD) zvuk je imao ali je bio suskavi, dodju programi budu uz klasicno zastajkivanje cca 10-15 minuta pa opet nestane slika na nekoliko programa (crna slika) uz suskavi zvuk i tako se vrti u krug, cudno ali na Sportskom HD paketu (SK programima) tog problema nije bilo tu i tamo samo koji zastoj na 1 sekundu.
Pisao od petka par mail-ova na tehnicku podrsku, cak ih u subotu i zvao na telefon, danas dobio odgovor:
"Poteškoće sa uslugom prijavljena je nadležnom odjelu te se vrše dodatna mjerenja na mreži."
Nazvao ponovo danas tehnicku sluzbu, pojasnili mi da ce vrsiti detaljno snimanje da bi ustanovili moguce uzroke problema pa i moguce vanjske utjecaje na mrezu, te da se strpim jos malo.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 20:29   #3770
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Radi upravo tog sam ja otišo od njih nisu mi znali riješit tj. rekli su mi nakon cca 6 godina natezanja zvanja čekanja tehničara popravljanje uštelavanja itd. to je bilo prošle godine u 11-om mjesecu da je ipak do njih problem na nodu kao da je neki dio puko mi je ženska preko telefona rekla i ne da se popravit ja sam reko uredu i fino sam se pokupio od njih, nikad više b.net.
pitanje za tebe, kad je serviser B.net-a bio kod tebe pretpostavlja da su ti mjerili nivo dolaznog signala na uticnici u stanu, ako se sjecas koliko je to iznosilo na K62 - 802 MHz
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 20:36   #3771
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
pitanje za tebe, kad je serviser B.net-a bio kod tebe pretpostavlja da su ti mjerili nivo dolaznog signala na uticnici u stanu, ako se sjecas koliko je to iznosilo na K62 - 802 MHz
Uff ne sjećam ti se stvarno na tom točno jer sam ti ja otišo od njih u 11om mjesecu, ali znam da je ukupna jačina signala bila 76dB mislim ili 74 kao da je to i više od idealnog mi je reko tehničar.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 31.03.2015. u 20:49.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 23:02   #3772
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Uff ne sjećam ti se stvarno na tom točno jer sam ti ja otišo od njih u 11om mjesecu, ali znam da je ukupna jačina signala bila 76dB mislim ili 74 kao da je to i više od idealnog mi je reko tehničar.
To je stvarno idealno jer je prema pravilnicima koliko se sjecam, davno sam ga citao, minimalni signal koji mora doci na ulaz TV-a 58,5 dB (ispod toga je loša slika i sum) a maksimalni 82 dB, ako je jaci dolazi do interferencija.
Ako si siguran da je to bilo na cca 800 MHz.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 08:10   #3773
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
To je stvarno idealno jer je prema pravilnicima koliko se sjecam, davno sam ga citao, minimalni signal koji mora doci na ulaz TV-a 58,5 dB (ispod toga je loša slika i sum) a maksimalni 82 dB, ako je jaci dolazi do interferencija.
Ako si siguran da je to bilo na cca 800 MHz.
Ne znam stvarno, samo znam kad je spojio antenu na onaj uređaj pokazao mi je evo kao vidiš 76dB kaže to je i više nego idealno, al kod mene ti je bio slučaj da su mi sve živo izmjenjali znači stavili one commscope nove debele kablove umjesto nekih tankih koje je još adriatic kabel uvodio i to su mi izmjenili sve od zvijezdišta do mene opet prije toga su stavili digitalni amplifajer u ulaz jer sam im ja reko zašto ne promjene ovaj stari na trimere onda stavili su me gore na zvijezdištu na poseban izlaz iz pojačala kaže i prvog po redu onda izmjenjali sve konektore, promjenili router isto dobio sam poslije cisca 3925 koji je puno bolje radio onog tomsona iliti tehnicolora koji je bio užas brejko se svako malo wifi klasični problemi sa tim tomsonima tako da bezveze je promjenjen cisco, a radio je od svih tih 3 koje sam imao najbolje. Promjenili su i risiver par puta. Tako da doslovno su mi sve šta su mogli izmjenjali ali i dalje je štekalo pa eto nisu više apsolutno ništa mogli napravit i uzalud bi dolazili da su mi opet nakon tog svega došli doma.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 10:37   #3774
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Kod mene je izlaz signala iz TV uticnice na K62 802 MHz ispod dozvoljenog minimuma, tako da moraju nesto poduzeti.
Samo si mi otvorio ranu, ovo sto si napisao je ocito isti put koji sam poceo prolaziti i koji cu jos morati proci.
Isto sam imao onaj tanki kabel od "Adriatic Kabel" promjera 5 mm od razvodnog ormarica-zvjezdista pa do uticnice u stanu duzine cca 32 m, to su promjenili prije 2 tjedna. Sad ocito dolazi ova druga faza kad trebaju srediti dolaznu mrezu do zvjezdista i samo zvjezdiste, jer je postojece prebukirano i sad se na postojecem nemoze promjenama i prestelavanjima nista napraviti.
Ajde mi molim te napisi ako nije problem u kojem si kvartu.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 17:44   #3775
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Moram opet malo pljucnut po benetu, i njihovim monterima... Pa dobro jel biseri mogu, kad vec buse po zgradama gdje treba i ne treba, pokrpati hebene rupe i nedostatke (koje oni naprave)? Ne, jer nemaju uz sebe gips i ostale stvarcice...
Sta ocekuju od drugih, da paze na njihovu imovinu, a njih boli nek stvar za tudju? Petljarosi...
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 12:44   #3776
Teo
Premium
Moj komp
 
Teo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 82
postoje li neke postavke ili nešto za ovaj b netov Thomson TCM 420

svaki put kad upalim komp ili kad ga probudim sa sleepa, treba mu 1-2 minute da se spoji na net...a ako iskopčam ethernet kabel iz kompa pa ga vratim, onda svaki put trebam ići na onaj diagnose problems jer se jednostavno ne želi sam spojit
Teo je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 00:13   #3777
Shuky
Premium
 
Shuky's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 632
Bok, da li se povecanje brzine kroz opciju nadogradnje paketa, tretira kao novi ugovor? Ili vrijedi poectni ugovor od recimo 24mj,
Planiram uzeti super internet + na 24mj, prvih 6mj, za 0kn, te nakon toga povecati brzinu na turbo 60.
__________________

Shuky je online   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 08:34   #3778
Nulum
Premium
Moj komp
 
Nulum's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Split
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Shuky Pregled postova
Bok, da li se povecanje brzine kroz opciju nadogradnje paketa, tretira kao novi ugovor? Ili vrijedi poectni ugovor od recimo 24mj,
Planiram uzeti super internet + na 24mj, prvih 6mj, za 0kn, te nakon toga povecati brzinu na turbo 60.
Trebao bi biti novi ugovor, bar su meni rekli tako na tel.
Nulum je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 19:52   #3779
grabber
Banned
Moj komp
 
grabber's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 245
A šta je sa nama koji smo postojeći korisnici 3d paketa pod ugovorom.Hoće li se i nama povećat brzina na 50 mbps ili truba?
grabber je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2015., 19:57   #3780
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Hoće, kad produžiš ugovor i počmeš plaćati veću cijenu
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na