Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2015., 12:57   #1
vale_88
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Makarska
Postovi: 28
Gamdias headset iskustva?!

Poz ekipa, zanima me dali neko ima ikakvog iskustva sa gamdias slusalicama?
Razmisljao sam se uzeti gamdias hephaestus ghs2000, trenutno su u linksa na akciji, ili EROS, GHS2200, 7.1, USB...

Gledao sam recenzije ovih hephaestus i cine se odlicne, ali me jedino brine sta kazu da malo imaju slabiji zvuk kod fps igrica, a ove eros imaju dosta jak zvuk, cak ih se navodno mora smanjit koliko se glasno cuje... Pa sam sad u nedoumici sta ucinit, koje kupiti i dali uopce uzimati od gamdiasa...

Trenutno imam nekih mj dana njihovu tipkovnicu ares i mogu rec da sam veoma zadovoljan, iako nisu neka poznata marka....
vale_88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 15:08   #2
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Dosta ih je po reklaracijama u linksu tak da u svakom slučaju bi savjetovao da izaberes neki drugi brand. Ok rade dok rade a to nije bas dugo. Zafrkava ih ona dodatna zvučna kartica na kabelu. Mikrofon isto tako na dosta primjeraka jako šumi ili prestane raditi. Pored svih drugih brandova dostupnih u svakom slučaju bi ti preporučio da preskocis "poluproizvode" koje dotična tvrtka gura na tržište. Ista situacija je i sa modecom uredajima ali koji su još veći skart ali o tome u drugoj temi
dubravkol je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2015., 16:36   #3
vale_88
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Makarska
Postovi: 28
Aha, ok hvala... Al nemam uopce ideju koje slusalice trenutno kupiti, do nekih 400 - 500 kn da su dobre, znaci da su udobne za dugo igranje, a ne da me usi zabole nakon 1-2 sata igranja i da imaju dobar zvuk, tako da mogu tocno skontat kad mi neko dolazi s određene strane?!

Razmisljao sam mozda da dam nesto vise kn pa uzet plantronics 788 ili logitech ili neke druge, nemam uopce ideju sta kupit... Iako sto se tice plantronicsa imao sam prije par god model koji je kostao oko 300 kn, nemogu se sad sjetit tocno koji model i smetalo me to sta pocnu žuljat nakon nekog vremena... Sto se tice zvuka i mic bile su odlicne... E sad kako stvar stoji sa ovim 788, hmm?

Zadnje izmijenjeno od: vale_88. 14.06.2015. u 17:08.
vale_88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na