Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2018., 12:14   #2341
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
A ja taman na G7
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 21:20   #2342
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ja iskreno ne znam sta uzeti nakon G6ice, notch ne mogu progutat nakon stare i burazu sam uzeo iP X mada nikako meni osobno nije sjeo. Huaweiev emui jednostavno ne mogu prozvakat, samsung nebi kupio da je zadnji. Htc i sony nisu ni vrijedni spomema i sta mi ostaje. 😂😂😂

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 22:37   #2343
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
OnePlus 6t. Prešao s g6 na njega jučer.
Uzmi ovaj mob, nećeš požaliti sigurno.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2018., 08:39   #2344
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Hm, svi vi kojima ne valja G6, nemojte ih bacati, ja ću ih udomiti.
goran1985 je online   Reply With Quote
Staro 23.12.2018., 15:29   #2345
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma ne meni G6 valja, stovise prezadovoljan sam s njim. No samo kazem gledam ovak generalno trenutno mi nista ne zapada za oci. Razmisljao sam o V40 ali ja i notch to se nece dogoditi tak brzo.ne znam ovo sve sto je trenutno na trzistu. Nista mi nije zapelo za oci.

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2018., 16:52   #2346
zuti14
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Hvar
Postovi: 88
Eto ja prodajem svoj g6 ako bude itko zainteresiran
zuti14 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2018., 17:04   #2347
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
E da jedna stvar bio mi je G6 na servisu jbg pao mi je s vece visine nije nista puklo, samo je troliro ugl osla maticna. Sve zamijenili sad sve opet ko prije radi. Medutim problem na koji sam naisao ne zeli mi povuc backup koji sam napravio netom prije servisa. Dali tko zna zasto bi to moglo biti tako ?

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2018., 13:28   #2348
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Nakon updatea mob mi brže radi iako prije updatea je isto zadovoljavuje odrađivao sve zadatke. Baterija mi se nije ništa poboljšala iako je pisalo u patch notes da će biti optimizacija iste. 5 sati sot max svijetlina i 4g. Da nema brzo punjenje bio bih nezadovoljan. Vidljivo pobošljano sve vezano za zvuk. DAC mi je sada još bolji. S tim sam ekstremno zadovoljan poboljšanjem koje je update donio. Ocjenio bih update s solidnom četvorkom.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2019., 20:28   #2349
skare
Premium
 
skare's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Pozdrav svima!
Pročitao sam cijeli thread sa lg mobitelima 2.dio. Iznio bih neka svoja iskustva i komentare. Ja nemam neki najnoviji mobitel.kupio sam prije nepunih godinu dana preki aliexpressa lg g4. Platio sam ga oko 900 kn+200 kn carine.shipping sam izabrao dhl-om. Mobitel je došao čini mi se lollypopom,pa sam ga nedugo upgradeao na mm,te sam onda nasao update za nougat.sve je to radilo ok,ali bio je neki bug s kamerom,kad bih okinuo sliku s blicem mob se znao iznenada ugasiti.opet sam reverzibilno vratio na 5.0, pa na 6.0 i sad sad ponovi postupak preko lg up,te izdvojio .tot file sa android foruma. Opet sam na nougatu i sad sve radi savrseno, tako glatko i jednostavno.Da to sam zaboravio napisati verzija je 818p sa 2 sim kartice.naravno bilo je nekih zajebancija s baterijom onom klasicnom b51yf ili sl.ona sto je dosla s mobom bila je za k.naknadno sam narucio jos 2 preko ebaya iz kanade,ali te su isto bile za onu stvar.stvar se rijesila kad sam procitao test baterija s foruma.medjutim vecinom to su bile one baterije koje strse van gabarita i za koje je trebalo kupiti posebna leđa.ali to mi je bilo glupo.to su bili brendovi tqthl,powerbear,zerolemon i hyperion.upravo sam za 30$ narucio 2 hyperionke s zidnim punjacem.napominjem da nemam neke spektakularne rezultate,ali prosjecno 3.5 sata SOT-a.to mi je sasvim ok.ne stedim mobitel sa svjetlinom ekrana.druga baterija je uvijek u backupumtako da cesto idem na put sa 2 baterije od cca.6000mAh, ne bas savim, ali oko 5000mAh jer su se vremenom baterije potrosile.ovaj mobitel ima stvarno odlicnu kameru,nemojte me popljuvati da otkrivam toplu vodu nakon 4 godine.
Jako sam zadovoljan.lg verzija androida me odusevljava. Iako neke stvari bi trebale biti bolje.ona aplikacija njihov lg update je za k....da se naci koja tema,fontovi,ali sve skupa bi trebalo biti puno bolje.jedino bih htio da je zvuk bolji,ali za mobitel koji je izisao prije 4 godine nije neki minus.da su barem taj b&o zvuk implementirali na g4,a ne na v20 koji izasao nesto iza.ali hvala bogu.
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
zbook G3 i7

Zadnje izmijenjeno od: skare. 19.01.2019. u 20:46.
skare je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 06:03   #2350
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Procurila cijena G8: 1200 CAD (~900 US$)
https://www.reddit.com/r/Android/com...be_119999_cad/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 06:51   #2351
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor skare Pregled postova
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ajde neka si ti nama zadovoljan s LG-em na kojem ti kamera ne radi i baterija ne valja.
Kinezi od 50$ po ovome što si opisao bolje rade.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 08:40   #2352
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺
Obavezno ili smanjit ili mjenjat dilera


Citiraj:
Autor skare Pregled postova
hvala bogu.
Sto ti je podario G4
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2019., 00:34   #2353
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Bas gledam danas nisam dugo nis citao vidio neke spekulacije za g8 kak vam se cini unatoc tome kaj ne mogu pregrmit taj nitch nikako svida mi se. I razmisljam dal gabuzet mada g6 radi ko vurica ali nekako mi navodna pocetna cijena. Ne znam malo je to too much.

Kak se vama cini ?
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2019., 05:55   #2354
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
LG je firma koja ozbiljo kaska za trendovima, kao u tehnološkom tako i u dizajnerskom pogledu, pa stoga ne čudi da su na rubu bankrota. Velike su šanse da ubrzo krene putem HTC-a i da od značajnog igrača na tržištu mobitela postane marginalac, praktički nitko.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2019., 20:59   #2355
skare
Premium
 
skare's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ajde neka si ti nama zadovoljan s LG-em na kojem ti kamera ne radi i baterija ne valja.

Kinezi od 50$ po ovome što si opisao bolje rade.
Da, stvarno sam to opisao.
Zasto me pobogu pljuvate da promjenim dilera? Mozda LG nije dobar kao nekad.ali svidja mi se.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ja sam iznio neka svoja iskustva,a ti me popljuvao.koji kinez radi bolje.zar je 4 sata sot-a loša baterija?
Sto cu pisati u G8-ci? Da izlazi u 5 mjesecu i ima notch.
__________________
zbook G3 i7

Zadnje izmijenjeno od: skare. 15.02.2019. u 21:24.
skare je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2019., 10:27   #2356
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Bas gledam danas nisam dugo nis citao vidio neke spekulacije za g8 kak vam se cini unatoc tome kaj ne mogu pregrmit taj nitch nikako svida mi se. I razmisljam dal gabuzet mada g6 radi ko vurica ali nekako mi navodna pocetna cijena. Ne znam malo je to too much.

Kak se vama cini ?
Dobar bude mob, skup na pocetku, ali brzo mu cijena padne i onda bude dobar buy
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2019., 14:11   #2357
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674