Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2013., 18:28   #541
Vedran1710
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 2
hehe
ok hvala
jos samo jedno pitanje kad idem narucivati i dodem na izabrati nacin placanja, sve je prazno nema nista za biranje lol
htio bih platiti gotovinom ako je to kako moguce bez da idem u Zagreb pa da platim u toj trgovini.
Vedran1710 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2013., 18:46   #542
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Citiraj:
Autor Vedran1710 Pregled postova
hehe
ok hvala
jos samo jedno pitanje kad idem narucivati i dodem na izabrati nacin placanja, sve je prazno nema nista za biranje lol
htio bih platiti gotovinom ako je to kako moguce bez da idem u Zagreb pa da platim u toj trgovini.
Bez brige,kod njih je keš jedina solucija,kad naručiš robu čekaš dostavu i platiš pouzećem...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.09.2013., 20:48   #543
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Evo, pokupljen i5 4670 i 8gb Kingstona. 16 dana je trebalo od narudžbe. Cijena je porasla 120kn u međuvremenu, ali mi je naplaćeno po orginalnoj!

Matična je kupljena u Protisu (doslovno sutradan nakon uplate) i njoj je cijena porasla 60kn u međuvremenu. Fina ušteda kad se kupi u pravi trenutak u pravom dućanu
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:17   #544
FeedzoR
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: btk
Postovi: 6
za i5-4670K piše "za narudžbu"
to znači da ću trebat čekat 2 tjedna da dođe iz mađarske?
FeedzoR je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 14:24   #545
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
zavisi...mozda i 3mj to nitko ne moze znati pa ni oni
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 20:59   #546
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Da i ja napišem svoje iskustvo. U četvrtak naručio dell 2412, u utorak dobio monitor na kucni prag. Imao sam neki upita oko racuna, dobivao sam odgovore na mailove do kraja dana ili sutradan ujutro. Ja zamjerki nemam
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 23:30   #547
FeedzoR
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: btk
Postovi: 6
danas naručio
Samsung EVO Basic SSD 120GB
Asus s1150 Z87-C matična ploča

Stanje narudžbe: Potvrđena narudžba
nisam mogo odabrat način plaćanja valjda je pouzećem
FeedzoR je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2013., 10:54   #548
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Naručio sam i ja danas Samsung EVO Basic SSD 120GB, očito je vruća roba za tih 619,00kn. Prvo sam ih zvao da steknem malo povjerenja, te onda odradio narudžbu, do sad je prošlo sve glatko, a dalje ćemo vidjeti.
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2013., 22:39   #549
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Sve stiglo, ugrađeno, sve radi...

Kopka i mene taj SSD, prepovoljan je. U nekim webshopovima je duplo! I to ovaj novi EVO model, znači nema isprike da je stara roba po starim cijenama.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2013., 23:00   #550
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Naručio Philips usisavač,čekao cca 10tak dana, uštedio 300kn. Vrlo zadovoljan komunikacijom te povoljnom cijenom.
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2013., 23:17   #551
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova

Kopka i mene taj SSD, prepovoljan je. U nekim webshopovima je duplo! I to ovaj novi EVO model, znači nema isprike da je stara roba po starim cijenama.
Da! Definitivno best buy, mislim da cijena može samo skočiti, niža neće biti. A što se performansi tiče, ludilo, dere sve


Uglavnom, što se komunikacije tiče, žena na telefonu nije baš tečno govorila hrvatski, no odma sam se sjetio onog jednog posta da je to mađarska firma. Ne znam, nekako ulijevaju povjerenje.. Ako prođe sve super, bye bye Protis i kompanija..
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2013., 23:22   #552
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Tri puta sam dosada kupovao kod njih i svaki put je sve prošlo u najboljem redu. Je da sam čekao koji dan više u odnosu na ostale shopove da dobijem robu (7-8 otprilike), ali isto tako mi je u džepu ostalo 200 kn više u prosjeku po kupovini tako da se nemam razloga buniti...
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2013., 02:06   #553
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Kakva je brzina dostave kad pise dostupno ,isporuka 2-4 dana? Jel bude o tom roku ili se uvijek ceka duze?zanima me Nikon D5100. Povoljniji su od nekih eu shopova cak.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2013., 10:59   #554
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Jutros mi je stigao mail da mogu pokupiti SSD koji je naručen u ponedjeljak ujutro I što mi se svidjelo.. pošalju i sms na broj mobitela koji ostavite. Znači dostava je bila 2 dana

Eto, otišao po ssd, rekao im broj narudžbe i donjeli mi ssd iz skladišta U svakom slučaju, uvjerili su me u korektnost poslovanja i planiram od sada pa nadalje kupovati isključivo kod njih.

Zadnje izmijenjeno od: Pawzilla. 18.09.2013. u 20:43.
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 21:49   #555
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Narucio robu kod njih, za narudžbu stoji "Isporučiva" , odabrao datum isporuke i sve. Jel treba još nešto potvrdili ili nešto drugo?

Stavljeno je dostavom.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2013., 22:43   #556
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Ako si odabrao datum dostave onda je to sve,samo cekas da ti dostave i placas pouzecem naravno.
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 12:18   #557
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Uzeo Samsung SSD i 2,5" vanjsko kućište, ovaj put je čak i momak na kasi bio brz

Do sad sve skupa 10-ak komponenti (skoro cijeli komp za kuma) bez ikakvih problema. A ušteda poprilična
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 13:06   #558
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
čekaj da nešto krepa pa ćemo vidjet rješavanje garancije
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 13:12   #559
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
A čuješ, zasad me mazi sreća S obzirom da se radi o 25% nižoj cijeni (u slučaju SSD-a), mislim da je omjer rizika i uštede sasvim ok
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 15:47   #560
kyzo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zageb
Postovi: 37
Jel zna netko ova dal se ova cijena za kartice na njihovoj stranici odnosi na jednokratno ili na rate jer planiram maestro na rate, a na telefon ih je nemoguće dobiti
kyzo je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 16:02   #561
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
ASRock Z87M EXTREME4

Gotovinska cijena s popustom: 949,00 kn (gotovina)

Cijena s popustom plaćanjem karticom: 979,00 kn (kartice, uplata cijelog iznosa -jednokratno)

Cijena: 1.029,00 kn (kartice, na rate) <-- ovo je za tebe
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 16:09   #562
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
uzeo X4 750K i fm2a75m-dgs najjeftinije moguce i doslo za 24h od odabira slanja
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 18:54   #563
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Ja naručio torbu i čekam sad več tjedan dana

Sad gledam pod narudžbe da je nema, jel ostaju narudžbe ili se brišu?
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 00:23   #564
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Dana 02.09.2013.g. narucen sljedeci proizvod:

http://www.edigital.hr/Usisavaci_s_v...ac-p41462.html

Dana 11.09.2013.g. paket stigao, placen gotovinom i nakon otvaranja paketa uoceno je: pokidana kopca koja zaklapa prostor za vrecicu, kabl za struju se ne vraca nazad u usisivac.

Saljem prituzbu istog dana putem maila i naravno na telefon ih se ne moze dobiti, konstatno svira muzika...

Dana 13.09.2013.g. dobijam ovakav odgovor:
Citiraj:
Probala sam Vas kontaktirati, međutim nitko se ne javlja.

Možemo Vam naručiti isti proizvod, u roku od 4-5 dana, ili možemo izvršiti povrat novca, ukoliko nam vratite neispravan usisavač.
Molim Vas da nam u odgovoru napišite koje Vam rješenje odgovara.
Zovem ih i dalje svaki dan kad se sjetim, uzaludno.. saljem mail sa pitanjem:
Citiraj:
Tko snosi postanske troskove ponovnog slanja usisivaca nazad ? Dali ih ja placam ili naslovljavam na vas ?
Naravno trazim da i posalju drugi usisavac jer od povrata novca nemam nista... idalje trebam kupit neki usisavac jel

Odgovora nema naravno.., nakon dobrih 1-2h okretanja telefona dana 16.09.2013.g. ( nakon 3 dana !! ) dobijem neku gospodju na telefon i sve rijesimo na ovaj nacin:

1. Kreirat ce novu narudjbu.
2. Overseas ce dostaviti novi usisavac bez da placam ista.
3. Kreirala je nalog ( tako je tvrdila bar ) da Overseas pokupi neispravni i vrati njima bez da ja ista placam.

Dakle sve razumno, niti sam ja kriv sto je ovaj neispravan stigao niti trebam placati povrat istoga njima.
Da ne govorim da je za mene kao fizicku osobu slanje takvog paketa gotovo 30-40% cijene novoga jer ja naravno nemam ugovor sa Overseas-om...

Dana 20.09.2013.g. stize novi paket, Overseas trazi otkupninu t.j. da opet platim iako sam vec platio prvi te nemaju pojma o tome da pokupe stari neispravan.
Nisam bio kod kuce no baba nije htjela platiti jer sam joj ja rekao da ce doci paket tih dana i da nista platiti ne treba.... Overseas ostavlja papir o dospijecu posiljke sa otkupninom !!

Odem na korisnicke stranice i vidim da su jednostavno kreirali novu narudjbu sa otkupninom kao da ja sad ponovo to kupujem jos jedan komad

Dana 21.09.2013.g. opet saljem mail jer naravno na telefon ih ne mogu dobiti..., sa pitanjem sta sad izvode i jesu normalni ?
Istog dana dok sam bio na poslu Overseas ponovo dolazi iako sam dan prije odbio preuzeti paket sa placanjem i isti pokusava
od bake ( 92 godine ) iskamcit novce da ona preuzme usisivac no baba iako godina ima jos luda nije i Overseas odlazi praznih djepova

Na mail od 21.09.2013.g. jos odgovora nema, na telefon ih dobit nemogu i sad cekam da mi se jave iz Državnog inspektorata, DI PJ Osijek,
gdje sam podnio prijavu i kompletnu prepisku preko maila od njih, oba papira od Overseas-a t.j. ovaj drugi gdje traze da opet platim sto sam platio.


Mislim, nevjerojatno koliko se nisko spustaju i sta sve pokusavaju, preko telefona govore jedno a na korisnickim stranicama vidim da su napravili nesto sasvim drugo...
Usisivac nisam ni palio, vidi se da nije paljen/koristen ali vjerojatno je bio izlozbeni primjerak sto mogu zakljuciti po sljedecem:

1. Svi kada gledaju usisivac otvore poklopac da vide kakva vrecica ide...
2. Usljed toga nekom je kopca od poklopca pukla.
3. Kotac ispod usisivaca ima ogrebotine, znaci neko ga je isprobavao, vukao itd...
4. Snjura, kabl je isto netko vjerojatno isprobavao sto bi objasnilo zasto se ne vraca u usisivac sam nego se mora rucno ugurivati.

Rasplet situacije dojavim ovdje....

Nedo vam bog da vas trefi da kupite nesto neisparavno tvornicki kod njih i da je samo malo kabastije i da niste blizu njih....



edit 06.11.2013.g. Dakle nakon 2mj natezanja prije 7 dana sam cisto onako iz dosade ponovo nazvao da vidim oce sta biti od reklamacije i nakon 10min slusanja mađarskog na telefonu dok su se njih dvojca dogovarali covjek kaze: doci ce i po treci put usisivac i necete morati nista platiti. Bogme je tako i bilo, drugi dan Overseas je donio novi usisivac koji je ispravan a sto je najcudnije stari nisu htjeli ni uzet nazad tako da sad imam 2 kom Jest da taj drugi ima ostecenja ali ako nista drugo imam bar rezevne dijelove za ovaj ispravni Dakle, zavrsilo se ok ali kupovine tamo sumnjam da ce ikada vise biti jer 2mj je malo previse da je neznam kakva reklamacija.

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 06.11.2013. u 03:26.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 08:10   #565
Šef
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1
Naručio 27inchni LG ekran i M5A97 matičnu , stiglo za 8 dana (ukljucujuci sub i ned) kao i rečeno. Thumps up for extreme digital
Šef je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 11:05   #566
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Još mi nije jasno kako ljudi smatraju uspjehom jer su nešto dobili u roku 8 dana kada u svakoj drugoj trgovini ono što naručiš dobijem najčešće idući radni dan..ali to je najmanji problem..samo se nadaj da ti ništa neće riknut od tog dvoje jer si tek onda u problemima..evo čovjek iznad tebe ti je lijep primjer kako se rješevaju reklamacije na daljinu u edigitalu
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 11:33   #567
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Da ja isto ne mogu vjerovati da još postoji ljudi koji kupuju u ovom shopu nakon svih problema koje ljudi imaju s tim shopom...
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 11:52   #568
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Još mi nije jasno kako ljudi smatraju uspjehom jer su nešto dobili u roku 8 dana kada u svakoj drugoj trgovini ono što naručiš dobijem najčešće idući radni dan
Uspjeh je zato što si uštedio novce, a to je ujedno i odgovor zašto ljudi kupuju u ovoj trgovini.
Imaju neke artikle koje su dosta jeftiniji nego drugdje, još ako kupuješ više stvari može se dosta uštedjeti.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 11:56   #569
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Pa jbt ušteda od 200-300kn kada ne mogu normalno reklamirat npr grafu koju sam platio 2500kn...
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 11:57   #570
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Odgovor DI-a ces se nacekat. Meni je prošlo cca 3 mjeseca i još nema riješenja. Jedino sam nedavno dobio poziv vezan za neke informacije u slučaju.

Bilo gdje se kupuje može doći do problema, tko kupuje kod njih treba samo biti strpljiv i ako dodje do problema - osobno otici u poslovnicu.

Meni je kod njih odlično što nikad nema gužve u poslovnici, a uvjerljivo su najpovoljniji.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na