Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2009., 16:11   #151
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Ako ti ne daju novu identicnu tvoje puno pravo je da trazis povrat novaca bez obzira na razloge. Posto ce te vjerovatno zavlaciti bar 45 dana (jer je to njihov rok, jeli), a posto tebi ne treba maticna pricekaj i ustraj na povratu novaca (kompletnu svotu sa racuna bez amortizacije i slicne kriminalne izmisljotine) na koje imas pravo po zakonu. Ako ni tad ne ispune svoje zakonske obveze onda ih prijavis DI Online.
Ma već će oni izmisliti neku istu ploču u zamjenu pa bila ona i refurbished.

Ako ipak ne ponude identičnu ploču ili povrat iznosa koji je naveden na računu nemaš šta čekati 45 dana, lijepo im pošalji preporučeno s povratnicom dopis u kojem navodiš kako zahtjevaš da postupe prema Zakonu o zaštiti potrošača i da imaš pravo na identičan zamjenski proizvod ili povrat novca u punom iznosu koji si platio i naveden je na računu, raspiši se malo, možeš i navesti da si njihov redoviti kupac ako si u više navrata kupovao kod njih i da nikad nisi imao problema do sada i da bi bilo korektno od njih da ti izađu u susret i riješe reklamaciju na tebi zadovoljavajući način jer su ti oni već u startu prodali mrtvu ploču i neka malo kontaktiraju svog dobavljača u vezi toga jer se ipak radi o novoj komponenti koja od početka ne radi (možda je i u pitanju tvornička greška kod proizvodnje)
Kao prilog dopisu stavi kopiju računa i primke servisa.
Ako ti ne odgovore u roku od 15 dana na to (iako vjerovatno hoće) a ti imaš dokaz (povratnicu) da su primili tvoj dopis onda imaš osnove za prijavu DI.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 00:38   #152
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
držite se tog zakona kao pijani plota.. a taj zakon možete o tur obrisati...

dobit ćete nešto u zamjenu slično po performansama, a povrat novca ne.
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2009., 00:44   #153
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Ja san jednom baš u Linksa imao problem s pločom kojoj je otišao zvuk (da, dobro ste pročitali) i ono, bio sam u prolazu kupit nešto deseto pa sam pitao šta i kako dalje. Dobio sam odgovor da te ploče više nema i da ne mogu dobit novu, a da staru teško da će popravit pa mi mogu ponudit neku sličnu (mislim da je bila neka Abitova 200-300 kn jeftinija i 2x lošija od moje) i da je to to.

Ruku na srce, ja se nisan posebno ni raspita kakva su moja prava (ako ih u ovoj ludoj državi i iman) nego sam od prijatelja posudija zvučnu i nastavija dalje, jer je matična skroz uredno radila
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 08:16   #154
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
držite se tog zakona kao pijani plota.. a taj zakon možete o tur obrisati...

dobit ćete nešto u zamjenu slično po performansama, a povrat novca ne.
Ti to govoriš iz osobnog iskustva ili? Sa pravim pristupom i argumentima se može dosta toga postići, sve ovisi koliko čovjek ima vremena i volje da istjera svoja prava do kraja. Takvo je bar moje iskustvo po pitanju takvih reklamacija.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 12:09   #155
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
(mislim da je bila neka Abitova 200-300 kn jeftinija i 2x lošija od moje) i da je to to.

Ruku na srce, ja se nisan posebno ni raspita kakva su moja prava (ako ih u ovoj ludoj državi i iman) nego sam od prijatelja posudija zvučnu i nastavija dalje, jer je matična skroz uredno radila
To je tvoje pravo, ako tri se neda zezat, ili ako mislis da je tako najbolje.

Ljudi moji, za svoja prava ne pitate zaposlenika u Linksu, vec ih saznajte ovdje ili nazovite potrosac, a tamo trazite (ili zahtijevajte) ostvarenje istih.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 12:24   #156
Sardi
Premium
Moj komp
 
Sardi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Evo zvali me iz Linksa. Matična je zamijenjena, u međuvremenu ih opet imaju u prodaji, tako da danas idem po nju. Good times
Sardi je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 13:17   #157
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,946
Osobno mi je Links uvijek prvi izbor. Malo su poskupili, ali s pravom. Kvalitetna usluga se plaća.

U 6god sam imao svega par reklamacija koje su sve riješene bez problema. Svima preporučujem da idu tamo i još mi nitko nije rekao da je s njima imao problema. Sigurno i oni imaju svojih problema, ali mi kao kupci to ne osjetimo. Vidim da ne mijenjaju stalno ljude kao što to ostali čine i vidim da neki tamo rade već godinama, a to isto nešto znači.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 13:56   #158
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
u 4 godine koliko kupujem kod njih do sad nisam imao nikakvog problema a niti jedne reklamacije...
bego2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 14:44   #159
RiSbO
Premium
Moj komp
 
RiSbO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 253
reklamirao 6600gt prije 2 godine mislim ali nisu vise imali pa sam dobio 7600...inace vec kupujem dosta kod njih i nikakvih problema..
RiSbO je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 20:15   #160
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ti to govoriš iz osobnog iskustva ili? Sa pravim pristupom i argumentima se može dosta toga postići, sve ovisi koliko čovjek ima vremena i volje da istjera svoja prava do kraja. Takvo je bar moje iskustvo po pitanju takvih reklamacija.
vrlo dobro znam kako se tamo radi, znam dečke, i nemam riječi na njih.
Pokušavaju uvijek pstati maksimalno korektni.

no uvijek ima bisera koji zahtijevaju da im se grafulja koju su skurili tjedan dana prije isteka garancije zamjeni za najnoviji top model, i to da bude odmah isti čas.. e pa ne ide.
Ne moš za svoju 7800GT dobit novu GTX275, iako im je cijena jednaka...

i takvi jedini govore protiv Linksa..
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2009., 21:42   #161
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
... e pa ne ide.
Ne moš za svoju 7800GT dobit novu GTX275, iako im je cijena jednaka...
možeš dobiti 7800gt, ako je imaju. ili drugu robu u vrijednosti plaćene 7800gt.
nitko ne traži gtx275.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 12:39   #162
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
i takvi jedini govore protiv Linksa..
Ja nisam jedna od tih koje si naveo ali bih svejedno mogla navesti nešto protiv njih. Samo ću reć da su me razočarali, ali to nema veze s prodajom ili zaposlenicima, nego s njihovim načinom rada što se tiče njihovog oglasa za posao. Al mislim da to nije za ovu temu.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 12:46   #163
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Ja nisam jedna od tih koje si naveo ali bih svejedno mogla navesti nešto protiv njih. Samo ću reć da su me razočarali, ali to nema veze s prodajom ili zaposlenicima, nego s njihovim načinom rada što se tiče njihovog oglasa za posao. Al mislim da to nije za ovu temu.
Može malo više detalja?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 13:15   #164
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
... Al mislim da to nije za ovu temu.
pa za koju drugu?
kud ces bolje teme za to od "iskustva s linksom"?
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 13:28   #165
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Istina, da...

Uglavnom, prije jedno tri tjedna sam se javila na njihov oglas za prodavača IT opreme. Dva dana nakon toga me frajer zove da dođem na razgovor. Ja sva hepi, dođem tam, frajer me odveo u kafić blizu Linksa, dao mi neki upitnik sa standardnim pitanjima tipa koliku plaću očekujete, zašto ste vi prava osoba za ovaj posao, što bi učinila da... i sl.

Nakon toga mi je lijepo i detaljno objasnio o čemu se radi: radno mjesto, od čega bi se točno sastojao moj posao ukoliko ga dobijem, plaća, sve, sve. Nakon toga je rekao ako sam još zainteresirana da će mi dat neki kao test: napisano je par konfiguracija, u svakoj je nešto krivo ili nešto fali (npr. neodgovarajuća RAM memorija, krivi socket na matičnoj, fali napajanje ili grafa i tak...) Ja to lijepo riješim (zbog treme sam fulala dvije stvari, nisam skužila da u jednoj konfi fali grafa ), on veli: "ide to vama".

I on meni veli da su dobili puno prijava, da nemaju nikakvog testiranja kao ostale tvrtke, ali ako sam zainteresirana za posao, on će me zapisat pa će me zvati na probni rad: par dana po 4 sata. Naravno, taj probni rad se ne plaća. Naravno, pristala sam. Jer sam se nadala poslu. Jebiga...

I tak ja radila kod njih dva dana, jedan dan 4 sata, drugi dan 5 sati: slagala podloge za miševe na police, ljepila cijene, javljala se na telefon... I vele oni meni da sam se lijepo snašla, da su vidjeli dosta, da mogu doma, javit će mi se kao početkom sljedećeg tjedna (trebali su mi se javit početkom prošlog tjedna). Naravno, od njih ni traga ni glasa...

I neki dan naiđem na fhr-u na temu o linksu, otvorio neki frajer, njegov buraz je bio isto tak na tom probom radu, nisu mu se javili, bla, bla... Samo kaj je njegov buraz radio jedno 5 dana po 8 sati, znači puno radno vrijeme. Ja napišem svoje iskustvo i javi mi se frajer putem pm-a i veli da je njegov frend bio na razgvovoru, da su mu javili da je jedno mjesto popunjeno, ali da imaju još jedno slobodno i dal hoće doć na probni rok. Rekoh meni se nisu javili, otpisala sam ih već.

Eto... Dal sam se zajebala? Jesam, priznam to. Potrošila sam 100kn za autobusne karte do Zg-a u dva dana i još 50 kaj sam dala frendu za benzin kaj me vozio dvaput tamo. Sjebala sam se, da... Al kaj, nadala sam se poslu, jer mi zbilja trebaju pare. U par navrata sam bila kod njih u dućanu, uvijek svi pristojni, sve je okej bilo uvijek, nikakvih problema ili sranja. Razočarala sam se jednostavno, jer se nisam nadala takvoj neozbiljnosti i neodgovornosti s njihove strane.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 15:28   #166
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
@TheEmpress, znači ipak to nisi ti bila juče u skladištu u linksu?
Gledam neku curu, muku muči s kutijama i robom, čisto mi ju je došlo žao.

Uglavnom, nisi prva koja je prošla nešto takvo...
Posvuda na netu se ekipa žali na izrabljivanje, podplaćenost, loše uvjete rada i slično.

To je jedina bitna stvar koja kod njih ne štima, no budimo realni - ni drugi nisu bolji. Dapače, često su i gori...

Ma, pitaj samo Fleksa
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 15:30   #167
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Znam da nisam ni prva ni jedina niti su oni jedini koji to rade. Al eto... Kaj sad, bilo pa prošlo. Al mogli su mi bar javit mailom da me neće zaposlit.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 17:47   #168
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Uglavnom, nisi prva koja je prošla nešto takvo...
Posvuda na netu se ekipa žali na izrabljivanje, podplaćenost, loše uvjete rada i slično.

To je jedina bitna stvar koja kod njih ne štima, no budimo realni - ni drugi nisu bolji. Dapače, često su i gori...D
Da...nažalost ovakva iskustva su postala uobičajna, umjesto iznimke, ovakvo šta je postalo pravilo A drugi.....prvi, drugi, treći, sve je to isti k. svi oni posluju na isti način ili bar više-manje na isti. Ja i prika smo u kratko vremena zajedno odradili cijeli ST (Links, Vemil, HGspot, Procesor i Formel ako se ne varam?) na ovakvu šemu, znači 5-10 dana "testnog" i neplaćenog rada da te posli više niko ni ne kontaktira, čak ne dobiješ ni odgovor jesi li ili nisi zadovoljio, ne dobiješ ništa, a kad pitaš, dobiješ odgovor "da će te kontaktirat nakanadno"
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 23:34   #169
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Istina, da...

Uglavnom, prije jedno tri tjedna sam se javila na njihov oglas za prodavača IT opreme. Dva dana nakon toga me frajer zove da dođem na razgovor. Ja sva hepi, dođem tam, frajer me odveo u kafić blizu Linksa, dao mi neki upitnik sa standardnim pitanjima tipa koliku plaću očekujete, zašto ste vi prava osoba za ovaj posao, što bi učinila da... i sl.

Nakon toga mi je lijepo i detaljno objasnio o čemu se radi: radno mjesto, od čega bi se točno sastojao moj posao ukoliko ga dobijem, plaća, sve, sve. Nakon toga je rekao ako sam još zainteresirana da će mi dat neki kao test: napisano je par konfiguracija, u svakoj je nešto krivo ili nešto fali (npr. neodgovarajuća RAM memorija, krivi socket na matičnoj, fali napajanje ili grafa i tak...) Ja to lijepo riješim (zbog treme sam fulala dvije stvari, nisam skužila da u jednoj konfi fali grafa ), on veli: "ide to vama".

I on meni veli da su dobili puno prijava, da nemaju nikakvog testiranja kao ostale tvrtke, ali ako sam zainteresirana za posao, on će me zapisat pa će me zvati na probni rad: par dana po 4 sata. Naravno, taj probni rad se ne plaća. Naravno, pristala sam. Jer sam se nadala poslu. Jebiga...

I tak ja radila kod njih dva dana, jedan dan 4 sata, drugi dan 5 sati: slagala podloge za miševe na police, ljepila cijene, javljala se na telefon... I vele oni meni da sam se lijepo snašla, da su vidjeli dosta, da mogu doma, javit će mi se kao početkom sljedećeg tjedna (trebali su mi se javit početkom prošlog tjedna). Naravno, od njih ni traga ni glasa...

I neki dan naiđem na fhr-u na temu o linksu, otvorio neki frajer, njegov buraz je bio isto tak na tom probom radu, nisu mu se javili, bla, bla... Samo kaj je njegov buraz radio jedno 5 dana po 8 sati, znači puno radno vrijeme. Ja napišem svoje iskustvo i javi mi se frajer putem pm-a i veli da je njegov frend bio na razgvovoru, da su mu javili da je jedno mjesto popunjeno, ali da imaju još jedno slobodno i dal hoće doć na probni rok. Rekoh meni se nisu javili, otpisala sam ih već.

Eto... Dal sam se zajebala? Jesam, priznam to. Potrošila sam 100kn za autobusne karte do Zg-a u dva dana i još 50 kaj sam dala frendu za benzin kaj me vozio dvaput tamo. Sjebala sam se, da... Al kaj, nadala sam se poslu, jer mi zbilja trebaju pare. U par navrata sam bila kod njih u dućanu, uvijek svi pristojni, sve je okej bilo uvijek, nikakvih problema ili sranja. Razočarala sam se jednostavno, jer se nisam nadala takvoj neozbiljnosti i neodgovornosti s njihove strane.

moram priznat da me iznenadilo ovakvo ponašanje s njihove strane.
Da , zakonski ti se nisu dužni javit.
Međutim , ono što ih je uvijek dijelilo od seljačije , Veky-Miki kombinacija je bila doza ljudskosti , i nepojmljivo mi je da su se ovako ponijeli prema tebi.
siguran sam da neko iz Linksa čita ova "iskustva" , i nadam se da ovakve svinjarije neće postati praksa.
Jer ako postanu , onda , zbilja idu na "kadrovsku razinu" vemulja

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 19.11.2009. u 23:36. Razlog: ..
  Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 13:16   #170
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ja nemam neka pretjerano negativna iskustva s Linksom, ali nisu ni pretjerano pozitivna.

Dva puta mi je memorija riknula (onaj Crucial Ballishitix ) i prvi put su mi je zamjenili za novu, no trajalo je jedno 30-40 dana (znam, u zakonskom roku, no opet...).

Drugi put (nedavno) sam ponovno reklamira RAM jer je otkazao poslušnost, no to se baš poklopilo s onim poskupljenjem RAM-a.

Kako taj RAM više nisu imali (praktički jedini u njihovoj ponudi), a cijena u dućanu se jedino njemu nije dizala ponudili su mi neki drugi s mojom nadoplatom, s tim da su moj ram računali po zadnjoj cijeni (~450kn), s tim da je plaćen oko 550.

U to vrijeme najobičniji RAM je koštao 550-600kn, a kako sam ja već nabavio Muskhina u HGspotu za 460kn, nisam se htio gnjavit s njima, pogotovo jer je stigao WDTV live u to vrijeme pa sam nadoplatio za nj.

S tim da od sad gotovo sve kupujem u lokalnim trgovinama jer je tako "najsigurnije" jer preko telefona se ništa nemože riješit.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 20.11.2009., 20:32   #171
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Al mogli su mi bar javit mailom da me neće zaposlit.
Meni su javili, 4 dana nakon razgovora.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2009., 18:46   #172
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Eto... Ja smrdim očito.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2009., 19:02   #173
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Je, pomalo i jesu đubrad. Ovima koje ne žele, bar su im mogli mail poslat da im ne pašu, nisu kvalificirani ili tako nešto, pa makar i "Ne zanimate nas, bok."
A ne da ljudi čekaju 2 tjedna bezveze i troše vrijeme.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2010., 13:16   #174
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
eto docekali smo i mi.. otvorio se Links u puli

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.03.2010. u 13:30. Razlog: Sliku u thumb ili 50 kb max :-)
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 13:24   #175
Malacrass
RAKIJA
 
Malacrass's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Orahovica
Postovi: 76
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Eto... Ja smrdim očito.
Istina =)

Kupovo sam u linksu par navrata manje stvari te samo jednom veču svotu para koja je bila preko 10k kn.
Pošto sve radim u zadnji čas naručio sam robu u petak...
Poslo sam još pitanje dal ima šanse da dođe preko vikenda i odg je bio ne. Naravno sam sam si kriv al ok.
U sub su me nazvali i rekli da imaju prevoz do moje adrese pa ako nije problem da to raskusuramo.
Roba je stigla i sve 5+.
__________________
Malacrass je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 15:54   #176
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,768
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
eto docekali smo i mi.. otvorio se Links u puli
Živim 20m dalje i propustio sam otvorenje? Oh, blast!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 17:39   #177
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
A di je " Šaraf"



Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 18:41   #178
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
neću pljuvati po firmi u kojoj sam radio preko dvije godine, samo ću reći da sam u to vrijeme zapošljavanja utrošio cijeli svoj godišnji odmor (iz druge firme) na neplaćeni probni rok u Linksu. nije mi žao niti sekunde, bilo je to jako obrazovno iskustvo. inače firma je iznutra hijerarhijski posložena kao megakorporacija tipa Weyland-Yutani (u smislu da svi koji opstaju duže vrijeme postaju replikanti vlasnika i šefova) i za najmanje 3 do četiri godine predviđam im totalnu regionalnu dominaciju u sektoru prodaje hardwarea. još da imaju odnos prema zaposlenicima poput Googlea gdje bi im bio kraj...
just my 2 cents
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju

Zadnje izmijenjeno od: Skorn. 05.03.2010. u 18:58.
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 19:33   #179
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Sve to stoji ali fale im još 2 najbitnije stvari:
- odnos prema kupcima (korektno i pošteno rješavanje reklamacija a ne tamo izmišljanje nekakvih amortizacija koje nemaju veze sa poslovanjem prema zakonima i držanje komponenti na servisu po par mjeseci)
- niže cijene

Ako se ostvari tvoja prognoza o regionalnoj dominaciji onda povoljnije kupovanje u Stinksu možemo zaboraviti ali bar bi mogli poraditi na prvoj stavci i promijeniti svoj odnos prema kupcima. Ja osobno se radije vraćam i kupujem opet negdje gdje znam da me cijene kao kupca i da će u slučaju reklamacije kupljene robe riješiti to na zadovoljstvo kupca a ne da prodavač gleda na koji način će na kraju priče najmanje izgubiti ili čak i zaraditi zakidanjem kupca.
Ponekad je dugoročno gledano isplativije riješiti reklamaciju i s gubitkom ali na taj način pridobiti stalnog kupca koji će privući još najmanje jednog kupca sa svoje strane umjesto toga mnogi su već prekrižili Links sa svog popisa trgovina jer im se jednostavno - zgadio
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 20:08   #180
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Ako netko zna....

Opis problema:
Ploča kupljena 05.01.2008. (garancija 24 mjeseca) - Gigabyte P35-DS3R
Ploča krepala i u zamjenu dobivena (14.10.2009.) Gigabyte GA-P43-ES3G
Ploča opet krepala.
U reklamacijskom listu nigdje ne piše o nikakvom jamstvu.

Što napraviti?

Unaprijed hvala.
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na