Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.11.2010., 21:57   #1441
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ja imam od Atlante 2434 ruter, pitanje dal ga uopće još ko ima. Nego ruter jest masivan, i nema previše opcija al je full stabilan,jedino kaj ima bug da se zna zblokirat ako wlan nije uključen, no ak je uključen nikakvih problema
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2010., 01:58   #1442
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
Citiraj:
Autor Dawar Pregled postova
Ja imam od Atlante 2434 ruter, pitanje dal ga uopće još ko ima. Nego ruter jest masivan, i nema previše opcija al je full stabilan,jedino kaj ima bug da se zna zblokirat ako wlan nije uključen, no ak je uključen nikakvih problema
to je "buco" famozni


je, stabilna mrcina, da ga hebeš, al jako rijedak.
Vrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.12.2010., 13:05   #1443
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
HRT, RTL i Nova su pokrenuti i kodirani u NDS.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2010., 16:13   #1444
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Potvrđujem mada mi nije htio lockat na RTlu,al to je valjda do loše postavljene 16najtice...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2010., 20:21   #1445
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
http://www.bnet.hr/cro/3d/3dcarnet

zanima me taj jebeni najam modema, ko još u današnje vrijeme iznajmljuje modeme osim ovakve bagre

1. wlan modem jednokratno 500kn:
-je li to onda moj modem ili opet neke cake leže iza toga?
-vrijedi li tih 500kn i za 3dcarnet?
-ako neću htjeti uzeti modem kod njih nego kupiti na oglasniku, hoću li moći dobiti tu uslugu 3dcarnet?

2. kakva je situacija s tom televizijom koju nude?
-je li u tu osnovnu pretplatu 192 kn ukljućena mogućnost spajanja više tv-a na jedan STB ili se to dodatno plaća?
-koliko tv-a maximalno?
-kakvu opremu dobiješ i koje su cake sa spajanjem?
-koja je kvaliteta slike i koja rezolucija?

3. telefon, kakva opet spika s najmom telefona?
vid ovo:
piše u cjeniku
+xtel flat 18kn mjesečno.
jel tih 18kn se plaća samo za one koji ne uzimaju 3dcarnet paket, ili plaćam i ja koji računam na 3dcarnet?


najjednostavnije me zanima sljedeće:
koliko bih ja platio priključenje, te mjesečnu ukupnu cijenu pretplate, svih najmova pizdi materina ako imam za spojiti
2 tv-a (ili 3 tv-a), stolni pc i laptop wirelessom, te želim 1 telefonski broj sa ispisom poziva i ako je besplatno, flat fiksnim razgovorima?
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2010., 21:40   #1446
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
Citiraj:
Autor sirupdzija Pregled postova
http://www.bnet.hr/cro/3d/3dcarnet

zanima me taj jebeni najam modema, ko još u današnje vrijeme iznajmljuje modeme osim ovakve bagre
Iskon iirc?

Citiraj:
1. wlan modem jednokratno 500kn:
-je li to onda moj modem ili opet neke cake leže iza toga?
-vrijedi li tih 500kn i za 3dcarnet?
-ako neću htjeti uzeti modem kod njih nego kupiti na oglasniku, hoću li moći dobiti tu uslugu 3dcarnet?
Nop, moraš vratit kad raskidaš.
Da.
Ne možeš, radi se o kabelskom modemu, samo oni dijele i samo njihove pristaju spajat u mrežu.

Citiraj:
2. kakva je situacija s tom televizijom koju nude?
-je li u tu osnovnu pretplatu 192 kn ukljućena mogućnost spajanja više tv-a na jedan STB ili se to dodatno plaća?
-koliko tv-a maximalno?
-kakvu opremu dobiješ i koje su cake sa spajanjem?
-koja je kvaliteta slike i koja rezolucija?
Osnovni paket je analogija. Možeš sam priključak na više telki izvest, oni ti sam moraju osnovni provuć.
Prošireni paket je digitalija, dolazi njihov STB s njihovom karticom, jedan STB po telki, za svaki dodatni se još jedna pretplata plaća kolko ja znam.
Ak se uzme HD Start paket, dolazi HD STB koji je mnogo bolji od ovog koji s proširenim dolazi, kvaliteta slike na ovom običnom STB-u je standard DVB-C digitalija. HD STB podržava sve HD reze, al ovisi o kanalu koji emitira u full hd-u.

Citiraj:
3. telefon, kakva opet spika s najmom telefona?
vid ovo:
piše u cjeniku
+xtel flat 18kn mjesečno.
jel tih 18kn se plaća samo za one koji ne uzimaju 3dcarnet paket, ili plaćam i ja koji računam na 3dcarnet?
Ak uzimaš 3DCarnet, ne plaća se. Nema najma telefona, nego se radi o flat pozivima prema fiksnim svim u hrvatskoj.

Citiraj:
najjednostavnije me zanima sljedeće:
koliko bih ja platio priključenje, te mjesečnu ukupnu cijenu pretplate, svih najmova pizdi materina ako imam za spojiti
2 tv-a (ili 3 tv-a), stolni pc i laptop wirelessom, te želim 1 telefonski broj sa ispisom poziva i ako je besplatno, flat fiksnim razgovorima?
Znaš računat? Evo ti link, link na cijenik je na stranici. http://www.bnet.hr/cro/3d/3dcarnet

(naglasak, za spajat više od jednog kompa trebat ćeš router koji podržava PPTP sa automatskim dhcp-om. prošnjofaj malo po threadu za upute i detalje)
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2010., 21:50   #1447
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
ostajem ja pri opticarnetu, hvala puno na iscrpnom infu.

ovaj bnet je sme-će
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2010., 22:00   #1448
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Osnovni paket je analogni? kakav je to cirkus, radije cu ici na maxtv valjda je on digitalan. Svašta...
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 01:24   #1449
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
preferiram ja analogiju iskreno.


a uostalom, ak dramite tolko, slobodno se pokupite van threada, niko vas ne drži.
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 08:55   #1450
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Osnovni paket je analogni? kakav je to cirkus, radije cu ici na maxtv valjda je on digitalan. Svašta...
LOL, pa možeš ti ako želiš dobiti i STB pa ćeš imati digitalni paket. Analogija je super jer možeš spojiti koliko želiš televizora i ne moraš kupovati DVB-T prijemnik za svaki od njih.

Samo ti odi na MaxTV pa javi kako si zadovoljan
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2010., 09:35   #1451
Hazz
Premium
Moj komp
 
Hazz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Hrvatska/Zagreb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor sirupdzija Pregled postova
ostajem ja pri opticarnetu, hvala puno na iscrpnom infu.

ovaj bnet je sme-će
Po čemu ti je bnet smeče, prije su smeče ovi ISP-ovi kaj koriste paricu.. I koji nikad ne isporuče brzinu koju plačaš..
Hazz je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 12:21   #1452
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
istina, ne isporuče deklariranu brzinu, na opticarnetu ti isporuče brzinu veću od deklarirane

smeće je zato što je osnovni paket okljaštren do bola i nekvalitetan, još ako velite da je analogija u pitanju, pa kako to onda funkcionira u digitalno doba?
šta signal dolazi putem interneta i pretvara se u analogni?!?!
za to još nisam čuo, svašta.

nadalje, od filmskih kanala je samo cinestartv i još poneko smeće koje nema titlova, pa neće mi starci gledat filmove na engleskom i njemačkom bez titlova, koja korist od tih programa?

isto vrijedi za sportski dio programa koji bi mene zanimao, sve bez titlova, jedino sportklub imaju koji nije ni do koljena nečem iole kvalitetnom. ok ja kužim engleski ali moj stari i buraz baš i ne pa opet nema svrhe.

bitno da su pretrpali popis kanala svakakvim burgijama, lokalnim kanalima koje nitko ne gleda jer su smeće, regionalnim televizijama koje su isto to.

pa što onda plaćam tu popriličnu cifru? hrt1,2, novu, rtl i cinestartv plus sportklub??
moš si mislit da dam pare za to, ak hoću pogledat koju tekmu, pogledat ću na myp2p.eu i bok.

film ću skinut s torrenta spržit mu titl i pustit starcima sa usb-a.

ostali programi nisu vrijedni spomena, reality tv, csi miami tv (fox crime) i ostale gluparije, cmc -aaaaaahaaaaaaha, kako mi se sluša hrvatska muzika, lud sam za time.

bogme razočaranje od bneta.

pitaj boga kako taj strašni 8mbps internet radi kad se još i 2-3 tv-a nakače na cuclanje.
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 12:44   #1453
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
LOL, pa možeš ti ako želiš dobiti i STB pa ćeš imati digitalni paket. Analogija je super jer možeš spojiti koliko želiš televizora i ne moraš kupovati DVB-T prijemnik za svaki od njih.

Samo ti odi na MaxTV pa javi kako si zadovoljan
To je onda druga stvar. Ako vec dajem novce onda zelim i digitalni signal.
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 13:47   #1454
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor sirupdzija Pregled postova
smeće je zato što je osnovni paket okljaštren do bola i nekvalitetan, još ako velite da je analogija u pitanju, pa kako to onda funkcionira u digitalno doba?
šta signal dolazi putem interneta i pretvara se u analogni?!?!
za to još nisam čuo, svašta.


pitaj boga kako taj strašni 8mbps internet radi kad se još i 2-3 tv-a nakače na cuclanje.
jel ti uopče znaš o čemu pričaš?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: pinkskin. 04.12.2010. u 14:42.
pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 14:00   #1455
Hazz
Premium
Moj komp
 
Hazz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Hrvatska/Zagreb
Postovi: 75
Ja imam 3 televizora spojena na isti kabel, još jedan koji je na digitalni STB posjen i još računalo koje ima i više nego 8 Mbps i odličan ping... I još digitalni prijamnik ima poseban modem za sebe za net.. Slika na analognom signalu je bolja nego taj opticarnet i max tv... i da jesi vidio kako izgleda STB od bneta ??? kako je mali, a ne vaše hrge koje koristite za maxtv. Ti možda imaš brz net, al zake, jer si blizu centrale pa moš imat.. Moj bratič je 1 km od centrale i ima jedva 3 Mbps... Toliko o parici... I bnet barem ima svoju infrastrukturu za razliku od optime koja koristi kabove od HT-a

EDIT: Da se nadovežem na tvoje iznajmljivanje modema.. Iznajmljuje ih zato jer su kvalitetni, a ne ko tscum da daje ona sranja koja se nonstop kvare i koja su totalno nepouzdana.. Imam isti modem več jedno 5 godina kolko imam net od njih i nikad problema, a u tom roku je jedan moj kolega promjenio njih 6... Ima max adsl...

Zadnje izmijenjeno od: Hazz. 04.12.2010. u 14:06.
Hazz je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 15:32   #1456
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
jel ti uopče znaš o čemu pričaš?
ne, kojim putem bi bnet ušao u moju kuću (ne živim u stanu tj zgradi, dakle) kad bih se pretplatio na 3dcarnet?

neki poseban kabel? optika? pojma nemam.
spominjete paričare, dakle oni to očito nisu...
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 15:59   #1457
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Bnet ti ide preko koaksijalnog kabla, znači to je onakav kabal kakv se koristi kod spajanja zemaljske antene i TV-a. Najbolje kod bneta je da TV necucla ništa tvoju internet vezu
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 16:02   #1458
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
Citiraj:
Autor Hazz Pregled postova
Ja imam 3 televizora spojena na isti kabel, još jedan koji je na digitalni STB posjen i još računalo koje ima i više nego 8 Mbps i odličan ping... I još digitalni prijamnik ima poseban modem za sebe za net.. Slika na analognom signalu je bolja nego taj opticarnet i max tv... i da jesi vidio kako izgleda STB od bneta ??? kako je mali, a ne vaše hrge koje koristite za maxtv. Ti možda imaš brz net, al zake, jer si blizu centrale pa moš imat.. Moj bratič je 1 km od centrale i ima jedva 3 Mbps... Toliko o parici... I bnet barem ima svoju infrastrukturu za razliku od optime koja koristi kabove od HT-a

EDIT: Da se nadovežem na tvoje iznajmljivanje modema.. Iznajmljuje ih zato jer su kvalitetni, a ne ko tscum da daje ona sranja koja se nonstop kvare i koja su totalno nepouzdana.. Imam isti modem več jedno 5 godina kolko imam net od njih i nikad problema, a u tom roku je jedan moj kolega promjenio njih 6... Ima max adsl...
ok sad mi je jasnije.

ali još uvijek:
1. kako izgleda instaliranje bneta u kuću?
uvođenje novih kablova, bušenje zidova, instaliranje novih uređajčića u tavan? koliko posla, koliko novaca, koliko žica, koliko uređaja, koliko prilagođavanja?

2. prilikom priključenja, morao bih dati 500kn za wlan modem ukoliko ne želim plaćati mjesečni najam 30kn za 3dcarnet?

3. je li digitalni prijemnik u osnovnom paketu ili se plaća dodatno i koliko? na njega se pretpostavljam samo 1 tv može nakačit?

4. ja nemam ni maxtv ni optitv i ne zanima me to dok se u programe ne ubaci nešto vrijedno spomena (osnovni paket) a ne ove realityshow pizdarije i fox crime, cinestartv programčići za lake filmiće i serijice.
-ima li na tom bnet tv-u išta u osnovnom paketu a da vrijedi? zanima me kvalitetan film (s titlom), kvalitetan sport (s ili bez komentatora razumljivih nama) i možda i najbitnije, kvalitetan dokumentarni i obrazovni program.

ima li na tom popisu programa išta što upada u ove kategorije gore?
vidim da imaju:
animal planet - zanimalo bi mog starog i bilo bi mu super ali -nema titlova

discovery - senzacionalističko lomljenje granica između ekstremnog sporta i preživljavanja u divljini ala onaj debil s rtl-a što ždere sve na što naiđe. opet - nema titl, dakle bezvrijedno.

ako se gdje varam, vi me ispravite i recite gdje je što kvalitetno i gdje griješim.

national geographic - e ovo je ok i mislim da bi bilo po volji svima, ali ne isplati mi se uzimat samo zbog par dobrih programa osim ako nisu baš TOLIKO DOBRI.

zone reality - ala discovery, pretjerivanje i napuhivanje svega i svačega od čega je samo djelić senzacija, a zbog tog pretjerivanja s vremenom postaje dosadno i odbojno.

via history - nikog povijest ne zanima, preskačem.

via explorer - moglo bi bit ok, al nemam pojma.


filmski: jedino cinestartv ali to je više holivudsko drljanje i mrljanje, ali ok, barem nešto od filmova što bi se možda isplatilo pogledati ima. tv1000, ne znam, po opisu se ne čini loše ali vuče mi na rtl i novu - repriza repriza repriza alert!
universal - bapski program.
ostalo je praznoglava zabava ili neupotrebljivo radi tog što nema titlova.

sportski: jedino sportklub. neisplativo radi samo toga, barem ja tako mislim a vi mi recite ima li na tom programu nešto senzacionalno dobro da bi se samo radi njega isplatilo uzeti bnet. ostalo je na engleskom i njemačkom.

zabavna kategorija nikog ne zanima,informativna ne, regionalna i lokalna također, dječji kutak, ni kutak za "odrasle" (moš mislit) nikog ne zanimaju, tak da ti svi programi navedeni tamo otpadaju kao razlog za uzimanje bneta.

da rezimiram:

-national geographic, via explorer možda

-sportklub

-cinestartv, tv1000 možda

gdje fulavam?


tolko o parici veliš?
mene ne zanima tvoj bratić ni netko treći, mene zanima moja situacija, a ona je što se trenutnog opticarneta tiče, jako dobra i ne želim ju mijenjati na nešto skuplje, upitne kvalitete i vrijednosti usluge.

pitanja sam postavio, nadam se da će mi netko odgovoriti barem na dio pa ćemo onda razmisliti isplati li se uzimati ili definitivno ne.

hvala unaprijed (a i unazad) na korisnim odgovorima.
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 16:54   #1459
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Prvo pitanje je gdje ti živiš i dali ti je uopće dostupan bnet
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 17:35   #1460
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
uskoro će biti
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 18:32   #1461
Hazz
Premium
Moj komp
 
Hazz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Hrvatska/Zagreb
Postovi: 75
Ti kažeš njima oš bnet, 3d carnet, taj i taj ruter, oni kroz par dana te nazovu, čovjek pita kolko metara ima od ulaza do televizora, dodu, postave ti kabel, postave ti razdjelnik da kabel ide na ruter i jedan tv, naštimaju ti ruter i to je to. Ti poslje možeš stavit još kolko očeš televizora na onaj izvod iz razdjelika koji ide na TV. Sad neznam kolko se plača, al ako si pod ugovorom, ništa ili 1 kn, ja nisam ništa plačao.. Neznam kakve su kvalitete ruteri al ja imam 2 ciscova modema i odlični su.. A vjerojatno su i ruteri, jer kolko čujem isto su ciscovi... Sad neznam kako če ti telefon spojit, ja imam modem i modem ima u sebi i za internet i za dva telefona priključak tak da telefon i net idu prek jednog uređaja. STB dobiješ u proširenom i dobiješ samo jedan uređaj, dode ti 30 kn mjesečno, s tim da na ostalim televizorima normalno gledaš osnovni paket bez potrebe za dodatnim uređajima. Animal planet ti ima prijevod, i večina programa makar oni rekli da nema... Pogotovo u proširenom, možeš izabrat više jezika i podnaslova... U proširenom dobiješ još puno programa kaj se bave znanošču i tak... Velika večina ima prijevod, makar pisalo da nema.. I još dobiješ u proširenom SciFi program, meni jedan od najboljih programa..

Zadnje izmijenjeno od: Hazz. 04.12.2010. u 18:38.
Hazz je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 18:44   #1462
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
@ Sirupdzija : Daj nas na ovom threadu poštedi tvog visokoumnog promišljanja o kvaliteti ponuđenih programa. Baš me zabole što se tebi sviđa. Postavi pitanja za koja misliš da bi ostali korisnici Bneta mogli imati odgovor iz vlastitog iskustva. Za ostalo se možeš informirati u Bnetu, pa neću valjda ja surfat' njihovom stranicom i gospodinu Sirupdziji prenositi cijene ponuđenih paketa.
Ak' voliš puno pisat', otvori si blog
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 21:08   #1463
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Traljava im je korisnička podrška i sporost na odgovaranje mejla kojeg sam čekao 4 dana i pošaljem ja njima da hoće bit šta od tog mejla da čekam već 4 dana da mi odgovore i dobim nazad mejl da im pošaljem podatke od izmjerene brzine itd. a to sam već u prvom mejlu kojeg sam poslao prije 4 dana napravio i reko im da sam im poslao već sve to da nek si pročitaju da mi se neda to sve opet pisat i onda je tek našo mejl pa mi je napravio fwrd i reko da ostavim podatke balbal da će me tehničari kontaktirat, mogu mislit kolko će to trajat... i znam dosta mojih kolega kojima su isto napravili to stvarno nije ok, jako neozbiljno od njih prema korisnicima.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 04.12.2010. u 22:32.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 21:26   #1464
Hazz
Premium
Moj komp
 
Hazz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Hrvatska/Zagreb
Postovi: 75
Dobro to bi mogli poboljšat kaj je je...
Hazz je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 23:24   #1465
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Zanima me, ima li tko problema s B.netovim netom u području Novog Zagreba?
Meni kući već satima ne radi.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 23:40   #1466
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Imam problema zato im i šaljem mail također novi zagreb samo šta ja imam net,al od 16 mbps ja imam 2 i tako uvijek navečer bude,a ujutro i po danu je oko 13,upload je isto loš,nadam se da će to riješit i kontaktirat me valjda uskoro.

P.S
Jesi probao reset opalit, možda se zbrejkalo nešto.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 04.12.2010. u 23:46.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 23:50   #1467
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Moj problem je nedostupnost usluge, brzina je meni sasvim sporedna stvar (jer je trenutno 0 ). Ipak smo sasvim drugačija priča, tebi su možda "problem" susjedi koji svojim prometom degradiraju tvoj.
No kako bilo, sretno s time!
Reset sam napravio, modem u svom logu kaže kako nije uspio dobiti parametre za upstream...Dogodilo mi se nešto slično prije par dana ali je proradilo sve za 15 minuta, dok danas već od 17h nemam ništa.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 23:52   #1468
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Da obično kad ga resetiraš mu treba nekih 15-20 minuta da se opet vrati DS i US frend kaže pak da je on čekao kad je resetirao 45 minuta, a ko će ga znat šta mu je. (možda nisi račun platio )
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 23:56   #1469
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Bez brige, sve je plaćeno, jednom sam zakasnio s plaćanjem (tj. uplatio sam na taj dan kad su me iskopčali) i simptomi su sasvim drugačiji - na mom Webstaru žmirkaju sve LED-ice i ne možeš pristupiti konfiguraciji modema
Kad nema parametara, onda mogu čačkati po modemu koliko me volja, a kad ih uspije dobiti, jedino vidim sistem status
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 00:01   #1470
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Aha.

To je najgore kad se nešto skuca recimo u subotu, a nedjeljom ne rade... ništa čekaj pa ako nebude ništa do pon. zovi i to ti je to.

P.S

Nisam siguran dal njihova podrška 0-24 vrijedi i za privatne korisnike ili samo za poslovne...

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 05.12.2010. u 00:33.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na