Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.09.2019., 12:44   #2431
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Pa Grosjean nije pay driver.
draksa je offline  
Staro 04.09.2019., 12:50   #2432
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Problem je bio taj što je Toro Rosso kao B-momčad ostvario pobjedu prije Red Bulla. Šasija je bila copy paste od Red Bulla i Red Bull je bio "bolji" bolid. Toro Rosso je imao težište prema kraju bolida, što se pokazalo kao odlična kombinacija na low downforce stazi na kojoj je lijevala kiša. Navodno je i Gerhard Berger trollao ekipu iz A-momčadi tipa "dali ste nam mrvice, a mi Red Bullu i Matešiću prvu pobjedu"
S obzirom na praktički identične bolide, mislim da je najveću razliku te sezone napravio Ferrarijev motor. Iako je razvoj motora bio zamrznut na kraju 2006-e sezone, Ferrari i Mercedes su pod izlikom popravljanja pouzdanosti usput dodavali performanse svojim motorima. Zato je i FIA kasnije dopustila Renaultu izjednačavanje s tada najboljim Mercedesom. A Toro Rosso, kad je dobio isti bolid kao Red Bull tamo oko Monaca, redovno je bio brži od Red Bulla praktički na svakoj utrci.
reiben101 je offline  
Staro 04.09.2019., 13:10   #2433
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Šasija je bila ista ali weight distribution nije.
Ok, motor je svakako bio bolji nego Renault RS27 (ako se ne varam da se tako zvao tadašnji) koji je bio u Red Bullu.

No uz motor, rekao bih da je i Vettel kudikamo tada bio bolji vozač i od DCa i od Webbera iako je vozio svoju drugu sezonu tj prvu cijelu.

Nešto slično kao kad danas gledaš Leclerca i Hulkenberga. Jedan je odmah kao balavac pokazao da je vrhunski vozač, a drugi da je samo dobar da godinama popunjava grid.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 04.09.2019., 13:52   #2434
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
S tehničke strane i dalje sam uvjeren da je najveću razliku napravio motor, a pogotovo kad su dobili zadnju verziju 2 utrke prije Monze.

A za vozače se slažem i tu je definitivno Vettel napravio razliku. Webber je još i bio solidan (do kraja 2010-e), ali DC je bio katastrofa. Da nije bilo onog sretnog podija u Monacu skoro pa ne bi imao niti boda.
reiben101 je offline  
Staro 05.09.2019., 10:17   #2435
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Racing incident gdje je max kriv za njega i napokon sebe izbacio iz trke svojom gluposti, ali je i sjebao trku kimiju.
Tipicno maxovski na silu gdje nitko normalan ne bi isao tako "pretjecati" ali neka, ovaj put nije upalilo debilu.
Cijeli svijet kaže racing incident, nisu mogli vidjeti jedan drugog, čak i Kimmi šuti, samo stručnjak najveći na svijetu kaže Max kriv i još vrijeđa i naziva pogrdnim imenima. I onda pila druge kako je on realan i njegovi komentari su poduprti činjenicama (šteta što si pobjegulja imali bi par radnih mjesta za tebe u politici kod nas). Pa Brko je za tebe mila majka,dabogda Max bio prvak narednih 10g tako da prestaneš uopće gledat F1 i trolat tu po forumu.Šteta što nema kakav ignore ovdje, jer ovakvih koji bolje od sebe nazivaju "debilima" da bi zadovoljili neke svoje primitivne potrebe i ljubomoru, te vrijeđanjem i omalovažavanjem umanjili osobni neuspjeh u životu, samo truju temu i tjeraju prave ljubitelje sporta s teme.
Prki je offline  
Staro 05.09.2019., 10:50   #2436
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Cijeli svijet kaže racing incident, nisu mogli vidjeti jedan drugog, čak i Kimmi šuti, samo stručnjak najveći na svijetu kaže Max kriv i još vrijeđa i naziva pogrdnim imenima. I onda pila druge kako je on realan i njegovi komentari su poduprti činjenicama (šteta što si pobjegulja imali bi par radnih mjesta za tebe u politici kod nas). Pa Brko je za tebe mila majka,dabogda Max bio prvak narednih 10g tako da prestaneš uopće gledat F1 i trolat tu po forumu.Šteta što nema kakav ignore ovdje, jer ovakvih koji bolje od sebe nazivaju "debilima" da bi zadovoljili neke svoje primitivne potrebe i ljubomoru, te vrijeđanjem i omalovažavanjem umanjili osobni neuspjeh u životu, samo truju temu i tjeraju prave ljubitelje sporta s teme.
Kolko vidim i Rosberg kaze Max kriv. I ja se slazem. I jos puno ljudi, to sto ti kazes "cijeli svijet" nije nikakav pokazatelj
Da je slucajno Kimi ispao, a Max nastavio voznju, nema sanse da mu ne bi zakeljili neku kaznu. Ovako nemam nista protiv da nisu. Kao sto sam ranije napisao, po meni je ovo kao kad ja igram gran turismo - uleti u zavoj ovome ispred u bok, i izguraj ga.
Max je ocito vidio Kimija, s obzirom da je ovaj bio preko pola bolida ispred. Ono sto je trebao napraviti je prikociti i uci u zavoj iza njega. Sam je sebe doveo u losu poziciju na stazi, i ocekivao da ce ga ostali pustiti ispred sebe kad je uletio u zavoj.
rendula je offline  
Staro 05.09.2019., 11:06   #2437
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Isto tako puno ljudi(puno više), onih bitnih u F1 a ne nebitnih kažu racing incident, i to nije razlog da se nekoga vrijeđa i omalovažava (ustvari time provocira druge po forumu i traži nepotrebne rasprave), to je poanta.Tvoje mišljenje je jedno, moje je drugo i svatko ima pravo na svoje mišljenje i iznošenje istoga, na kraju dana je onako kako BITNI ljudi kažu, možemo raspravljati ko ljudi ili namjerno provocirati druge.Ne vidim da drugi komentatori prozivaju "DEBILE" i raduju se tuđim nesrećama i zazivaju iste.Radovati se tuđoj nesreći koja može nekoga koštati života je teži psihički poremećaj i takvima mjesta ovdje ne bi trebalo biti, niti komentarima niti komentatorima.
Prki je offline  
Staro 05.09.2019., 12:27   #2438
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Isto mislim da je samo racing incident. Jedino se, s obzirom na znanje i iskustvo, moglo malo lakše u taj prvi zavoj, da se ne riskira sve odmah u startu. Ako je netko više kriv, to je Max jer je ipak bio iza i imao je bolji pregled situacije. Al eto to je sam moje mišljenje
nub je offline  
Staro 05.09.2019., 12:45   #2439
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Ne može ovo biti racing incident jer je jedan vozač u zavoj ušao mimo svih pravila i zakona utrkivanja.
Maxova teorija je idem ja a vi svi drugi kočite ako nećete da vas nabijem.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline  
Staro 05.09.2019., 13:14   #2440
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Možda nekom zanimljivo dok je free: https://play.google.com/store/apps/d...portgames.mmm3
schetz je offline  
Staro 05.09.2019., 13:19   #2441
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Isto tako puno ljudi(puno više), onih bitnih u F1 a ne nebitnih kažu racing incident, i to nije razlog da se nekoga vrijeđa i omalovažava (ustvari time provocira druge po forumu i traži nepotrebne rasprave), to je poanta.Tvoje mišljenje je jedno, moje je drugo i svatko ima pravo na svoje mišljenje i iznošenje istoga, na kraju dana je onako kako BITNI ljudi kažu, možemo raspravljati ko ljudi ili namjerno provocirati druge.Ne vidim da drugi komentatori prozivaju "DEBILE" i raduju se tuđim nesrećama i zazivaju iste.Radovati se tuđoj nesreći koja može nekoga koštati života je teži psihički poremećaj i takvima mjesta ovdje ne bi trebalo biti, niti komentarima niti komentatorima.
Alo, kakvo je to vrijedjanje mene na privatnoj razini??
Hebote mi se raspravljamo tu oko f1, a ti opleti po mom privatnom zivotu, prozivas me neuspjehom, i izokreces moje postove, nikoga ja nisam prozvao debilom niti ikad hocu na forumu.

Reci cu i tebi sto i Buljaki, mozemo takve probleme rjesavati u 4 oka, lako je biti jak na tipkovnici.
Gabre je offline  
Staro 05.09.2019., 13:21   #2442
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
neprovjerena činjenica sa nekog portala:
čarli postao tek 6. vozač u posljednjih 10 godina koji je osvojio VN na nekoj od utrka.
ovo je jebeno tužno.
tizhu je offline  
Staro 05.09.2019., 13:27   #2443
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
neprovjerena činjenica sa nekog portala:
čarli postao tek 6. vozač u posljednjih 10 godina koji je osvojio VN na nekoj od utrka.
ovo je jebeno tužno.

Netočna informacija:



https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...d_Prix_winners
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline  
Staro 05.09.2019., 13:29   #2444
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nemoguće. Evo ovako iz glave od 2009 naovamo pobjednici:

Jenson Button
Rubens Barrichello
Sebastian Vettel
Mark Webber
Lewis Hamilton
Nico Rosberg
Pastor Maldonado
Fernando Alonso
Kimi Raikkonen
Daniel Ricciardo
Max Verstappen

Možda sam nekog preskočio... ali eto, 11 ih ima zadnjih 10 godina. Tako da nemre biti 6. da jebe rak raka.

Ako taj popis pomaknemo i u 2010, maknemo samo Rubensa.

Tako da je taj članak netko vrlo pismen napisao. Ali ono što kažem, nije sramota ne znati nešto. Sramota je ne znati nešto i prditi da znaš jer si si ti to tako zamislio.

Edit: Tex me preteče sa linkom, a ja se već mislio napraviti pametan
Brko je offline  
Staro 05.09.2019., 13:33   #2445
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nemoguće. Evo ovako iz glave od 2009 naovamo pobjednici:

Jenson Button
Rubens Barrichello
Sebastian Vettel
Mark Webber
Lewis Hamilton
Nico Rosberg
Pastor Maldonado
Fernando Alonso
Kimi Raikkonen
Daniel Ricciardo
Max Verstappen

Možda sam nekog preskočio... ali eto, 11 ih ima zadnjih 10 godina. Tako da nemre biti 6. da jebe rak raka.

Ako taj popis pomaknemo i u 2010, maknemo samo Rubensa.

Tako da je taj članak netko vrlo pismen napisao. Ali ono što kažem, nije sramota ne znati nešto. Sramota je ne znati nešto i prditi da znaš jer si si ti to tako zamislio.

Edit: Tex me preteče sa linkom, a ja se već mislio napraviti pametan
Kad ideš tipkati, Wikipedia je brža.
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline  
Staro 05.09.2019., 13:38   #2446
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
krivo sam čitao: šesti NOVI vozač.
pridružio se: botari, maxu, riciardu,, maldonadu i rosbergu.

ja kriv. članak je F1 plus.com
tizhu je offline  
Staro 05.09.2019., 13:42   #2447
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Tex Willer Pregled postova
Kad ideš tipkati, Wikipedia je brža.
Go hard or go home
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
krivo sam čitao: šesti NOVI vozač.
pridružio se: botari, maxu, riciardu,, maldonadu i rosbergu.

ja kriv. članak je F1 plus.com
To je neš drugo. I to je točna informacija.
Puls je OK. Ovo što si prvo napisao bi me prije asociralo na sporcku redakciju Net.hra ili tako nekih kvazi novinara
Brko je offline  
Staro 05.09.2019., 13:49   #2448
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Alo, kakvo je to vrijedjanje mene na privatnoj razini??
Hebote mi se raspravljamo tu oko f1, a ti opleti po mom privatnom zivotu, prozivas me neuspjehom, i izokreces moje postove, nikoga ja nisam prozvao debilom niti ikad hocu na forumu.

Reci cu i tebi sto i Buljaki, mozemo takve probleme rjesavati u 4 oka, lako je biti jak na tipkovnici.
Dok god nazivaš i prozivaš druge debilima, čak sam naveo i tvoj quote i dok se veseliš tuđim nesrećama i zazivaš iste, ja imam pravo iznositi svoje mišljenje o tome zašto ti tako komentiraš. I s čim sam ja to tebe uvrijedio???
To što ti svoje komentare (i to samo ti) doživljavaš na način koji doživljavaš. I šta se ti tu prijetiš u 4 oka, ne da si Ti jak na tipkovnici nego pobjegao 10000km pa se keriš. Kad si čuo mene ili kojeg normalnog komentatora da naziva druge debilima ili se veseli tome što se slupao i ta tvoja opsjednutost Maxom je ustvari otvorena provokacija i traženje ovakvih rasprava jer pored Magnusena,Kvyata.... ti si okačio za jednog i samo po njemu kenjaš i to je kao realno.Ako kenjaš po drugima budi spreman da i drugi kenjaju po tebi.
Prki je offline  
Staro 05.09.2019., 13:57   #2449
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Jalna sako jada.

Molim te kvotaj me gdje sam ja forumasa prozvao debilom.
Gabre je offline  
Staro 05.09.2019., 14:17   #2450
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
A ko priča o forumašima???Upali taj intelekt koji misliš da imaš i čitaj s razumjevanjem(ili ćeš na Engleskom,Francuskom da lakše shvatiš), kako svoje tako tuđe postove.Dok ikoga nazivaš debilom ovdje ja ću ti odgovoriti ,a pogotovo dok se prijetiš u 4 oka, takvim provokacijema ovdje mjesta nema a pogotovo veselje tuđom nesrećom i zazivanje iste.Pročitaj si postaove pa si vidi ko je jalan i ko je šaka jada.
Prki je offline  
Staro 05.09.2019., 14:57   #2451
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Meni nije jasno kako vam se da svađati oko gluposti.
Ja sam to u startu riješio.

Flatline je offline  
Staro 05.09.2019., 16:00   #2452
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Cijeli svijet kaže racing incident, nisu mogli vidjeti jedan drugog, čak i Kimmi šuti, samo stručnjak najveći na svijetu kaže Max kriv i još vrijeđa i naziva pogrdnim imenima. Ionda pila druge kako je on realan i njegovi komentari su poduprti činjenicama (šteta što si pobjegulja imali bi par radnih mjesta za tebe u politici kod nas). Pa Brko je za tebe mila majka,dabogda Max bio prvak narednih 10g tako da prestaneš uopće gledat F1 i trolat tu po forumu.Šteta što nema kakav ignore ovdje, jer ovakvih koji bolje od sebe nazivaju "debilima" da bi zadovoljili neke svoje primitivne potrebe i ljubomoru, te vrijeđanjem i omalovažavanjem umanjili osobni neuspjeh u životu, samo truju temu i tjeraju prave ljubitelje sporta s teme.

Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Isto tako puno ljudi(puno više), onih bitnih u F1 a ne nebitnih kažu racing incident, i to nije razlog da se nekoga vrijeđa i omalovažava (ustvari time provocira druge po forumu i traži nepotrebne rasprave), to je poanta.Tvoje mišljenje je jedno, moje je drugo i svatko ima pravo na svoje mišljenje i iznošenje istoga, na kraju dana je onako kako BITNI ljudi kažu, možemo raspravljati ko ljudi ili namjerno provocirati druge.Ne vidim da drugi komentatori prozivaju "DEBILE" i raduju se tuđim nesrećama i zazivaju iste.Radovati se tuđoj nesreći koja može nekoga koštati života je teži psihički poremećaj i takvima mjesta ovdje ne bi trebalo biti, niti komentarima niti komentatorima.

Citiraj:
Autor Prki;3335193[B
]Dok god nazivaš i prozivaš druge debilima, čak sam naveo i tvoj quote i dok se veseliš tuđim nesrećama i zazivaš iste, ja imam pravo iznositi svoje mišljenje o tome zašto ti tako komentiraš. I s čim sam ja to tebe uvrijedio??? [/B]
To što ti svoje komentare (i to samo ti) doživljavaš na način koji doživljavaš. I šta se ti tu prijetiš u 4 oka, ne da si Ti jak na tipkovnici nego pobjegao 10000km pa se keriš. Kad si čuo mene ili kojeg normalnog komentatora da naziva druge debilima ili se veseli tome što se slupao i ta tvoja opsjednutost Maxom je ustvari otvorena provokacija i traženje ovakvih rasprava jer pored Magnusena,Kvyata.... ti si okačio za jednog i samo po njemu kenjaš i to je kao realno.Ako kenjaš po drugima budi spreman da i drugi kenjaju po tebi.

Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
A ko priča o forumašima???Upali taj intelekt koji misliš da imaš i čitaj s razumjevanjem(ili ćeš na Engleskom,Francuskom da lakše shvatiš), kako svoje tako tuđe postove.Dok ikoga nazivaš debilom ovdje ja ću ti odgovoriti ,a pogotovo dok se prijetiš u 4 oka, takvim provokacijema ovdje mjesta nema a pogotovo veselje tuđom nesrećom i zazivanje iste.Pročitaj si postaove pa si vidi ko je jalan i ko je šaka jada.
iskreno, na takav nacin komunikacije se necu spustati, to sto ja nazovem maxa debilom, ili trumpa, ili neku trecu budalu, to je moje misljenje i moj stav i ako sam ga spreman napisati javno na forumu, stojim iza njega.

Niti sam prvi a niti zadnji koji neku javnu licnost prozove po forumu.

NO TI MENE osobno vrijedjas i prozivas, a to ne toleriram. Ne vidim odakle tebi potreba mene prozivati takvim epitetima, a niti sam te spomenuo niti ikad vidio da bi imao muda takve stvari pisati o nekome.


Nekidan smo se Brko i ja pozgrabali oko vettela, no to je samo zustra rasprava i to je to, no hard feelings, nikakvo vrijedjanje niti prozivanje na osobnoj razini.

Ali ti prelazis granice i lijepo te molim, da ti napisem pristojno, okani se moga privatnog zivota jer NEMAS POJMA tko sam.

hvala i ajmo dalje o F1.

Monza je tu, nadam se da ce Alfa dobro odraditi posao, ako opet dovinaci ne zakaka.
Da im je jos jedan dobar vozac, bili bi uredno 4 u poretku. Imaju dobar pouzdan paket, dobru brzinu, ali zaista loseg drugog vozaca.
Gabre je offline  
Staro 05.09.2019., 16:36   #2453
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Čim budeš počeo normalno komentirati i prestao druge nazivati debilima te se veseliti njihovim nesrećama te samim time izazivati ovakve reakcije kod drugih i ja ću prestati, meni necivilizarnom nikad ne bi palo na pamet veseliti se nečijoj nesreći pogotovo dan nako nečije pogibije na istoj toj stazi i u istom tom sportu.Kako ti o Maxu moš pisati šta hoćeš tako isto i ja o tebi mogu piati što hoću jer i ti Maxa OSOBNO prozivaš, znači ti druge moš nazivati debilom ili budalom a tebe se ne može, drugo to što tebe istina vrijeđa to je tvoj problem i iskreno zaboli me k.... Potrebu dobijam iz tvojih pogrdnih komentara, eto odakle.Kada bi svi počeli nazivati Ham budalom, Vet. konjem, kubicu debilom...... tj spustili se na tvoj način komentiranja, zamisli koliko bi ovo ovdje trajalo.Nađi gdje sam ja nazivao koga debilom pa ćeš vidjeti razliku između tvog civiliziranog komentiranja i mog necivilziranog komnetiranja i tko se gdje treba spustiti ili podići.Čudno kako uvijek tebe i oko tebe je neka žestoka rasprava, s Brkom na nož, meni i Buljaki se prijetiš u 4 oka (brrrrrr)........., zapitaj se malo.I hvala Bogu da ne znam tko si jer s takvima......
Prki je offline  
Staro 05.09.2019., 17:10   #2454
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Alfa će imat neki specijalni livery za Monzu. Onaj za valentinovo mi je bio jako dobar, nadam se da će i ovaj biti nešto slično.
draksa je offline  
Staro 05.09.2019., 17:46   #2455
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Monza quiz, ispao sam solid midfield runner
https://www.formula1.com/en/latest/a...K0EwoLuI3.html
Roso je offline  
Staro 05.09.2019., 18:38   #2456
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Your score: 6 / 10
Just off the podium!

Not bad
cro_ryder je offline  
Staro 05.09.2019., 18:51   #2457
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
7/10 just off the podium.

Ova stara pitanja me ubise.

Jbt razmak prije 50 godina na kraju utrke 😬

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 05.09.2019., 19:30   #2458
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
8/10
Spraying the champagne

Fulao za Ascarija i još jedno drevno pitanje
Brko je offline  
Staro 05.09.2019., 22:37   #2459
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
pci_e3x je offline  
Staro 05.09.2019., 22:52   #2460
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
__________________
Gigi1 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na