Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2017., 10:58   #1
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
Iznajmljivanje stolnog PC-a/Laptopa za Oculus DK2?

Bok,
malo sam pretražio i net i forum, i vidim da se stolna računala ili laptopi mogu iznajmit, ali većinom se to radi za poslovne korisnike u firmama i slično.
Ono kaj meni treba je eventualna mogućnost da mi netko iznajmi laptop ili stolni PC na 2 tjedna, uz dogovor oko cijene.

O čemu se radi. Naime, za diplomski mi je jedna firma posudila sasvim nenadano Oculus DK2 i sad imam problem jer mi lap ne zadovoljava hardverske kriterije (naime, nisam se ni nadao da će mi netko odgovorit, a kamoli posudit opremu). Imam HP 15-r178nm s onim N2840 procom i integriranom grafičkom. Kod instalacije softvera za Oculus, odmah mi se javlja greška da mi hardver nije podržan. Preskočim ja te sve errore, al onda imam problem da mi se Oculus ne vidi preko HDMI porta. Sad opet reinstaliravam drivere od grafičke, u nadi da će pomoć, al vjerojatno neće. I da proradi, neću moći ništa pokrenuti.

Oculus Rift zahtjeva bolesne komponente za moj studentski budžet, ali DK2, koji je izašao 2014. se može vrtit na relativno pristojnoj konfi. Ja bih čak probao na sada već prastaroj konfi poput Q6600 i nekoj malo boljoj grafi. Ono što trebam je komp takvog ranga na tjedan-dva, da uspijem sve podesit i vidit kako će mi to sve radit u Unityju. Priča je mnogo dulja i kompleksnija, al ako netko ima nešto može mi se za detalje javiti na PM. Trenutno sam u ZGu preko tjedna, a komp pod 'Moj Komp' više nemam, jer mi je ostao samo ovaj laptop.

Btw nisam ni znao di da postam temu, pa može admin premjestiti ako sam fulao. LP
__________________
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na