Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2011., 17:31   #91
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Ja G500 koristim već skoro dve godine super miš jedino šta se obrisalo na njemu je strelica od back sastrane ostalo je sve ko novo, miš lijepo leži u ruci i fino klizi na razer goliathus control podlozi bez utega jel mi je dovoljno težak i bez njih. Jedino što mi ponekad zna ić na živce je što ovaj skrol kad odeš malo brže lijevo il desno lupka unutra makar nije stavljen na glatko da ide, eto to mi je jedina zamjerka.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2011., 13:35   #92
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Morao sam staviti nove windowse jer stare više nisam mogao nikako podiči tako da nisam mogao exportati profil sa memorije miša.Sad kad instaliram SetPoint,normalno,kaže mi "the mouse you are using is not associated with this computer".Znam da če mi se obrisati taj profil s miša ako kliknem ok,jel zna netko način da exportan nekako taj profil s miša?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2011., 12:11   #93
Rudy
Premium
Moj komp
 
Rudy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
pogledaj dal imas folder
C:\Users\'username'\AppData\Local\LogiShrd

cini mi se da se tamo defaultno spremaju profili...
__________________
Rudy je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2011., 14:30   #94
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Hvala puno,uspjelo je
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2012., 17:08   #95
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Smeće od miša. Od kad sam ga dobio nisam bio zadovoljan, a sad je na samrti.

Prvo nožice, još uvijek izgledaju novo ali se ne kližu ko na MX518. Imam osjećaj kao da uvijek kliže po "mokroj krpi", a koristim ga ili na podlozi ili na ravnom drvenom stolu.
Onda senzor i DPI koji si nikako ne mogu namjestit da mi bude po volji. Stalno je prebrz, prespor, ili se ponaša vrlo čudno pa "preskače" tj. ne ide glatko preko ekrana.

Zadnja 2-3 mjeseca čudno reagira i na desni klik. Odnosno na držanje desne tipke dok igram WoT. Nekad bi samo "pustio" klik, iako ga ja držim čvrsto pritisnutog, i za sekundu-dvije ga ponovo "uhvatio".

I evo sad se počeo i gasiti. Jednostavno se usred igre, ili surfanja, samo ugasi i za par trenutaka ponovo pali...

Pretpostavljam da je dosta problema uzrokovano ovim smećem od kabela. Vrlo je tanka guma/plastika na njemu, i opleten je nekakvom šugavom tkaninom koja ga je toliko ukrutila da nikad nisam uspio ispravit one "kvrge" koje je dobio od kad su ga zamotali i ubacili u kutiju.
Pola godine je bio sav izmotan, onda je nasred kabela najveća "kvrga" popustila tj. tu je pukla tkanina a kabel se sav izvrnuo.

Vidim da nisam jedini:
http://forums.logitech.com/t5/G-seri...ue/td-p/631582
Samo se moj presavio na sredini...

Čim ulovim vremena zaputit ću se do Linksa da ga reklamiram. Što mislite, bi li mogao tražit "lošijeg" G400?
  Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 00:55   #96
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Pa sigurno da bi mogao ako je pod garancijom, ništa te ne košta probati. Mislim da je čak tu na forumu netko rekao da je mijenjao G500 za G400. Potražim pa ako nađem staviti ću ovdje.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 14:17   #97
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Smanjiva mi se sound random od kad iman G500? Nisan istalira SetPoint samo san zamjenio MX518 s G500 (Setpoint me živcira). Je li ima koja kombinacija koja čini taj efekt?

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 17.07.2012. u 14:48.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 13:00   #98
izi
Premium
Moj komp
 
izi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vinkovci - Slavonski Brod
Postovi: 139
Takodjer imam problem sa desnom tipkom kao Nybelung. Najvise dolazi do izrazaja u bf3 i world of warcraft. Kod bf3 npr zoom na snajperu ili bilo kojem drugom oruzju (posto mi je namjesten na click and hold) sam odzumira i opet zumira, iako drzim konstantnim opterecenjem tipku, kod wow-a kamera kada pokusavam gledati oko sebe isto preskakuje. Planiram ga nosit na reklamaciju u adm (poslati postom) ali mi covjek kaze da snosim trosak postarine, jel to istina ili samo pokusava u dzep stavit 50kn? Usput da li itko ima iskustva sa Steelseries Kana, iznimno mi se svidja jednostavnost misa i velike dodatne tipke, samo me zanima ima li kakvih weird problema sa laserom ili tipkama. Hvala.
izi je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 13:36   #99
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Da, moraš snositi trošak slanja robe njima. Nažalost to je tako.

"Troškove i rizik dopreme u servis snosi kupac. U slučaju da kupac na servis pošalje proizvod koji je ispravan tj. koji radi sukladno tehničkom opisu i naputku o uporabi kupcu ćemo zaračunati pregled i testiranje proizvoda, te troškove dostave."

Link na reklamacije
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.

Zadnje izmijenjeno od: vision19. 31.07.2012. u 13:41.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 15:03   #100
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor izi Pregled postova
Usput da li itko ima iskustva sa Steelseries Kana, iznimno mi se svidja jednostavnost misa i velike dodatne tipke, samo me zanima ima li kakvih weird problema sa laserom ili tipkama. Hvala.
Imam ga ja, dobar je mis, ali mogu reci da nije bas vrijedan tih para, trebao bi biti jeftiniji.

Pozitivno:
+ ergonomicnost je dobra, lijepo ruka sjedne, ali nije bas za velike ruke (meni je mozda malo premali)
+ tipke su takoder dobre, nema nikakvih problema, mozda su jedino malo preglasne

Negativno:
- ne znam dal su ispravili u novijim pakiranjima, ali prvi misevi su dolazili s plasticnim nozicama, kasnije su oni besplatno nudili teflonske (ja svoje vec cekam 40 dana iz SADa...)
- isto tako ne zna se da li se radilo o prvim ES misevima, ali mis je imao problema s podlogama koje su sarene, kod naglih pokreta optika se zblesirala (ja znam da mi se nikad to nije dogodilo, jer imam crnu podlogu, a i napravio sam update FWa)


EDIT:
Pogledaj ovaj video pa se odluci, ocito je potpuno ispravljen taj "jump bug" s optikom.
Citiraj:
UPDATE: Upgrading to firmware 259 appears to have solved the "jump bug" shown around 2 minutes into this video.
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2012., 18:06   #101
izi
Premium
Moj komp
 
izi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Vinkovci - Slavonski Brod
Postovi: 139
Odlican review je covjek napraio, hvala na odgovoru.
izi je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 12:16   #102
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Evo da javim samo katastrofa što se logitecha tiče prije jedno mjesec dana mi je istekla garancija znači direktno kod njih i kabel ovaj pleteni se oštetio baš u zadnih mjesec dana dosta ko za peh, nakon što sam poslao poruku fino sastavljenu da sam već cca 10 godina njihov stalni kupac imam valjda 10ak stvari od logitecha itd. i da mi je samo ovaj miš napravio ovakav problem da se kabel baš kadno ogulio te da li bi mogao dobit drugi, naravno odgovor sam čekao jedno par dana pa onda nakon tog jedno tjedan da bi dobio odgovor da mi je garancija istekla i da na žalost nemogu ništa. Užasno sam se razočarao u logitech i ne planiram više kupovat logitech stvari očito su se počeli užasno kvarit i stavljat neke jeftine dijelove u svoje uređaje da je to užas.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 13:13   #103
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
Na kojeg god drugog proizvodaca presao, nece ti van garancije radit usluge.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 14:36   #104
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Ma katastrofa više nikad logitech, nekvalitetno i loše. Zato ću sad pazit kad uzimam bilo šta odma pogledat dal ima kakvih šit dijelova na ovaj kabel sam posumnjao odma na početku da je jeftinjara no reko ajde vidit ćemo i točno sam predpostavio da je šit.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 14:42   #105
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Ne razumijem... Pa ako je garancija istekla oko cega se imas buniti?
Koristio sam G500 svakodnevno preko 2 god, i nikakvih problema sto se kvalitete izrade tice...
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 16:52   #106
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Ja znam cca 5 ljudi isti problem imaju. Bunim se zato što točno čim je garancija istekla su namjerno napravili da se miš skuca eto zašto se bunim. Recimo corsair mi je poslao novu novcatu memoriju nakon mjesec dana što mi je istekla garancija prije koju godinu, eto to sve govori kolko je ozbiljna firma logitech.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 17:17   #107
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Al uvazavaju garanciju i na pohabani kabel? Ja na srecu nisam imao nikakvih problema, i nakon dvije god. kabel je bio ka nov...
Neznam kako bi mogli namjerno napraviti da se mis skuca kad garancija istekne?
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 17:23   #108
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Recimo corsair mi je poslao novu novcatu memoriju nakon mjesec dana što mi je istekla garancija prije koju godinu, eto to sve govori kolko je ozbiljna firma logitech.
Corsair daje doživotnu garanciju na memoriju, pa si zato i dobio novu memoriju.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 20:01   #109
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
Ja sam 2-3x dobio od logitecha novu stvar i to preko s/n, nisam nista vise morao slati. To sam preko logitech supporta rijesio, mislim da su u nizozemskoj. Tako da ih ja mogu samo pohvaliti
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 21:34   #110
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja znam cca 5 ljudi isti problem imaju. Bunim se zato što točno čim je garancija istekla su namjerno napravili da se miš skuca eto zašto se bunim.

Da, u kablu ima tajmer koji ga pokida odmah po isteku garancije (ili - još perfidnije - zadnji mjesec)


Pitanje dana je:
radi li miš ili ne?
Odnosno, što si točno reklamirao?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 22:04   #111
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja znam cca 5 ljudi isti problem imaju. Bunim se zato što točno čim je garancija istekla su namjerno napravili da se miš skuca eto zašto se bunim. Recimo corsair mi je poslao novu novcatu memoriju nakon mjesec dana što mi je istekla garancija prije koju godinu, eto to sve govori kolko je ozbiljna firma logitech.

ma gluposti, kakav tajmer? kako bi uređaj znao kad je točno prodan krajnjem korisniku? Nisu imali sreću i to je to, ništa drugo. Evo frend ima G500 već 3 godine i radi ko prvi dan. Moj je bio star 2 i pola godine i radio je kao urica, prodao sam ga nedugo. Imam i G700 koji je star 2 i pol godine i radi sasvim normalno. S logitechom sam imao sam pozitivna iskustva i samo njihovu periferiju kupujem. Njihov support je bio odličan dok ga balkanski mentalitet nije promjenio (iskorištavanje njihovog supporta, dobivanje nove periferije zabadava i prodavanje na tržnicama).
No vratimo se na temu, ne, nema nikakav tajmer
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 22:14   #112
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Ja imam 10 njihovih stvari i sve su kul, al eo užasno sam razočaran ovom greškom sa kablom koja kolko vidim nije samo kod mene problem nego imam i par prijatelja ista stvar, a i guglao sam da i dosta drugih imaju također. Reklamirao sam kabel loš nekvalitetan ocufao se grdo na par dijelova vire oni pleteri iz njega. Poslikao sam im i poslao to sa objašnjenjem cijelim miš radi, ali to baš smeta kad se miče. Tajmer ? Daj molim te...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 22:41   #113
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
jedan kolega je imao sličan problem tu kod mene u Čk. Isto se ofucao kabel. No problem kod njega je bio što mu je kabel lagano "strugao" po rubu stola i kabel kod konektora mu se povinuo prema stolu te je i njega ofucao. Miš je i dalje radio samo ja kabel estetski ofucan. Pomoglo je malo što je upaljačem te vlasi priljepio nazad.
Ja sam svojeg vozio po Goliathus podlozi i nikakvih tragova nema. Jednom sam primjetio da se na mjesto gdje se kabel spaja u miša ima nakupljene prašine (očito se povinulo) pa sam ručno malo kablić povinuo prema gore, da se ne ofuca i od tad nema problema. Nažalost od tog ofucanja nema pomoći ako se ne odigne od podloge jer će se prije ili kasnije materijal oštetiti od habanja.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 00:44   #114
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Tajmer ..
Jel netko od vas dvojice čuo za - pazi sad - sarkazam?


Kabel se oštetio od korištenja, nije nikakav zli plan za svjetsku dominaciju u pitanju. Kako je miš i dalje funkcionalan i problem je većinom estetske prirode (znam, jer mi se na g9 desila ista stvar nakon više godina upotrebe - ružno je, al nimalo ne smeta), ne vidim razloga za toliku buku.

Thermaltake, ti bi stvarno bio spreman odustati od Logitecha zbog tako minorne *jedne* gluposti? Unatoč "10 njihovih stvari koje su kul"?
Mislim, što me briga, tvoja stvar - ali već taj statistički mini-uzorak govori dovoljno o generalnoj razini kvalitete
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 25.07.2014. u 14:06.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 07:43   #115
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Evo da javim samo katastrofa što se logitecha tiče prije jedno mjesec dana mi je istekla garancija znači direktno kod njih i kabel ovaj pleteni se oštetio baš u zadnih mjesec dana dosta ko za peh, nakon što sam poslao poruku fino sastavljenu da sam već cca 10 godina njihov stalni kupac imam valjda 10ak stvari od logitecha itd. i da mi je samo ovaj miš napravio ovakav problem da se kabel baš kadno ogulio te da li bi mogao dobit drugi, naravno odgovor sam čekao jedno par dana pa onda nakon tog jedno tjedan da bi dobio odgovor da mi je garancija istekla i da na žalost nemogu ništa. Užasno sam se razočarao u logitech i ne planiram više kupovat logitech stvari očito su se počeli užasno kvarit i stavljat neke jeftine dijelove u svoje uređaje da je to užas.
Kupi na ebayu kabel i nove stopice, 5-10$ i malo se poigraj.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na