Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.11.2012., 11:45   #151
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Nex zahvaljujem na pomoći.
Naručen je Genius.
Jedino me malo brine ta težina ali valjda će biti ok, svakako javim dojmove kada stigne.
__________________
Necronomicon je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 15:44   #152
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Nex zahvaljujem na pomoći.
Naručen je Genius.
Jedino me malo brine ta težina ali valjda će biti ok, svakako javim dojmove kada stigne.
Dojmovi?
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 19:11   #153
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Dojmovi?
A evo čekam da mi se još malo slegnu da ne rečem da je totalno sr...

Uglavnom...

Nakon Logitech mx518, g9, MSI gs501, CM Sentinel Advancea, Razer Imperatora, Elecom GM-20 itd... je miš koji mi je najbolje sjeo u ruku.
Znači za neki fingertip/claw grip je odličan.
Dizajn je meni osobno također jako dobar, težina baš kako treba, fino pakiranje...

E sad, senzor na stolu pleše/titra jedino na podlozi je miran i tada se može reći da je precizan (što me jako živcira jer sam miš naučio koristiti direktno na stolu). Scroll je odličan kao button i kada se scrolla prema dolje, kada se scrolla prema gore javlja se neugodni zvuk struganja. Ono najgore je što lijevi klik prilikom igranja svako malo zablokira prilikom pritiska i treba ga fizički vratiti nazad (to mi se nikad na nijednom mišu nije dogodilo).
Također softwer je loš, meni ne rade opcije pod win8 a dpi ima samo predodređene levele (450, 900, 1800, 3500) i nije moguće namještati ništa između...

Po meni nije za preporuku, Elecom GM-20 je puno bolji i jeftiniji miš ali je ujedno po meni cigla tako da nije za fingertip/claw grip osim ako imate dosta veliku ruku. Ako se čega još sjetim nadopunit ću kasnije.
__________________
Necronomicon je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na