Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2009., 12:13   #301
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
evo meni radi na 40fps na 1440
malo mi ide na zivce duugoo loadanje...al zasad je i vise nego dobra igra
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 12:17   #302
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Meni se vuce ko krepana macka da dual kore 3ghz i ati 3850. Loada u svaku utrku oko minute i 10 sekundi (4gb rama) a izlaz u garazu oko pola minute.
Igram sve na low i trza mi. To trzanje plus igranje s tipkovnicom koje je ocajno...
Mislim, kada auto pocne jednom driftat nema sanse da ga se tipkovnicom ispravi u drugu stranu, koliko god njezan bio. Jednostavno treba pustit gas i kontrole, pricekat sekundu da se on smiri i nastavit dalje (naravno, auti preticu dok to cekam). Naravno, driftanje mi je cesto, buduci da trza, ne mogu pravovremeno reagirati. Nisam noob, sve McRae rallyje sam vozio godinama. Nisam pro, ali ovo mi se ne cini ok.
Eto, nemam najnovije kataliste pa se nadam da je do toga. Probati cu kasnije nove drivere staviti. Ali svejedno ne oprastam - ako mogu igrati Krizu, Fallout, sve redom ljepse igre, ovo cudo mora raditi na low makar sam kompajlirao drajvere u dosu...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 12:17   #303
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Bas mi je neobicno gledati kako ju svi hvale a nosi ime NFS
A nis bumo nabavili i ubijali vrijeme dok GT5 neizade
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 12:34   #304
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Bas mi je neobicno gledati kako ju svi hvale a nosi ime NFS
A nis bumo nabavili i ubijali vrijeme dok GT5 neizade
Očito nisi bio kada je tek krenuo NFS serijal!
  Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 12:56   #305
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Najbolji NFS IKADA.....

Za loading, da osjetljiv je na quada, meni je loading prilicno brz....

Probao ga kod frenda na dualcu 3.8 E 8400 , dosta lošije ( iste RAM-e imamo i maticne )

Po meni ovo je puno bolje, zanimljivije i igrivije od Grida....

Izgled unutrašnjosti auta.... O Boze.......

Jucer igrao od 00.00 do 03.00 ......

Danas od 09.00 do sad.....

Jednostavno predobro....

Napeto.....

Puno zanimljivih staza , auta.....

Jednostavno :aaaaaaaaa , idem jest i dalje furat........

Bilo je i vrijeme da nekaj naprave kvalitetnog.....

Ma jednostavno predobro....

Igrao sam Grid od kad je demo bio vani .... GTR svakodnevno ali ovo..... UF....


Majstori....

Još sad da bude odlican Dirt 2 i Race On....

I bit ce topla zima



Vozim bez ikakvih pomoci.... . TOO GGGGGOOOOOOOODDDDDDDD:..... . ( ljepsi je dozivljaj )


EDIT: da još malo usporedim NFS naspram Grida.....

Staze na NFS izgledaju i djeluju bolje, na gridu djeluju "nacrtano" ......

Nitro.... Na NFS odlicno radi , nema vec s 100 na 300 za 1.04 sec

podesavanje auta.... , donosi velike koristi na stazama.... utrkama.....

Agresivnost vozaca..... Predobro.... Na Gridu su cekali pustali te, na ninja težini, tu te drobe do bola....

Auti se ljepse ponasaju , dojam voznje ljepsi, preticavanje protivnika... fantasticno....

Obavezno vozite na VOLANU!

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 16.09.2009. u 13:17.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:04   #306
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,682
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Meni se vuce ko krepana macka da dual kore 3ghz i ati 3850... ...Ali svejedno ne oprastam - ako mogu igrati Krizu, Fallout, sve redom ljepse igre, ovo cudo mora raditi na low makar sam kompajlirao drajvere u dosu...
Sve ovisi o optimiziranosti igre i drivera.. Ali ipak ne mozes ocekivati da na jednoj 2 generacije staroj grafi (i to ne punokrvnoj) mozes igrati najnovije igre.. Da je tako bilo bi super, ali nazalost nije. Nemoj krivo shvatiti, samo kazem kako vrime ide naprid tehnologija je sve kompliciranija a igre sve zahtjevnije (i u nekim slucajevima - sve manje optimizirane)..
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:11   #307
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Sve ovisi o optimiziranosti igre i drivera.. Ali ipak ne mozes ocekivati da na jednoj 2 generacije staroj grafi (i to ne punokrvnoj) mozes igrati najnovije igre.. Da je tako bilo bi super, ali nazalost nije. Nemoj krivo shvatiti, samo kazem kako vrime ide naprid tehnologija je sve kompliciranija a igre sve zahtjevnije (i u nekim slucajevima - sve manje optimizirane)..
Igra je neoptimizirana. Barem za mene. I za ATI, kako vidim na drugim forumima. Nekima se vuce i na 4870...

Igram na 1024 rezoluciji. Ne zelim pametovati i bahatiti se, ali si debelo u krivu misleci da proizvodjaci igara opravdano izdavaju ovakve igre. Nemam komentar na "punokrvnu grafu". "Tehnologija je sve kompliciranija" je prazna recenica, jer ova igra na low izgleda gore od 5 godina starog Morrowinda kojeg sam igrao s ati 9500pro.
Stavit cu nove drajvere i "tweakat" cu komp da proradi malo bolje, ali sam samo rekao da je to sramotno radit s godinu i pol starom grafickom koja izgleda visetruko gore od nekih igara koje igram normalno u pristojnim detaljima.
Jos najbolje da idem novi hardver kupovat, ja....
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:14   #308
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
evo isprobao je i ja, i vidi se da su je radili tvorci GTR serijala, i to u dobrom smislu

auti se ponasaju kako spada, ima stete na autima, dobra grafika, i stare pogodnosti svih NFS-a, licence , uredivanje autija,podrska za gamadove/driving weelove...jedini nedostatak je sporo loadanje..

voznja iz kokpita je izvrsna, ne isplati se mjenjat kameru

sve u svemu, konacno dobar NFS serijal nakon dugo vremena
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:17   #309
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Igra je neoptimizirana. Barem za mene. I za ATI, kako vidim na drugim forumima. Nekima se vuce i na 4870...

Igram na 1024 rezoluciji. Ne zelim pametovati i bahatiti se, ali si debelo u krivu misleci da proizvodjaci igara opravdano izdavaju ovakve igre. Nemam komentar na "punokrvnu grafu". "Tehnologija je sve kompliciranija" je prazna recenica, jer ova igra na low izgleda gore od 5 godina starog Morrowinda kojeg sam igrao s ati 9500pro.
Stavit cu nove drajvere i "tweakat" cu komp da proradi malo bolje, ali sam samo rekao da je to sramotno radit s godinu i pol starom grafickom koja izgleda visetruko gore od nekih igara koje igram normalno u pristojnim detaljima.
Jos najbolje da idem novi hardver kupovat, ja....
Pametujes.

1. " Kolko para tolko muzike "
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:22   #310
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Pametujes.

1. " Kolko para tolko muzike "
Ti si mamin i tatin dupelizac koji za svaki blagdan dobiva novi hardver.

1. Povlacim se iz rasprave smrtno ranjen argumentima. Uzivaj, nadam se da ce kasica prasica pozivjeti jos nekoliko generacija sve "kompliciranije tehnologije".
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:24   #311
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,682
@Ati freak
Ipak tako i ispada na kraju krajeva...
@Botlorn
Nemoj misliti da ja odobravam izdavanje neoptimiziranih igara, niti najmanje..
Sto je najgore imam i ja problema s tim na svojoj grafi kamoli da imam neku stariju/slabiju..

Edit:
Sad stvarno pretjerujes s tim "pametnim" komentarima, mozda je i bolje da prestanemo flameati temu... Ipak je tema o samoj IGRI, a ne o tome kako ti ne ide dobro ili ti steka ili nesto trece, prema tome...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:29   #312
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Ti si mamin i tatin dupelizac koji za svaki blagdan dobiva novi hardver.

1. Povlacim se iz rasprave smrtno ranjen argumentima. Uzivaj, nadam se da ce kasica prasica pozivjeti jos nekoliko generacija sve "kompliciranije tehnologije".
1. Kao prvo liži ti mami i tati kaj hoces, ja to ne radim....

SVAKI dio kompa sam kupio sa svojom LOVOM..

2. Ne radi se pametan...

3. Šta si se sad razljutio? Zato kaj misliš da bi ti trebalo na TOJ konfi raditi na "ultra žnjutra haj" ?

Imaš X2 proc i 2 gb RAMA, 256 mb grafu i bog zna kakvo stanje na disku i stanje Winsa...
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:31   #313
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
@Ati freak
Ipak tako i ispada na kraju krajeva...
@Botlorn
Nemoj misliti da ja odobravam izdavanje neoptimiziranih igara, niti najmanje..
Sto je najgore imam i ja problema s tim na svojoj grafi kamoli da imam neku stariju/slabiju..

Edit:
Sad stvarno pretjerujes s tim "pametnim" komentarima, mozda je i bolje da prestanemo flameati temu... Ipak je tema o samoj IGRI, a ne o tome kako ti ne ide dobro ili ti steka ili nesto trece, prema tome...
Gledaj, koliko para toliko muzike nista ne znaci. Ne znam ja koji je narodni fakultet taj decko zavrsio da sipa ovakve mudrosti.
Ako za 500kn kupim grafu i snjom igram fallout i Crysis. Za 1000kn grafa treba igra duplo bolje izgledati od tih igara, po njegovoj koliko para tolko muzike logici. I tako ad infinitum. A to nije tako. Decko prica gluposti a ni sam nie svjestan.

Ja se povlacim, iako ovo nije offtopic jer tema nije samo "igra je zakon" ili "igra je super". Nego i "igra mi sporo radi, blabla"...
EDIT: A da je decko zakinut na vise fronit dokazuje i zadnji "sve na high komentar". Igram sve na low. Pise lijepo.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:32   #314
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
4870x2 i problemi? da je ja onda niti ne pokusam nabaviti
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:34   #315
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Očito nisi bio kada je tek krenuo NFS serijal!

Jesam, jos uvijek najaci dio toga serijala NFS Porsche Unleashed i ajde underground prvi dio (subjektivno)... ostalo necu komentirat....

No ovaj shift izgleda obecavajuce...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:38   #316
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Pametujes.

1. " Kolko para tolko muzike "
Ajde na pričaj gluposti molim te. Ako imaš na muzici kvalitetan input signal, onda ti je za output čisto koliko para toliko muzike.

Ovo je više kao da na inputu imaš sr***e, pa onda moraš platiti profesionalnom sviraču da ti ponovno odsvira sve, te to tek onda proslijedis dalje pojačalu.

Preneseno na komp. igre. U muzici je sr***e in = s***e out. A u igrama je s***e in + bacanje novaca = oke.
--

Kako sada u EU razmišljaju o ukidanju klasičnih žarulja jer troše previše energije. Bilo bi fora kad bi proizvođači igara plačali harač na nepotrebnu potrošnju energije zbog svojeg govno koda. ( dobro, priznajem, samo sam malo ljut, ali eto. nekad nije tako bilo )

Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Jesam, jos uvijek najaci dio toga serijala NFS Porsche Unleashed i ajde underground prvi dio (subjektivno)... ostalo necu komentirat....

No ovaj shift izgleda obecavajuce...
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Nee...8video_game%29
http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed_II

Ne vidim što je falilo ovima?
  Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:38   #317
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Sto je najgore imam i ja problema s tim na svojoj grafi kamoli da imam neku stariju/slabiju..
Kakvih problema imaš sa X2? Meni GTX295 vrti igru u min 55 slika (većinu vremena zalockano na 60), pri 1680 rezi i 8xAA/16xAF...

OT: raspravljajte bez nepotrebnog prepucavanja i spamare, da ne bi bilo kartona...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:38   #318
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Medulin Pregled postova
4870x2 i problemi? da je ja onda niti ne pokusam nabaviti
Nemam nikakvih problema na GTX260

Samo nabavi....

Meni FPS ne pada ispod 60 , kolko mi je lock na 1680*1050 ...

Truncicu bolje radi nego Grid

@Mad Duke: Ja neznam cemu se ljudi tolko pjene kad im grafa / proc "zastare" ?

Ne vrte se sve igre na istim Enginima da bi sve radilo 1000 godina dobro.... Pa od cega bi zivjeli ATI i Nvidia? Od prodanih grafa prije 3 god?
Pa nemremo ici u nazad ( bome ih je za sad dosta bilo ) po razvoju grafike, igara, CPU-a, GPU-a...

Lagano me ludite
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:47   #319
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Evo da i ja javim dojmove.

Ovo je PRVI N4S serijal gdje sam odlucio iskopcati DFP volan iz PS2 i GT3 i ukopcati ga u komp na N4S.

Ja jos ne mogu vjerovati kako su dobro igru napravili. Ima razlike izmedju straznjeg prijenosa i prednjeg, fenomenalan, ali FENOMENALAN balans izmedju arkade i simulacije, grafika je dobra (ima par mana)... ne znam gdje stati sa hvalospjevima. Mozda za kraj... za mene je ovo definitivno najbolji N4S serijal (da, da... cak mi je drazi i od Porsche-a)!

Sto se grafike tice u odnosu na konfu na kojoj vrtite igru, vidim da mnogi imaju primjedbe. Evo samo da nesto kazem:

ja imam E4300@3.4GHz, 4x1GB @850MHz i ono najzanimljivije 9600GT.

Meni igra radi na SVE FULL detaljima pri rezoluciji 1680x1050 BEZ TRZANJA, a vjerujte mi jako sam osjetljiv na trzanje. Cak do te mjere da znam pogasiti sve i igrati na maloj rezoluciji sa eventualno 4x AA. O cemu se radi, zbilja ne znam, ali meni se igre vrte fenomenalno (ista stvar je i sa RE5).

EDIT: zaboravio spomenuti da sam nedavno presao na Windows 7 Professional full 64-bitni (do tada sam imao Vistu x86). Mozda mi se cini, ali igre mi nekako bolje idu na ovom novom OS-u. Mozda je to samo psiholoski efekt, ne znam.
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 13:58   #320
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
NEMA vrijeđanja, psovanja i ostalih čašćenja!
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:01   #321
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Ja sa ovim kompom nemam ama baš nikakvih problema sa fps-om, igra ide super
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:02   #322
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Nije losa igra, ali GT4 ipak rula u svom career modu u svakom pogledu. Jos ce puno zobi morati pojesti da bi japanerose dostigli.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:02   #323
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
NEMA vrijeđanja, psovanja i ostalih čašćenja!
Uvijek me fasciniralo kako forumi dopustaju da se izgovaraju neistine, recenice lisene pameti ili argumentacije, a ljudske izljeve ljutnje se odmah sankcionira. Nema veze.

Da budem ontopic:
Instalirao najnovije drivere, dosao do pocetka utrke, izbacilo me van. Dva puta tako, meni dosta.
Probati cu za tjedan dana, s nekim patchem za grafu ili igru. Dotle, Civ4, here I come.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:08   #324
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Nis, meni su osobno govno

Nebbo:
Citiraj:
Evo da i ja javim dojmove.

Ovo je PRVI N4S serijal gdje sam odlucio iskopcati DFP volan iz PS2 i GT3 i ukopcati ga u komp na N4S.

Ja jos ne mogu vjerovati kako su dobro igru napravili. Ima razlike izmedju straznjeg prijenosa i prednjeg, fenomenalan, ali FENOMENALAN balans izmedju arkade i simulacije, grafika je dobra (ima par mana)... ne znam gdje stati sa hvalospjevima. Mozda za kraj... za mene je ovo definitivno najbolji N4S serijal (da, da... cak mi je drazi i od Porsche-a)!

.....a vjerujte mi jako sam osjetljiv na trzanje.....
Eto sam htjeo cuti, od nekoga tko je brusio dugo GT
Vidim da cu morati obrisati prasinu sa volana
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:19   #325
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Ne volim NFS, ali hebemu ovo je cak dobro!!!! Kad s uvec probali s laganom simulacijom mogli su ubacit opciju da se skreće s mišem!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:20   #326
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Nis, meni su osobno govno

Nebbo:
Eto sam htjeo cuti, od nekoga tko je brusio dugo GT
Vidim da cu morati obrisati prasinu sa volana
Obavezno obrisi prasinu s volana, neces požaliti , garantiram....

Iskljuci sve pomoci vožnje i uživaj
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:24   #327
mihi999
The_God_Of_The_Gods
Moj komp
 
mihi999's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 46
Toooo konačno neki dobar noviji NFS

Igra je zakon.Popravili su u odnosu na prijašnje nastavke...

Kontrole su dobro slozene,igrivo i na tipkovnici al sa volanom je zakon.Ima nekih nedostataka oko grafike al sve u svemu OK.
Igra je dobro izbalansirana između arkade i simulacije.

Za sve kojima im ne radi na radeonki 4870 nek stave nove drivere i igra radi kak spada cak i sa dualcima.Jedino je loading faza malo duža al mi ne smeta.Barem odmorim od napornih,da dobro ste pročitali,napornih utrka...
Sve u svemu dobar posao EA
__________________

mihi999 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:33   #328
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Evo, ja nabavljam igru ... Dajte mi recite vi koji ste igrali, vidio sam na videima da su one strelice po cesti kod zavoja, može li se to ugasit, tj. isključit?
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 14:47   #329
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
Evo, ja nabavljam igru ... Dajte mi recite vi koji ste igrali, vidio sam na videima da su one strelice po cesti kod zavoja, može li se to ugasit, tj. isključit?
Naravno da možeš, ali ja sam si ostavil sad u početku dok ne prođem igru prvi put, odnosno dok ne naučim te neke staze koje bas nisu poznate...te neke iz USA i sl.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 15:09   #330
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Nisam skuzio da ima Laguna Seca i legendarni Corkscrew....steta
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na