Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2015., 16:21   #1
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
NeutrinoMobile.hr (informacije i iskustva)

Ima možda netko iskustva Neutrino Mobile trgovinom?
https://neutrinomobile.hr/

Vidim da nude jamstvo 24 mjeseca na mobitele ali ne znam jel to jamstvo pokriva sve baš, ili samo neke dijelove kako znaju biti jamstva iz privatnih trgovina.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 20:37.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2015., 16:43   #2
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Sve kako i treba biti. Evo ja prošli tjedan uzeo za frenda Lumiu 630 tamo, bila daleko najniža cijena, nazvao za dostupnost i došao po nju. Jamstvo u ovom slučaju je klasično od uvoznika za Nokije/MS (Mobis).
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2015., 17:12   #3
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,659
Dobro za znati da je trgovina pouzdana...
Ja planiram iduci mj. uzeti mob ali na rate kreditnom karticom,
dali je netko vec kupova na takav nacin u ovoj trgovini?

Edit: mob je narucen sinoc, narudzba u obradi...

Edit2: mob stiga overseasom jutros rano iz zg-a. Osim mobitela u kutijici je dosa i punjac + usb kabel, quad beat slusalice i par knjizica sa uputstvima,
dakle standardno... Racun i garancija su ubaceni u pakiranje. Ja zadovoljan
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 19.09.2015. u 17:35.
Sn4k3 je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2015., 15:56   #4
TomyWhite
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Kupio sam uređaj koji je bio neispravan. Otkrio sam to nakon 2 dana.
Telefonski su mi rekli da ne žele vratiti novac, nego da žele slat na servis (ovlašteni LG servis u Zagrebu).

Nakon nekoliko posjeta servisu, mobitel je proglašen nepopravljivim.
Ovlašteni servis je kontaktirao LG Hrvatska da traži zamjenski uređaj i tamo su im rekli da UREĐAJ NIJE REGISTRIRAN U LG HRVATSKA, odnosno nije došao "legalnim" putem da bi uopće garancija vrijedila kod LG Hrvatska.

Odlazim u dućan sa tim informacijama i tražim da mi se vrati novac jer je narušeno povjerenje prema njima. Zaposlenik kontaktira vlasnika koji odbija vratit novac nazad, i dalje inzistiraju na slanju uređaja na servis (ali ovog puta u inozemstvo, odakle su ga vjerojatno uvezli - možda čak i iz Kine) i ne želi čuti o povratu novca.

Iako Zakon o zaštiti potrošača definira da se u garantnom roku, pogotovo ako je uređaj kupljen neispravan (ukoliko se otkrije defekt u roku 6 mjeseci od kupnje), može tražiti popravak, zamjena ILI POVRAT NOVCA.

Stoga, učinite i meni i sebi uslugu i zaobilazite na veliko ovaj dućan, jer ako vam se uređaj pokvari, imat ćete neugodnosti.

P.S. ovo govorim iz iskustva sa LG uređajem, možda za ostale uređaje rade "legalno", ali LG mobiteli im definitivno nisu uvezeni na legalan (preko LG Hrvatska) način.

lp,
TW

Zadnje izmijenjeno od: tor. 09.11.2015. u 18:01.
TomyWhite je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2015., 16:10   #5
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Citiraj:
Autor TomyWhite Pregled postova

Iako Zakon o zaštiti potrošača definira da se u garantnom roku, pogotovo ako je uređaj kupljen neispravan (ukoliko se otkrije defekt u roku 6 mjeseci od kupnje), može tražiti popravak, zamjena ILI POVRAT NOVCA.
Ovaj dio si izmislio, jer nista takvoga ne pise u zakonu. Bio uredjaj DOA ili umre dan prije isteka jamstva, jednako ide na servis.

A ovo ostalo, ako je tako, nazalost ne mozes nista pametno uciniti, neka ga salju gdje zele i imaju "razuman rok" da ti daju novi. A ti cuvaj sve papire koje si dosad dobio.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2015., 17:33   #6
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,659
Ja nemam nikakvih problema za sad sa svojim G4 koji je kupljen istom ducanu..
Nit ima govora da je neki kineski model, uostalom sve sam napisa u postu iznad...
__________________
Sn4k3 je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2015., 18:49   #7
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Čim sa vidio da su dio Kvark d.o.o.,odustao od njih
  Reply With Quote
Staro 29.10.2015., 22:58   #8
TomyWhite
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ovaj dio si izmislio, jer nista takvoga ne pise u zakonu. Bio uredjaj DOA ili umre dan prije isteka jamstva, jednako ide na servis.

A ovo ostalo, ako je tako, nazalost ne mozes nista pametno uciniti, neka ga salju gdje zele i imaju "razuman rok" da ti daju novi. A ti cuvaj sve papire koje si dosad dobio.
http://emedjimurje.rtl.hr/opcenito/i...ornicku-gresku
TomyWhite je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 10:51   #9
Neutrinomobile
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Primjedba na netočne navode

S obzirom na neistine koje su navedene u postu br. 4, prisiljeni smo iznijeti našu obranu o ovom nemilom slučaju:

Iz posta bi se moglo na prvi pogled zaključiti da naši uređaji nemaju garanciju u Hrvatskoj, a to je potpuno netočno. Točno je da navedeni uređaj nije došao preko LG Hrvatska (kao i mnoštvo uređaja koja se prodaju kod ostalih trgovaca u Hrvatskoj), ali to ne znači da je došao ilegalno i da nema garanciju u Republici Hrvatskoj. Došao je potpuno legalno preko LG ureda jedne druge evropske zemlje. S obzirom da je tržište Evrope slobodno i otvoreno, svaki uređaj kupljen u Evropi koji je za evropsko tržište ima evropsko jamstvo 2 godine koje kupac može ostvariti u bilo kojem ovlaštenom servisu u bilo kojoj zemlji Evrope, pa tako i u Hrvatskoj (u ovom slučaju Agram). To dokazuje i to što je Agram primio dva puta uređaj na servis i popravljao ga, premda neuspješno. Da uređaj nije imao evropsko jamstvo ne bi ga Agram primio, a u ovom slučaju Agram je bio dužan primiti uređaj na servis i popraviti ga o trošku LG-a, što je i učinio. Kada je Agram proglasio uređaj nepopravljivim, jasno je da povrat novca ne mogu dati niti oni niti LG Hrvatska, jer preko njih uređaj nije došao u Hrvatsku, nego povrat novca kupcu vršimo mi, a naš dobavljač nama. Moramo naglasiti da zahvaljujući tom slobodnom trgovanju uzduž Evrope, krajnji kupac zbog efekta jače konkurencije koristi blagodati niže krajnje cijene uređaja. Uređaji koji dolaze preko LG Hrvatska su često puta dosta skuplji, a osnovni razlog je u tome što ne uspijevaju za ovako malo tržište dobiti niske ulazne cijene kao na primjer LG Njemačka ili druge veće zemlje Evrope. Osim toga između njih i krajnjeg kupca se još sa svojom maržom pojavljuje osim trgovca i neki distributeri, veleprodaje. Razlog zašto su naši uređaji jeftiniji je u našem modelu poslovanja gdje izbjegavamo veleprodaje i distribucije u Hrvatskoj, te uvozimo uređaje direktno tamo gdje se nude najpovoljnije u Evropi, te ih prodajemo direktno krajnjem kupcu bez dodatnih marži distributera u lancu prodaje.
Netočna je izjava da smo rekli gospodinu (u stvari njegovoj ženi, a gospodin se u ovom slučaju krivo pretstavlja) da neće dobiti povrat novca nego da ćemo popravljati uređaj. Rekli smo joj da ne može dobiti povrat novca isti trenutak kada je bila u našem dućanu, te da se mora proći procedura i da ćemo joj se javiti.Gospođa je inzistirala da se vrati novac odmah istog trenutka iz blagajne, a to nije moguće jer je plaćanje bilo karticom i povrat sredstava bi trebao biti na račun od gospođe što radi naše knjigovodstvo. Čak i da je plaćen kešom, prodavač nije ovlašten za trenutni povrat novca, nego to radi naše knjigovodstvo nakon što naš odjel za reklamacije odobri povrat novca.
Gospodin (a radi se ustvari o gospođi) tvrdi da je prodavač bio bezobrazan, a u stvari je gospođa vrlo agresivno tražila povrat novca isti trenutak u trgovini, te nije htjela izaći iz trgovine dok joj se isti trenutak ne vrati novac.
Gospodin na kraju u postu piše da je na kraju vraćen novac, jer smo vidjeli njegov post, što nije točno jer bi povrat novca dobio bez obzira na post. Na ovaj način gospodin nas želi namjerno dodatno diskreditirati premda je to već učinio i prethodno nekim neistinitim navodima.


_________________________________

Neutrino Tau d.o.o.
Adresa: Bastijanova 1a, Zagreb, Croatia
Tel: +385 1 3654 840
Gsm: +385 91 4811 156
E-mail: info@neutrinomobile.hr
Web: https://neutrinomobile.hr
Neutrinomobile je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 11:38   #10
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Jedini razlog zbog kojeg sam osobno odustao od kupovine od vas, je slijedeći,
vaša matična tvrtka se nalazi na popisu poreznih obveznika koji ne isplaćuje primanja
svojim radnicima. Točnije njih 7.
http://www.porezna-uprava.hr/bi/Stra...eljiplaca.aspx

Ostalo me uopće ne zanima, sa takvima ne želim nikakvu suradnju.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2015., 13:40   #11
logan
Premium
 
logan's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Osobno sam dosta puta već kupovao u NeutrinoMobile trgovini na Zagrebačkoj Trešnjevci i apsolutno nemam nikakvih prigovora i sa moje strane sve preporuke ako želite novi mob., jeftinije nego u drugim dućanima uz mogućnost kupovine na rate i bez nekakvih web narudžbi iz inozemstva sa nekih sumnjivih i neprovjerenih web trgovina.
Vezano za gornji slučaj i bezvezno blaćenje dućana od nekih korisnika, pa svugdje i u nekom drugom dućanu postoji mogućnost da čovjek kupi neispravan mob. i za sve postoji procedura i naravno da se novci ne mogu vratiti isti tren, ali kako se kaže sto ljudi - sto čudi.
Pohvalno je da je u datoj situaciji stranka dobila iscrpan odgovor na ovom istom forumu i mjestu što je pohvalno za ekipu iz Neutrinomobile dućana !!
Još jednom, nemam nikakvih prigovora na proces kupovine i kvalitetu kupljenih telefona i moja osobna preporuka /stvarno su jeftiniji u odnosu na druge trgovine, a razlog tomu iscrpno objašnjen u odgovoru stranci koja je imala problem sa neispravnim aparatom/
Pozdrav,...

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Čim sa vidio da su dio Kvark d.o.o.,odustao od njih
To sa tvoje strane je stvarno strašan razlog za zaobilaženje toga dućana,...smiješno i jadno do bola !!

Zadnje izmijenjeno od: tor. 27.11.2015. u 15:03.
logan je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2015., 14:02   #12
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
logan mi zvuči kao da radi tamo
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2015., 14:10   #13
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
logan mi zvuči kao da radi tamo
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2015., 14:28   #14
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Hahah logan, daj barem malo suptilnije radi propagandu, ovo je preočito
  Reply With Quote
Staro 02.12.2015., 21:02   #15
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Kupio kod njih mobitel, kineza.Iskreno bio sam dosta skeptican (prvenstveno zbog mobitela doduse, vidim da je firma registrirani doo sa placenim kapitalom u cijelosti valjda se nebudu ciganili oko mojih 100€ ,firma se zove neutrino tau doo) dosao u ducan, prvo se prodavac malo scimao kad sam spomenuo Neutrino mobile, mislim da uopce nema reklama ispred ducana nego se vode pod nekim drugim imenom (bar je tak bilo prije cca godinu dana kad sam kupio mobitel).
Dobio garanciju , sve 5.
Ovo ljeto se pokvario mobitel, idem ostvariti garanciju.Kazu mi da je servis 10metara nize, u Kvarku.
Odnio tam, kak je bila sezona godisnjih, trebalo je jedno 20dana da ga poprave, sto isto nije malo, al valjda je standardno za danasnje servise mobitela.
Vratio se mob s novim ekranom cini mi se, sad je sve u redu.

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 02.12.2015. u 21:07.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 18:33   #16
logan
Premium
 
logan's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Hahah logan, daj barem malo suptilnije radi propagandu, ovo je preočito
Ne na tvoju žalost ne radim niti imam ikakve veze, osim što sam kupac i imam samo dobra iskustva. Dakle za sada ništa, a za što bi im mogao zamjeriti i tu odmah srati po njima.
Uglavnom daleko su najjeftiniji, a spomen KVARKA, pa i tamo sam nekad kupovao i bilo sve ok. !!
logan je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 09:22   #17
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Znači u nekakvom prosjeku, trgovina je prosječna

Malo sam guglao o Neutrino Mobileu jer razmišljam kod njih uzeti nekakav Xiaomi Redmi 3 ili Note 2 na rate. Zapravo prvo moram vidjeti kakva je situacija na stranim webšopovima.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 09:44   #18
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Radije stisni guzove i ubodi ga u cashu preko giztopa ili xiaomiforsalea i uzmes bolji mob za iste pare
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 10:04   #19
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Razlika za Redmi 3 je nekih 400kn (kod nas skuplje) fakat nije zanemarivo.... jedino je to što bi ovdje platio na rate.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 12:18   #20
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
400kn razlike za keš ili na rate? Pitam zato jer je kod njih plaćanje na rate diže cijenu uređaja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 12:58   #21
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Evo primjera ...

ovaj novi "entry" model od Xiaomija Redmi 3, u navedenom našem vebšopu: gotovina ili jednokratno plaćanje 1599kn, plaćanje na rate raznim karticama do 12 rata 1683kn.

Taj isti mobitel na stranim webšopovima:
Gearbest: 142 EUR (cca 1072 kn po današnjem kupovnom tečaju)
Xiaomiforsale: 153 EUR (1155 kn)
Geekbuy: 147 EUR

...
Tako da je ušteda i veća od navedenih 400kn ako se plaća karticom na rate.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 13:24   #22
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Treba mi i neka preporuka za webshop. Je li ovaj gearbest "pouzdan"?
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 13:41   #23
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Yep
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 14:01   #24
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
A vidiću još. Htio bi zamjeniti tri godine stari Prestigio koji je jednostavno postao nedorastao današnjim aplikacijama i igrama () na Androidu.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2016., 17:49   #25
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
EDIT: Čini se da je kriva informacija. Delete
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS


Zadnje izmijenjeno od: Mario92. 15.04.2016. u 10:57.
Mario92 je online   Reply With Quote
Staro 04.07.2016., 13:04   #26
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Meni je trebao mobitel hitno za poklon, naručio u petak i zamolio sam ih samo da ga pošalju Overseas-om tako da mogu u subotu otići u Overseas skladište i uzeti mobitel.

sve 5 prošlo, mobitel i račun u kutijici, stiglo na vrijeme.
tskarda je online   Reply With Quote
Staro 05.07.2016., 01:20   #27
Kendo0907
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Belišće
Postovi: 2
Question Neutrino Mobile - Kontakt

Ovako novi sam ovdje, cisto me zanima dali ta trgovina uopce postoji meni to sve nekako smrdi na prevaru, snizena cijena ne znam recimo u VIP-u bez pretplate kad bih uzimao mob recimo zelio bih kupiti sony xperia z3 i tamo je bez pretplate cca 4 tisuće i nešto kn ovdje na neutrino vidim da je 2.499.00kn probao sam ih zvati danas jedno 5 puta niko se nije javio, jel moze neko potvrdit dali je to istina u vezi te trgovine jer nikako ne mogu stupiti u kontakt sa njima.
Kendo0907 je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2016., 01:22   #28
Kendo0907
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Belišće
Postovi: 2
Neutrino Mobile - Kontakt

Ovako novi sam ovdje, cisto me zanima dali ta trgovina uopce postoji meni to sve nekako smrdi na prevaru, snizena cijena ne znam recimo u VIP-u bez pretplate kad bih uzimao mob recimo zelio bih kupiti sony xperia z3 i tamo je bez pretplate cca 4 tisuće i nešto kn ovdje na neutrino vidim da je 2.499.00kn probao sam ih zvati danas jedno 5 puta niko se nije javio, jel moze neko potvrdit dali je to istina u vezi te trgovine jer nikako ne mogu stupiti u kontakt sa njima.[/QUOTE]
Kendo0907 je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2016., 01:43   #29
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
iskustva korisnika prije ti ništa ne znače?
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2016., 08:38   #30
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Hint: ne gledaj cijenu bez pretplate kod operatera kao realnu

Moje iskustvo sa Neutrino mobile je pomalo cudno. Narucio sam i uplatio Nexus 6P. Nakon 2-3 dana posaljem mail cisto da potvrdim da je sa uplatom sve ok jer nisam dobio nikakav feedback. Brzo javljaju da mobitel nemaju na lageru i da su izvrsili refund. Pitam ih hoce li ga uopce nabavljati vise, dobivam odgovor mozda sljedeci tjedan i da ce mi javiti. Uzeo sam ga drugdje ali jesu ga dobili sljedeci tjedan i nisu mi javili. Nije uopce negativno iskustvo ali nije se cinilo da pretjerano zele moje novce
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na