Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.08.2011., 17:04   #61
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
nije naljepnica dovoljna da se "dokaze" da su pendzeri originalni?
Nije. Zašto? Zato jer se danas svašta krade, tako da moraš imati račun.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Mislin da traže račun, ali naljepnica je tu pa bi išlo i s njom.
Nebi.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Računi se moraju čuvati 10g. Obzirom da je XP izašao prije više od 10g., moglo bi se zaigrati i na tu kartu.
Može, al to bi moralo značiti da ta firma postoji barem 10g.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Postoji još jedna mogućnost. Obzirom da lap ima koju godinu i da je 2-3 vlasnik, može se reći da je unešen u firmu od strane vlasnika. U tom slučaju, mora postojati dokument iz kojeg će se to vidjeti.
Tako je.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kako god okreneš, to što ti hoćeš nije lako izvedivo prvenstveno zbog uvjeta iz prvog pasusa. Naravno, sve ovisi o tome hoće li doći inspekcija i kolike picajzle će biti.
Veće picajzle - više natezanja.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@Burko
Za pogledati svoj fejs, mail i to. Misliš naplaćivati ili? Ako je free, koga briga.
Nije to baš tako lako.

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ma nikakvo naplacivanje nece biti, laptop bi bio sa strane, za goste. tipa dodes na kavu/pivu, sjetis se pogledati mail, skoknes do laptopa - provjeris, mozda jos malo prosurfas - idemo dalje. nikakvo naplacivanje, nema svrhe niti razloga, jer kako rekoh - to je za goste "povlastica". tako svejedno oni rade promet..........
Dal on njima naplaćuje il ne - svejedno, on mora imat račun.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Onda OK. To je tvoje osobno računalo koje si dofurao tamo i ljudi mogu koristiti. Nema frke.
Ima frke.

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
danas sam ujutro bio sa sefom doticnog birca. nista, on isto kaze da ce, ako mu i uleti inspekcija, reci da je to njegov laptop i da ga je on tu stavio kada on hoce na net, neka od konobarica, netko od gostiju pogledati mail/fejs/vijesti........ i to je to. to tako moze funkcionirati?
Super bude dok mu ne dođu, nakon prvog puta doći će i drugi put

Za kraj

U kafić može netko doći sa svojim laptopom, naravno vlasnik nemože ljude pitati dal imaju račun , ali ako inspektor dođe u kafić i sazna da je to laptop od vlasnika, naravno da će ići u analizu
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 17:16   #62
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Dakle, nije problem u Windowsima jer teoretski on može gore staviti neki lunix koji je sasvim dovoljan za potrebe navedene u ovoj temi, ali on i dalje nema dokaz da je to njegov laptop.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 17:27   #63
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Nije. Zašto? Zato jer se danas svašta krade, tako da moraš imati račun.
? racun moras imati za sve? plus, zar nije ovo posao jedne policije, a ne inspekcije, sto se krade tice? mozda malo blesavo zvuci, ali zar krada spada pod ovlast inspekcije, pa da se ima "pravo" pozvati na izgovor: "a sto ako je ukraden?"?


plus, laptop je od vlasnika, ali nije od obrta/objekta. zar ova dva pojma nemaju neku razliku? da li to znaci da je i mobitel kojeg doticni covjek ima - vlasnistvo objekta? pojma nemam, ima recimo ipad, i on spada pod mogucu inspekciju? treba imati racune za jedan-dva mobitela, ipad i laptop i jos jedan laptop?


razumio bi da je rijec o laptopu koji je u vlasnisvu birtije i da onda treba imati sve racune i papirologiju i biti prijavljen itd itd, ali ovo je lap od covjeka.

zar zaista, po zakonu, ja ne mogu (karikiram ja) doci u birc i ostaviti laptop za surfanje?



i da, jos jedno pitanje onda. sto ako je rijec o linuxu OS-u? ista je prica za laptop, posto se nema njegov racun? isto se moze tretirati kao ukraden, i kao nekakav izvor prihoda?

ovo pitam jer mislim da smo se malo pomaknuli od samog prvog pitanja.
sto da je recimo rijec o nekakavoj P4 kanti za surfanje, sklopljena iz oglasa? da li bi se i za takav komp ocekivalo da se ima racun, od komponenti?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 18:45   #64
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Ti kao pravna osoba možeš od građana otkupiti stvari te ih koristiti i prodavati dalje (koristiti).
Meni je moj knjigovođa poslao ovo http://pluvia.hr/obrazac_ob_otkupni_blok.xls da ispunim (bio sam kupio neispravan laptop, izvadio ekran, ugradio ga u drugi laptop i fino izdao račun za ekran i rad).

Malo je zeznuto s tim "gratis" igrama, sve je to fino što je besplatno no na to se porez mora platiti, porezna može procijeniti samostalno koliko vrijedi takva usluga i onda zezati. (hint: onaj pekar što je dijelio stari kruh pa ga porezna oderala)

Bilo bi idealno kad bi se Doink oglasio sa informacijama.

Po meni nema mjesta za takve kombinacije, država je bez love
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 18:48   #65
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
To je tvoje osobno računalo koje tamo stoji i ti kao fizička osoba možeš to dati na korištenje kome god hoćeš. I ciao djaci.

Ali kao pravna osoba i da uzmeš taj laptop na kafić onda bi morao imati za sve račun obavezno.
-
Ove spike da li je ukraden. Ono. Da li je moj mobitel, laptop ukraden kada idem preko granice. Da li imam račun za nekoliko godina stari laptop ili mobitel kod sebe? Ne. Nemam. Prema tome bi trebao imati račun za sve kada idem van ako me policija halta lol

Nije ista stvar sa onom legendom iz Romaje kaj je dijelio kruh ljudima kaj nemaju za isti od namirnica koje je kupio kao pravna osoba!

@tskarda

Prema tome ne bi smio ni besplatan net davati ljudima u bircevima već bi trebao naplatiti isti. Također vrijedi i za kikiriki, perece i kaj već staviš ekipi besplatno na stol!

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 12.08.2011. u 18:54.
  Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 22:53   #66
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
? racun moras imati za sve? plus, zar nije ovo posao jedne policije, a ne inspekcije, sto se krade tice? mozda malo blesavo zvuci, ali zar krada spada pod ovlast inspekcije, pa da se ima "pravo" pozvati na izgovor: "a sto ako je ukraden?"?
Nisam mislio na ukraden laptop, nego windowse. Inspektora ne zanima hardware nego software. Račun na kojemu je navedeno da su kupljeni windowsi je jedini dokaz.

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
plus, laptop je od vlasnika, ali nije od obrta/objekta. zar ova dva pojma nemaju neku razliku? da li to znaci da je i mobitel kojeg doticni covjek ima - vlasnistvo objekta? pojma nemam, ima recimo ipad, i on spada pod mogucu inspekciju? treba imati racune za jedan-dva mobitela, ipad i laptop i jos jedan laptop?
U jednom knjigovodstvenom uredu su u radnom prostoru zatekli privatni laptop pun nelegalnog softwera, gospođica je za vrijeme radnog vremena morala biti online na fejsu dobili su kaznu

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
sto da je recimo rijec o nekakavoj P4 kanti za surfanje, sklopljena iz oglasa? da li bi se i za takav komp ocekivalo da se ima racun, od komponenti?
Nisu bitne komponente, bitan je software. Inspektor ako hoće može spičit kaznu za svaki stariji komp kojemu su nedavno kupljeni windowsi (oni koji se mogu kupit uz novo računalo).

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 13.08.2011. u 17:01.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2011., 00:11   #67
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
onda se postavlja pitanje - kako dokazati da je OS legalan? sav ostali softver je free, nema ih puno, ali su besplatni i ne predstavljaju nikakav problem.

ili mozda da preformuliram pitanje. dan danas se mogu najnormalnije kupiti laptopi (a i desktop racunala) sa win OS-om. na laptopima je to najcesce sticker. da li, recimo situaciju, da meni upadne "policija za softver" doma i nade lap sa original vindovsima, a ja nemam racuna - automatski me mogu kazniti? iako su vindovsi placeni, iako prolaze na provjeri majrosofta? svede se na isto - imao piratske pendere ili ovakve kakvi su na naljepnici?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2011., 06:53   #68
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Welcome to Hrvatistan
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2011., 08:56   #69
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Mrzim inspekcije.
Kažeš ti njima ovako:" računalo je staro više od 10 god. i računa nema, ima naljepnicu. Kupljeno je polovno". Ne vjerujem da će te gnjaviti oko ovog problema.
__________________
Ala homo, ala homo ča popit i na brige pozabit.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2011., 11:53   #70
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Na laptopu sigurno piše godina proizvodnje, pa ti ta spika pada u vodu. A nisu inspektori ni toliko glupi da ne vide razliku između lapa starog par godina i onoga od 10g.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2011., 17:22   #71
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
U jednom knjigovodstvenom uredu su u radnom prostoru zatekli privatni laptop pun nelegalnog softwera, gospođica je za vrijeme radnog vremena morala biti online na fejsu dobili su kaznu
ovo ne kuzim. gospodica je tamo radila ili? ako je tamo radila i posto je rijec o knjigovodstvenom uredu, onda mi je cak i relativno logicno da su uzeli i laptop.

ali svejedno se onda postavlja pitanje - kako dokazati da je OS legalan, ako je slucaj da se laptop kupio polovan sa XP cd kljucem? ili kuciste koje je doslo s xp kljucem? pogotovo ako prolazi online verifikaciju, ono, da - imate legalan softver (kaze MS ciji je produkt), ne, nemate - kaze inspektor................


i da, da li je onda ista shema i s igrama npr? jer imam frenda koji prodaje original igre koje je prije kupovao (mislim da sam cak i trazio odokativnu procjenu prije x vremena), da li znaci (posto ima igara starih po 5-6 i vise godina) da te igre vise nisu legalne? mislim recimo, otvorim igraonu, imam kupljenih igara, ali nemam racuna, dobijam kaznu?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2011., 22:23   #72
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ovo ne kuzim. gospodica je tamo radila ili? ako je tamo radila i posto je rijec o knjigovodstvenom uredu, onda mi je cak i relativno logicno da su uzeli i laptop.
Da, ona tamo radi. Laptop ne znam dal je oduzet.

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ali svejedno se onda postavlja pitanje - kako dokazati da je OS legalan, ako je slucaj da se laptop kupio polovan sa XP cd kljucem? ili kuciste koje je doslo s xp kljucem? pogotovo ako prolazi online verifikaciju, ono, da - imate legalan softver (kaze MS ciji je produkt), ne, nemate - kaze inspektor................
E vidiš u našoj državi ti je sve naopako, to što Microsoft kaže da je važna naljepnica, kod nas ne vrijedi, kod nas je važan račun, postoje izuzeci kad su ljudi imali račun ali nisu imali naljepnicu, dok su dobili kaznu, rekao sam im da se žale i žalba im je uvažena, znam za 2 takva slučaja. Za korištenje laptopa ili stolnog računala kod kuće te nitko ne bude pitao za račun, bar zasad

Nisam još napomenuo da osim software-a budu gledali dal na disku ima kakvih filmova, igrica, sprženih na DVD-ima i sl. ako nema originala - kazna

Sa mp3-cama se nisu igrali, al pošto je država trenutno u banani i to je moguće, mp3-ce je moguće kupiti pa opet budu pitali za račun, inspektor bude pitao gazdu: šta je s ovim mp3-ima od Bobana Rajovića?

Stavi ti sav free software i mirna Bosna
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 14:24   #73
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma nema na laptopu nikakvog konkretnog softvera inace, avast koji je free, mozilla koja je free, irfan, km player, winamp. plus sto su dva akaunta, adminiski i ovaj "za goste", taj ima jos manje na sebi.
nikakva muzika nije na njemu niti ce biti, nikakvi filmovi, slike, nista. samo mozilla.


e sada, najradije bi ja lijepo puknuo linux gore, i miran i ja i sef doticne birtije. problematika je wireless koji se nece instalirati, pokusavao sam 4 dana sa pun k rjesenja sto mi je google nalazio, jednostavno - nece. a linux ima sve sto meni treba - free OS + mozilla.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 15:54   #74
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Avast nije free, Irfan isto, a za Winamp nisam siguran
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 17:47   #75
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 17:50   #76
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Je, samo na koji period

Od antivirusa, mislim da Avira ima najduži period.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 17:58   #77
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
godinu dana je avast. prode tih godinu dana, skinem noviju verziju i instaliram ili stavim drugi AV..........
pitanje koje sam ja postavio je - jesu li ovi programi besplatni? ne na koliko vremena, cak i da jesu trail verzije, i dalje su free...........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 18:07   #78
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
pitanje koje sam ja postavio je - jesu li ovi programi besplatni? ne na koliko vremena, cak i da jesu trail verzije, i dalje su free...........
Jesu

Evo link na još jednu raspravu
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=215161
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 18:18   #79
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 18:39   #80
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ali... Ima jedno veliko ALI. Ovo što ti namjeravaš je korištenje u komercijalne svrhe. Nisam siguran da su i onda besplatni. Ono što ti mogu potvrditi, to je da je Comodo besplatan i za komercijalne svrhe. Treba jako dobro pročitati EULA-u.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 20:09   #81
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ali... Ima jedno veliko ALI. Ovo što ti namjeravaš je korištenje u komercijalne svrhe. Nisam siguran da su i onda besplatni. Ono što ti mogu potvrditi, to je da je Comodo besplatan i za komercijalne svrhe. Treba jako dobro pročitati EULA-u.
Treba instlirati business, a ne personal, ugl. ima besplatnih AV, za drugo terba dobro pročitati
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 21:42   #82
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
posto ja vise nemam pojma sto treba, sto ne treba u slucaju kada je laptop moj, kada je tvoj, a kada od vlasnika obrta, u koje se svrhe laptop treba koristiti da bi jedan/drugi inace free program bio - free, na sto se izvlaciti ako/kada dode inspekcija, kako objasniti konobaricama....... plus sto sam dobio i nagradne bodove sto nisam nastavio u ovoj temi, sto nisam koristio trazilicu.........

ja odustajem. zakon pobjeduje, nemam volje niti vremena proucavati sto i kako napraviti niti se natezati, najmanje zelim biti odgovoran u slucaju da doticni covjek dobije kaznu od xyz novaca, budem lijepo uzeo lap opet k sebi doma na par dana i opet se pozabavio linuxom.


svakako se zahvaljujem svima koji su se ovdje javili sa svojim misljenjima, iskustvima i znanjem, ali neke stvari mi zaista nisu logicne za provariti, i ne da mi se vise zamarati sa solucijama sto-bi-bilo-kad-bi-bilo.
dovidenja MS-u, linux se valjda smije imati, mozilla mi je jedini program koji mi treba, i to je to!
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 13:42   #83
Take
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 181
Koja mi je najsiplativija opcija za WIN XP? Koliko sam shvatio najbolje je kupiti WIN 7 pa raditi downgrade?
Posto je komp na obrtu, mogu li ja imati aplikacije za personal usera ili i za obrt mora biti commercial?

Postoje li uopce programi Office-a, neki AV za takvu upotrebu?
Take je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 13:48   #84
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Take Pregled postova
Koja mi je najsiplativija opcija za WIN XP? Koliko sam shvatio najbolje je kupiti WIN 7 pa raditi downgrade?
Posto je komp na obrtu, mogu li ja imati aplikacije za personal usera ili i za obrt mora biti commercial?

Postoje li uopce programi Office-a, neki AV za takvu upotrebu?
Open/Libre Office (iako ne ocekuj previse, no za neke jednostavnije varijante ce posluziti) dok AV mozes rijesiti pomocu MSA (Microsoft Security Essentials).
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 14:01   #85
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Take Pregled postova
Koja mi je najsiplativija opcija za WIN XP? Koliko sam shvatio najbolje je kupiti WIN 7 pa raditi downgrade?
Posto je komp na obrtu, mogu li ja imati aplikacije za personal usera ili i za obrt mora biti commercial?

Postoje li uopce programi Office-a, neki AV za takvu upotrebu?

Moraš kupiti Win7 Profesional, na slabijim verzijama nemožeš napraviti downgrade.


@Bubba Da li MSA radi na XPu?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 14:14   #86
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
tor je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 14:18   #87
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
@Bubba Da li MSA radi na XPu?
Jes jes, imam ga na nekoliko masina.

Samo mi se cini da moras imati SP3, no torče je dao link, pa prosnjofaj tamo.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 14:24   #88
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ju ar korekt... minimalno sp3.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 14:58   #89
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Odlično onda. Jer mi je taj AV sasvim uredu i pokazao mi se boljim od mase drugih(komercijalnih) rješenja. Nar na sedmici al ću ga stavit i na xp mašinu sad. SP3 nije problem.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na