Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2012., 10:46   #1
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Windows 8 sleep problem

Pozdrav svima,

od kada sam upgradeao laptop (Asus G74SX) na Windows 8 (cista instalacija) imam problem sa Sleep funkcijom.

Naime, kompjuter odlazi u Sleep mode iako su u power settinzima svi raznorazni Power saving opcije (Sleep, Hybernate, HD itd. itd.) stavljeni na Never odnosno iskljuceni.
Dakle, u Power Opcijama sigurno ne bi smio biti problem ukoliko zaista dobro rade jer su apsolutno sve opcije iskljucene. High Performance profil je bas podesen tako da nista ne ide u nikakve sleepove kako bi komp kada je potrebno mogao ostati konstantno budan.

Takodjer, taj Sleep mi se cini random odnosno nekada kompjuter ode u sleep nakon samo par minuta neaktivnosti, a nekada moze biti satima.
Prije par dana sam skidao preko Steama kompletan Planetside 2 i kompjuter je uredno downloadao i instalirao igru bez da je otisao u Sleep.
Jucer sam pokusao ponovo instalirati MW3 preko Steama i nikako nisam mogao jer je kompjuter odlazio u Sleep svakih par minuta, a nije mi se bas stajalo pored njega i trzalo misa svakih par minuta cekajuci da se 15GB skine.

Ima li itko ideju u cemu bi mogao biti problem?
Da li moze biti nesto sa driverima ili ne znam sta ne?

Svi driveri koji su naknadno instalirani su zapravi vecinom Win7 driveri (jer laptop je sluzbeno Win7 laptop).

Takodjer, kada god ode u Sleep ugasi i network connection, pa je i to poprilicno iritantno. U propertisima mrezne sam iskljucio onaj Allow PC to turn off this device, ali svejedno cim komp ode u Sleep ugasi i mreznu (komp je spojen kablom).

Ima li itko ikakve ideje u cemu bi mogao biti problem?

Dok je laptop bio na Windows 7 svi power settinzi su radili savrseno ispravno.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na