Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.05.2007., 18:49   #121
AC Thunder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: InTheAir
Postovi: 206
Koliko se sjećam slične poruke su se pojavljivale prije nekog vremena (bilo je riječi o tome i na ovom forumu), a prouzročio ih je dialer.

To što NOD nije mogao izbrisati nije ništa čudno, takvi se fajlovi brišu ručno. (Bar kod onih ljudi koji su platili licencu).

Kaspersky je promašio 10.505 malwarea u veljači o.g. (opet citiram AV-comparatives).

P.S. (not) Godine nisam ni ja primjetio po tvoji postovima, ali naslov je prilično tendenciozan.
AC Thunder je offline  
Staro 05.05.2007., 22:43   #122
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ajde vise, svima je jasno da sve vas zaboli koji je najbolji AV i da se svaki od vas (nas? ) zakacio na svoj i zaboli ga sto drugi imaju za reci. dokaz da to je i da se svi pozivaju na AV-comparatives a ama bas nitko ovdje ne koristi niti jedan od tri AVa s najboljim rezultatima. evo pozivam se i ja na zadnji javni (veljaca) - tko ovdje koristi G DATA Security AVK ili AEC TrustPort ili...ajde treci koristim ja
dakle nitko ne koristi prva dva po rezultatima a tu se pisu izjave tipa moj je jaci od tvog, nema toga sto mome moze promaci, moj tata je jaci od tvoga......

ostavite to djeci, vi koristite AV koji zelite i sretno s njime, nadam se da necete pokupiti nista sto on, vec koji bude, nece srediti u korijenu prije nego sto vam napravi neku stetu. i za kraj - jedini los potez koji mozete napraviti kod odabira AVa je da ne instalirate jednog. sve ostalo su finese i o njima bi trebali razmisljati samo ljudi koji su placeni da razvijaju pojedini komad softwarea a ne mi, potrosaci.
greg SE je offline  
Staro 07.05.2007., 13:04   #123
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
I točka... Što ste rekli, rekli ste.
domy_os je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na