Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2013., 15:19   #3301
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Pozdrav,

neznam ako sam pogodio temu, ali eto, problem je s T-Comom
Uglavnom, frend je uzeo MAX3 paket za poslovne korisnike s uređajem, i rekli su da će poslat uređaj za 9kn ako se potpiše ugovor na dvije godine. I ništa, on potpiše ugovor, i sad mu je došao prvi račun i piše jedna stavka, Poklon uređaj = 9kn + mjesečna naknada za uređaj 130kn. Provjerio sam na netu, uglavnom, fora je da uopće ne daju uređaj za 9kn, nego još moraš 24 mjeseca plaćat 130kn za taj uređaj. Užas, nećeš davat za onaj Huawei tablet 130kn mjesečno. I ništa, nazovem službu za korisnike, da ne mogu oni ništa, da je ugovor potpisan... Ženska mu rekla da ga proda na njuškalu :S Tablet je zapakirat u originalnom kućištu, a frend bi vratio tablet... Jel' postoji mogućnost da se pozovem na neki zakon ili nešto? Hvala, oprostite ako sam pogriješio temu
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 15:28   #3302
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
je to bilo preko službe za korisnike ili u t-centru?
ako je bilo telefonski, ragovor je snimljen i ako ni u kom trenutku nije navedeno mjesečno plaćanje, možeš ih terorizirati koliko te volja.
ako je u t-centru i ugovor pismeno potpisan, dobro ga pročitaj i ako se ne spominje mjesečno plaćanje, raskini ga

uostalom, zaprijeti im se lošom reklamom i prebacivanjem kod konkurencije prvom prilikom jer poslovne korisnike čuvaju ko oko u glavi
domis je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 15:39   #3303
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Ma za izludit, uzmem na akciji brzinu od 10Mbit i sve super dok je trajao probni rok i onda je brzina pala na 6Mbit i nema pomaka.
Hmmmm...

kod mene je stanje ovakvo konstantno, nekad je cak i veca brzina. Valjda jer sam cirka 70ak metara od centrale.

__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 20:35   #3304
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Hmmmm...

kod mene je stanje ovakvo konstantno, nekad je cak i veca brzina. Valjda jer sam cirka 70ak metara od centrale.

Ja sam isto nešto sitno od centrale..

__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 21:50   #3305
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Ja već 12 dana čekam povećanje brzine i za to vrijeme sam dva puta ispunio zahtjev za većom brzino i ništa. Baš razmišljam da pređem na neki drugi internet al postavlja se pitanje koji.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 22:50   #3306
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Iskon duo carnet sto ćuna internet + telefon

uvjet je da ti je narančasti paket dostupan na tom broju i da imas/mozes nabaviti user/pass od carneta.. škola, faks, svejedno je.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 15:32   #3307
marikris
made in Usora
 
marikris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 215
maxnet mini

evo, prica je napokon rijesena sa dobivanjem neta ( nakon gotovo 3 mjeseca )
odnosno usluge maxnet mini ( kucni ADSL preko 3G mreze )


uglavnom dobije se Huawei B203 i to je vise manje to
brzina je cca 2,5-2,9 Mbps / 0,34Mbps a ping 100-120ms

ako koga jos sta zanima slobodno nek pita
__________________
ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori
marikris je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 18:37   #3308
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Mene zanjima cijela procedura. U t com centru su mi rekli da je moguce to dobiti bez ikakvih problema dok korisnicka sluzba me je uvjeravala da je to nemoguce i da toga nema.
Molim da da napises iskustva. Sta sve treba za taj paket, koliko kosta mjesecno novaca, dali je pravi flat u igri, dali je limitiran samo na jedan odasiljac ili ga mozes prenositi. Zanjima me brzina realizacije te dali mozes dobiti taj adsl preko 3g signala bez da ti prvo provjeravaju dali ti je dostupan obican adsl. Uglavnom od A-Ž sve a mislim da i nekolicini korisnika ce isto jako dobro doci ta informacija. Hvala ti
antunhr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 19:58   #3309
marikris
made in Usora
 
marikris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 215
Onda krenimo redom

Ja sam taj zahtjev podnjeo nakon sto su me iz t-coma nazvali i to mi ponudili
Prije sam podnosio zahtjeve za obican ADSL ali zbog PCM na liniji nisam bio u mogucnosti dobit, te koliko sam shvatio ovo nude samo ukoliko je takav slucaj ( ? )

Dosta sluzbenika nije upoznato s ovom uslugom, to iz prve ruke znam ( par dana nakon podnosenja zahtjeva covjek iz t-coma koji prodaje mobilni internet je dosao u stan da mi to pokusa prodati i uvjeravao me da ovoga nema te je isao sam zvati sluzbu za korisnike koja mu je potvrdila da je zahtjev za ovim podnesen )

Za ovu uslugu najbitniji je 3G signal, navodna brzina bi trebala biti do 3,6Mbps, ali ja u par sati sto sam koristio i koji put testirao brzina je od 2M do nekih max 3M.. ping kao sto rekoh se krece na nekih 100tinjak mili sekundi, sto je po meni cisto oke posto se radi o 3G mrezi.
( iako je 3G signal jedini preduvjet koliko sam shvatio oni provjeravaju samo bazu podataka a ne i stvarno stanje na terenu sto moze dovesti do odugovlacenja kao u mojemu slucaju ( ? ) )

cijena i uvjeti su tu (PDF fajl )
ali ukratko ako se ima telefon kod njih onda je 150kn i navodno flat promet

sto se tice prenosivosti, iako mu to nije namjena koliko sam skuzio to nebi trebao biti problem, bas je tehnicar govorio kako ima problema jer ne moze uredaj namjestiti da radi na samo jednoj baznoj stanici pa se onda prebacuje sto u nekim podrucjima znaci da ode na 2G signal

instalaciju uredaja napravi tehnicar, u mom slucaju je sve namjestio prije nego sto je dosao tako da nemam pojma sta se podesava, ostavi samo kutiju od uredaja i kaze pass za spajanje na mrezu ( i pass za pristup uredaju koji ima samo admin mod )

( bilo bi zanimljivo probati SIM karticu sto je u uredaju staviti u ruter koji ima mogucnost spajanja na LTE mrezu i vidjeti dal bi brzina isla i iznad 3,6M, no PIN za sim karticu ostaje tehnicarima :/ )
__________________
ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori
marikris je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 21:47   #3310
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Hvala ti na informacijama. Ja znam da repetitor udaljen od mene 300-400 metara meni daje preko dana 8 a prevecer do 13mbita preko mobilnoga interneta. Provjeri si sa mobitelom kod sebe situaciju cisto da znas dali imas mogucnosti. Neki decko je vidim na t com stranicama na fejsu pitao dali je moguce dobiti vise od 3.6 pa su mu rekli da im posalje podatke. Poslao sam mu PM pa cekam odgovor. Javim info za nas smrtnike koji imamo problema sa centralama

Zadnje izmijenjeno od: antunhr. 23.10.2013. u 21:57.
antunhr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2013., 23:55   #3311
marikris
made in Usora
 
marikris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 215
mislim da s ovim ruterom ne ide prek 3,6
bar tako pise na kutiji :/

iako bih volio da je malo brzi net, necu se buniti, trenutno mi je to najidealnija opcija ( bolja od raznog kemijanja sa usb adapterima i antenama kako bi se ulovio kafic s otvorenom mrezom... )
__________________
ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori

Zadnje izmijenjeno od: marikris. 24.10.2013. u 00:01.
marikris je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2013., 00:58   #3312
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Trebalo bi biti limitirano na strani mreže sa ssd max 3,6 Mbps, ali ima taj ruter web ui, pa bi se tamo trebao vidjeti pin za sim.

Isto tako, u onom pdf-u ne piše, ali paket od 15GB je nedostupan, tj. moguće ga je dobiti ali treba se natezati onda sa njima.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2013., 11:11   #3313
što je tu je
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 3
Citiraj:
Autor marikris Pregled postova
mislim da s ovim ruterom ne ide prek 3,6
bar tako pise na kutiji :/

iako bih volio da je malo brzi net, necu se buniti, trenutno mi je to najidealnija opcija ( bolja od raznog kemijanja sa usb adapterima i antenama kako bi se ulovio kafic s otvorenom mrezom... )
Bog!
Koliko shvaćam, u istoj si kaši (bio?) kao i mi. Kad nam kod kuće budu mogli omogućiti adsl (zahtjev je već istrunuo), morat će nas tražiti među umrlima.

Pretpostavljam da sad već imaš nekakav staž s tim max net minijem. Bili bismo ti jako zahvalni kad bi čuli što konkretno možeš s njim. Točnije, nas je troje: jedan komp (za roditelje) i dva laptopa (zna se za koga).

Naše trenutno rješenje su stickovi (bonbon mreža). Isplati li se uopće maxnet mini, koju brzinu imaš recimo ti i može li se njime koristiti 2, ili čak tri korisnika istovremeno? (Jasno nam je da brzina pada.)

Znam da T-com želi prodati pod svaku cijenu i uvjerava nas da je naše područje "crveno", 21 mbit. Ukratko, kako to izgleda u praksi?
što je tu je je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2013., 13:51   #3314
marikris
made in Usora
 
marikris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 215
evo za pocetak test brzine
ovo je na win7, dok je na drugom lapu s linuxima ping 100-120ms i brzina ide do skoro 3M ( ovdje se inace drzi oko 2,5M )

da li se isplati,
meni itekako da, placao sam tele2 20ak GB 150kn, i uvijek se moralo paziti na promet,
ovdje kako je flat sta god da mi treba stisnem download i ne razmisljam,
i jos veca prednost je ta sto ga mogu koristiti na svim uredajima osim na onog na kojeg je ustekan stick

surfanje s ovom brzinom je i vise nego uredu, torrenti u downloadu idu bez problema do 200kb/s ( do nekih 250 )

no najvaznije za ovo koliko sam shvatio tehnicara koji je postavljao je dobar signal izmedu rutera i bazne stanice ( meni je odlican ), te je govorio da ako budem imao 2M brzinu da budem sretan, kao sto rekoh imam i visu, ja zadovoljan

problema nekih u principu nije bilo ovo vrijeme koje ga koristim, cca mjesec dana
( dogodilo mi se jednom ili dva puta da je lap spojen na uredaj ali da net nije isao, no posto je u pitanju lap s linuxima koji nes zezaju nisam siguran sta je uzrok tog problema bio, iskopco uredaj iz struje 10tak sekundi, kad se upalio sve je ponovno normalno radilo )

Citiraj:
može li se njime koristiti 2, ili čak tri korisnika istovremeno?
za normalno surfanje bez problema ( npr, youtube + torrenti ograniceni na 150k meni na jednom lapu radi fluidno )

Citiraj:
Znam da T-com želi prodati pod svaku cijenu i uvjerava nas
to sto vas t-com uvjerava na crveno podrucje ne znaci previse ( osim u jakosti signala ), ruter kao sto je vec receno ima deklariranu brzinu 3,6M/384k
__________________
ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori
marikris je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2013., 22:57   #3315
što je tu je
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 3
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Kad bi i mi tim mini paketom dobili približno isto, bilo bi daleko bolje nego što nam je sada.

Evo, radi predodžbe, što imam sada: download 0,41 Mbps, upload 0,29 Mbps, ping 69 ms. Doduše, zna varirati i download bude nekad i bolji, ali to je jako nestabilno.

Najvjerojatnije ću ipak podnijeti zahtjev za ovu opciju pa kako bude. Stanica je udaljena od nas nekih 200 m.

Još jednom hvala.
što je tu je je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2013., 23:04   #3316
marikris
made in Usora
 
marikris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 215
Prije neg uzmete mozda bi bilo najbolje da testirate brzinu na t-com mrezi,
znaci neki smartphone koji je na t-comu i odvrtiti speedtest,
da ne bude da se uvalite na dvogodisnji ugovor a da dobijete jos i manju brzinu
__________________
ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori
marikris je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 10:18   #3317
što je tu je
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Slavonija
Postovi: 3
To svakako da (provjera smartphonom).
Ne želim uletjeti u dvogodišnje ropstvo tek tako, tim više što sam imala nekih ranijih živciranja s t-comom, ali sa stanjem kakvo je u HR i ovdje lokalno, moram uzeti zlo koje je najmanje.

Ne vjerujem nikakvim obećanjima i zamagljivanjima, ali pošto nam treba internet za školu, faks, posao (i ostalo), moram gledati na svaku sitnicu.

Još dva pitanja: koliki je zapravo konačan iznos na računu i je li max net mini pravi flat?

Nadam se jedino da neću predugo čekati na instaliranje. Kad t-com prodaje, onda ga se ne možeš riješiti, a kad treba raditi, onda čekaj.
što je tu je je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 11:36   #3318
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
pitanje friskim maxadslovcima ili onima koji su produžili ugovor,jesu li vam uvalili voip? morate imati tel preko modema?
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 11:46   #3319
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 468
Nekad ne razumijem stvari...Zašto uvalili voip? Pa stvar radi savim dobro.
__________________
he,he
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 11:50   #3320
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
da,ako imaš jedan tel u istoj sobi s modemom..
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 12:46   #3321
marikris
made in Usora
 
marikris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 215
Citiraj:
Autor što je tu je Pregled postova
koliki je zapravo konačan iznos na računu i je li max net mini pravi flat?

Nadam se jedino da neću predugo čekati na instaliranje. Kad t-com prodaje, onda ga se ne možeš riješiti, a kad treba raditi, onda čekaj.

Konacan iznos za internet je koliko znam 150kn (uz uvjet da imate fiksni telefon kod njih, a ukoliko ne onda je vise, ak se ne varam iznad 200kn.. ) i ne bi trebao biti vise
( dobio sam tek jedan racun za trecinu mjeseca sto sam ga koristio i sukladno vremenu koristenja racun je bio umanjen )

EDIT: Flat je koliko vidim stvarno flat, skidam stalno nesto (instalacija win-a i hrpetine potrebnih programa) i brzina ne pada, nije kao na mobilnim internetima da je odreden dio prometa po max brzini a onda padne na onu bijednu od 64k


instalacija koliko god banalna bila, ja sam je cekao dosta dugo, ima u prijasnjim postovima detaljnije o tome,
mislim da je to sto su im tehnicari prekrcati poslovima ( bar u Rijeci )
te jer je ovo dosta nova usluga
( ne odjavljute mobilni net sve dok vam ovaj ne postave ukoliko se odlucite da se ne zeznete kao ja i povjerujete njihovim obecanjima o roku od 30 dana - nakon toga samo hakom vrijedi zvati )
__________________
ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori

Zadnje izmijenjeno od: marikris. 17.11.2013. u 12:50. Razlog: dopuna
marikris je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 17:41   #3322
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 468
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
da,ako imaš jedan tel u istoj sobi s modemom..
kako ti je izvedena kućna instalacija? Ako imaš više utičnica u kući trebale bi bit povezane. Onda imaš dolazne žice u utičnici. Njih dovedeš u ruter, a ostale žice u utičnici- odlazi na druge utičnice -spojiš na phone na ruteru modemu. isto spajaš i ako imaš kablove pobacane po podu. Dolaz iz utičnice na ruter, a sve druge žice na phone.
__________________
he,he
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 21:49   #3323
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
imam tel.utič. u svojoj sobi,u kuhinji (kat ispod) i u hodniku,troje vratiju od mene..ruter je kod mene,danas sam kupio spliter sa 3 dodatna,sad moram kupit 2 žice za 2 telefona koja nisu kod mene nego na prije navedenim mjestim i dopremit te žice do njih..ja to tako vidim,ali instalacije su napravljene,spojit cu zice kroz one plastične cijevi zidu..
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2013., 07:39   #3324
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ovako, friski sam maxtv and maxadsl korisnik. Nikad prije nisam bio na tshrotu, uzeo ih iskljucivo radi sportskog paketa.

Zanima me sljedeca stvar. Zar je moguce da njihov STB ne nudi opciju youtubea? Mislim ono...
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 16:22   #3325
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Malo nevezano uz ADSL nego uz MAX3 pakete. Znaci agent je telefonski nazvao doma, stara se javila i potvrdila preko telefona probno max3 L paket na 2 mjeseca. Meni vrag nije dao mira pa sam isao na Mojtelekom portal provjeriti koliko dugo jos to traje i vidim da su mi za internet, telefon i maxtv produzili ugovor za 2 godine ( a telefonski je bilo receno da uslga ide probno na 2 mjeseca ), s tim da za ni jednu od 3 usluge nisam imao ugovornu obavezu.

Nakon jedno 5 dana natezanja sa korisnickom sluzbom dobio sam mail u kojem traze 180 kn za prijevremeni raskid ugovora. Jel postoji kakva varijanta da im to ne platim i da ih steram u k nakon toga ili jednostavno to moram platiti ?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 16:35   #3326
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
Malo nevezano uz ADSL nego uz MAX3 pakete. Znaci agent je telefonski nazvao doma, stara se javila i potvrdila preko telefona probno max3 L paket na 2 mjeseca. Meni vrag nije dao mira pa sam isao na Mojtelekom portal provjeriti koliko dugo jos to traje i vidim da su mi za internet, telefon i maxtv produzili ugovor za 2 godine ( a telefonski je bilo receno da uslga ide probno na 2 mjeseca ), s tim da za ni jednu od 3 usluge nisam imao ugovornu obavezu.

Nakon jedno 5 dana natezanja sa korisnickom sluzbom dobio sam mail u kojem traze 180 kn za prijevremeni raskid ugovora. Jel postoji kakva varijanta da im to ne platim i da ih steram u k nakon toga ili jednostavno to moram platiti ?
Probaj preko facebooka, izgleda da im je tamo najpametnija ekipa, ovi na telefonu su obično koma. Inače sve usluge kad uzmeš probno, na portalu piše da imaš ugovor na 2 godine, ALI to se aktivira samo ako nisi u probnom periodu prekinuo
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 16:46   #3327
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Ne znam za ovaj navedeni slučaj, ljudi na svašta pristanu, ne paze, ovo ono.
Ali ja ne znam kako je to uopće moguće da oni telefonom produžuju i sklapaju nove ugovore na dvije godine?
To treba najstrože zabranit.

Potpisivanje ugovora se treba odvijati u poslovnici T-HT gdje ću ja kemijskom olovkom potpisati 2-3 primjerka ili da mi oni pošalju doma, ja potpišem i šaljem im na fax.
Ako se već ide telefonom, onda se taj razgovor mora snimati, da se ima dokaz da sam je uopće pristao na nešto.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 16:50   #3328
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ma probao sam i preko fejsa, ali ocito da oni nemaju povezan sustav jer mi malo dolaze poruke sa Face accounta od tekoma, a malo mailovi. Sad sam im u zadnjem mailu napisao da mi ukinu uslugu i da ne zelim platiti nista, te da mijenjam providera.


evo cijelog odogvora pa nek i drugi izvuku pouku iz ovoga :

prvenstveno Vam želimo uputiti iskrene isprike radi nastalih neugodnosti, te Vas želimo obavijestiti kako je došlo do poteškoće prilikom slanja e-mail poruke koju ste nam dostavili u Vašem upitu

Nadalje, uključenje MAX3 L paketa na Vašem priključku izvršeno je putem teleprodaje, te je na temelju istoga zahtjev valjan bez potpisa vlasnika linije. Ukoliko želite izvršiti isključenje spomenutog paketa, na Vašem računu naplatiti će se naknada za prijevremeni raskid ugovorne obveze u iznosu od 156,70 kn + PDV. Ukoliko se slažete sa navedenom naknadom, ljubazno Vas molimo da nam potvrdno odgovorite na ovaj e-mail kako bismo bili u mogućnosti nastaviti sa isključenjem spomenutog paketa usluga.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 17:37   #3329
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 20:26   #3330
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK


Zadnje izmijenjeno od: Mr.Ex.President. 27.11.2013. u 18:54. Razlog: dodan EDIT
Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na