Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2012., 01:09   #5191
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
U ovoj igri imam 150 sati...... i relativno mi je dosadna , nakon SAMO 150 sati......

Dok sam BC2 odigrao oko 700 sati....
Loše.

Nek daju dinosaure.. Ovo je vec dosadno

Bogami da bas neku vecer zakeljili bc2, ono je bila igra at4 u ruku i lagano, a ovi kurci da sad i snajperom maltene moras lockat da bi opalio, jeble ih i igre i stingeri :/
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 01:38   #5192
sliver
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Citiraj:
Autor plavi83 Pregled postova
može li jedno grupno mišljenje za jednog bf3 igrača na kojeg sam naletio jutros na serveru da li je čiter ili ne?
http://battlelog.battlefield.com/bf3...ats/299137818/
nekako mi ima preveliku preciznost i doslovno bi me stresao čim bi me vidio....

Kakve gluposti ja ne vjerujem.. Pa imam i ja 20% preciznost, to znači da sam i ja cheater?
sliver je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 12:35   #5193
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,977
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 13:45   #5194
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Stratofortress Pregled postova
Cheateri mi uopće ne smetaju, izađem sa servera i problem riješen ali zbog spawn killera mi kosa opada sa glave od bijesa!
Meni je isto sve poispadalo.. Al ne zbog spawnkillera.

@ Neo : hahahaha
@Xulos: da bilo je predobro više nema toliko pacijenata.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 14:40   #5195
plavi83
Premium
Moj komp
 
plavi83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 125
Citiraj:
Autor sliver Pregled postova
Kakve gluposti ja ne vjerujem.. Pa imam i ja 20% preciznost, to znači da sam i ja cheater?
ja nisam napisao samo zbog preciznosti već na način na koji nas je lik ubijao u dvije partije koje sam ja igrao protiv njega...ali moraš priznati da mu je neka preciznost stvarno "velika" pogotovo sa support "puškicama" i m320-kom....
na nekim reportima sa mečeva ima preciznost i veću od 50%..
zato sam i napisao tu da vidim što druga ekipa misli....ja mu stvarno skidam kapu ako nije čiter i ako stvarno tako dobro cilja i zna primijetiti di su mu protivnici....
plavi83 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 15:07   #5196
Stratofortress
Registered User
Moj komp
 
Stratofortress's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: 52,000 feet
Postovi: 81
Citiraj:
Autor plavi83 Pregled postova
ja nisam napisao samo zbog preciznosti već na način na koji nas je lik ubijao u dvije partije koje sam ja igrao protiv njega...ali moraš priznati da mu je neka preciznost stvarno "velika" pogotovo sa support "puškicama" i m320-kom....
na nekim reportima sa mečeva ima preciznost i veću od 50%..
zato sam i napisao tu da vidim što druga ekipa misli....ja mu stvarno skidam kapu ako nije čiter i ako stvarno tako dobro cilja i zna primijetiti di su mu protivnici....
Pa i meni je accuracy preko 60% kad igram sa M1014
Stratofortress je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 18:46   #5197
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova

ahahah ko da cujem tonija i kuglu xD
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 19:55   #5198
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Evo isprobao i ja igru i mogu reci da me nakon par sati igranja poceo bolit stomak od nje.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 20:05   #5199
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Eto i ja nabavio pa ako hočete dodajte me na originu
Mrva_zg pa da se nasmijete malo jer sam novi
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 20:09   #5200
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Upravo sam saznao korisnu stvarčicu za pilote chopera (neznam ako vrijedi za tenkove i avione). Ako ti na HUD-u blinka "LOCK" žutim, locka te igla/stinger, ako blinka crveno je soflam.
Zanimljivo, thanks.
Baš sam malo isprobavao na Caspianu i Firestormu, dosta je pomoglo.
Također žuto blinka na Moblie AA, jedino za drugo chopper/jet nisam siguran koje blinka

Inače mi bude dilema fight or flight kad me lockaju, sad je to puno lakše.
Ako vidim SOFLAM/Tank CITV za vrijeme lockanja bježim glavom bez obzira, pa se onda vračam sleđa da ga natamburam, za sve ostale lock-ere najčešće ostajem u borbi i izlazim kao pobjednik (ako imam gunnera koji nije potpuni imbecil).
Makar je i takve teško više naći. Danas na FIrestormu u Viperu ganjam Havoca, letim doslovno 15metara iza i iznad njega, ono savršena pozicija za gunnera i on ga uspjeva fulat u jedno 5 kompletnih rafala svaki puta, da bi nas CITV srušio.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 22:15   #5201
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Nakon smo par sati, pao je uninstall. Igra se moze opisati jednom rjecju: GIMMICK.
Od samog pokretanja iz browsera (lol) pa do hrpe i hrpe govana natrpanu u nju. Imam osjecaj da su igru radili developeri navuceni na kokain dok su slusali LMFAO, Black Eyed Peas i slicne. Kome god je pala ideja za jump animaciju treba odrezat prste. BC2 je za ovu igru svemir. BF2 da ne pricam.

Nemojte mi zamjerit, morao sam se izluftat malo.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 23:35   #5202
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Nakon smo par sati, pao je uninstall. Igra se moze opisati jednom rjecju: GIMMICK.
Od samog pokretanja iz browsera (lol) pa do hrpe i hrpe govana natrpanu u nju. Imam osjecaj da su igru radili developeri navuceni na kokain dok su slusali LMFAO, Black Eyed Peas i slicne. Kome god je pala ideja za jump animaciju treba odrezat prste. BC2 je za ovu igru svemir. BF2 da ne pricam.

Nemojte mi zamjerit, morao sam se izluftat malo.
Interesting...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 23:44   #5203
tigerija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 253
Pa mislim da jump animacija ne izgleda tako loše. Oo

Makar je nisam promatrao ono baš.
tigerija je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 00:12   #5204
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor tigerija Pregled postova
Pa mislim da jump animacija ne izgleda tako loše. Oo

Makar je nisam promatrao ono baš.
Nije uopce u tome problem, vec jer je animacija.
Primjer: zelis preskociti nesto jednom, dva puta i igra u tom trenutku odbije izvrsiti animaciju iz nepoznatog razloga, padnes mrtav jer te neprijatelj laganini naciljao dok si pokusavao otici u zaklon.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 00:17   #5205
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
haters gonna hate
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 00:19   #5206
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Nakon smo par sati, pao je uninstall. Igra se moze opisati jednom rjecju: GIMMICK.
Od samog pokretanja iz browsera (lol) pa do hrpe i hrpe govana natrpanu u nju. Imam osjecaj da su igru radili developeri navuceni na kokain dok su slusali LMFAO, Black Eyed Peas i slicne. Kome god je pala ideja za jump animaciju treba odrezat prste. BC2 je za ovu igru svemir. BF2 da ne pricam.

Nemojte mi zamjerit, morao sam se izluftat malo.
ok,ovo je forum i cjenim tvoje mišljenje. Samo nisi rekao što to točno nevalja?
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 00:54   #5207
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor tigerija Pregled postova
Pa mislim da jump animacija ne izgleda tako loše. Oo
Pa sama animacija izgleda super. Ja kad sam je vidio na trailerima mi je izgledala odlicno. Ali u igri/praksi me smorila nakon sat vremena. Imam osjecaj kao da sam na tjelesnom i preskacem kozlic over and over again.

Citiraj:
Autor bAKa-47 Pregled postova
ok,ovo je forum i cjenim tvoje mišljenje. Samo nisi rekao što to točno nevalja?
Ma opcenito previse novelty i gimmick gluposti za moj ukus. Hrpa odbljesaka, milijon scopova, knife/jump/death animacija, suprresed fire efekt, pretrpan minimap, kojekakvi amblemi, skinovi, smijurija od battlelog itd...Jednostavno pile and pile of shit nabacano na nesto sto je mogla biti odlicna igra. Mozda mi zato to i vise smeta nego da se radi o nekoj igri koja je u startu smece. Nekom se to svidja ali meni osobno ne. Smjesno mi je da su pridodali vise paznju tim glupostim nego recimo destrukciju koju jedva da sam i vidio.

A da ne pricam sto sam stalno zapinjao na kojekakve cigle, pragove, kutije, zidove, drvece(??) itd.

Neznam, mozda mi je trebalo jos neko vrijeme da se naviknem na to sve ali kao sto sam rekao nakon par sati igranja poceo me vec stomak bolit. Nazalost.

Edit:
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
ako te stvarno stomak boli od igre onda se bojim da imas vecih problema nego da igra ne valja
Figurativno

Zadnje izmijenjeno od: poltergeist. 16.01.2012. u 02:09.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 01:16   #5208
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Pa sama animacija izgleda super. Ja kad sam je vidio na trailerima mi je izgledala odlicno. Ali u igri/praksi me smorila nakon sat vremena. Imam osjecaj kao da sam na tjelesnom i preskacem kozlic over and over again.



Ma opcenito previse novelty i gimmick gluposti za moj ukus. Hrpa odbljesaka, milijon scopova, knife/jump/death animacija, suprresed fire efekt, pretrpan minimap, kojekakvi amblemi, skinovi, smijurija od battlelog itd...Jednostavno pile and pile of shit nabacano na nesto sto je mogla biti odlicna igra. Mozda mi zato to i vise smeta nego da se radi o nekoj igri koja je u startu smece. Nekom se to svidja ali meni osobno ne. Smjesno mi je da su pridodali vise paznju tim glupostim nego recimo destrukciju koju jedva da sam i vidio.

A da ne pricam sto sam stalno zapinjao na kojekakve cigle, pragove, kutije, zidove, drvece(??) itd.

Neznam, mozda mi je trebalo jos neko vrijeme da se naviknem na to sve ali kao sto sam rekao nakon par sati igranja poceo me vec stomak bolit. Nazalost.
ako te stvarno stomak boli od igre onda se bojim da imas vecih problema nego da igra ne valja
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 02:28   #5209
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
A da ne pricam sto sam stalno zapinjao na kojekakve cigle, pragove, kutije, zidove, drvece(??) itd.
Extra!!
Bilo bi daleko zanimljivije da si ingame duh, da prolaziš kroz zidove i drveće kao da te nema i po mogućnosti da te nitko ne vidi na mapi
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 08:36   #5210
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Meni smeta malo što mi tenk rastepe zid a zapne za zaostali batrljak od ograde. Mislim ono, 70+ tona abramsa, jednog od najbržih (ako ne i najbrži) tenkova na svijetu, ne može savitnut pol metra L-profila.
Inače je dosta toga dobrog i poboljšanog u odnosu na BF2, a i bfbc2.

Nevezano uz ovo: Jučer prijavim poznatog čitera (Umeboy), jer je nakon 2 minute igranja imao 32:2 (neko ga greškom ubio ili se sam ubio valjda 2 puta) i skuže svi ali mene izbace sa servera. Vratim se nazad i pristojno kažem: "Koji vam je kuratz, jeste vi slijepi ili samo blesavi?" (na engleskom naravno) i uslijedi njegov kick. Šta se ne smije ni prijavljivat više? (Na battlelogu sam ga isto prijavio.)
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 08:47   #5211
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
@d1viry
leopard 2 ti je najbrži...i po meni najkompletniji tenk na svijetu
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 08:53   #5212
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Ja jučer igro malo
Srušio par puta helić i odletio sa avionom u bestrag

Najbolje mi je išlo sa tenkom i ostalim zemljanim pokretninama

Ali ono kaj sam uspio skužit da nisam baš toliki tudum jer ako je ok ekipa tj nema cheetera da se skupit ok bodova i igrat baš kako treba.
Igra kao igra je jebeno zabavna i polurealna, ali najgore je što da bi skupio bodove za otključat stvari moraš stalno po vozilima skakat jer kao pješadinac si kujac kako bi reko jaran.

Sve u svemu jebeno zabavna ali moram naučit mape jer sinoć sam igro 3-4 puta wake island i još uvijek se pogubim di se spawnat i kuda krenuti
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 12:08   #5213
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
lik je 3 mjeseca lovio developere ima preko 100 njihovih dogtagova

v3ky i cyc. idite na 5:08


cini se da je BF3 razvoj gotov:

Alan Kertz (Demize99):
Moving on from BF3, leaving the gameplay in the very capable hands of @gustavhalling and @stormonster. I will still read and pass on OFC!

hocemo otvoriti kladionicu? BFBC3 ili BF2143? ili ce i Demizea prebaciti na novi MOH (koji novodno izlazi krajem godine)
__________________

Zadnje izmijenjeno od: DeadMan+. 16.01.2012. u 13:37.
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 13:48   #5214
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Nadam se BF2143.

MoH me nekako i ne interesira previše, mislim, ne očekujem previše od njega, niti da bude neki konkurent Battlefieldu. MP komponenta MoH-a je tu čisto da bude, ali nije to to.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 15:24   #5215
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova


Ma opcenito previse novelty i gimmick gluposti za moj ukus. Hrpa odbljesaka, milijon scopova, knife/jump/death animacija, suprresed fire efekt, pretrpan minimap, kojekakvi amblemi, skinovi, smijurija od battlelog itd...Jednostavno pile and pile of shit nabacano na nesto sto je mogla biti odlicna igra. Mozda mi zato to i vise smeta nego da se radi o nekoj igri koja je u startu smece. Nekom se to svidja ali meni osobno ne. Smjesno mi je da su pridodali vise paznju tim glupostim nego recimo destrukciju koju jedva da sam i vidio.

A da ne pricam sto sam stalno zapinjao na kojekakve cigle, pragove, kutije, zidove, drvece(??) itd.
a jesmo osjetljivi...
daj da te pitam sta bi ti onda htio? po ovome sto si napisao, kad bismo eliminirali sve sto je dodano u bf3 mogli su jednostavno izbacit nove mape za bf2 pa bi ocito onda bio prezadovoljan jer bi to bila igra po tvom ukusu.
i meni zna animacija skakanja dopizdit nakon 2-3 neuspješna skoka preko slomljenog zidića, al isto tako se roflam svaki put kad skočim u BC2 i ostvarim odraz od cijelog metra sa 30 kila oruzja i opreme na leđima i u rukama. da ne spominjem cinjenicu da ne mozes u isto vrijeme strafeat i trcati ravno, tak da svaki put kad hocu skrenut moram misem usmjeravat kud zelim ici, povraca mi se od toga. no dobro, back to bf3.
sto se tice zapinjanja za zidove i drvece...zezas me? kako jopis kaze, sta bi radije kao duh jednostavno prosao kroz sve prepreke na putu? sori al radije zapnem par puta za drvo nego se clipam kroz hrast od 3 metra opsega kad ga tenk srusi. znas ono, cisto imerzije radi. jedini flashy bullshit kojem mogu zamjerit nakon intenzivnog igranja bf3 otkad je izasao je jos uvijek usrana baterija koja je i dalje supernova na otprilike 5 metara daljine. suppression efekt je po meni odlican, jer ostvarujes određenu prednost pred likom kojeg pocnes gadjat sto je sasvim realno. ili bi ti radije kao u codu, kad pocnes pucat po liku sa 5 metara s ak47 da se on okrene i baci ti tomahawk u čelo. meni je prvi instinkt kad vidim suppression efekt na svom ekranu da potrazim zaklon, legnem, cucnem sta vec. samo da ostanem ziv dok ne capam flag, sto bitno dodaje samom osjecaju imerzije.
ne znam, bf3 definitivno ima apsurda u samom temeljnom dizajnu igre, al reci da ti se smucilo nakon pol sata igranja i onda tvrditi kako neces vise igrati je glupost.
i btw, battlelog je po meni praktican nacin trazenja igre, filteri su odlicni, spajanje vrlo jednostavno i organizacija partija s ekipom na TS kroz battlelog teče bez ikakvih problema.
ti si valjda onaj tip igrača kojemu je jedini fps koji valja quake 3, a jedini rts starcraft. hipsterizam gdje god se okrenes.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.

Zadnje izmijenjeno od: scp. 16.01.2012. u 16:29.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 15:57   #5216
Dr43eN
Premium
Moj komp
 
Dr43eN's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: požega
Postovi: 82
Molio bih za pomoć cijenjene forumaše i BF3 igrače..
Imam par problema koji ovako inače lijepu igru pretvaraju u užasno frustrirajuću.. Ne pamtim da me je ijedna igra tako živcirala...

samo spajanje na server i učitavanje mapa traje po nekoliko minuta!? A zna se dogoditi da nakon dosta čekanja jednostavno izbaci poruku "nešto nije u redu" i onda opet sve ispočetka, na što potrošim i 10-tak min.
Dalje, imam problema i sa učestalim zamrzavanjem igre... rijetko da odigram koju partiju a da se ne zamrzne, recimo od 10 zamrzne u 8!?
Zanimljivo je da se to ne dogodi prilikom "žešćih" scena gdje je npr. puno eksplozija, pucanja i slično, nego kad sam recimo u zaklonu ili kad u izborniku mijenjam postavke za oruzje...
Sve sam postavke stavio na Low, komp je pod moj PC..
Sad dali su ti problemi do mog starog hardwera ili do nečeg drugog, da znam, da ne lupam po tipkovnici
Ako tko ima kakav savjet bio bih zahvalan...
Dr43eN je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 16:43   #5217
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
a jesmo osjetljivi...
daj da te pitam sta bi ti onda htio? po ovome sto si napisao, kad bismo eliminirali sve sto je dodano u bf3 mogli su jednostavno izbacit nove mape za bf2 pa bi ocito onda bio prezadovoljan jer bi to bila igra po tvom ukusu.
i meni zna animacija skakanja dopizdit nakon 2-3 neuspješna skoka preko slomljenog zidića, al isto tako se roflam svaki put kad skočim u BC2 i ostvarim odraz od cijelog metra sa 30 kila oruzja i opreme na leđima i u rukama. da ne spominjem cinjenicu da ne mozes u isto vrijeme strafeat i trcati ravno, tak da svaki put kad hocu skrenut moram misem usmjeravat kud zelim ici, povraca mi se od toga. no dobro, back to bf3.
sto se tice zapinjanja za zidove i drvece...zezas me? kako jopis kaze, sta bi radije kao duh jednostavno prosao kroz sve prepreke na putu? sori al radije zapnem par puta za drvo nego se clipam kroz hrast od 3 metra opsega kad ga tenk srusi. znas ono, cisto imerzije radi. jedini flashy bullshit kojem mogu zamjerit nakon intenzivnog igranja bf3 otkad je izasao je jos uvijek usrana baterija koja je i dalje supernova na otprilike 5 metara daljine. suppression efekt je po meni odlican, jer ostvarujes određenu prednost pred likom kojeg pocnes gadjat sto je sasvim realno. ili bi ti radije kao u codu, kad pocnes pucat po liku sa 5 metara s ak47 da se on okrene i baci ti tomahawk u čelo. meni je prvi instinkt kad vidim suppression efekt na svom ekranu da potrazim zaklon, legnem, cucnem sta vec. samo da ostanem ziv dok ne capam flag, sto bitno dodaje samom osjecaju imerzije.
ne znam, bf3 definitivno ima apsurda u samom temeljnom dizajnu igre, al reci da ti se smucilo nakon pol sata igranja i onda tvrditi kako neces vise igrati je glupost.
i btw, battlelog je po meni praktican nacin trazenja igre, filteri su odlicni, spajanje vrlo jednostavno i organizacija partija s ekipom na TS kroz battlelog teče bez ikakvih problema.
ti si valjda onaj tip igrača kojemu je jedini fps koji valja quake 3, a jedini rts starcraft. hipsterizam gdje god se okrenes.
Pa cekaj jesam ja lijepo napisao da se MENI to ne svidja. Ne budi veci fanboy od CODovaca. Baka me pitao sto mi se to tocno ne svidja i ja sam odgovorio a ti si sada butt hurt. Netko voli Led lampe u kucistu i lcd displaye na tipkovnicu. Ja ne volim. Nije mi sjeo i gotovo. Sam sam vec rekao mozda bi se navikao na to da sam duze igrao ali jednostavno mi je to jucer bilo pre frustirajuce. Vracam se BC2. Sta god da bilo nemoj biti butt hurt sto se meni ne svidja igra koja se tebi svidja
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 17:12   #5218
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Sta god da bilo nemoj biti butt hurt sto se meni ne svidja igra koja se tebi svidja
Wow, gj bro. Hocemo jednako tako zakljucit da si ti butt hurt zato sto se tebi ne svidja bf3, a meni da?

Ajde molim te otprdi onda nazad na BC2. I ja se trudim argumentirat suprotno... Internet olympics.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 18:36   #5219
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
BF3 nije zlato ali je bolji od BC2. U BC2 najviše me smetalo 1. loša hit detekcija 2. nema strafeanja (scp vec spomenuo) uz dosta sporiji gameplay. 3. nema prona ( ne zato jer bi kampo, nego trcim preko ulice ispucam sve iz puske i pistolja i ne mogu leci da reloadam. ratna igra u kojoj ne možeš leci!?). Po meni BF3 vrlo dobro balansiran. Naravno, svatko ce naci neku zamjerku ili manu. Uglavnom sam zadovoljan.
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 19:01   #5220
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,977
U BC2 je sporiji gameplay? Lol...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na