Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2016., 12:37   #2701
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
TIL da ljudi vode računa o win postotcima
Naravno da da. Veći postotak WIN = više love i XP-a zbog bonusa koji idu uz pobjedu. Računica je jasna. Igram za pobjedu, ne za farmanje dmg.

S druge strane, kako su klase podosta različite WR je jedini način direktne međusobne usporedbe. Da citiram Aerroona:

Citiraj:
This simply shows a difference in how ship classes are played. Things like average damage per game, average ship kills, average planes shot down, average experience all depend on what kind of a role you're trying to fill and what kind of a ship you're playing. A ship that mainly attacks battleships is going to have a much higher average damage output than a ship that mainly attacks destroyers. A ship that mainly focuses on anti air defense is going to have a much lower average damage output and average ship kills amount because they focus on a different role.

The only metric you can look at to determine how valuable they actually are in the game is winrate...
Većina mojih CA statova u smislu avg. dmg, pogotovo onih na višim tierima su niži od preporučenih i očekivanih upravo radi toga što nemilosrdno lovim DD-e.

Čak se i za Shokaku 90k prosjek smatra niskim među "elitom". Očekivano je 100-110k.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 13:12   #2702
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Thor

Capam kad treba, sa Zao nemozes ic prvi il blizu jer si primary u sekund. Ekipa se dere da se ubije Zao prije od Yamata, tako da je brod high value meta. A moze bit da Tier razlika radis voje, jer od T10 nema iznad, a Atago ako ubije T9 il 10 brod to je izgleda bonus. Sve mi se cini da je WTR debilan do boli.

Avg. Damage 50.0%
Avg. Kills 30.0%
Win Rate 20.0%
Avg. Defense 0.0%
Avg. Capture 0.0%

Sad sam ovo iskopao, izgleda da cap games nema koristi za WTR iako utjece debelo na ishod runde... Mislim, logika da ako defendas cap ne vrijedi nista je van svake pameti, il DD koji capa pointe isto tako ne dopridonosi. Jebo ovaj WTR. Pa ako capas sam imas cap ribbon, ako ti je netko pomogao imas cap assist ribbon, ako si defendao dobijas defender ribbon, nemora imat numericku vrijednost za assist od 1% i 99% al da ima neku osnovnu, to da.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 04.06.2016. u 13:24.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.06.2016., 13:23   #2703
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sad mi je drago što nisam ni gledao taj WTR.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 14:42   #2704
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
i u drugoj partiji dobijemo jel smo cv i ja rijesili 4cu u hipu pred kraj partije i spasili bazu...9 somova xp sa zastavicom i vikend bonusom...
on topic..problem sa t10 partijama je što pogreške skupo koštaju odn. ako dobiješ team debila najebo si više nego u nižim tierovima...zgrindam hindija, bensona i balmera i ne grindam više.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 04.06.2016. u 14:53.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 15:26   #2705
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Problem je sta je T10 top tier i svim noobovima privlacan radi e-peen faktora. on je medju najvisima, najboljima, izgrindao T10 brod...bla, bla, bla. A igranje na razini T1-2-3.

Evo sam sad opalio krakena sa zao i poraz, nista cudno, al brate, koja kolicina debila u igri, to nije istina... 2 pinka na timu. Sve gore od gorega, non stop svadje u chatu. Al runda iza toga....


Jadan on, ovo je mislim prvi put da sam nekoga sa Zao ovako izbrisao u svih 100ak rundi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 04.06.2016. u 15:50.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 17:05   #2706
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Uf. Sad sam se namučio sa Hakuryuom pobrat dnevni bonus isto. Prve dvije partije haos, ekipa za zaborav. Niti ova treća nije bila nekaj posebno (što se tiče ekipe) osim jedne Montane. Skoro sam bio i snajpan u startu jer nisam mislio da će lik ić na mene već na nekog drugog tipa BB kad ono vidim torpeda u vodi (čujem upozorenje). Nisam ni def. fire upalio n00b. No, izbjegnem smrt za dlaku i onda pada Kraken kao iskupljenje za tu glupost. 12 soma XP-a uz sve zastavice, X2 GNB camo i dnevni bonus. Još manje od 9 soma mi fali do 15. boda i s tim kapetanom za Air Supremacy skill. Sl. vikend kad će bit bonus na kapetana...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 18:13   #2707
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Nakon mjesec i nešto sitno konačno stigao odigrat jednu partiju.

Minekaze home run od 4 komada (šećer na kraju)


Nisam napredan ko vi, al čovjeka veseli
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 19:20   #2708
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Otključao Shchorsa danas. Mislio sam si uzet Indianapolisa za ranked, ali Shchors se pokazuje kao fenomenalan brod. Da ne govorim da dere Indy zbog bolesnog RoFa i damagea. Jedva čekam da se kapetan traina i da uzmem upgradeove, onda ću skroz odustat od Indya

Edit: Budyonny je, po meni, najbolji T6. Ruski CA sa svojim RoFom, 9-12 cijevi i odličnim HE i AP damageom mi se sve više i više sviđaju. Mislim da bi mi i Des Moines jako dobro sjeo.

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 04.06.2016. u 19:35.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 21:25   #2709
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Nisam napredan ko vi, al čovjeka veseli
Neloša partija.

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Edit: Budyonny je, po meni, najbolji T6. Ruski CA sa svojim RoFom, 9-12 cijevi i odličnim HE i AP damageom mi se sve više i više sviđaju. Mislim da bi mi i Des Moines jako dobro sjeo.
Des Moines ti je Cleveland na T10 sa perverznim ROF od 6s reload. Na daljinu pogađaš samo BB ili one koji te nisu vidjeli ili čuli za WASD hax. Des Moines je brawler - deset koplja ispred ostalih. 1 na 1 nema drugog cruisera osim drugog DM-a koji mu je ravan. Zao i Hindi moraju bok okrenuti da bi ispalili torpeda i možda ga mogu potopiti na taj način - ali onda padaju i sami jer čim pokažeš bok DM-u ideš plivati. Možda Moskva jer ima najveće topove (220mm) i na nos je skoro neprobojna pa s njima može probit DM na nos (nisam se našao u takvoj situaciji još).
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2016., 21:34   #2710
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Neloša partija.



Des Moines ti je Cleveland na T10 sa perverznim ROF od 6s reload. Na daljinu pogađaš samo BB ili one koji te nisu vidjeli ili čuli za WASD hax. Des Moines je brawler - deset koplja ispred ostalih. 1 na 1 nema drugog cruisera osim drugog DM-a koji mu je ravan. Zao i Hindi moraju bok okrenuti da bi ispalili torpeda i možda ga mogu potopiti na taj način - ali onda padaju i sami jer čim pokažeš bok DM-u ideš plivati. Možda Moskva jer ima najveće topove (220mm) i na nos je skoro neprobojna pa s njima može probit DM na nos (nisam se našao u takvoj situaciji još).
Samo što dobar Hindi igrač će te citadelirat u tom DM dok ti on nije u dometu.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.06.2016., 21:40   #2711
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Samo što dobar Hindi igrač će te citadelirat u tom DM dok ti on nije u dometu.
Za to imam IFA. U situacijama gdje sam uhvaćen spuštenih gaća niti jedan brod ne traje dugo. Ostaješ skriven i u blizini svojih dok pucaš. Kad si fokusiran prestanak pucanja dok ne nađu drugu metu. Rinse and repeat.

Iskreno, nisam bio u duelu s Moskvom jedino još. Zao nema šanse, dok se kod Hindija jedino bojim tog AP-a. U dva navrata sam ostao bez kupola. Pucaju ko kokice. Jedan NO mi se parkirao na nos i ostalo mu je 9k HP-a. Pojeo sam ga kroz 5 salvi samo s prednjim kupolama i HE granatama ... 5 x 6 = 30s.

I Zao i Hindi diktiraju borbu na daljinu. Dok je tu Zao u prednosti jer isto ima jako jako dobre AP granate:




Koliko god mi se to ne sviđa, morat ću počet koristit otoke i pržit ekipu s Des. Putanja granata je ko stvorena za to.

EDIT: Što sam htio reći - Des ekipa veli da je "situational" jer ima tu parabolu i teško je pogodit mete iznad 13-14 km. Moraš ili koristiti otoke kao zaklon dok roštiljaš na daljinu ili kao zasjedu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 05.06.2016. u 10:46.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 09:40   #2712
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kad smo kod mortara jučer skoro kraken u Mahanu...Nisam dugo igrao takav tip broda ali Mahan mi baš legao....Ima i solidno upotrebljiva torpeda (upgrejd) dometa 9km...a prži ko majmun..ROF prebrutalan..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 17:14   #2713
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nakon 2 stupidna poraza s Des, konačno first win dana za X2 bonus. Hindenburg dobiva okus American Piercing granata, nakon toga pada full HP Tirpitz u bliskom duelu na B capu dok istovremeno izbjegavam Yamine salve. Odlična partija:

http://wowreplays.com/Replay/8592

Nakon toga, 93k dmg s Indianom, brod mi polako sjeda:

http://wowreplays.com/Replay/8593

EDIT: Da ne zaboravim Mitru opet. Očito mu taj Hatsuharu pristaje kao rukavica jer je ponovno bio prvi na timu.

Također od 8 podijeljenih citadela jedna je bila Kirovu "kroz nos".
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 05.06.2016. u 21:07.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 23:59   #2714
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
I sealclubber broj jedan u igri je....Kamikaza? Konigsberg? neeeee...

Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 08:27   #2715
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
You Sealclubber, you!

Moguće objašnjenje zašto je SA zbugan od 0.5.5 leži u tome kako se stvara dim kad baciš smoke screen:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars..._causing_this/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 09:16   #2716
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
You Sealclubber, you!

Moguće objašnjenje zašto je SA zbugan od 0.5.5 leži u tome kako se stvara dim kad baciš smoke screen:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars..._causing_this/
Ingame opis SA skilla: "An indicator is displayed when your ship is detected by an enemy ship or aircraft". Dakle 1 ili 0, ili si detectan ili nisi, nema sive zone.

Ako već tvrde da je sve ok sa SA neka promijene opis skilla u "Occasionally an indicator is displayed when your ship is detected by an enemy ship or aircraft" i problem riješen. Vidim da na EU forumima traje pobuna radi odnosa WG EU prema igračima, čitam da je dosta postova pobrisano i ekipe ban-ano.

Ovakav način odnosa developera prema communityu je davno ispao iz upotrebe od bilo koje tvrtke koja želi opstat na tržištu, a jedino što drži WG i WoWs na životu je nedostatak konkurencije. Glavno da se ponovno najavljuje novi premium USS Arizona, koji je zasad gimpani New mexico, al siguran sam da će WG to sredit i napravit nekakve OP preinake.

Neznam da li sam ikad vidio developera koji ne razumije kako igra koju su napravili funkcionira i koji nebalanse pokušava riješit "flaster rješenjima".

Shimakaze OP! Dodat ćemo radar! Btw, radar je sjebao gunboat DDove više nego shimakaze. Nekidan uletim sa NO između fletchera i udaloia i pojedem ih zbog radara, da bi me na kraju shimakaze torpao. I to se konstanto događa. Sa tashkentom muku prolazim napravit neki damage, dok s fubukijem i dalje spamam torpeda, još sam ga specao kao gunboat da mogu srat vatru po svemu, dok spamam torpeda.

I ostale gluposti sličnog tipa. Što reći? Koju posluku porati?

Mislim da ću pričekat sa bilo kakvim daljnim investicijama u WoWs, dok se WG ne sredi. Ako je suditi po iskustvima WoT igrača, sumnjam da hoće.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 09:32   #2717
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Za Arizonu se zna da dolazi, tek je pola od ukupnog broja planiranih premium brodova izbačeno ove godine.

Arizona data mined na Redditu.

SA je nešto promijenjeno od 0.5.5, mislim da ni sami ne znaju što su zbrčkali. Onaj 3s otklon je bio primjetan kad je radar dodan - iako znam da je brod tu, pojavi se za 2-3 sekunde radi kašnjenja između servera i klijenta. Ništa novo.

Što se tiče samog radara - ja mislim da je napravio ogromnu razliku, a nakon toga je uslijedio nerf torpeda. Pogotovo long lance koji imaju Kagero i Shima. Fubuki je buffan, to se slažem i odličan je gun boat. Neki dan dobio duel sa Bensonom na full HP iako još nemam 18 bodova da si zadnja dva boda stavim na EM skill.

Isključivo radi radara imam dobru statistiku sa Baltimore-om. I radi toga sam zadržao NO. S obzirom da imam već dosta iskustva s radarom preko 4 broda (Od Indiane do Des Moinesa) mogu reći da sam podjednako riješio i Shimakeza i DD-a ostalih flota. Već sama činjenica da imaš radar služi kao "deterrent" zona ili u kontekstu CV-a "no-fly" zona. Što ne znači da nisam neki dan potopio Des Moines sa Hakuryu-om na isti način kako možeš prići i Des sa radarom. Baitaš ga prvo i onda je priča po starom.

Taj spam po forumima je pokrenuo netko sa PL foruma. Tak da taj niski način komunikacije ne shvaćam ozbiljno. Komentiram s ekipom u threadu o nečem i onda mi 3 posta random jazavci zaspamaju isti tekst. Ne kužim, što su mislili nego da će pobrat ban???
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 10:07   #2718
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 10:33   #2719
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Da, to je sranje sa dimom. Al ni rijeci sta si vidljiv jos 3-4+ sec nakon sta ti spotting indikator nestane dok vozis druge brodove, DD, CA il BB.

Sad ove dane kad igram sa Zao pa moram cak i pazit da me ne pogode, ako postajem meta BBa, prestanem pucat i cekam da okrene topove na nekoga drugoga, cim indikator nestane, ja mjenjam brzinu i kurs i gledam turete BBa kako me prate... novi kurs i brod u rikverc dok sam van detekcije i topovi me prate... je, slucajnost za popizdit. I ond kad te pogodi, odgovor je da je predvidio sta cu napravit. Stoka lazljiva, nece da priznaju da su sjebali game mehaniku...

@Lun
Glede DDa, pa da, ako znas kako to radi WG nemas se cemu cudit. Kako su rijesili problem kampanja i artiljerije u WoT? Dali su svima gold ammo i artiljerije od T7 do T10 tako da jos jace udaraju. Shima wall of torps je isli nerfat radarom, al time su sve DDove sjebali. Onda opet shima nerf, sad imate jaca i brza torpeda al smece domet..ekipa koristi stara torpeda sa vecim doemtom.
Pa normalno, ako mora pric blize i reskirat radar i poginit ili stat na daljem dometu sa sporijim al vecim rangeom torpeda, 99% ce birat risk free gameplay.


@Thor

EU server je poligon za izivljavanje rusa. Samo to. Svaki drugi server ima akcije, misije, goodie, bolje com. managere od EU. I to je kroz WoT dokazano da ti se zgadi, koliko je samo NA imao vise akcija i free tenkova i exp boostova a EU nista.
Sad je isto sa EU, cjedi budale jer najvise placaju.
A glede onog spama "uvrijedjenih" igraca, pa i ja bi im opalio ban na 1 dan, ako ponove, acc ban. Neka odjebu, spamaju, hijackaju threadove jer oni zahtjevaju nesto... misle da ce na taj nacin promjenit politiku firme koja jebe svoje igrace uzduz i poprijeko.


Edit: Evo sad gledam Crysantosa, igra Clevea, i gadja ga DD. Iz dima.... a nije spottan, detekcije nema, ikone nema. Kapetan ima Awareness i sve...ma kakvi.. Nije ni njemu jasno. A prije toga plovi dobrih 30 sec a da ga nitko ne vidi nit je on pucao, totalno nedetectan.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 06.06.2016. u 11:17.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 14:59   #2720
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Edit: Evo sad gledam Crysantosa, igra Clevea, i gadja ga DD. Iz dima.... a nije spottan, detekcije nema, ikone nema. Kapetan ima Awareness i sve...ma kakvi.. Nije ni njemu jasno. A prije toga plovi dobrih 30 sec a da ga nitko ne vidi nit je on pucao, totalno nedetectan.
IFA je must have inače a pogotovo sada kad je SA pokvaren. Meni se IFA zna palit i kad nitko ne puca na mene, odnosno bilo je sumnjivih situacija kad nisu sletile granate pokraj mene. No, možda zato što sam bio iza otoka - vidi se u ovom Indianapolis replayu koji sam stavio.

Nešto se govori da će smanjit te 3s na 1s. Vidjet ćemo. Hipstera su super brzo popravili. Dok se točno ne utvrdi gdje je problem bojim se da nećemo tako brzo vidjet popravak.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 15:26   #2721
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Koliko sam primjetio za IFA, upali se iako idu shellovi na brod ispred il iza tebe, i promjenili su bili sistem. Prije su dok je letilo na tebe nons top bila upaljena ikona, sad zna gorit a zna se i izgasit. Pa sad ti misli jel ide na tebe il nekog drugog paljba.

Iako bi mi bolja rotacija tureta pomogla na Zao, morao sam uzet detection i IFA, jer je ovo takticki neigrivo kad se nemozes pouzdat u samu detekciju.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 16:15   #2722
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Da. Mislim da si u pravu jer se meni znao palit IFA dok sam ne spotan bio kraj broda koji je i na njega su išle granate.

Ja sam na korak do 17. boda s DM kapetanom, i na pola s Indijevim. Mislim oba respec za EM kad dosegnu 17.

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 16:37   #2723
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
ARP misije zavrsene, neznam sta ekipa place da treba dugo
Jos 5 dana premiuma ostalo od dijamanata, to ako se natjeram grindat 5th skill za Zao kapetana. Trebalo bi, al MM i idiotski timovi ubijaju svaku volju.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 16:53   #2724
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Jučer mi je winrate bio 30%. Tridesetak mečeva. Bože sacuvaj
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 17:04   #2725
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
To je jos ok, ja sam imao niz od 12 Zao poraza, sve po 80-100k dmga i koji kills, i sve poraz za porazom. Da razbijes nesto, imao sam 0 win rate taj dan.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 23:29   #2726
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
To je jos ok, ja sam imao niz od 12 Zao poraza, sve po 80-100k dmga i koji kills, i sve poraz za porazom. Da razbijes nesto, imao sam 0 win rate taj dan.
Ja obično stanem nakon 2 poraza s istim brodom. Ili promijenim brod ili uzmem pauzu. Večeras 3 partije s Indianom, 3 poraza - u jednoj 75k štete i tri potopljena broda. Tim gluplji od prethodnoga (DD kroz centar na Two Brothers, em nemamo sreće pa nam DD detoniraju). Uzmem pauzu i pogledam GoT. Vratim se i opet otvorim s porazom, dakle 4. za redom. Reko idem još jednu pred spavanje pa ako ima sreće ima, ako ne drugi dan. Onda se dogodi ovo:



X1.5 zastava za kapetana / X2 zastava za XP / X2 dnevni bonus / X1.5 od camo i kapetan je iskusniji za preko 15 soma.

Barem nisam potonuo u niti jednoj od 5. Kako sada stvari stoje, Indinana će prešišat Pensu po broju preživjelih partija.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 23:33   #2727
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nice, al jedna stvar me zivcira...

Koji vrag vecini ljudi cropa imena jer nemogu stat na listu igraca? Ono, WTF?
Godina dana da se igra ovo, i jos nisu u stanju il rasirit tu tablicu il sredit font.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 15:50   #2728
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I evo opet novi PT server.

What to expect in Public Test 0.5.7?
Cyclones!

You may have already encountered the Cyclone on North in the previous update. Now the bad weather is spreading to more maps and more high-Tier battles! This will put you into some new challenging situations and will make the use of the Hydroacoustic Search and Surveillance Radar consumables ever so important.

Brand new upgrades for your ships

Our analysis of the popularity of upgrades has shown that many upgrades were practically never chosen, especially upgrades for auxiliary armament. We have overhauled the upgrade system to provide you with real options when enhancing your ships.

New map "The Warrior's Path"

The fight takes place around an archipelago near Canadian shores engulfed by cold and hostile seas. The opposing teams will have to navigate through numerous islands in order to engage their enemy. Available for battles at Tiers VII-X.

Spectator Camera

You can now easily observe the climax of the battle, after being destroyed, using the free camera.

Control the Free Camera using [A], [S], [W] and [D] keys, as well as with the scroll wheel of the mouse (change elevation)
Press [SHIFT] to switch modes
By pressing the [SPACE] key you can move the camera to any ship/squadron you see in the center of the screen (crosshair)


Idemo redom, weather i cikloni. 2 minute trajanja tog smeca gdje nitko nitkoga nemoze nac jer ako nije unutar 8km nece ni trazit.

Upgradeovi, e ovo me zanima kako ce upropastit. Jer normalno je da ekipa uzima stvari koje su korisne. Tipa domet itd, a ne rotacija tureta na ustrb reloada. ili, tko ce na cruisera uzet upgrade da mu AA ima 20% vise hpa, kad gubimo main turete svako malo.
Il extra rendering range broda, ne spoting nego rendering ako ga netko drugi spota, ne extenda nam range, ne radi ama bas nista korisno.
Zdrav razum kaze da ti upgradeovi nikad nikoga nisu i nece zanimat.

Nova mapa..whatever.

Spectator mode...dunno, mozda je trebao mali upgrade toga, al ako je ovo sve sta novi patch donosi, onda fuck it.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 15:53   #2729
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
@Blade, meni se čini da što više pljuješ (s pravom, ali..) to više igraš....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 16:04   #2730
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Il extra rendering range broda, ne spoting nego rendering ako ga netko drugi spota, ne extenda nam range, ne radi ama bas nista korisno.
Zdrav razum kaze da ti upgradeovi nikad nikoga nisu i nece zanimat.
Zaboravljaš bonus na spotanje torpeda od 20% s tim upgradeom. Zajedno sa Vigilance koji daje 25% kumulativno dobivaš bonus od 50% (1,2 x 1,25 = 1,5).

Da, i mene živo zanima koje su promjene u 0.5.7 što se tiče nadogradnji. Ovako na prvu mi se čini da su neke postojeće spojili u jedan upgrade... Što nije loše.

Ciklon je fora, ali ne kad traje cijelu partiju. I povremeno, nikako stalno.


EDIT: Malo detalja sa RU foruma oko 0.5.7 / 0.5.8:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...3#entry1083853

- 0.5.7 je bio skoro gotov kad su izbacili 0.5.6, tako da je prava slijedeća zakrpa tek 0.5.8
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 07.06.2016. u 16:10.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na