Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.07.2016., 10:07   #3031
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Problem je kaj sam sa IJN CA linijom stao na Aobi (koju sam prodao i imam sam premium brodove, Ataga i ARP Myoka (i Haguro). Ove zadnje opće ne vozim.) i dok dođem do ZAO-a ću se načekat.

CA linije imam trenutno Balti, Hipper i Chapayev plus IJN (3 komada)

Na Baltiju imam kapetana sa 15 bodova i do sada nisam naišao da mi kupole pucaju ko kokice, mada njega baš i ne vozim ako nisam u diviziji jer mi je nekak lakše vozit ove ostale CA od njega.
Jučerašnja partija s Balmerom, divizija Smoki i ja:

http://wowreplays.com/Replay/12108

(117k dmg / 3 killa)


Javi se, pokažem ti kako se Balmer vozi. Strava je što dva mogu u diviziji s radarom.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Imam Zaa, vrlo dobro zaokružen i zabavan brod.
100k po partiji dobiješ bez problema samo paleći neprijatelje.
Zato i je najbolji i najlakši T10 za vozit. Većina drugih CA diže svoj avg dmg paljenjem BBa koji na T10 služe za farmanje XP-a.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:10   #3032
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ipak si kupio Indianu?

Ja još niti jednom niti u Ranked niti u Random nisam kupolu izgubio s Indianom. Možda jednom ali ne sjećam se točno. 132 partije ukupno s njom do sad. Onesposobljena da ali rijetko, perma izgubljena možda jednom.

U 200 partija s NO izubio sam obje prednje jednom, po jednu svega par puta s Balmerom. S Des jedno 7-8 puta obje prednje i vrlo često makar jednu u 100 partija. Najčešće od Hindija ili zalutale BB granate. Jednom velim, od Kurcuzova koji mi je jednu perma uništio na manje od 10km a drugu onesposobio, i s time ostao dovoljno dugo živ da me Fubuki završi (na 500HP-a). Jer sam morao bok pokazat da ga stražnjom riješim.

Možda zato što sa svim ostalim brodovima u liniji mogu koliko toliko izbjegavat granate dok je Des trom naprema njima. Doduše najokretniji T10 cruiser, ali trom u usporedbi s ostalima u liniji. I concealment mu je defakto loš. Balmer može do 9.7km a Des skoro 1 km gori, 10.5km. Ispod 10 km još možeš pogodit DD, ali s tom balistikom DD će te vidjet iznad 10km i na vrijeme počet bježat. Ja sam u Fubukiju znao izbjegavat granate od Des na 10 km - teško je DD koji manevrira pogodit iznat 10 km sa američkim granatama (Baltimore zadnji i Des "stock" topovi kad dobiju Super Heavy Shells), još ako bježiš vrijeme leta granate se povećava.
Generalno je ok. Ali kad sam u duelu s drugim cruiserima onda se postavljam na nos di mi oni ništa ne mogu. A onda gubim kupole, pogotovo ako sam protiv schorsa. I kazem u jednom duelu mi je Kiev unistio obje kupole, poludio sam. Stalinium ftw. Inače je brod dobar dok god te BB ne pogodi, onda boli, jako
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2016., 10:14   #3033
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Generalno je ok. Ali kad sam u duelu s drugim cruiserima onda se postavljam na nos di mi oni ništa ne mogu. A onda gubim kupole, pogotovo ako sam protiv schorsa. I kazem u jednom duelu mi je Kiev unistio obje kupole, poludio sam. Stalinium ftw. Inače je brod dobar dok god te BB te pogodi, onda boli, jako
Indiana je po meni jako dobro izbalansiran brod. Imao sam 80% survival rate s Indianom do jučer kad je sve koji su pucali na mene srao RNG kao nikad do sad, a ja nisam mogao citadelu pogodit da mi život o tome ovisi. Na početku partije mi Amagi spraši 2 granate drito "amidships" za 2 citadele i ostanem na 4k HP.

Najveći bonus Indiane je domet. Pogotovo na T7 i kad si top tier. Nitko osim BBa nema veći domet od tebe i s time ti diktiraš borbu.

Ovo kad ostaneš "na nos" i gubljenje kupola je očito boljka svih USN CA. Možda čak i mehanike igre jer mislim da bi tu patili svi CA. S Des puno ćešće moraš tako igrati jer te inače pobrišu a na daljinu ne pogađaš puno. Zato sam i gubio toliko kupola s njom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:24   #3034
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Za takav survival rate moraš igrati jako konzervativno, pucati s velikih udaljenosti . Ja ipak volim agresivno dok god nema BB blizu da puca na mene. A na 10km kupole pucaju ko kokice.
Ipak je myoko na T7 daleko nadmoćan drugim CA, u ranked se to baš jako vidi.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:33   #3035
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Za takav survival rate moraš igrati jako konzervativno, pucati s velikih udaljenosti . Ja ipak volim agresivno dok god nema BB blizu da puca na mene. A na 10km kupole pucaju ko kokice.
Ipak je myoko na T7 daleko nadmoćan drugim CA, u ranked se to baš jako vidi.
Ne toliko konzervativno nego biranjem meta i rizika kojem se izlažeš. Izbjegavanje BB-a i držanja udaljenosti naprema ostalim brodovima, korištenje otoka za sačekuše i iznenadnu salvu (nema većeg gušta od brisanja Murmanska i Omaha ). Na nos se izlagati samo kad nema izbora.

(WR s Indianom skoro 70%, avg dmg skoro 50k.)

Myoko u duelu protiv Indiane nema što tražiti. Na nos je neprobojan drugim cruiserima i koristi 2/3 vatrene moći. Da bi Myoko koristio većinu svojih topova mora bok pokazati a to je put u luku.

Što se tiče Ranked borbi, malo ima prednost na drugim CA, da. Prema mom iskustvu jednako brišem s Coloradom sve cruisere. Plus mu je jedino vatrena šansa, brzina i više HP-a.

Jučer sam izgubio duel s Myokom u Indiani isključivo svojom glupošću jer mi je Benson dolazio s boka dok mi je na nos bio Myoko. Na nos me nije mogao probiti, i kad je probao stražnje kupole dovest u pogon dobio je 2 citadele i ostao na pol HP-a. Ja sam krivo procjenio da je ispalio cijelu salvu i počeo okret umjesto da sam ostao na nos i popio dve od njega za uzvrat da bi me Benson i Myoko nakon toga zajedno završili (u borbu smo ušli ja na pol a on i Benson na full HP). Samo da sam ostao na nos slijedeća salva bi ga koštala još minimalno 2 citadele a onda Benson nebi solo bio problem. No kad te neide i cijelu večer radiš gluposti s brodom onda je to tako.

Inače Myoko citadeliram i pod blesavo malim kutevima s Indianom. Toliko da je to smiješno.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 20.07.2016. u 10:38.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:46   #3036
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Dok vozim CA nikad nemam vremena

Nakon sto je ponovno pusten Torpitz u shop se odjednom pojavila hrpa novih idiota.

Vise od par puta sam vidio da ekipa iz Torpitza roka HE po ostalim BB.

I fakat nemres nis napravit ak imas 2-3 takva u ekipi.
Da imaš Torpitza i da znaš kako ne penetrira u dobrom dijelu slucajeva, i ti bi pucao HE. Ne pravdam ih, jer i viđam svakakvih.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 10:53   #3037
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Za takav survival rate moraš igrati jako konzervativno, pucati s velikih udaljenosti . Ja ipak volim agresivno dok god nema BB blizu da puca na mene. A na 10km kupole pucaju ko kokice.
Ipak je myoko na T7 daleko nadmoćan drugim CA, u ranked se to baš jako vidi.
Iz toga razloga i u zadnje vrijeme vozim samo CA.
Neda mi se čekat da se nešto desi. Rađe ja rusham naprijed i krojim svoju sudbinu

Ne znam kaj bi reko za tog Tirpitza, neki znaju radit čuda sa njime, dok neki nemaju pojma o ničem.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 11:06   #3038
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ah, taj neprobojni Kruppov čelik...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 12:36   #3039
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Iz toga razloga i u zadnje vrijeme vozim samo CA.
Neda mi se čekat da se nešto desi. Rađe ja rusham naprijed i krojim svoju sudbinu

Ne znam kaj bi reko za tog Tirpitza, neki znaju radit čuda sa njime, dok neki nemaju pojma o ničem.
Imam 240 partija u njemu, i mogao bi postati stotine SSa sa hitovima u kojima od npr 30 hitova imam 33 000 dmg.. itd..
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 12:44   #3040
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Osobno se veselim ovoj promjeni USN BB oklopa, odnosno ušminkavanju. Neki dan mi je, kao što sam već pisao drugi NC sprašio 3 citadele kroz nos na udaljenosti od 7 km, a bili smo na 0° jedan naprema drugome. On se čudio, i ja skup s njim.

Što želim reći - počeo sam HE koristiti na NC kad naletiš na BB koji stoji na nos. Na taj način sam jednom kleknuo od drugog NCa i T0rpitza kad su me izroštiljali obojica. BB granata ima šansu vatre 30%. Tako da nije na odmet ako ne radiš štetu nikakvu s AP-om. T0rpitz barem ima relativno kratak reload od 25s pa se brže može reagirati na pravi način u datoj situaciji.

Btw. ne znam dal ste skužili ali Scharnhorst je nerfan u odnosu na 0.5.8. Navodno je bio prejak u svojoj prvoj izvedbi. AP dmg smanjen:

283mm Scharnhorst AP: (8700 > 7600)
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2016., 13:12   #3041
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Također sve češće koristim HE sa NC, AP jednostavno katkad nema smisla, pogotovo protiv paypitza
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 13:14   #3042
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Također sve češće koristim HE sa NC, AP jednostavno katkad nema smisla, pogotovo protiv paypitza
Ne znam. Meni su T0rpitzi farmanje dmg sa NC. Dobar oklop im spriječava penetraciju citadele, ali zato dobivaju brdo normalnih penetracija. Najviše volim kad mi se zalete u torpedni napad, okrenu bok i dobiju salvu za 20k pod prednje kupole.

NC je jedini brod s kojim sam one shotao T0rpitza za 2 citadele na 16 km. Drugi NC su mi problem, i tu i tamo koji Amagi iako mi Amagi nikad nije bio prijetnja u NC... Viši BB da. Pogotovo Yama na nos je ko stvoren za roštilj.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 13:20   #3043
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Yama me privlači ali kad se sjetim preko čega treba preći za doć do njega...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 14:08   #3044
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Yama me privlači ali kad se sjetim preko čega treba preći za doć do njega...
CC Commander option >
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 15:05   #3045
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Yama me privlači ali kad se sjetim preko čega treba preći za doć do njega...
Za sve ostalo tu je Mastercard
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 15:10   #3046
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Rađe ću ponovo uzet Izuma, kažu da to nije loš brod?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 15:23   #3047
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Rađe ću ponovo uzet Izuma, kažu da to nije loš brod?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 15:23   #3048
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Pa i nije, malo je stock armor slab, inače ima isti problem ko i Iowa, a zove se 18" of Yamato love
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 15:29   #3049
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Pa i nije, malo je stock armor slab, inače ima isti problem ko i Iowa, a zove se 18" of Yamato love
Kad si top tier, nema tog problema. Što se tiče Montane vjerovat ću Smokiju na riječ da je to odličan brod. Yamato je dobar u potapanju drugih BBova. Montana svega ostalog.

Flamu je neki dan složio full stealth build na svojoj - 200k dmg partija. Super stvar za onemogućit stealth fire od brodova tipa Zao ili neki DD.

Kako stvari stoje, njemački TX biti će sličan Montani. Možda s malo boljim oklopom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 15:43   #3050
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Montana is life....
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 16:04   #3051
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Uzet ću Izuma, odličan brod.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 16:14   #3052
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Stock Izumo je brod za trenirat zivce
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 16:19   #3053
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Stock Izumo je brod za trenirat zivce
I buffan nedavno. Više nema WWI granate.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 17:35   #3054
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Onda ga definitivno uzimam.
Gađat ću Striku u Ajovi.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 22:04   #3055
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Stock Izumo je brod za trenirat zivce
stock fuso je jos gori, doslovno ne igriv. Dok nisam napravio upgrade na B hull nije ga imalo smisla igrat.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 12:46   #3056
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Torpitz je OP brod, po meni onaj tko ga ima i kaze da ne valja nezna ga igrati odnosno ne koristi njegove prednosti.

Citadeliranje drugih bb na 13+km zaboravite, snipanje ca na 12+km zaboravite, ali zato samo na nos i unutar 10km unistavate sve zivo bilo topovima, torpedima ili sekundarcima.
Jedina boljka mu je los AA
To je trenutno najjaci battleship u igri za diktirati tempo borbe.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 12:56   #3057
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
stock fuso je jos gori, doslovno ne igriv. Dok nisam napravio upgrade na B hull nije ga imalo smisla igrat.
Da, to je možda najlošiji stock hull od svih BB u igri.

12 km domet nakon skoro 20 na Kongu lol.

Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Torpitz je OP brod, po meni onaj tko ga ima i kaze da ne valja nezna ga igrati odnosno ne koristi njegove prednosti.

Citadeliranje drugih bb na 13+km zaboravite, snipanje ca na 12+km zaboravite, ali zato samo na nos i unutar 10km unistavate sve zivo bilo topovima, torpedima ili sekundarcima.
Jedina boljka mu je los AA
To je trenutno najjaci battleship u igri za diktirati tempo borbe.
Tirpitz je odličan ali OP samo protiv onih koji se ne znaju boriti protiv njega. Inače dobro izbalansiran brod. U Timskima borbama i Ranked 3. sezoni bio je u prednosti radi torpeda i oklopa koji na manju udaljenost skriva citadelu. Danas NC ima gun sigma 2.0 (Yama ima jedini više 2.1). Stražnja kupola puca pod pristojnim kutom i nenadmašan AA.

Nemam problema s potapanjem istih i služe mi za farmanje dmg kad ih vidim. Torpedo run na NC? Hvala na 20k salvi pod prednje kupole ako i stigneš do mene u međuvremenu.

Bismarck će biti zanimljiv. Navodno ima base 7km secondary domet.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 13:42   #3058
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Torpitz je OP brod, po meni onaj tko ga ima i kaze da ne valja nezna ga igrati odnosno ne koristi njegove prednosti.

Citadeliranje drugih bb na 13+km zaboravite, snipanje ca na 12+km zaboravite, ali zato samo na nos i unutar 10km unistavate sve zivo bilo topovima, torpedima ili sekundarcima.
Jedina boljka mu je los AA
To je trenutno najjaci battleship u igri za diktirati tempo borbe.
Imaš li ti taj brod pa pricas ili? Sve se može citadelirati ako je RNGesusu po volji. Pa i Yamato
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 15:19   #3059
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
najvise partija imam u torpitzu od svih brodova, inace nebi tako pisao-183 komada, 66% win rate, 83k dmg
nisam mislio uspređivati torpitza 1vs1 sa NC ili amagijem ili necim trecim, nego sam govorio o tome koliko je brod fleksibilan i koliko ti dopusta generalno agresivnu igru. vozim ga ko cruisera u principu, mogucnost diktiranja tempa borbe je strava za BB


podosta sam siguran ili bar imam takav filing da mi se u torpitzu nije dogodilo pa cak niti od yammata da sam od naprijed popio volej 20k dmg.

iako mi je tu negdje po avg dmg sa NC i amagijem, puno ga je zabavniji igrati na
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 21.07.2016. u 15:29.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 15:30   #3060
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Imaš zanimljivo visok (viši od mene barem) avg. dmg sa sva tri T8 BBa. Da stvar bude zanimljivija skoro sva 3 ti imaju isti avg. dmg.

Ja NC igram povremeno kao jedan od T8 brodova. Dobar sam s njim, ali ne mogu se maknuti od 60-62% WR (stalno oscilira). Polako dižem dmg i skoro sam prešao 70k.

Podjeli neke trikove s nama.


EDIT: I dođi na TS pa zaigraj koju s nama. Treba nam sposoban igrač BB-a u Kraken Crew.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na