Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2009., 15:48   #121
DeVukic1987
Drift king
Moj komp
 
DeVukic1987's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 255
Ja sam uzeo komplet konfiguraciju kod njih i u garancijskom roku mi je riknula pržilica. Poslao sam im mail i rekao da cu donijet. Kako ja nisam mogao putovat, otac je otišao, rekao u čem je kvar i oni su odmah, bez da su ista provjeravali, zamijenili pržilicu za novu. Tako da sam ja jako zadovoljan ADM-om
DeVukic1987 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2009., 13:44   #122
Tamburadens
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
U ADMu sam kupovao dosta toga, pogotovo u zanje vrijeme proc, dio rama i kućište su mi od tamo, i prije sam par puta kupovao kod njih ali ono razvučeno - neznam kako je s garancijama jer još nisam ništa morao reklamirati kaj je tamo kupljeno, u biti ja i generralno rjetko kad da i imam nekaj za reklamaciju, dakle taj dio neću komentirati ali sve kaj sam kupovao do sad sam dobio upravo ono po kaj sam došao i nije bilo problema nikakvih da se pogleda i pregleda roba, čak niti kad je trebalo otvorit kutiju ako nije bilo na polici oglednog primjerka toga, čak je tip pitao kakav cooler imam kad sam kupovao tray procesor tako da stvarno nemam loših rječi za reći...

@zduvnja4
Ohladi malo stari sve ti ljepo piše na garantnom listu kakvi su uvjeti garancije i bez briga za tebe neće biti ništa drugačiji (bolji ili gori) od uvjeta za nas ostale a ako naiđeš ekipi s takvim stavom imaš 99,999% šanse da će servis trajati 45dana jer makar bili gotovi za pola sata će ti najepit sticker ne vraćati prije tog i tog datume radi bezobrazluka...

Na tvom mjestu bi jako prristojno objasnio u servisu o čemu se radi (isto kako si ovdje napisao samo pristojnije i puno mirnije) i da imaš ispite i kolokvije te da ti komp treba za prirpeme grafikona, gledanje atlasa na CDu ili kaj ti ja znam čega i da ti je fakat hitno pa možda i požure s pričom ali izdereš li se ovako na nekoga tamo ziher ti ne gine pacanje, da meni dođeš tako kako si sad ovo napisao i da sam ja na njihovom mjestu, ne samo da bi čekao 45 dana nego bi se još i svojski potrudio nać razlog zašto je garancija nevažeća...

Mislim, zapravo znam da nemaš niti najmanje pravo, ako je kupio ploču i pokvarila se u roku od 7 dana , može je odnjeti tamo plesati njima po glavi i mora dobiti novua ako prigovaraju, neka ponese broj državnog inspetorata i sa lica mjesta nazove - puno veće face od trgovina su pokleknule pod inspektoratom, tako da je zakon jedno a ovo što ti pričaš drugo.
Tamburadens je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.03.2009., 13:59   #123
Tamburadens
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Realno iskustva:

Kupovao sve i svašta, nekad imaju nekad nemaju, nekad su uslužni, nekad nisu, ako tražiš veću i skuplju količinu onda je potrgaju od lljubaznosti, ako tražiš nešto manje , moraš imati sreće i oni moraju biti dobro raspoloženi - pa se možda i potrude, a onda na drugu stranu su sulužni i bez veze - očigledno kakav im je dan i kako im paše.

Jako forsiraju pojedine proizvode, MSI je najjače i najkvalitetnije što postoji (jako iritantno, pogotovo za ljude koji o MSI-ju imaju mišljenje kao i ja - i to potpuno opravdano).

Dučan kao i svaki drugi trebaš imati sreće, znati razgovatari i ako te pokušaju preveslati bolje ti je da imaš znanje i da si tehnički potkovan.
Tamburadens je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 07:07   #124
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Mislim mogao si nać i još neki stariji post za reply inače je na drugim threadovima već xy puta rečeno i utvrđeno da ako je kupio kod njih u dućanu robu niti najmanjeg razloga nemaju zbog kojeg bi mu morali vratiti novce ili zamjeniti išta unutar 7 dana jer onaj dio zakona o vraćanju "bez razloga" ne pali u tom slučaju (jedino ako sama trgovina to svojim pravilnikom potpisuje i to onda piše ali uvjek samo za ispravnu robu u originalnom stanju), a što se trajanja servisa tiče mislim da nije uopće definirano zakonom nego je samo rečeno "razumni rok" a većina trgovina to ima kao 45 dana izgleda - prema tome nisi u pravu, ako misliš da jesi samo naprijed pa javi rezultate...

Prijetnje inspektoratom ili novinarima često upale iz jednostavnog razloga što nekad glavešina neće da ga se nateže po inspekcijskim nadzorima ili novinama za par kuna troška ali sve je manje takvih i sve više istjeruju zakon baš radi toga jer su ljudi zlorabili te metode malo previše pa više nije par kuna u pitanju...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2009., 12:32   #125
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Kupio XFX 4850 kod njih prošli tjedan. Kartica se (na defaultu) u Crysisu (5 min), Drakensangu (45 min) ili Fearu 2 (10 min) ruši i zbacuje zelene vertikalne linije po ekranu. Danas odnio karticu u dućan, čovjek je odma htio zamijeniti pošto je unutar tjedan dana, ali nisu imali na lageru. Dobio sam zamjensku karticu (8600GT) da mogu raditi na kompu dok se ne zamijeni kod dobavljača. Dečki su stvarno OK.
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2009., 15:36   #126
GrizzLy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Virovitica(Home)/Zagreb(Fax)
Postovi: 51




Tu sam napisao sve sto znam, daljnje ideje zbilja nemam, ako netko ima neku ideju kako rijesiti(ali bez gubizka garancije!! )

Citiraj:
Pozdrav, mislim da mi je matična ploča pokvarena.

Kompjuter je ovaj
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=7085
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=6643
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=4791

Koristio sam staru grafičku, napajanje, hdd-ove i cd-dvd combo.
Kupio sam jučer napajanje http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=6181, spojio sve upalim komp, neće se bootat,cooleri zuje, LEDica svijetli nema beepa niti slike na monitoru. HDDovi se pokrenu ali se OS ne boota s njih.

Probao sam staviti druge RAMe, staro napajanje i drugi procesor(Athlon X2 4200+ AM2 socket), i dalje nije bilo nikakvog pomaka. Grafičku sam izvadio takodjer. Za sve komponente osim te nove maticne, novog napajanje i novog proca (phenoma 2) ZNAM da su ispravne jer sam ih nakon sveg tog sastavljanje sastavio i sve radi.
Procesor ne mogu isprobati jer mi je druga matična socket AM2, a napajanje se bojim staviti u drugi komp jer nemam garanciju za drugi proc i maticnu.

Izvadio sam sve iz kompa, ostavio samo proc i maticnu, nije niti pistalo da nema RAMa.


Još uvijek imam garanciju za sve komponente, nema mehanickih ostecenja, loseg rukovanja, i instalacije su sasvim dobre.

Koje komponente da vam donesem? Za maticnu sam prilicno siguran da je gotova, za proc i napajanje ne znam. Vjerujem da je napajanje uzrokovalo kvar.

Ovo zvuci malo grubo, ali nemam namjeru placati testiranje komponenti niti bilo sto drugo jer su sve komponente jos uvijek pod garancijom. Ovo pisem zbog toga sto postoji velika mogucnost da je napajanje neispravno. A i za procesor ne znam da li radi ili ne. Mislim da radi, ali nisam siguran.

Je li moguce rijesiti ovo u jednom danu? da ne moram putovati nekoliko puta bez razloga..




Sto mogu ocekivati sada od njih? Sto sam procitao ovdje, izgleda da cu biti bez kompa cijelo ljeto(sada sam na laptopu..)
Drzite mi fige!!

EDIT1(20.7.09 21:45):Pondjeljak je gotov(radni dan), nisam dobio nikakav odgovor, poslao sam opet istu stvar an contact us stranicu.. Dosada mi je bilo super sto su jedni od rijetkih koji odgovaraju na mailove i poruke, dok sam kupovao napajanje, zamolio sam da provjere da li ga imaju na lageru, i da mi jave na mail ili mob, pposlali su mi mail, i odmah nakon me nazvali na mob, bio sam jako happy zbog nacina na koji se odnose prema musterijama, ali ako su oni takvi samo dok prodaju onda to bas i nije lijepo..


EDIT2: Danas(22.7) u 4 dobio odgovor
Citiraj:
Poštovani,.

računalo ste sami sklapali pa bi trebali sami ustanovit u čemu je kvar.
U tom slucaju Vi nosite nama neispravan hardware i mi ga zamjenjujemu u reklamacijskom roku,
ako ne možete sami detektirati kvar detekcija se naplaćije.
Detekcija se ne naplacuje samo u slučaju da imate na računalu zaštitnu naljepnicu ( mi smo sklapali računalo, nikad nije otvarano, samo kod nas u servisu), koja Van osigurava besplatnu detekciju.
Za dodatna pitanja možete nas kontaktirati na broj telefona 01/6399 920.

Sa štovanjem
Hrvoje Jadrijević
Acquisitum Magnum
A nista, onda cu im dati maticnu, pa kad dobim novu ako opet rikne pod njihovim napajanjem, dat cu im ju opet..
Moze biti da napajanje samo ponekad ima problema, ili da je nesto samo prvi put "udarilo".. E sad, ja vjerujem da napajanje nevalja, ali im nedam pare u slucaju da valja. Ali sada ako mi ubije i drugu maticnu, onda cu biti bez kompa 2*45 dana u najgorem slucaju.
Koliko sam ovdje skuzio, oni bas vracaju komponente zadnji dan...
Mozda uz malo srece dobim zamjensku maticnu . ali ne vjerujem u to bas

Bas mi se i ne svidja ta politika njihova, kupio sam kod njih robe za skoro 3k kuna, i namjeravao sam dalje kupovati samo kod njih.. Ako mi vrate maticnu u nekom razumnom roku, ostat cu s njima, ako ne, izgubili su jednog kupca..
-->
STARI POST!!! :
18.07.2009
Ovo sam poslao na adm.hr/contact_us
i ima topic ovdje
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=1387791





Tu sam napisao sve sto znam, daljnje ideje zbilja nemam, ako netko ima neku ideju kako rijesiti(ali bez gubizka garancije!! )

Citiraj:
Pozdrav, mislim da mi je matična ploča pokvarena.

Kompjuter je ovaj
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=7085
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=6643
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=4791

Koristio sam staru grafičku, napajanje, hdd-ove i cd-dvd combo.
Kupio sam jučer napajanje http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=6181, spojio sve upalim komp, neće se bootat,cooleri zuje, LEDica svijetli nema beepa niti slike na monitoru. HDDovi se pokrenu ali se OS ne boota s njih.

Probao sam staviti druge RAMe, staro napajanje i drugi procesor(Athlon X2 4200+ AM2 socket), i dalje nije bilo nikakvog pomaka. Grafičku sam izvadio takodjer. Za sve komponente osim te nove maticne, novog napajanje i novog proca (phenoma 2) ZNAM da su ispravne jer sam ih nakon sveg tog sastavljanje sastavio i sve radi.
Procesor ne mogu isprobati jer mi je druga matična socket AM2, a napajanje se bojim staviti u drugi komp jer nemam garanciju za drugi proc i maticnu.

Izvadio sam sve iz kompa, ostavio samo proc i maticnu, nije niti pistalo da nema RAMa.


Još uvijek imam garanciju za sve komponente, nema mehanickih ostecenja, loseg rukovanja, i instalacije su sasvim dobre.

Koje komponente da vam donesem? Za maticnu sam prilicno siguran da je gotova, za proc i napajanje ne znam. Vjerujem da je napajanje uzrokovalo kvar.

Ovo zvuci malo grubo, ali nemam namjeru placati testiranje komponenti niti bilo sto drugo jer su sve komponente jos uvijek pod garancijom. Ovo pisem zbog toga sto postoji velika mogucnost da je napajanje neispravno. A i za procesor ne znam da li radi ili ne. Mislim da radi, ali nisam siguran.

Je li moguce rijesiti ovo u jednom danu? da ne moram putovati nekoliko puta bez razloga..




Sto mogu ocekivati sada od njih? Sto sam procitao ovdje, izgleda da cu biti bez kompa cijelo ljeto(sada sam na laptopu..)
Drzite mi fige!!

EDIT1(20.7.09 21:45):Pondjeljak je gotov(radni dan), nisam dobio nikakav odgovor, poslao sam opet istu stvar an contact us stranicu.. Dosada mi je bilo super sto su jedni od rijetkih koji odgovaraju na mailove i poruke, dok sam kupovao napajanje, zamolio sam da provjere da li ga imaju na lageru, i da mi jave na mail ili mob, pposlali su mi mail, i odmah nakon me nazvali na mob, bio sam jako happy zbog nacina na koji se odnose prema musterijama, ali ako su oni takvi samo dok prodaju onda to bas i nije lijepo..


EDIT2: Danas(22.7) u 4 dobio odgovor
Citiraj:
Poštovani,.

računalo ste sami sklapali pa bi trebali sami ustanovit u čemu je kvar.
U tom slucaju Vi nosite nama neispravan hardware i mi ga zamjenjujemu u reklamacijskom roku,
ako ne možete sami detektirati kvar detekcija se naplaćije.
Detekcija se ne naplacuje samo u slučaju da imate na računalu zaštitnu naljepnicu ( mi smo sklapali računalo, nikad nije otvarano, samo kod nas u servisu), koja Van osigurava besplatnu detekciju.
Za dodatna pitanja možete nas kontaktirati na broj telefona 01/6399 920.

Sa štovanjem
Hrvoje Jadrijević
Acquisitum Magnum
A nista, onda cu im dati maticnu, pa kad dobim novu ako opet rikne pod njihovim napajanjem, dat cu im ju opet..
Moze biti da napajanje samo ponekad ima problema, ili da je nesto samo prvi put "udarilo".. E sad, ja vjerujem da napajanje nevalja, ali im nedam pare u slucaju da valja. Ali sada ako mi ubije i drugu maticnu, onda cu biti bez kompa 2*45 dana u najgorem slucaju.
Koliko sam ovdje skuzio, oni bas vracaju komponente zadnji dan...
Mozda uz malo srece dobim zamjensku maticnu . ali ne vjerujem u to bas

Bas mi se i ne svidja ta politika njihova, kupio sam kod njih robe za skoro 3k kuna, i namjeravao sam dalje kupovati samo kod njih.. Ako mi vrate maticnu u nekom razumnom roku, ostat cu s njima, ako ne, izgubili su jednog kupca..

Zadnje izmijenjeno od: GrizzLy. 22.07.2009. u 22:56.
GrizzLy je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:52   #127
Marino_7
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Poreč
Postovi: 40
Garancija ADM

pozdrav svima..meni je crkla maticna a imam garanciju i sve jos godinu i po u admu..al problem je to sto nemogu do zagreba,rijeke i vecih gradova...zanima dali mogu nekako im poslati postom ili tako nesto?pomoc..
Marino_7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:59   #128
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Naravno da možeš poštom

Pošalji im mail i objasni šta je, pitaj ih za točnu adresu na koju trebaš poslati i to je to, pošalješ HP ekspresom ili tako nečim.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:59   #129
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395


A da posaljes golubom?

http://www.adm.hr/shipping.php
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 22:00   #130
Marino_7
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Poreč
Postovi: 40
hvala vam :]
Marino_7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2009., 22:08   #131
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Sad sam čitajući nabasao na nešto što nisam očekivao od takvih "dobrica" - ADM-a

Citiraj:
U slučaju da nije moguće izvršiti popravak ili zamjenu u roku od 45 dana od prijema robe na servis pružamo mogućnost povrata novca ali u iznosu ovisnom o starosti uređaja po pravilu jamstvene amortizacije.
AUUUUU kako bi oni meni letili na Državni Inspektorat

CPU mi je iz ADMa, da kihne a da nemaju drugog vozao bi ih do zadnje kune navedene na računu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 09:24   #132
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Jos nesto novoga sam primijetio kad ADM-a, prije nisu reagirali na rezervacije i automatski su stornirali web ponudu kad izadje rok, sad te pitaju mailom da li da storniraju ili da ti jos drze artikl rezerviran...prodaja izgleda poprilicno pada...
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 18:05   #133
GrizzLy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Virovitica(Home)/Zagreb(Fax)
Postovi: 51
Aww, ja jos uvijek nisam odnio svoju maticnu, a bojim se postom to slat, moram ovaj tjedan otic.
Nesto pise da ja njima moram nosit kompletan bundle i original ambalazu..
Imam kutiju od maticne, unutra je maticna na onoj tankoj spuzvici i stavio sam vrecice unutra da maticna ne plese u kutiji. Izgubio sam original vrecicu u kojoj je maticna bila u kutiji i stavio ju u omot za knjige-papire. Sto se bundlea tice, el ga zbilja moram pakirat cijelog? Citao sam negdje da im moram nositi samo neispravni dio i da nemaju sta trazit ostatak bundlea..

btw ako netko iz vtc ili okolice uskoro ide u zg neka mi se javi na neki IM, imate u profilu nekoliko. tnx
GrizzLy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 19:33   #134
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
ma ne moras cjeli bundle, tko bi pamtio sta sve ide uz koju plocu, potrpaj to sto imas i bok. To svi kazu za servis al jos nikad nitko nije pravio vecu dramu oko toga, osim u linksu neki novi lik koji mi nije htio dati za ballistixe kutijicu u kojoj dolaze, plain karton, pa sam ga trazio da mi onda nade moju antistaticku vrecicu pa je ipak ostavio u kutijici, hehe

@hammer.. pa cuj, oni bar napisu sta i kako bi htjeli poslovat, obzirom da je to nepogodnije od onoga propisanog zakonom, zakon takoder kaze da takve stvari ne vrijede, pa samo ljepo to napomenes i cao. Ionako svi pokusavaju na taj nacin izgurat jamstvo, koliko god to krsilo zakon (a obzirom da racunala po zakonu imaju amortizacijski rok od 3 godine afaik za nesto sto ima 5g jamstva ti uredno mogu reci po ovome da ne vrijedi nista i ajde bok, e pa nece ici )
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 16:52   #135
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Ej ljudi!

ima ko volje sutra samnom skocit do ADM-a?
U Zagrebu sam ujutro pa sam mislio oko 11 sati skocit do tamo.
Problem je samo što nemam blage veze kak do tamo doc.
Znam da postoje karte ali ja po zagrebu neznam puno pa bi trebao nekog vodica koji je voljan poci samnom.
Uglavnom u dubravu moram u firmu pa sam oko pol 11 ili 11 gotov.
Onda bi na brzaka skocio do tamo.
Pa ako netko ima vremena i volje pravit mi društvo nakratko bilo bi super.
S autom dolazim uglavnom.
LUXX je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 17:10   #136
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Mislim da bi ti najjednostavnije bilo da svoj auto parkiras na nekom tebi poznatom mjestu i da onda odatle uzmes taxi do ADM-a.

Ja kada sam isao do njih zaglavio sam se u nekim jednosmjernim ulicama, i na kraju kad sam se pola sata vrtio u krug ipak kroz jednu prosao u pogresnom smijeru.
Tada su bili u nekoj zgradi, u "podrumu", ne znam da li su se selili poslije toga.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 17:21   #137
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Ej ljudi!

ima ko volje sutra samnom skocit do ADM-a?
U Zagrebu sam ujutro pa sam mislio oko 11 sati skocit do tamo.
Problem je samo što nemam blage veze kak do tamo doc.
Znam da postoje karte ali ja po zagrebu neznam puno pa bi trebao nekog vodica koji je voljan poci samnom.
Uglavnom u dubravu moram u firmu pa sam oko pol 11 ili 11 gotov.
Onda bi na brzaka skocio do tamo.
Pa ako netko ima vremena i volje pravit mi društvo nakratko bilo bi super.
S autom dolazim uglavnom.
Google maps, drzi se glavnih ulica i ne mozes fulati, osim ako si posebno talentiran. Dodjes u kvart, pitas nekoga za ducan/ulicu gdje se nalazi i bok.

Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Mislim da bi ti najjednostavnije bilo da svoj auto parkiras na nekom tebi poznatom mjestu i da onda odatle uzmes taxi do ADM-a.
Da ti pojednostavnim to ovako - ako misli uzimati taxi u Zagrebu, a kanio je, primjerice, kupiti 450GB 15k SAS disk, vratiti ce se doma s 2GB Quantum Bigfootom.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 17:46   #138
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Ma vidio sam ja odprilike gdje je to ali iskreno receno neda mi se lutat okolo i pogađat ulice.
Rađe se nađem sa kolegom hardverašom,popijemo nešto, popricamo, odemo malo u hardverajski raj (ne zamijeniti sa hardverajom.hr ) i idemo doma svi sretni i zadovoljni
LUXX je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 18:34   #139
flash1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 86
Jel vrijedi kod njih ono da kad kupiš novi proizvod i ako nisi zadovoljan da ga možeš vratit unutar 7 dana??
flash1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 18:58   #140
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Ej ljudi!

ima ko volje sutra samnom skocit do ADM-a?
U Zagrebu sam ujutro pa sam mislio oko 11 sati skocit do tamo.
Problem je samo što nemam blage veze kak do tamo doc.
Znam da postoje karte ali ja po zagrebu neznam puno pa bi trebao nekog vodica koji je voljan poci samnom.
Uglavnom u dubravu moram u firmu pa sam oko pol 11 ili 11 gotov.
Onda bi na brzaka skocio do tamo.
Pa ako netko ima vremena i volje pravit mi društvo nakratko bilo bi super.
S autom dolazim uglavnom.
Nemaš se kaj izgubit recimo ak dolaziš iz smjera grada po vukovarskoj, na raskršću sa ivanićgradskom vidjet ćeš veliku bijelu crkvu(nemreš fulat) skreneš desno, i na prvom križanju opet desno i pratiš cestu i ravno ispred sebe ćeš vidjeti u podnožju velike žute zgrade ADM natpis
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 19:00   #141
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Javio mi se clan Lud76 i on ce otic samnom.
Uglavnom sređena stvar
LUXX je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 23:52   #142
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Da jebate, onu nakaradu od crkve nemos promasit


A i pivce je 12kn u cevapari preko puta
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 18:08   #143
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
kupio sam danas kuciste gzx4 i e6300 sad tamo. cijena za cash je 265,19 kn + 554,73kn = 819.92kn.uzeli smo to na 4 rate amex i cijena ispada 934kn. ako se cijena uvecava za 7% za kartice s kreditiranjem trebalo bi ispast 877kn. meni je racun ispo na kraju 934kn, nekuzim na koju foru?
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 18:44   #144
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
A zasto njih nisi pitao?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 18:50   #145
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
A zasto njih nisi pitao?
Pa izglednije je da ovdje netko to zna
Router je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:12   #146
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
zato jer sam mislio da su poskupili nesto pa sam tek obratio paznju kad sam doma doso
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:25   #147
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
pa veća cijena za plačanje karticama njihova + kamata same kartice..... zar ne?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:25   #148
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
ADM je bezobrazno poskupio Kingmax za jedno 20-tak kuna.
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:40   #149
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
malo vise, oko 160 je bio, otisla zaliha koja je kupljena od elka koji je zatvoren pa je sad nabavna cijena od drugog distributera veca. nije to jedina stvar koja je otisla gore zatvaranjem elka, nazalost.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 19:40   #150
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
znaci da je placanje karticama skuplje malo manje od 15% ? sumnjam
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na