Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.05.2010., 03:57   #211
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Uzeo sam i ja ovu malo igracku iz amerike, odlican je, nudi mnogo toga i zadovoljava moje potrebe. Vidim da ovdje ima pojedinaca odnosno tkz. pametnjakovica koji uredaj nikad nisu niti ce drzati u ruci (100 % siguran) a uzimaju si pravo reci kako uredaj ne vrijedi vise od 500-600 kn. Savjetujem takvima da na druge načine izbace frustraciju iz sebe jer si ne mogu priuštiti takav uređaj. Danas nema normalnog mobitela na touch ispod 1500 kn, a ova odlična stvar bi kao trebala vrijediti par stotina kuna, nemojte me nasmijavat (pojedinci). Šta bi on trebao biti za badava, pa da svaki drugi balavac kojih ima i ovdje kako vidim nosi po gradu iPad kao sto je trenutno situacija sa iPhone-om, nose ga sa ispruženom rukom u zraku da se vidi da imaju iPhone, a nemaju kune u džepu a da ne prčam o kreditu na sim kartici. Nije da ja imam, ali ne volim vidjeti kako ljudi pljuju po nečemu što nikad nisu vdijeli, a da ga mogu nekim slučajem dobiti skakali bi sa zgrade za njim. Pozdrav.
Infomathiker je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 07:58   #212
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Postedi nas tih kompleks-spika i napisi par konkretnih o samom uredjaju...
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2010., 09:07   #213
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pusti čovjeka. Očito mu nije dovoljno da je zadovoljan sa uređajem. On ga ima, svi koji ga nemaju su ljubomorni jer nemaju para da ga kupe, te kao takvi nemaju pravo komentirati iPad. Dapače, nemaju ga pravo komentirati ni oni kaj uzmu dotični u nekom paketu "na kredit". Što bi reklo preko 93% HR
  Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 09:47   #214
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Infomathiker Pregled postova
Uzeo sam i ja ovu malo igracku iz amerike, odlican je, nudi mnogo toga i zadovoljava moje potrebe. Vidim da ovdje ima pojedinaca odnosno tkz. pametnjakovica koji uredaj nikad nisu niti ce drzati u ruci (100 % siguran) a uzimaju si pravo reci kako uredaj ne vrijedi vise od 500-600 kn. Savjetujem takvima da na druge načine izbace frustraciju iz sebe jer si ne mogu priuštiti takav uređaj. Danas nema normalnog mobitela na touch ispod 1500 kn, a ova odlična stvar bi kao trebala vrijediti par stotina kuna, nemojte me nasmijavat (pojedinci). Šta bi on trebao biti za badava, pa da svaki drugi balavac kojih ima i ovdje kako vidim nosi po gradu iPad kao sto je trenutno situacija sa iPhone-om, nose ga sa ispruženom rukom u zraku da se vidi da imaju iPhone, a nemaju kune u džepu a da ne prčam o kreditu na sim kartici. Nije da ja imam, ali ne volim vidjeti kako ljudi pljuju po nečemu što nikad nisu vdijeli, a da ga mogu nekim slučajem dobiti skakali bi sa zgrade za njim. Pozdrav.



__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 13:25   #215
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Čim prije da dođe plastični Android "iPad"!
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 13:33   #216
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
@đuka
doooobar
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 14:22   #217
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Da li si možda pročita koji članak u Bugu u zadnjih 5g da nije reklama za neki prozivod, a njihove "recenzije" su smijurija jer se ta "recenzija" 90% svodi na nabrajanje karakteristika, a ostalih 10% uvod i trkeljanje.

Takva je velika većina recenzija u Bugu, ali i ostalim magazinima u nas, što je i razumljivo jer žive od oglašavanja, da napišu nešto loše o nečemu sponzori bi ih otkantali.

Tako da čak i najgore prozivode pokušavaju sugarcoat-at ili ih uopće ne recenziraju (što je OK).
upravu si, Appleu treba pozitivna recenzija u BUGu, mislim da se cak osobno Steve Jobs potrudio i nazvao urednika BUGa. jer je hrv naprosto ogromno i jedno od najvaznjih trzista informaticke opreme, sto dokazuje cinjenica da iPada u Hrvatskoj nema kupiti.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:07   #218
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
upravu si, Appleu treba pozitivna recenzija u BUGu, mislim da se cak osobno Steve Jobs potrudio i nazvao urednika BUGa. jer je hrv naprosto ogromno i jedno od najvaznjih trzista informaticke opreme, sto dokazuje cinjenica da iPada u Hrvatskoj nema kupiti.
Pretjerujes malo, mislim da si shvatio na sto je Mar mislio.
Danas je tesko neki proizvod popljuvat maksimalno (ako on to zasluzuje) zato jer ovisis o distributerima i proizvodjacima. Zasto bi ti neki distributer dao komponentu za koju sam zna da nije bas nesto, ako zna da ce konkuretski casopis biti vise blagonaklon (jos ubacis jedan primjerak proizvoda za redakciju i voila).

Meni nedostaje u HR casopis koji njeguje kulturu pisanja iz prvog lica. To je najpostenije, najrealnije i najzanimljivije. Mene ne zanimaju politicke korektnosti da bi neki proizvod mozda mogao biti dobar eventualno africkim plemenima, da je malo jeftiniji, dostupniji, da ima duzu garanciju i drivere koji rade s vise od jednim operativnim sustavom. Ali svjedeno, proizvod je sigurno "korak u pravom smjeru", ili, ako je bas los, onda je "mali korak natrag u odnosnu na proslu izvrsnu generaciju". Come on ljudi, nabavite kicmu.
Ponekad svi ti clanci stvarno izgledaju ko sponzorirane prezentacije na windaysima ili slicnim manifestacijama.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:10   #219
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
to sve stoji, ali nema jebene veze sa iPadom, a ovo je iPad tema.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:23   #220
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
to sve stoji, ali nema jebene veze sa iPadom, a ovo je iPad tema.
Nema veze s iPadom ako nemas sposobnost pracenja i poezivanja. Covjek je komentirao kako po NJEGOVOM MISLJENJU Bug i nije reprezentativan primjerak objektivnih clanaka. Ti si se onda ismijao tome jer kao, Steve Jobs nije naredio redakciji da pise lijepo. Pa sam se ja nadovezao da nije u cijeloj prici bitan Steve Jobs ili Balmer, nego distributeri, glas i reputacija (blagonaklonog) casopisa i "ruka ruku mije filozofija".

Ako ti to ne mozes povezati s iPadom, sorry. Da bude on topic reci cu da mi se ne svidja cijena jer mi je preskup, ma sto mislio onaj covjek na vrhu stranice. To je sigurno inovativno i povezano s proizvodom.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2010., 15:46   #221
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Nema veze s iPadom ako nemas sposobnost pracenja i poezivanja. Covjek je komentirao kako po NJEGOVOM MISLJENJU Bug i nije reprezentativan primjerak objektivnih clanaka. Ti si se onda ismijao tome jer kao, Steve Jobs nije naredio redakciji da pise lijepo. Pa sam se ja nadovezao da nije u cijeloj prici bitan Steve Jobs ili Balmer, nego distributeri, glas i reputacija (blagonaklonog) casopisa i "ruka ruku mije filozofija".

Ako ti to ne mozes povezati s iPadom, sorry. Da bude on topic reci cu da mi se ne svidja cijena jer mi je preskup, ma sto mislio onaj covjek na vrhu stranice. To je sigurno inovativno i povezano s proizvodom.
a koji je to tocno distributer iPada za Hrvatsku koji bi imao koristi od toga da se pojavi korisna recenzija u BUGu? vidim da tebi jako dobro ide povezivanje, pa mi povezi? mozda VIP koji je ustupio proizvod ili iStyle koji prodaje futrole?
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:51   #222
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
a koji je to tocno distributer iPada za Hrvatsku koji bi imao koristi od toga da se pojavi korisna recenzija u BUGu? vidim da tebi jako dobro ide povezivanje, pa mi povezi? mozda VIP koji je ustupio proizvod ili iStyle koji prodaje futrole?
Mozda VIP, mozda Apple. Ne znam. Ne mislim biti odvjetnik covjeku kojeg napadas. Ja sam ponesto prosirio pricu i vratio se na moje prvotno pitanje, kako to da ga je Bug nahvalio? - pritom spomenuvsi nekoliko trendova koje sam zamijetio u casopisima, da gube kriticku ostricu (ako su je ikada imali) i da pisu PREGLEDE, a ne KRITIKE.
Ako Bug nema nikakve neposredne ili posredne koristi od blagonaklonih clanaka za proizvode koji to ne zasluzuju, onda jos vec bed za Bug.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2010., 22:54   #223
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102


Kad sam danas prvi put vidio Stabile drzac
za iPad... odvelo me u paradoks zakljucka.

iPad je na Stabile drzacu, najmanji,
ali ujedno i najskuplji najmanji IPS
monitor u klasi
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2010., 23:41   #224
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ako te nema na forumu uskoro, znamo di si.

@steve... vrati nam vizaža, smislit ćemo ti i mi par selling pointsa bez uporišta i/ili zdravog razuma free-of-charge

zapravo možeš nam darovat jedan shuffle barem... osobno bi plavi ili zeleni.

but then again... vidjet ćemo itunes.

razočarani viđenim ćemo shvatit da moramo nabaviti dodatne megabajts of ram.

nakon dodatnih megabajtsa ćemo shvatit da se malac ni ne puni bez pokrenutih itunesa.

i biti dodatno razočarani.

pošto je tržnica zatvorena, nećemo nit moć prodat malo đavolje dijete.

pas mater.

zadrži vizaža i shuffle
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 15:29   #225
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
http://www.youtube.com/watch?v=PtGCa...layer_embedded

evo zasto nema iPad/iPhone flash, katastrofa.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 10:36   #226
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Debelo me mimoisla dojava za ovaj post

Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Malo kasnim ali da li si vidio kindle uzivo?
Tvrdi gumbi i robovlasnicki odnos = ne svidja mi se


Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Ja sam ostao impresioniran, za citanje knjiga nema bolje stvari. Doduse ima tu jos stvari koje bi bilo dobro nadograditi ako se zeli uciti iz tih knjiga bez biljeznice ali inace, stvarno vrhunski strojcek
Ako te on toliko dojmio, pitam se sto bi rekao da si vidio : Sony PRS-700

EPD tehnologija kao da moli da je jos netko prezume pod svoje skute i mislio sam da ce se to omasoviti. Po meni najbolji citac koji sam imao u ruci ikad. Atmosfera najbliza PALM-u, s druge strane vlasnika . Tekst izgleda tako neobicno nazubljen da je savrsen za citanje. LED-ara moze posluziti po noci, ali ne svidja mi se kako se odrzava kao efekt. Isto tako, ima jako cudan refresh pri mijenjanju funkcija i to mi se nije svidjelo. Zapravo, to me je i najvise odbilo. Mogucnosti oznacavanje teksta su najblize Corel legendarnim idejama koje su imali za vrijeme Win3x perioda. Jako dobro osmisljeno i to od nekoga tko je jako dobro proucio povijest elektronskih citaca i prijasnjih im uzora.

Courier nisam znao hoce li propasti ili opstati, ali prikazana ambicioznost ekrana je sama ze sebe bila krvnik. Jednostavno u danasnjem sustavu stvari, ne vidim kako bi se tako nesto moglo provuci u prodaju - I to je zbilja steta!

Jedino bih volio vidjeti Courier kombinaciju > Sony ekrana i drugog do njega kao klasicni LCD prikaz. Jer nema tog kolorca, koji ce s takvim uzitkom i lagodom oku, ponuditi dozivljaj citanja kao jednokolorac.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 12:30   #227
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
Jel ipad došao u Hrvatsku?
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 12:47   #228
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor luks 88 Pregled postova
Jel ipad došao u Hrvatsku?
nije još u iščekivanju smo a valjda će bit do 7-8mj...
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 13:01   #229
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Ajde da se i ja nadovežem na to famozno čitanje knjiga na iPadu. S obzirom da mi draga ima Sony PRS-600 iz prve ruke znam što znači punokrvni ebook reader i zašto su neusporedivi s dotičnim.

Prvo i osnovno, iPadu je to usputna funkcija. Istina, ekran u boji, brza matrica, eye candy, atraktivni efekti i sl. su magnet za mase, ali nebitni za one kojima su stvarno bitne knjige, a ne Cosmo na "ajPedu". Ebook readeri služe tome čemu služe - čitanju knjiga na najbolji i najpraktičniji mogući način.

Drugo, svi vi koji zagovarate iPad kao ebook reader fino uzmite knjigu od soma strana pa krenite na maratonsko čitanje. Usput skoknite do najbliže ljekarne po Isopto Tears ili nešto slično da vam oči ne odrvene od čitanja s ekrana s pozadinskim osvjetljenjem. Iako čak ni to ne pomaže na dulje staze...

"Ali on svijetli u mraku, kuiš ono...!" - Da, i prave knjige isto svijetle u mraku. Kak su samo opstale toliko dugo bez tog uber fičra?
Btw, sa Sonyjem je stigla i kožna futrola s malom lampicom. Na taj način isto svijetli u mraku, a ne umara oči.

Treće, malo je pretežak (~300g vs ~700g) za čitanje. Bar tako tvrde oni koji ga imaju.

Četvrto, iPadov glossy ekran?

Peto, podatak trajanja baterije od 10 (marketinških) sati naspram 2-3 tjedna prosječnog čitanja govori dovoljno.
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 13:03   #230
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
nije još u iščekivanju smo a valjda će bit do 7-8mj...
danas je lansiran u europu koliko vidim, pa do nas će poslje ljeta...
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 13:19   #231
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kinezi koji rade u fabrici kažu da crnče 12 sati dnevno svih 7 dana. 12 ih je skočilo sa nebodera jer su bili premoreni. ima link, no neću ga postati ovamo, naše dnevne novine su to objavile. ukoliko je tolika pomama za tim, bit će to 16 satne smjene...

sad jel to istina, ili opet neka aktivistička priča kao i za PS2 (da djeca ginu zbog nekod dijamanta) ne bi znao, ali eto, bilo u novinama, bilo na TV-u.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 13:28   #232
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni se nikako ne sviđa ta Appleova orijentacija ka konzumerizmu sadržaja, a ne kreaciji.

Ipad, kao i Iphone su vrlo fancy, ali im funkcionalnost van osnovnog konzumiranja sadržaja (recimo glazba, web - flash) ne postoji.

Bilo kakav unos ili obrada te daljnja distribucija je iznimno nepraktična i ograničavajuća (primjera radi - pisanje bilo kakvog teksta, obrada fotografija tj njezino importiranje u ipad koje je moguće jedino slanjem na mail (sic!) i sl.

Ipad je vrlo, vrlo zaglupljen uređaj koji bi bio za 2 reda veličine bolji kad bi ga pokretao neki "normalni" OS i kad bi ima mogućnost usb povezivanja sa čitačima, file transfer i sl.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 13:01   #233
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Konkurencija od poznatog imena - Asus Eee Pad
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 13:14   #234
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
T-Mobile već prima predbilježbe za modificirane SIM kartice koje će koristiti iPad. koliko čujem od kolege koji radi tamo. nije pomama kao za iPhoneom, ali ima cca 1000 predbilježbi.

EDIT: jes, moj buraz tech, imaš pravo. T-Mobile.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 31.05.2010. u 13:33. Razlog: tech me ispravi :)
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 13:29   #235
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Ne prima T-com, već T-mobile.To su inače miniSIM kartice i nebu ih koristio samo iPad nego najvjerojatnije i druge novine iz jabuke.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 14:59   #236
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
http://www.youtube.com/watch?v=PtGCa...layer_embedded

evo zasto nema iPad/iPhone flash, katastrofa.
iPhone/iPad nema flash zbog jednog razloga, i nikad ga neće imati zbog jednog razloga:

Flash ima svoje SDK sučelje koje se pokreniti na internetu!
Apple-u se to ne sviđa jer to pruža prozor u besplatne aplikacije koje njegov iTunes store neće moći naplatiti niti kontrolirati.

Sasvim jednostavno.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 15:26   #237
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Ovaj Asus Eee Pad - piši kući propalo!

Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 16:25   #238
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
iPhone/iPad nema flash zbog jednog razloga, i nikad ga neće imati zbog jednog razloga:

Flash ima svoje SDK sučelje koje se pokreniti na internetu!
Apple-u se to ne sviđa jer to pruža prozor u besplatne aplikacije koje njegov iTunes store neće moći naplatiti niti kontrolirati.

Sasvim jednostavno.
However, u potpunosti podržavam Jobsovo guranje HTML5.
Flash je zastario, spor i što je najgore na starijim računalima doslovce pojede resurse.A da ne pričam da zahtjeva instalaciju na računalu.

HTML5 je upravo ono što bi se danas trebalo koristiti, svaki popularniji web browser podržava potrebne elemente, ne zahtjeva gore navedene pizdarije.
No vjerojatno se web developeri boje mračne strane interneta.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 18:22   #239
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ne mogu vjerovati koliko ljudi je protiv iStvarcica a ljudi polude kad dodje u HR. Ili cak niti ne treba doci u HR,nasi ih kupuju vani po "vrlo primamljivim" cijenama s obzirom na nas standard . Apple ima gadgete i stvarcice,ako mi se bude svidilo sto nudi, kupit cu,ako ne bude,necu kupiti i to je to. Meni je iphone odlican uredjaj, doduse ,vise ga nemam,prodao sam ga,ali svejedno mi je do sada bio jedan od najboljih uredjaja kojeg sam imao.

Sto se tice famoznog CITANJA KNJIGE,mislim ono, ?? Kupit IPAD (citaj: 500€ ili vise) za citat knjigu? Svaka cast ljudima,ali za 500€ imas dozivotnu clanarinu u knjiznici i citas sta god te volja. . A ne kupit ipad i jos k tome kupovat knjige u appstore-u .

IPAD = Jailbreak = 100 pizdarija = zasicenje = prodaja. THE END

Jedno pitanje: jel se moze s tim cudom razgovarat ili samo surf preko 3G/WIFI?

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 01.06.2010. u 00:40.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 18:57   #240
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Surf only - malo je nezgodanih gabarita za mobitel
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na