Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2012., 12:31   #1
FilipS
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Problema oko aktivacije win xp pro, izgubljen cd (pomoć)

Imam jedan poprilično velik problem ovdje u firmi. Prije nekoliko godina kupljeno je 15-ak win xp pro oem licenci. Sada se jedan od tih kompova vratio na servis ,a ja tu nemam cd koji je usklađen sa tipom licence koja treba biti kako bi se ti win aktivirali. Radi se o onom Part No. broju, na naljepnici napisanom ispod licencnog ključa i na cd-u. Taj broj počinje sa x..-..... , meni bi trebao cd koji na sebi ima broj x14-..... . Trenutno imam x11-..... , ali kad s njim instaliram win i ukucam ključ od licence x14-..... ne želi se aktivirati i ne pokazuje aktivacijski kod za aktivaciju preko telefona. Stoga ako netko slučajno ima kod sebe instalacijski cd od win xp pro i još k tomu na tom cd-u ima part No. x14-..... . Ljubazno molim da mi se javi na mail servisiram@gmail.com kako bi se mogli dogovoriti da mi se taj cd posudi da ga spržim ili da mi se sprži cd i pošalje na adresu ukoliko bi netko sa ovog foruma bio voljan pomoći bio bi mu jako zahvalan.

Još jednom ponavljam :

Ako netko ima original cd windows xp professional na kojem piše Part No x14-..... molim da mi se javi na mail servisiram@gmail.com

HVALA

Zadnje izmijenjeno od: FilipS. 18.01.2012. u 12:41.
FilipS je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 08:54   #2
FilipS
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
sređeno...
FilipS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na