Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2018., 20:49   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Google Pay i PBZ

Pozdrav svima,

moze li meni netko objasniti koja je poanta te price?

Koristim virtualni "sticker" s PBZ Way2Pay aplikacijom vec godinama i ne razumijem bas cemu sluzi taj citav koncept.

No, bitnije od toga - je li sada moguce primati novac preko tog Google Paya i civilima omoguciti jednostavnije transakcije bez previse drkanja s PayPalom? Ili je koncept jednak?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2018., 20:55   #2
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
u principu:mobitel ti je sad beskontaktna kartica ako imas beskontaktnu karticu, a za plaćanje je ne moraš više imati sa sobom
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2018., 20:59   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Imaš više o tome na temi o android aplikacijama, ali evo ti konkretan link kako to fercera u praksi
https://www.telegram.hr/biznis-tech/...o-funkcionira/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2018., 21:38   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
u principu:mobitel ti je sad beskontaktna kartica ako imas beskontaktnu karticu, a za plaćanje je ne moraš više imati sa sobom
Kao sto rekoh, istu uslugu od PBZ-a koristim barem od 2. mjeseca 2016. godine, IIRC. Pa me zanimalo sto pametnije ovo nosi...
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imaš više o tome na temi o android aplikacijama, ali evo ti konkretan link kako to fercera u praksi
https://www.telegram.hr/biznis-tech/...o-funkcionira/
S time da klasicno beskorisni novinari nisu nasli za shodno napomenuti da se eksplicite mora odabrati u Androidu metoda placanja, inace je stanga u Lidlu...

http://imgur.com/dH9HDJ9
http://imgur.com/hPR38Wd

Ima netko iskustva s primanjem love? Kak to ide? Direktno na racun ili kao PayPal? Kako onda ide placanje, moze se koristiti taj "balance" ili kako?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2018., 22:14   #5
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Pozdrav svima,

moze li meni netko objasniti koja je poanta te price?

Koristim virtualni "sticker" s PBZ Way2Pay aplikacijom vec godinama i ne razumijem bas cemu sluzi taj citav koncept.

No, bitnije od toga - je li sada moguce primati novac preko tog Google Paya i civilima omoguciti jednostavnije transakcije bez previse drkanja s PayPalom? Ili je koncept jednak?
Mene isto zanima da li mi netko iz amerike preko email adrese pošalje 100 usd na google pay, pa ja onda te pare mogu potrosit u ducanu.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 00:24   #6
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
https://support.google.com/pay/send/.../7523247?hl=en

US i UK.

Dakle, kompletno beskorisna usluga obzirom da su alternative koje funkcioniraju jako dobro (za placanje) ionako godinama dostupne.

Sto ce reci da osim nekog "marketinga" za PBZ, i dalje ne vidim poantu.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 01:26   #7
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
https://support.google.com/pay/send/.../7523247?hl=en

US i UK.

Dakle, kompletno beskorisna usluga obzirom da su alternative koje funkcioniraju jako dobro (za placanje) ionako godinama dostupne.

Sto ce reci da osim nekog "marketinga" za PBZ, i dalje ne vidim poantu.
Pa da li ja mogu primit na google pay pare preko email da mi neko pošalje pa da napravim withdraw na karticu?
Ako se to može, onda je isto ko i Paypal.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 08:17   #8
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Bubba, rekao bih da je gpay ipak malo sigurnija opcija od pbz stickera, ako nista drugo onda barem hardverski, pod uvjetom da barem imas lockan mob preko fingerprinta i pin-a kao alternative.

Oni paranoicni mogu odahnuti, dovoljno da gase nfc i bok. Ako ti je mob lockan onda ne mozes upaliti nfc dok ga ne otkljucas.

Sticker mi se ne svidja kao opcija jer je naljepnica, a naljepnicu mozes odlijepiti Gpay s druge strane ne trazi pin iznad 100kn i koketira s terminalima preko vec ugradjenog nfc-a.

Ako sam do sada koristio sticker NA mobu, ne vidim zasto bi ga nastavio koristiti pored gpaya. Plus stickera vidim jedino u tome sto ga mogu naljepiti na dzep od kupacih gaca pa mogu placati krofne i kad idem na more samo sa šugamanom. Ima svojih prakticnih svrha, al imho na mobu to vise nije opcija
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 09:39   #9
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
Pa da li ja mogu primit na google pay pare preko email da mi neko pošalje pa da napravim withdraw na karticu?
Ako se to može, onda je isto ko i Paypal.
Ha mozda teoretsi i da, ako je taj "netko" iz US ili UK.

Trebalo bi probat, ako imas nekog da mi fljukne par somova na e-mail, samo javi!

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Bubba, rekao bih da je gpay ipak malo sigurnija opcija od pbz stickera, ako nista drugo onda barem hardverski, pod uvjetom da barem imas lockan mob preko fingerprinta i pin-a kao alternative.
Kakav je vas sticker spopao gospodo moja nazadna draga.

Ponavljam, Pay2Wave ili kako se vec zove taj kurac od PBZ-a koristim vec skoro 3 godine, i od tada sam *ukinuo* taj vas famozni sticker. Dodjem, udarim mobitelom u POS i idem dalje. I to desetcima tisuca kuna prije masturbacije na Google Pay.

Pa stoga ponovno pitam, koji je motiv PBZ-a za uvodjenjem te usluge, pored svoje zive i zdrave (i ocito ekvivalentne) usluge koju vec imaju i koja fantasticno radi?!

Bog te mazo, ova krava s Telegrama je predstavila clanak ko da je jahala bionicki penis prva na svijetu, docim osobno nabijam po POS aparatima mobitelom vec skoro tri jebene godine i nitko me nije posebno cudno gledao, barem ne u Zagrebu.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 10:43   #10
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Posipam se pepelom jer mi je do prije godinu dana osoblje na pbz salteru pokusavalo uvaliti bas istoimeni sticker. Znam za sticker, ne zelim to, nemam pojma da postoji istoimena usluga (uparena vjerojatno s nekim pbz appom) koja koristi nfc od moba.

Mozda bih se trebao preplatiti na pokoji pbz newsletter, ne bi skodilo...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2018., 11:31   #11
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ja koristim već par mjeseci RBA mKarticu na svom Samsung Note8 i radi super. Šteta što više trgovina nema beskontaktno. Život bi bio još lakši.
Mislim da nije u redu da samo PBZ korisnici mogu koristiti Google Pay.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 11:37   #12
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
vidim da neki brkajo PBZ stiker sa mobitelom
stiker si možeš naljepit i na čelo i lupat po pos-u
Stiker je ko druga kartica, ali samo za bezkontaktno plačanje i ne treba nikakav app na mobu


A Gpay je sad bez tog stikera, naravno mobiteli koji podržavaju i banke.
Bolje da dobijemo čip u guzicu i samo prolaziš skenere.
Sve bi na taj čip potrpal.. banke, osobne, vozače i sve one moguče kartice od svih dučana
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 11:41   #13
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Pa. Cek samo. Malo.
Pa google pay. Ako mos. Primat preko email pare i pbz hrvatska je sklopila ugovor to znači isto da mozes withdraw s Google pay na tu karticu. Znaci netko iz Amerike mi moze poslat i gotovo. Bas cu provat jer znam da sam prije primao kad sam spojio revolut karticu sa google pay
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 12:31   #14
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Posipam se pepelom jer mi je do prije godinu dana osoblje na pbz salteru pokusavalo uvaliti bas istoimeni sticker. Znam za sticker, ne zelim to, nemam pojma da postoji istoimena usluga (uparena vjerojatno s nekim pbz appom) koja koristi nfc od moba.
PBZ Wave2Pay. Radi i bez fizickog stickera, naravno, mozes je "vezati" za bilo koju PBZ karticu.

Iako, da, vjerujem, osim nepovoljnih kredita, zasto bi ti nudili suvislu uslugu. Makar ove moje tetice u Mislavovoj u Zagrebu su poprilicno informirane oko kojecega.

Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Šteta što više trgovina nema beskontaktno. Život bi bio još lakši.
Gdje si naletio da nema? Cak i najgore cuke po Hrvatskoj imaju "nove" POS-eve koji primaju beskontaktna placanja, tako da nema greske... Ne sjecam se gdje sam zadnji puta vidio te stare krame. Uostalom, ionako ti je najbitnije u nekakvom speceraj-retailu, tipa dodjem u "veliki" Konzum u Radnickoj, uzmem par stvari sto mi treba, protutnjim kroz bezposadnu blagajnu, udarim mobitelom o POS i idem dalje.
Citiraj:
Mislim da nije u redu da samo PBZ korisnici mogu koristiti Google Pay.
Ponovit cu po n-ti put svoje pitanje - zasto, tj. koga boli q za tu uslugu, kada vecina banaka nudi to isto vec dugo vremena?

Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Sve bi na taj čip potrpal.. banke, osobne, vozače i sve one moguče kartice od svih dučana
Kamo srece - iz tvoje tipkovnice u Bozije usi.

Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
Pa. Cek samo. Malo.
Pa google pay. Ako mos. Primat preko email pare i pbz hrvatska je sklopila ugovor to znači isto da mozes withdraw s Google pay na tu karticu. Znaci netko iz Amerike mi moze poslat i gotovo. Bas cu provat jer znam da sam prije primao kad sam spojio revolut karticu sa google pay
Pa ajde vie nek ti posalju te pare da nam kazes ide li ili ne ide!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 12:53   #15
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Da te nema trebalo bi te izmisliti. Proguglao, hvala, poslije posla odoh do banke!

Jebat ga, ako sve radi isto kao gpay i mozes placati u inozemstvu gdje postoje terminali, ne vidim zasto bi koristio gpay. Gpay money transfer kojeg spominjete mi ne igra ulogu. Harac od 2kn/mj za virtualnu karticu nije neka para (prvih 12mj je free).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 12:57   #16
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Hrpa manjih konzuma i kojekakvih malih trgovina pi centrima ima stare, cini mi se erste poseve.

Al da, brze blagajne i beskontaktno plaćanje podržavam i koristim. Steta sto nema u svakom duckasu to.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 13:34   #17
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
PBZ Wave2Pay. Radi i bez fizickog stickera, naravno, mozes je "vezati" za bilo koju PBZ karticu.

Iako, da, vjerujem, osim nepovoljnih kredita, zasto bi ti nudili suvislu uslugu. Makar ove moje tetice u Mislavovoj u Zagrebu su poprilicno informirane oko kojecega.

Gdje si naletio da nema? Cak i najgore cuke po Hrvatskoj imaju "nove" POS-eve koji primaju beskontaktna placanja, tako da nema greske... Ne sjecam se gdje sam zadnji puta vidio te stare krame. Uostalom, ionako ti je najbitnije u nekakvom speceraj-retailu, tipa dodjem u "veliki" Konzum u Radnickoj, uzmem par stvari sto mi treba, protutnjim kroz bezposadnu blagajnu, udarim mobitelom o POS i idem dalje.
Ponovit cu po n-ti put svoje pitanje - zasto, tj. koga boli q za tu uslugu, kada vecina banaka nudi to isto vec dugo vremena?

Kamo srece - iz tvoje tipkovnice u Bozije usi.

Pa ajde vie nek ti posalju te pare da nam kazes ide li ili ne ide!
Trebam prvo nac nekoga ko vec ima google pay da mi posalje

Ugl. https://9gag.com/gag/ax18YOL?ref=fbp
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 13:57   #18
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Cak i ne mora nasloniti terminal na karticu, moze se komotno skenirati sa metar udaljenosti dok sjedis u parku i lizes sladoled. Ne s terminalom, jasno. Sve se moze. A ako te strah kupis neki od novcanika koji blokiraju te kratkovalne komunikacije i potrpas unutra kartuske. Ili rolu aluminijske folije.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 14:18   #19
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Da bi koristio PBZ Wave2Pay morao si ići u poslovnicu i aktivirati uslugu?
Mozda je prednost kod PBZ i Google Pay je što ne moras nigdje ici aktivirati ovu uslugu već sam uneseš podatke.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 15:52   #20
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Da bi koristio PBZ Wave2Pay morao si ići u poslovnicu i aktivirati uslugu?
Mozda je prednost kod PBZ i Google Pay je što ne moras nigdje ici aktivirati ovu uslugu već sam uneseš podatke.
Da, to je prednost. I činjenica da nema naknade.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 15:53   #21
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Da, to je prednost. I činjenica da nema naknade.
Misliš da se može u PBZ-u otvoriti usluga na "neviđeno"?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 16:01   #22
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Misliš da se može u PBZ-u otvoriti usluga na "neviđeno"?
Imam račun u PBZ-u i Visa Inspire beskontaktnu. Skinuo sam Google Pay aplikaciju, dodao tu karticu, primio SMS za provjeru i aktivirao uslugu. Tek nakon toga sam skužio da ima i "lakši" način dodavanja google pay usluge preko novog digitalnog bankarstva PBZ-a.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 16:04   #23
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Imam račun u PBZ-u i Visa Inspire beskontaktnu. Skinuo sam Google Pay aplikaciju, dodao tu karticu, primio SMS za provjeru i aktivirao uslugu. Tek nakon toga sam skužio da ima i "lakši" način dodavanja google pay usluge preko novog digitalnog bankarstva PBZ-a.
Nije u tome problem, problem je može li se doći do usluge bez posjete banci?
Koliko znam, ne.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 16:09   #24
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Do koje usluge? Računa i debitne kartice? Do toga ne može. Ali ako si postojeći klijent PBZ-a, za početak korištenja Google Paya s njihovom karticom ne moraš ići do banke.

Za Wave2Pay i Visa Sticker moraš.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 18:26   #25
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Do koje usluge? Računa i debitne kartice? Do toga ne može. Ali ako si postojeći klijent PBZ-a, za početak korištenja Google Paya s njihovom karticom ne moraš ići do banke.

Za Wave2Pay i Visa Sticker moraš.
Potvrđujem isto Samo sam ukucao podatke kartice i odmah je radilo.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 19:29   #26
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
Mene isto zanima da li mi netko iz amerike preko email adrese pošalje 100 usd na google pay, pa ja onda te pare mogu potrosit u ducanu.

koliko mi je poznato, to ne postoji. google pay nije paypal usluga.

google pay ili apple pay je samo shema da koristis mob za placanje koji si linkao sa odredjenom karticom koja je podrzana od strane usluge.



umjesto da vadis karticu iz novcanika i tapnes, ovdje samo otkljucas mob i tapnes. nista vise nista manje.


Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
https://support.google.com/pay/send/.../7523247?hl=en

US i UK.

Dakle, kompletno beskorisna usluga obzirom da su alternative koje funkcioniraju jako dobro (za placanje) ionako godinama dostupne.

Sto ce reci da osim nekog "marketinga" za PBZ, i dalje ne vidim poantu.

pracenje trendova i jos jednostavnije. Ti si morao otvarati aplikaciju da bi platio, jel tako? ovdje je bitno samo da je mob otkljucan.


Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
Pa da li ja mogu primit na google pay pare preko email da mi neko pošalje pa da napravim withdraw na karticu?
Ako se to može, onda je isto ko i Paypal.

koliko sam upoznat, nista od toga nije moguce. I ne nije isto ko paypal, s paypalom ne mos platit na pos uredjaju.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 20:02   #27
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
koliko mi je poznato, to ne postoji. google pay nije paypal usluga.

google pay ili apple pay je samo shema da koristis mob za placanje koji si linkao sa odredjenom karticom koja je podrzana od strane usluge.



umjesto da vadis karticu iz novcanika i tapnes, ovdje samo otkljucas mob i tapnes. nista vise nista manje.





pracenje trendova i jos jednostavnije. Ti si morao otvarati aplikaciju da bi platio, jel tako? ovdje je bitno samo da je mob otkljucan.





koliko sam upoznat, nista od toga nije moguce. I ne nije isto ko paypal, s paypalom ne mos platit na pos uredjaju.
Postoji to na google pay samo ne na aplikaciji nego na desktop pc preko browsera.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 20:16   #28
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Koja je stvarna prednost gpaya nad karticom? Jedna kartica manje u novčaniku? (pod uvjetom da na svim mogućim mjestima imaju novije posove koji podržavaju beskontaktno)
nub je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 20:31   #29
HrvojeJ
Premium
Moj komp
 
HrvojeJ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zgb
Postovi: 123
Jedina prednost koju ja vidim je da imas spremljenu lokaciju gdje si obavio placanje.
Ne znam jel to bilo i na wave2pay.
HrvojeJ je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2018., 20:41   #30
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Koja je stvarna prednost gpaya nad karticom? Jedna kartica manje u novčaniku? (pod uvjetom da na svim mogućim mjestima imaju novije posove koji podržavaju beskontaktno)
Ta da mi je mob uvijek u rukama i pri ruci, dok novčanik nije, ujedno ucitas kartice za skupljanje bodova pa s moba pokažeš da skenira
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na