Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.04.2013., 23:20   #1
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Problemi s .wv fajlovima kod prženja

Ovo mi komplicira život, al' možda iznađemo rješenje.

Daklem, skinuo ja album i kad sam ga otvorio u Foobaru, otvorio mi se cijeli album (JEDAN fajl od 40 minuta koliko traje album).
Onda sam otkrio da postoji program koji 'razlomi' taj jedan fajl po pjesmama (program je Medieval CUE Splitter).
I sve okej, što se Foobara tiče - umjesto jednog fajla od 40 minuta, imam taj album 'razlomljen' po pjesmama - prva, druga, treća itd.

Problem je kad to hoću spržiti na CD. Htio sam staviti pjesmu (iz Foobara) da se sprži (preko Nera), ali bacalo mi je poruku da ne prepoznaje .wv datoteku.

Mislio sam da je problem kod Nera, pa sam si skinuo Ashampoo Burning Studio, no i tamo ista stvar - ne može pržiti .wv fajl.

Onda sam otišao u folder gdje mi se nalazi taj album i kad tamo vidim da mi je cijeli album u jednom fajlu (a ekstenzija je opet .wv),
tj. da ni u folderu nemam 'razlomljene' pjesme - prva, druga, treća... dok ih u Foobaru imam tako poredane (prva, druga, treća...)

Sljedeće što sam napravio je da sam si skinuo Total Audio Converter, i reko, ajmo taj .wv fajl pretvoriti u FLAC. I to je učinjeno - ali sam od
.wv fajla dobio - FLAC file, dakle opet jedan fajl i opet NEMAM 'razlomljeno' po pjesmama, i dakako, opet ne mogu pržiti po pjesmama.
(Dakako, FLAC file kad ga stavim za prženje, njega prepoznaje, ali to je opet cijeli album - a ja bih htio pržiti po pjesmama koje si izaberem, a ne cijeli album!).

Pitanje bi bilo kako se riješiti te .wv ekstenzije, tj. kako postići da imam jedan fajl - jedna pjesma - a ne jedan fajl - cijeli album?
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2013., 13:18   #2
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Klikneš f6 odabereš pod zadnje "Output files should go in one directory" odabereš folder, i tu će ti bit cutane
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2013., 18:36   #3
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Klikneš f6 odabereš pod zadnje "Output files should go in one directory" odabereš folder, i tu će ti bit cutane
Hm, našao sam to na f6, ali opet problemi.
Naime, odem na Open cue file, ali nemam ništa za otvoriti, kao da je folder prazan.

Otvorim onda dotični folder u Windovsima. Folder se, recimo zove Balašević - Pub (1982.) i tamo imam folder Cue.
Kad ga otvorim, tamo je jedan fajl koji se isto zove Balašević - Pub (1982). Pod type of file stoji samo file, veličina 2,08 KB.
Onda imam file:
Đorđe Balašević - Pub.wv, veličine 322 MB
...i na kraju tex file u kojem piše
Exact Audio Copy No errors occurred itd., dakle podaci o ripanju.

A, ponavljam, .cue file ne mogu otvoriti preko f6.
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2013., 17:54   #4
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
a nisi proba nać negdi drugdi album?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2013., 21:58   #5
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Znači, moram ponovno skidati albume jer se s ovim što imam ne može napraviti ono što ja hoću...
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2013., 22:09   #6
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
ako je i jedan ako ih je i više, definitvno lakša opcija nego svakog zasebno kidat
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na