Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2013., 21:26   #1
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Tast i mis prestanu radit

Daklem, G510 tast i G600 mis, zadnji Logitech software na djelu.

Dogodilo se 2 puta, jednom preko noci, jer comp ne gasim, samo monitor, ujutro mis ili tast ne trzaju.
Drugi put prije par min za vrijeme gledanja filma.
Jednostavno mis nema kursora, ne trza na nista, ista stvar sa tastaturom, al komedija je da mi ctrl-alt-del radi, tamo biram task manager normalno, al nema koristi jer nema kursora i opet se nemoze nista napravit. Probao druge portove, nista. Film se i dalje vrtio bez greske

Na kraju je ostao samo reset.

Event manager za to vrijeme kaze sljedece:

Driver Management has concluded the process to add Service usbccgp for Device Instance ID USB\VID_046D&PID_C22D\5&1CAA961E&0&2 with the following status: 0.

Driver Management concluded the process to install driver FileRepository\usb.inf_amd64_neutral_e2b28ecac19a29af\usb.inf for Device Instance ID USB\VID_046D&PID_C22D\5&1CAA961E&0&2 with the following status: 0x0.

Driver Management has concluded the process to add Service HidUsb for Device Instance ID USB\VID_046D&PID_C22D&MI_00\6&2DC63C51&0&0000 with the following status: 0.

Driver Management concluded the process to install driver FileRepository\input.inf_amd64_neutral_42ef7994fe41f587\input.inf for Device Instance ID USB\VID_046D&PID_C22D&MI_00\6&2DC63C51&0&0000 with the following status: 0x0.

Driver Management has concluded the process to add Service HidUsb for Device Instance ID USB\VID_046D&PID_C22D&MI_01\6&2DC63C51&0&0001 with the following status: 0.

Driver Management has concluded the process to add Service kbdhid for Device Instance ID HID\VID_046D&PID_C22D&MI_00\7&2F4EF054&0&0000 with the following status: 0.

Driver Management has concluded the process to add Service kbdclass for Device Instance ID HID\VID_046D&PID_C22D&MI_00\7&2F4EF054&0&0000 with the following status: 0.

Driver Management concluded the process to install driver FileRepository\keyboard.inf_amd64_neutral_423c286802951189\keyboard.inf for Device Instance ID HID\VID_046D&PID_C22D&MI_00\7&2F4EF054&0&0000 with the following status: 0x0.

Neke od ovih entrya pretpostavljam da javljaju da je prikljucen device i da je win za njih stavio drivere. Al zasto je krepalo sve samo od sebe. Nigdje nije postavljeno da usb device budu iskljuceni radi stednje struje.

Ideje?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2013., 11:29   #2
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Jesi probao na nekom drugom kompu?Neki drugi OS?Koji OS koristiš?
To si novo stavio pa ne radi,ili već duže vrijeme koristiš to pa se tek sad počeli pojavljivat problemi?
Dr_faca je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2013., 13:31   #3
nigjo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 44
Frend je imao sličan problem, ispalo je da mu je zaglavila ALT ili WIN tipka na tasti...
nigjo je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 14:03   #4
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Veliš da nigdje nije podešeno da OS gasi USB. Ako je os Widows velike su šanse da je to po defaultu upaljeno pa ako nisi to ugasio ... prvo nih to ugasio.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2013., 19:46   #5
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Ako nisi možeš probat stavit nove drivere za matičnu, pogotovo ciljam na intel chipset drivere
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2013., 07:24   #6
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Os je Win7 X64, novih drivera nema za maticnu. Kad sam dodao G600 sve je radilo mjesecima bez greske. Prije 2 mjeseca dodao G510 i eto se 2 puta dogodi ovo sranje.

Mozda je Logitech Gaming Software, jer nista ne radi kao da je usb mrtav, al sve svijetli i ctrl+alt+del kombinacija radi. Tako da znam da nije sve mrtvo. Na c+a+d screenu mis i tast rade bez problema. Znaci nije zaglavljena tipka, i nije freezao OS. Sumnjam na USB preko softwarea o Logitecha, prije nije bilo problema.
Odavno je izgaseno da OS gasi USB, a posto se jednom dogodlilo usred rada, to izbacuje sleep teoriju radi stednje struje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2013., 15:45   #7
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Probaj na nekom drugom kompu,da isključiš opciju komp ili miš/tast

i probaj TU postavit pitanje,mislim da ćeš prije doći do odgovora...
Dr_faca je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2013., 17:55   #8
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Gle u 2 mjeseca se samo 2 puta dogodilo, jednom nakon par sati neaktivnosti, a jednom u sred geldanja filma. Nemogu reproducirat problem jer je izgleda random i rijetkost.

A pitao sam na logi forumu, official odgovor je reinstal softwarea, sta je pointless jer je zadnji soft itako instaliran. Neka je caka u tome da c+a+d radi kao override kad nista drugo nece, pa mislim da ako sav input ide kroz njihov soft da je do njega. Poprilicno glup problem.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2013., 08:16   #9
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Gle u 2 mjeseca se samo 2 puta dogodilo, jednom nakon par sati neaktivnosti, a jednom u sred geldanja filma. Nemogu reproducirat problem jer je izgleda random i rijetkost.

A pitao sam na logi forumu, official odgovor je reinstal softwarea, sta je pointless jer je zadnji soft itako instaliran. Neka je caka u tome da c+a+d radi kao override kad nista drugo nece, pa mislim da ako sav input ide kroz njihov soft da je do njega. Poprilicno glup problem.
A jeb** ga...Ovo je tzv. misterij....
Dr_faca je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na