Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2023., 12:59   #1681
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Znate li di naci rezervne dijelove za el bicikl, konkretno motor je nastradao od vode i nema mu spasa?

Na aliju sam našao najslicnije ovakav motor ali treba biti 36v, kolo je 12,5 cola i motor 250w
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2023., 17:20   #1682
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Vozi li tko elektricni skate? Vozan od kolege elektricni backfire g2 sa cloudwheelsima i dobra je zabavica pa gledam mozda sebi uzet za vozikat se iz zabave i do posla (blazeni Split, kilometar ipo).
Gledam uzet manji format (wowgo mini 2 sa cloudwheelsima) jer mi pari prakticniji, ali ne znam koliko se gubi na stabilnosti i udobnosti u usporedbi sa longboardom kojem ipak daska "upija".
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 15.08.2023., 14:50   #1683
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Uz malo zakasnjenje, da komentiram novije modele.

Probao sam najnoviji Segway Nineboot G2E. Cini mi se zanimljiviji od spomenute Ultra 4-ke Xiaomi. Ne izgleda ”posebno“ kao 4-ka, ali ima normalni polukrug za gradske guzve.



Ima simpa gumbe za zmigavce. Ima elektro trubu, koja se cuje do Jelacica. Ubrzanje skoro kao 4-ka. Amortizeri izgledom, kao da su s trkaceg motocikla. Vlasnik ducana veli da ga je sebi kupio odmah, te mu se 4-ka vise ne dopada, nakon sto je ovog vidio.

Probao ga provozati, sve super, malo tezi od M365Pro-a, jedino, guvernal je presirok za moj ukus. Ne znam zasto svi forsiraju kod novih modela, da moraju imati tako siroke guvernale. Cini mi se, kao najzanimljiviji model koji se trenutno moze kupiti, tko gleda u klasi modela, te opcenito trazi super za grad.

Nedavno sam vidio iz auta pakiranje monstruma koji se zove
Segway GT2, malo je reci monstrum, kad vidite njegovu ambalazu. Kao ves masina spojena s malim friziderom - u istoj kutiji.

Slika , Slika II , Slika III

Prvi u svijetu ima kontrolu proklizavanja, ekran bez premca, ali +50 kila...
te nakon sto sam ga vidio i uzivo, jos je ogromniji uzivo, slike gotovo da umanjuju prave gabarite.

No glavna novina s romobilima trenutno, te niposto nije vodjena iskljucivo krizama/deficitima, poput proizvodjaca slusalica - (prvom polovicom 2000-tih, u mp3 renesansi prodaje uredjaja) - proizvodjaci romobila, jednostavno su zakljucili da je potrazanja dostatna, da drasticno dignu cijene, prakticno svake klase u ponudi. To se dobro vidi kod svih trenutnih imena, a posebno u ponudi gradskih modela. Nazalost, zbog zelje za vecom udobnosti, performansama, to znaci i da su svi postali znatnije, a neki i drasticno tezi za dnevno nosenje

Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
Pozz... Trebam romobil za koristit na kratke relacije dok mala vozi quada da nemoram vise biciklirat za njom 😂 Da se preko ljeta spustim do trg.plaze i tako.
Odi u ducan, vidi iz prve ruke. Za novce, Xiaomi, Segway...

Ako ce se netko iz teme odvaziti i kupiti iz ponude urnebesnog gospodina:



nek javi dojmove, jer sad vidim da prodaje i
romobile

Izgledaju kao pljunute Xiaomi kopije.

....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2023., 14:35   #1684
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Nakon 3700km i 5 godina služenja moj ES2 je otišao u zasluženu mirovinu. U nadi da će me isto tako služiti danas je stigla već spominjana prinova u predhodnom postu…




Sent from my iPhone using Tapatalk
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2023., 18:37   #1685
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Nisam vidio upis kod zadnjeg odgovora:

Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Vozi li tko elektricni skate? Vozan od kolege elektricni backfire g2 sa cloudwheelsima i dobra je zabavica pa gledam mozda sebi uzet za vozikat se iz zabave i do posla
Vjerojatno vozi, ali nazalost, vecina ljudi iskljucivo cita, a malo tko zeli ostaviti upisa u temi. Probao sam od mladog decka koji je radio u vlastitoj reziji, jako duga daska, ali kotaci su mu bili grozni, bas grozni, priznao je i sam da mora napraviti poboljsanje. Probao sam i neku marku, ali iskreno nisam ni gledao naziv, taj mi se jako svidio.

Gledam video, pa onda specifikacije modela kojeg navodis. A ima i oglas na Njuskalu. Veli 6 kila tezina, san snova za umorna ledja, kad mi se ne tegli romobil. Posebno sto ga navodis kao ispomoc po gradu, sto je i meni interesantno. G2 je jedini model koji si vozio? Po videu i ostalim komentarima, nazivaju ga "ulaznim" za novce i performanse.


Citiraj:
Autor hrwii Pregled postova
Nakon 3700km i 5 godina služenja moj ES2 je otišao u zasluženu mirovinu. U nadi da će me isto tako služiti danas je stigla već spominjana prinova u predhodnom postu…
Cestitam, trenutno najatraktivnija igracka u klasi. Dal te smeta sirina guvernala, ili ne dozivljas uopce tako?

Kad velis ES2 otisao u mirovinu, otisao kao zelja za novim, ili bas neki kvar/havarija koja te motivirala ka novom?

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2023., 19:26   #1686
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Vi kojim imate romobile, idete s njima na posao, to su kraće relacije ili?
Npr. do posla, 4-5km u jednom smjeru?

Recimo, kakva bi bila vožnja do posla koji je udaljen cca 10tak km, a treba stajat na romobilu kolko ono cca, 30tak min?
Eventualno ovi brži romobili koji malo žešće idu, 50tak-60tak km/h.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2023., 20:00   #1687
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Nisam vidio upis kod zadnjeg odgovora:



Vjerojatno vozi, ali nazalost, vecina ljudi iskljucivo cita, a malo tko zeli ostaviti upisa u temi. Probao sam od mladog decka koji je radio u vlastitoj reziji, jako duga daska, ali kotaci su mu bili grozni, bas grozni, priznao je i sam da mora napraviti poboljsanje. Probao sam i neku marku, ali iskreno nisam ni gledao naziv, taj mi se jako svidio.

Gledam video, pa onda specifikacije modela kojeg navodis. A ima i oglas na Njuskalu. Veli 6 kila tezina, san snova za umorna ledja, kad mi se ne tegli romobil. Posebno sto ga navodis kao ispomoc po gradu, sto je i meni interesantno. G2 je jedini model koji si vozio? Po videu i ostalim komentarima, nazivaju ga "ulaznim" za novce i performanse.




Cestitam, trenutno najatraktivnija igracka u klasi. Dal te smeta sirina guvernala, ili ne dozivljas uopce tako?

Kad velis ES2 otisao u mirovinu, otisao kao zelja za novim, ili bas neki kvar/havarija koja te motivirala ka novom?

...


Da, g2 sa cloudwheelsima/donutsima koji su ipak dosta udobniji od ovih defaultnih poliuretanskih koje vidis na oglasu. Jedini koji sam vozia do sada. Iskreno prisa san cca 100 km do sad i bas je dobra zabava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 19.08.2023., 21:47   #1688
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Mene sta čudi da je g30 i njegov nasljednik g2 skoro istu cijenu u trgovinama imaju.

Meni na g30 prilikom mijenjanja zadnje gume i iskopčavanja konektora sa kontrolere sam upratio da su spekle 2 žice, sad se igrat majstora opet cc.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2023., 22:18   #